6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • rooney8
    #5139
    tény h nyugodt ember vagyok, ha már engem fel tudnak baszni ott már baj van :D de akkor se fogok ilyen marhaságokat írni...:D "recskagép, seggbekukizó homár... stb"
  • ironhorses
    #5138
    Te biztos a "ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel" beállítottságú vagy. Nem örülnél neki?? És akkor te, hogy intézed az ilyen ügyeket? Ejnye-ejnye? Vagy mi? De ez már tényleg "billentyűzet koptatás". Az ilyenek ilyen szóból értenek, így tudok feléjük !én! megnyílvánulni. "Akinek nem inge"... De ez a téma nem is ide tartozik.
    Ide a Dragon Ball való. Így javaslom, hogy térjünk vissza, mert teljesen el ment ez a téma.
  • Roland00726
    #5137
    Hát jó de ne pont itt meg csak azért írogatnak h másokat felhúzzanak vele. Ha fikázni akarják keressenek egy DB utáló fórumot.xD
    Attól hogy ők nem szeretik nem kell közhírré tenni tartsa me gmagának a véleményét vagy mondja annak akit ez érdekel:D
  • rooney8
    #5136
    ja és mind ezt azért, mert lefikázta a db-t... én pont leszarom h ki szarozza le, én szeretem és az a lényeg :D
  • Smithie
    #5135
    Igazad van neked is,de ez olyan jelentéktelen dolog szerintem hogy kár a billentyüzet koptatásáért!
  • rooney8
    #5134
    hát nem örülnék neki, de ilyet biztos nem mondanék :DD

    "Pedig egy kis senkiházi recskagép lehetsz!!! Megetetem veled a saját szarodat te kis seggbekukizó homár!!!!"
  • ironhorses
    #5133
    A "rajzfilmet" az ő szemszögükből írtam... Színvonal? Ha téged le "köcsögöznek" te mit válaszolsz? Ne áll szenteskedjél már! De mi nehogy összevesszünk...
  • Smithie
    #5132
    A KAI-t ki nézi?Nagyon jól eltalálták,a hangok b@szott jók,sztereo az egész,meg a kép is fenomenális a maga 720p-vel.
  • Roland00726
    #5131
    sorry a helyesírásért
  • Roland00726
    #5130
    xd ebben igazad van elfajúlt a dolog a fórumon, de akkor msot mondja me gvki minek jönnek ide oylanok akik cska lefikázzák a Db-t meg másba belekötnek...
    Na ja me g aDb nem mese hanem a Nime van köztük egy kis különbség:D
  • rooney8
    #5129
    én se vagyok öreg, de most minek kell ilyeneket írogatni? :D
  • Smithie
    #5128
    Fiatalok,jó hogy nem kaptak büntit...
  • rooney8
    #5127
    én most nem csak rájuk értettem... jó részben igazatok van, de amiket ide írtatok... ti se vagytok jobbak
  • Smithie
    #5126
    Én is egyetértek veled,kivéve abban hogy a DB nem rajzfilm.
  • Roland00726
    #5125
    Jaja jól mondod 2 idióta buzi akiknek csak a pofájuk nagy.
    Nem az a gond hogy nem szereted a Dragon Ball-t mert at te magad döntöd el hogy szereted e vagy nem de ha nem akkor pofa be és ne irogass ilyen fórumokra.
  • rooney8
    #5124
    a színvonal azért megvan :)
  • ironhorses
    #5123
    Pretori ANUS!!!! Ilyen névvel és hozzászólással te tényleg csak egy ánusz vagy! Még a nick neved is egy öngól te hüly kis seggggg lyuuuuk!!! :) :) :) Kis faszimádó!!!
  • ironhorses
    #5122
    És ki a fasz kérdezett, te uninteligens köcsög??? Mi az anyád közöd van ahhoz, hogy ki mit szeret??!! Nagy a pofád így név nélkül!!! Pedig egy kis senkiházi recskagép lehetsz!!! Megetetem veled a saját szarodat te kis seggbekukizó homár!!!! Kennyvel meg egyetértek Carlosról! Osztom a véleményt a cickányokról, de szerintem ezek valami kockafaszfejek lehetnek. Akik úgy gondolják, hogy most jól beszólok ezeknek a rajzfilm nézegető kisgyerekeknek. Csak ezzel magukat járatják és bizonyítják tudatlanságukat kihasználva az internet adta névtelenséget! Carlos5555, Pretorianus... Nyaljátok ki egymás dagadt picsáját!!!!
  • Roland00726
    #5121
    Amúgy meg tanulj meg írni oszt aztán pofázz
  • Roland00726
    #5120
    Te most lefikázod a Dragon Ball-t??
    akkor mi a fa..nak jösz ide b+
  • Pretorianus
    #5119
    Super Baal ZZZ

    Hülye kocsog aki ijet nézz
  • gasjan89
    #5118
    helló all nekem megvan a dragonball összes része magyar szinkronnal akit érdekel az írjon az email címemre :[email protected] ha leveled megkaptam átirányítalak
    az oldalamra :) db4ever!!!!!!!!!!!!
  • Dani95
    #5117
    Jah nincs itt a Carlos hogy okoskodjon:D
  • Kennyssj
    #5116
    végre nyugi...
  • Roland00726
    #5115
    Na Carlos szóval először is egy f..szopó kis g.ci kretén vagy aki csak idegesiti az embereket meg felmászkál ilyne fórumokra, ha nem szereted a Dragon Ballt fogd be a pofád b+ és ne irogass ide, nem kell lefikázni a legjobb ANIMÉT ami a világon van gondolom 12-13 éves kis g.ci lehetsz aki azt hiszi h cska úgy beszólhat mindenkinek. Ha olyan kemény vagy gyere szemtől szembe csicskaság...
  • Kennyssj
    #5114
    Kösz a megerősítést:D
  • Dani95
    #5113
    Kenny megmondtad neki én is egyetértek veletek...Na carlos ha nem szereted a DB t ak nem kell ide jönni!!!Itt csak Dragon Ball fanok vannak meg néhány ilyen buzi aki nem szereti!!!...Gyere ki a hóra...XD
    Engem is naon felbasznak az ilyenek...
    A DBZ 227-231 magyar részeket pedig az a zsidó nem akarja feltölteni eladja 3000FT ért de már van aki megveszi ..ugyhogy semmi gond szóval jól alakul ez a dolog...
    Carlos te meg hallgass a jövőben
  • Kennyssj
    #5112
    am nem songoku hanem Dragonball....
  • Kennyssj
    #5111
    amúgy bocsánat a csúnya beszédért...de most carlos kihozta belőlem:)
  • Kennyssj
    #5110
    am meg mi az oka annak hogy a világ egyik legjobb animéjét "buzisnak" találod...én nem láttam benne anális vagy orális szexjelenetet...szal nemtom miről van szó
  • Kennyssj
    #5109
    huhh na eljutottunk a idáig...imádom ezt...szal nem csipázod a DB-t, azt most itt keménykedsz......na akk figyelj ide te ondó vezetékxD....a DB-t szeretni nem buziság.... azok az idióta picsaedények akik nem csípik, és idejönnek fikázni meg leírják ami a hülye fejükből kipattan közben nem tudják miről van itt szó azok kinyalhatják...nézd meg azt utána ugassál....nemtom hogy honnan fingott ide a jó kurva anyád, hogy ekkora kemény vagy... de ezt biztos a homo hajlamaid elfojtása érdekében teszed, hogy férfinak tűnj....... de én átlátok a szitán....
  • carlos5555
    #5108
    nem én nézek songokut buzik
  • Kennyssj
    #5107
    egyet értek veled Roland:)
    carlos bakker te télleg ekkor seggfarok vagy? ide jössz baszakodni azt még mi vagyunk az agresszívek.....te akkora búzacsíra vagy komolan.......
  • Roland00726
    #5106
    xD látom te igy tod kikésziteni az embereket ilyen gynege beszólásokkal...xD
    egyébként minek jösz ide ha cska kötekedni tudzs másokkal??????
  • carlos5555
    #5105
    sok itt az agresszív son goku fan
  • Roland00726
    #5104
    másoknak:D
  • Roland00726
    #5103
    vis nem azt akartam írni, hogy "megkaptam" hanem h megbasztam:D
    kis geci ne szólogassál be másokkal nyomorult fasz-.-
  • Roland00726
    #5102
    oszt te kussoljál be nem szólt hozzád senki bazdmeg, anyád 1x már megkaptam elég volt őis...xD
  • carlos5555
    #5101
    NEM KAPOD MEG
  • Roland00726
    #5100
    h tod h nekem igérték h kűldik postán de se híre se hamva...xD
    akinek megattad az msn cimét talán arról beszélsz?