6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Roland00726
    #5179
    xD Hát igen:D
    Mondjuk már csak a játékot kéne megszerezni de sehol sincs fent...
  • r4pt0r
    #5178
    Nincs gond, csak néha írsz egy pár hülyeséget. :D
  • Smithie
    #5177
    Az engem annyira nem érdekel,sokkal inkább a Duelling,na azt mai napig haverokkal órákon át nyomjuk.
  • xxxpaulxxx
    #5176
    jah, meg több karakter van a tenkaichiben, viszont a storyvezetés a budokai3ban nagyon jól meg van oldva:)
  • Roland00726
    #5175
    Am bocs r4pt0r azthittem teis vmi kötekedős pöcs vagy mint az a 2 seggarc, de látom nagy DB fan vagy teis:D
  • Dani95
    #5174
    Én levettem a PS2 emulátort és a Budokai 3 és a budokai Tenkaichi 3
    de nem akar menni az emulátor!!!
  • Smithie
    #5173
    Jó az is,de nekem jobban bejön a 3d-s mozgás,meg a sokkal kidolgozottabb harcrendszer.
  • xxxpaulxxx
    #5172
    mire jó a válasz erre gomb;)
  • Roland00726
    #5171
    már ha nekem mondtad ha nem akk sorry:D
  • Roland00726
    #5170
    esetleg anyádat...:P(r4pt0r)
    egyébként meg kinek mi tetszik:D (Paul)...
    xD
  • xxxpaulxxx
    #5169
    budokai 3 jobb:D
  • r4pt0r
    #5168
    Te jó ég hogy téged honnan engedtek ki, be kéne őket perelni. :P
  • zsotesz
    #5167
    na találtam youtubon olyan videot aminek a címe szerint ps3 emulátorral megy. Viszont pusztán csak a játékot látom, azt nem hogy tényleg elindítja a ps3 emut és onnan indítja a játékot. Én továbbra is azt mondom, hogy kamu. Csak gondolj bele ha ps2-t (CPU 128-bit[2][3] "Emotion Engine" clocked at 294.912 MHz (launch), 299 MHz (newer models)normálisan kb. egy kétmagos 3 GHz-es proci tudja emulálni akkor a ps3 emulálásához (3.2 GHz Cell Broadband Engine )nyilván nem lennének elegek a mostani procik.
  • Roland00726
    #5166
    nem 1FB hanem 1 Gb sorry
  • Roland00726
    #5165
    jaja csak úgy osztogatják:D
    csak írni kell nekik majd 1x válaszolnak meg kűldik az emut+1 kulcsot...
    ha nem hiszed nézz utána a neten am pont most szereztem egy emut nemtom h működőképes e lekell hozzá szednem még egy játékot de ha a youtube-on megnézed ottis van pár emulátoros videó, vagy inkább csak próbálkozás
    egyébként nincs gyenge gépem:
    4 magos 3GHZ proci 1FB videókari 3GB RAM.
    De most akaro kvenni uj gépet szal:D
  • zsotesz
    #5164
    ne viccelj, nézz már meg egy ps2 emus játékot, annak is elég erős gép kell, a ps3-at kétlem, hogy jelenleg tudná pc emulálni, sőt jelenleg még szerintem ps3 emulátor sem létezik. Meg eleve gondolod, hogy a sony csak úgy osztogat emulátort?
  • Roland00726
    #5163
    Miért is?:)
  • Smithie
    #5162
    Figyelj,nem kötekedés,de ha van egy kis eszed,nem égeted magad tovább,mert rajtad nevet mindenki,meg a PS3 emudon.
  • Roland00726
    #5161
    hát nemtom nehezen akarnak visszairni de egy másik fórumon irták h vna aki 3 hét múlva kapta meg az emut:D
    CSak azt nemtom honnan szedjem le a Raging Blastot mert x-boxba letudnám de nekem ps3 ba kéne
    esetleg vmi link v vmi?:D
  • Smithie
    #5160
    Gratulálok hozzá hogy írtál a Sony-nak,remélem kielégítő választ kapsz majd!
  • Roland00726
    #5159
    H én most írtma a Sonynak h kűldjenek nekem egy ps3 emut aztán megszerzem a Budokai 4-et (Raging Blast) oszt játszok vele:D
    az már sokal jobb mint a 3:D
    remélhetőleg a gép is elviszi.
    Mondjuk én még a3at olyan nyár fele szereztem meg már elég pro vok benne:D
  • Smithie
    #5158
    Ja és 8 ropi volt,2008.10.14-én.Igazán megérte nekem,a többi is szépen sorban itt figyel a polcomon.Ennyit megér a DB!
  • Smithie
    #5157
    576 Kbyte,Westend.Ha az külföldön van...
  • Dani95
    #5156
    Biztos hogy nem belföldön vetted!!!:P
  • ironhorses
    #5155
    Hűű! Meg van neked a tenkaichi 3 eredetibe!! Széép!! Mennyi volt és honnan szerezted?
  • Smithie
    #5154
    Még egy.
  • Smithie
    #5153
    Harmadjára hátha beadja...SG LoL.
  • Smithie
    #5152
  • Smithie
    #5151
    Én meg annyira tisztelem az egész DB Univerzumot(mindent beleérteve),hogy amikor megjelent megvettem eredetibe...




  • Dani95
    #5150
    én most töltöm torrenten a DBZ budokai 3-at ha kell megadom a cimét
  • xxxpaulxxx
    #5149
    nem, de hasonló volt:D
  • Roland00726
    #5148
    ém régen torrentről szedtem le még mindig fent van a gépen néha játszok is vele xD
    A budokai 4 kéne már:D
  • Dani95
    #5147
    nem a www.dbzgt.hu
  • xxxpaulxxx
    #5146
    Azt megtudnátok nekem mondani, hogy honnan tudom letölteni a DBZ Budokai 3-mat PS2-re?:D
    Volt régen valami fizetős Dragon ball-os oldal, ahol szinte minden fent volt a sorozattal kapcsolatban... de már nem tudom a címét
  • Roland00726
    #5145
    xD. Gondolom hétvégén leszel:D
  • Kennyssj
    #5144
    hát tom h ez már le van zárva, de azért elmondanám h egyet értek Ronney8-al, fórumokban szerintem sem szabad káromkodni, de néha az idegállapotom arra ösztönöz hogy muszály kicsit beszólni...;D(bocsánatot is kértem) azért egyiket sem látom azóta...:)szóval elintéztük srácok:D
    am GT...soha ha így haladunk:D
    A manga meg készül:D
  • Dani95
    #5143
    De minnek jön ide vitázni...?! Szerintem is a vita mostmár le van zárva és kész!
  • rooney8
    #5142
    ha szerinted ez a normális hát legyen...:D én pont leszarom h ki miket ír ide, csak már kezdett idegesíteni ez a sok gyökérség amiket ide írtatok (és ez most nem csak neked szól, hanem Dani95 és társainak is) részemről lezárva a "vita" ;D
  • Dani95
    #5141
    GT...pff.. Jó kérdés talán Áprilisban...de csak talán :P
  • ironhorses
    #5140
    Látom ezen lovagolsz! De ez a fórum még mindíg nem rólad és a te tökéletes erkölcseidről szól. Úgyhogy próbáld meg feldolgozni, hogy milyen "marhaságokat" írtam és tedd túl magad rajta!! Térjünk vissza a Dragon Ball-hoz (amiről ugye szólnia kéne ennek a fórumnak eredetileg)! PL: Mi van már az animaxal és a GT-vel?