6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Kennyssj
    #5379
    Teljesen bevettük:D De én csodálkoztam is h ilyen hirtelen megválnál tőlük....Azért ez most fájt:'(:D
  • Smithie
    #5378
    #5367-as smiley-kat mondat végén azért remélem látjátok,eszem ágába sincs megválni tőlük!
  • Kennyssj
    #5377
    Na Smith ha vagy írj ránk mert érdekelnének a cuccok...
  • Roland00726
    #5376
    SMITH akkor felrakod Vaterára???:_)
    Már kiváncsiak vaygunk rá!
    xD
    :D
  • Kennyssj
    #5375
    Ezek a te saját figuráid?:D Mert mintha azt mondtad volna h megfizethetetlenek neked:D(már nem mintha kötözködni akarnék:D):)))
  • SMGBAS
    #5374
    Égetett felirattal valaki a Kai-t? (csak úgy tudom feltölteni)
  • Dani95
    #5373
    A Dragon Ball Kai sok helyen fent van pl .Dumet oldala vagy DH+
    Nyilt egy Dragon Ball fórum alapú szerepjáték Szerepjáték
  • Smithie
    #5372
    Kizárt dolog hogy torrenten nem találod!:D küldtem egy pü-t.. ;)
  • SMGBAS
    #5371
    [URL=http://onlineanime.ingyenweb.hu/]"Nálam"[/URL] nézhető 48-ig és le is töltheted (:
  • Roland00726
    #5370
    Nah felraktad már?:)
    Egyébként Kenny felkeltette az érdeklődésemet a KAI-ra, nemtudnátok honnan szedjem le? mert torrenten nem nagyon találom:D
  • Smithie
    #5369
    OK!;)
  • Roland00726
    #5368
    oké rakd fel és ha megtetszik vmi megvesszük d emegvárom Kennyt, majd linkeld be ide a cuccokat:dxd
    Egyébként a legjobbakar kiválogattam odais irtam hány ft-ba kerűlnek majd hétvégén megnézzük h melyik a legjobb:D
    Nah ÜDV!!!
    Kenny hétvégén siees !!!xD
  • Smithie
    #5367
    Rendeljetek tőlem,felrakom hogy mik vannak,és baráti áron a tiétek lehet!
  • Kennyssj
    #5366
    most egy picit tudtam lenni, szal megkaptam az üzenetet:D Ahogy írtam majd hétvégén megbeszéljük a részleteket:D
    Nah Roli megvan akkor mit rendelünk?:D
  • Roland00726
    #5365
    Hát igen lehet csak nem nekem, Kenny csak jővőhéten lesz szóval nekem is megírhatod:D
  • SMGBAS
    #5364
    Azért, mert felecske is árul sok DB figurát amik nem egyesével hanem ilyen packokban vannak és úgy tudom, hogy nem eredeti kiadásúak.
    #5363 Igen olvastam, ment is a válasz.
  • Roland00726
    #5363
    Nem de nem veszem meg, Kenny-vel találtunk egy másik oldalt ahol ugyanez szállítási költésggle együtt 4000ft:D
    Szal...:D
    Egyébként SMG olvastad amit Kenny irt neked privátban?:)
  • Smithie
    #5362
    Láttam a hírdetést vaterán,eladta már?
  • Roland00726
    #5361
    Nem " Firethrower" a neve, de már nem aktuális, nem vesszük meg szóval..., egyébként miér tha "felecske" lenne a neve akkor milenne?:)
  • SMGBAS
    #5360
    Egész véletlenül nem felecske (vagy valami hasonló) az eladó neve?
  • Roland00726
    #5359
    az tirtam h az lenne jó h többen lennénk:D
  • Roland00726
    #5358
    Smith te nem akarsz beszállni?:)
    Lenne egy újabbDb gyűjteményed, mondjuk az lenne a jó ha leegen lennénk mert nekjem csak Goku kellene, de hát ha 2-en vagyunk az 4-4, ha 3-an az már csak kb. 2750ft....:D, 2db...
  • Kennyssj
    #5357
    Am nekem is van 1 kisebb gyűjteményem, de soha oda nem adnám senkinek:D
  • Kennyssj
    #5356
    Hát lehet, de nem tom...Roli próbált alkudni belőle, de csak annyiban tudtunk megeggyezni hogy a postaköltséget ő állja. Sztem ez is eléggé korrekt dolog volt tőle, mert ez olyan -1000ft:D
  • Smithie
    #5355
    7500-ért is oda adhatná...
  • Smithie
    #5354
    Nekem is van pár,számszerűleg 22 db figura,és egy igen tetszetős 600+ darabból álló kártya gyűjteményem.Adtak volna érte már 60 ezer magyar forintot is,de ez annál sokkal többet ér számomra..
  • Roland00726
    #5353
    Na akit érdekel itt van a kép, bármelyiket lehet választani kivéve a Goku figurát!
    http://kephost.hu/image-936D_4BE5CD2C.jpg
  • Kennyssj
    #5352
    Én és Roland00726 találtunk egy eladó, nagyon tetszetős 6 db-os Dragonball figura gyűjteményt 8300 FT értékben. A figurák 5-10 cm méter magasak(egyébként teljesen újak), nagyon szépen ki vannak dolgozva, eredeti japán Bandai kiadások(nem után gyártottak).Szóval közösen szeretnénk megvenni(természetesen igazságosan elosztva a figurákat), de egy harmadik ember nem jönne rosszul:D Ha lenne valaki aki beszállna az üzletbe, jelezze nekem vagy Roland0076-nak:D:D.
  • Smithie
    #5351
  • Kennyssj
    #5350
    Öcsém most mondanék valamit, de inkább nem mert megint le leszek cseszve h káromkodok...
  • Kennyssj
    #5349
    Ja-ja rád gondoltam Roli:DAzért örülök h változott a véleményed:):)
    Am én a simát 3x a Z-t 3x, a GT-t 1x....:P(azért nem olyan rossz)
    Dani az 1 dolog h mikor kezdődik az ősz, én nyár alatt nem konkrétan az évszakot értettem, hanem a szünetet:D:Dés igazából az zavar h iskola időben nyomják majd, olyankor ki vok készülve:D
  • SMGBAS
    #5348
    Sima 1.5x (+ anno ertéel), Z 1x (+ anno ertéel), GT 1x
  • Dani95
    #5347
    Én eddig a simát 2x,Z 2x,GT 0x
  • Roland00726
    #5346
    Látom élet van, egyébként
    Kenny rám gondoltál mikor mondtad h : "És sajnos a GT nem tuti h annyira lenyűgözi az embereket...bár ismerek olyat akinek jobban tetszik mint a Z:D "???? Lehet h akkor jobban tetszett a Gt, de így h most nézem a Z-t és felelevenülnek az emlékek alapból sokkal jobb, de azért a sima Db-nél jobb a Gt:) csak a vége szar...
    Egyébként azt ajánlom japánul nézzétek meg a Gt-t kurvajó a japán szink, sztem annak ellenérem, hoyg az ANIMAX szinkronizál nem lesz olyan jó na mind1:)
    Egyébként ti hányszoir néztétek már végig a Db sorozatot? én 2xa simát, 3x a Z-t, 1x Gt ...xD
    Megint sokat irtam:):):)::):):):):D
  • SMGBAS
    #5345
    Újkíp




    Amúgy szerintem animax tudta, hogy mikor fogja leadni és csak nagy felhajtást akart csinálni a szinkronnak
  • SMGBAS
    #5344



    Az tuti, hogy elég szépen át lett b*szva a sok fan a GT-vel..
  • Dani95
    #5343
    Mondta valaki hogy gyere ide!!!Nem kell idejönni ha csak okoskodni jösz!!
  • Pretorianus
    #5342
    ezt a szánalmas bandát?!!!
  • Smithie
    #5341
    Szerencsés napon születtél,és végre láthatjuk a GT-t ha minden igaz!:D
  • Dani95
    #5340
    Jah 1 évet mert Augusztus 25.én lett beharangozva hogy lesz pont a szülinapomon:D