6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • SMGBAS
    #5339
    Animaxnél én már semmit sem gondolok biztosra. Így már majdnem egy évet csúszik a dolog...
  • Dani95
    #5338
    Ha Szeptember 2-án elkezdik akkor még nyáron fogod nézni,mert Szeptember 23.átol kezdődik az ősz!!!
  • Kennyssj
    #5337
    Jah igen.. nekem is csak 1-2 kedvencem van...többi nem olyan jó..
  • Kennyssj
    #5336
    Láttátok az új Kai openinget? Öcsém én eldurrantam olyan zsír:)
  • Kennyssj
    #5335
    SZEPTEMBER??????????? Neeemár, én azt hittem nyáron már nézem:'(
    nah mind 1....legalább egy biztos időpont:)
  • Dani95
    #5334
    Jah ezt mondtál a Conon de lehetséges a csuszás.2012-ben jön a Kai is remélhetőleg!!
  • Smithie
    #5333
    Merem remélni,hogy így lesz!
  • SMGBAS
    #5332
    "A Dragonball GT magyar premiere az animax igérete szerint 2010. szeptember 2., ha sikeres lesz jön a Kai is!"
  • SMGBAS
    #5331
    Asszem csak az első 4-et láttam talán. A GT után kezdtem el nézni őket, de nekem kicsit unalmasak voltak. Sokáig húzták a dolgokat, de hamarosan szerintem pótolva lesznek.
  • Kennyssj
    #5330
    Ezzel nincs is baj sztem:D Am én is 3 éve láttam az egészet, szal:D És nem bántam meg:D
    Moviekat csipázod?:)
  • SMGBAS
    #5329
    Talán azért szeretem a simát jobban, mert kiskoromból az maradt meg jobban. Sokáig nem volt netem és ismerősöm sem akitől el tudtam volna kérni az egész sorozatot és addig csak az emlékeim voltak. Aztán végre lett netem és elkezdtem letölteni. Kb. 3 éve láttam egyben az egészet. Ha százat kéne felosztanom a 3 sorozat között akkor 60/35/5 pont lenne a DB/Z/GT nálam. A sima karakterei nagyon szimpatikusak voltak a sok bénaságukkal együtt. A Z-t is szeretem és nem mondom, hogy szar, de nekem akkor is a sima a kedvenc :D
  • Kennyssj
    #5328
    Írtam ám...:DxD
  • Kennyssj
    #5327
    Ha a Kai is bejön, akk majd lehet:)
  • Kennyssj
    #5326
    És amúgy a Kai mondjuk sztem jobban bejönne az embereknek, mert nincs benne a sok időhúzás, pörgősebb meg stb:D Jobban megfelel a mai fiatalok igényeinek:D Ebből a szempontból érdemesebb azt lenyomni mint a többit újraszinkronizálni, de meglátjuk:D
  • Kennyssj
    #5325
    A sima is nagyon jó, de ha azt nézzük h melyik tett le többet az asztalra akk sztem Z:D Bár én mondom a simát is imádom:D
  • Kennyssj
    #5324
    Hát én nem tok külömbséget tenni a sima és a Z között:D Ugyanolyan jó mindkettő számomra:) Bár ha a simát nézem néha elkap egy érzés h Z-t kéne már nézni, és ez fordítva is igaz:D
  • SMGBAS
    #5323
    Nekem a sima a kedvencem :D
  • Kennyssj
    #5322
    És sajnos a GT nem tuti h annyira lenyűgözi az embereket...bár ismerek olyat akinek jobban tetszik mint a Z:D
  • Kennyssj
    #5321
    Jah zsír lenne, de ez asszem még messze van...De ha majd ha a Kai-t lenyomják utána, az is elég lesz sztem:D
  • SMGBAS
    #5320
    Az lenne a jó, ha megint DB láz lenne és kiadnák az egész sorozatot DVD-n, újraszinkronizálva :D
    (bár ha az animax-es DVD kiadását nézzük vagy az InuYashat akkor megint csak az unokáimmal tudnám nézni őket xD)
  • Kennyssj
    #5319
    Végre valami élet:D Én is azon gondolkoztam h vajon megint DB őrület lesz-e...hát remélem:D a DB rajopngók körében biztos az lesz:D
  • SMGBAS
    #5318
    Én úgy tudom, hogy ha a GT sikeres lesz akkor a Kai-t is leadják.
    ...ha ilyen tempóban mint a GT-t akkor unokáimmal fogom nézni xD


    Naruto-kun elkezdte feliratozni az OP-t. 500 mega/ rész és azokat töltöm, hogy ne legyek elmaradva. Kb. 4-5 naponta adnak ki 5 részt és azokat én akkor letöltöm és egyből felrakom. Ahogy kész vagyok vele jöhet más feltöltése is. Most töltöm belőle a 14. részt. Utána feltöltöm a Z-t 50-ig (már nem kell sok) azután egy kicsit szüneteltetve lesz és Bleach + Naruto jön helyette és talán még egy sorozat amit még nem döntöttem el.
  • Smithie
    #5317
    A GT-t nem sugározták még,talán ezért...
  • Dani95
    #5316
    Nem hogy király!!!
    Hát lehetséges hogy az lesz bár a DB őrületet a sima DB és a DBZ érte el nem a GT!
    Az oldaladdal kapcsolatban nincs fent a Bleach legújabb részei a 112-113!!
  • SMGBAS
    #5315

    Remélem műkszik :D
    ___________________________

    Szerintetek ha az Animax leadja a GT-t akkor megint DB láz lesz itthon?
  • SMGBAS
    #5314
    Jó lenne már a GT szinkronnal...
    #5311 Köszi :D

    Mi ez a pangás itt?
  • Kennyssj
    #5313
    EEZZZ AZZZZ:D má voltam msn-en is:) Csak te nem voltál:'(
  • Roland00726
    #5312
    KENNY ÉLLLLLLLLLLLLLLLLL:D:D:D:D:D:D:::):)):):):
  • Kennyssj
    #5311
    Te naon profi vagy hallod:D Grat:)))))
  • Dani95
    #5310
    Ezt hol irja??
  • newtrep
    #5309
    GT az animax weblapja szerint 2010 nyarán jön
  • Dani95
    #5308
    Jah de holnap Bleach végre ezt betartották....
  • Smithie
    #5307
    Üres ígéretek,már rég mennie kéne..
  • Dani95
    #5306
    A GT vel kapcsolatban én nem hallottam semmi újat csak h Tavaszra vagy nyárra rakják át ennyit.....
  • ironhorses
    #5305
    GT??????????????
  • Dani95
    #5304
    Hát mindegy hogy milyen témában tudok segiteni akár animéket bemásolni.
    Smith:Én nem azt mondtam hogy mindenki a szinkronos animéket szeretik ez csak egyéni vélemény!!!
  • SMGBAS
    #5303
    #5301 Milyen segítségre gondolsz? (:
    #5302 Én ha lehet akkor szívesebben nézek szinkronnal animét.
  • Smithie
    #5302
    Ebben szerintem nincs igazad,ha jól körülnézel,itt a fórumon is mindenki EREDETI japán hang-al szereti nézni az animéket,pláne a Dragon Ball-t..
  • Dani95
    #5301
    Jó lerajzoltad Király!!
    Ha kell segitség az oldaladhoz ak ha akarod segitek!
    Akinek kell Myvip MEGHIVÓ az irjon!
  • SMGBAS
    #5300
    DBZ 1-5, DB Kai 1-48, OP 1 és még pár új sorozat nézhető online
    Itt meg DB/Z-s rajzaim vannak, akit érdekel az lesse meg (: (deviantart)
    GT-ről nem tudtok valami hírt?