6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • SMGBAS
    #5419
    Mangátok hogy áll? :D
  • SMGBAS
    #5418
    xD
  • zsotesz
    #5417
    ram-ból egyébként 512 MB a minimum, de azzal szerintem nem sokra lehet menni.
  • zsotesz
    #5416
    kell egy jó kétmagos proci (ajánlott legalább 2,8 GHz), meg 2 GB ram, videokártya kevésbé számít
  • Dani95
    #5415
    hát a memoriára van DDR,DDR2,.... mennyi ram kell hozzá vagyis milyen gépigény hogy tudjak PS2 játékot játszani PC n?
  • zsotesz
    #5414
    Milyen RAM? Mire gondolsz?
  • Dani95
    #5413
    zsotesz
    És milyen RAM kell hozzá lehet én is elkezdek játszani!!
  • zsotesz
    #5412
    pc-re nincs, csak konzolra. Viszont ps2 emulátorral a budokai-ok már játszhatók, sőt pont ma kezdtem el a DBZ Sagas-t ps2 emu-val.
  • eva9413
    #5411
    Sziasztok!

    Olyan játékot keresnék PC-re, ami a PS2-s Infinite World-höz hasonló.
    Vagyis végigmegy a történeten, és harcok, küldetések vannak benne.
    Légyszi aki tud ilyet, PC-re, írjon.
  • r4pt0r
    #5410
    Hát ha nem kell valami nekem se, akkor kiszedem mindig. Már ha a tárolás a cél.
  • kimiw
    #5409
    Bocs,de ez nem több felesleges időpocsékolásnál.
    Ha japán kell neki, benyomja a japán hangsávot, azt hadd szóljon.
  • r4pt0r
    #5408
    Értelmezd. Ha csak japán kell neki akkor le tudja szedni.
  • kimiw
    #5407
    Miért kéne levenni. Media playert sose használj lejátszásra.
    BSplayert, vagy Kmplayert használj, mindkettőn állítható a hangsáv.
  • kimiw
    #5406
    Dragon Ball összes itt:
    http://musicalzon.milleniumlist.info/

  • Dani95
    #5405
    Egy animés oldalt inditottam pár napja!Feltöltőket keresek!Aki szeretne az oldalt segiteni az jelentkezzen: [email protected] MSN cimen!
    Remélem jeliztek!
  • Kennyssj
    #5404
    Okks, nem soká leszek:D
  • Roland00726
    #5403
    jah, ha tudsz tépj msn-re:)
  • Dani95
    #5402
    Megnéztem az előzményeket és valóban irtál csak én nem voltam itthon mert mentünk a haverokkal főzni,de abbol sem lett semmi!Vasárnap meg volt a ballagás:D Mind1 majd hétvégén leszel?
  • Kennyssj
    #5401
    Hát 2 napig nem volt jó valamiért:D xD Utána viszont egy ideig fent voltam, és rád is írtam, de nem írtál vissza:'( :D Hívni akartalak téged is xfire-re, de eszembe jutott, hogy neked nincs is:'(((( szal:D
  • Dani95
    #5400
    Kenny miért nem voltál msnen????:)
  • Kennyssj
    #5399
    Roli, ha vagy jer fel xfire-re:D
  • Jancker
    #5398
    Üdv mindenkinek!

    Van pár eladó kártyám és figurám. Itt megnézhetitek őket!
    Az árak nem fixek, érdeklődni lehet az oldalon megadott elérhetőségeken vagy akár itt is.
  • Dani95
    #5397
    Én nem tudok!Mert szinkronosan nézem!
  • Mikike94
    #5396
    Köszi ! Király vagy ! Esetleg tudsz hozzá illő feliratot adni? Akkor már császár lennél XD
  • Kennyssj
    #5395
    Vagyok, vagyok:) Nyugi:)
  • Dani95
    #5394
    jah tényleg!Bocs!Itt megtalálod japánul a részeket ITT regizz ide és a filmek és animék alatt ott van h Dragon Ball Z és legalul asszem ott lesz!
    Kenny merre jársz?
  • Mikike94
    #5393
    Köszi. De pont azok a részek hiányoznak amik kellenének XD
  • Roland00726
    #5392
    Kenny hun vagy???:)
  • Dani95
    #5391
    hát több helyen is fent van: DH+,
  • Mikike94
    #5390
    Köszi! Esetleg tudsz e ilyen oldalt adni? Nekem csak 51-től 112-ig kellene mert azután újra tudnám onnan tölteni ahonnan eddig.
  • Dani95
    #5389
    Van ahol magyar - japán szinkronnal lehet tölteni!Ha csak japánt akarsz ak VirtualDubModdal kiveszed a magyar hangsávot és kész!
  • Mikike94
    #5388
    Hello! Tud valaki adni egy oldalt ahonnan z részeket tudok letölteni japán nyelven ? (Ha lehetséges az op és en is rajta lenne akkor szuper de nem muszáj )
  • Savvy
    #5387
    Halihó! Van egy csomó eladó Boolzz figurám! Kicsik és nagyok egyaránt, mindegyik kiváló állapotban! A kicsik 600/db, a nagyok 1100/db áron vihetők. Személyes találka Budapesten. Ha érdekel, küldj egy üzit: savvydope @ gmail.com-ra és mondom, hogy melyik figuk vannak meg!
  • Dani95
    #5386
    Itt is már régen voltam fennt:D
  • Kennyssj
    #5385
    okés:) ahogy tok, megyek;)
  • Roland00726
    #5384
    Egyébként oylan cuccot találtam, hogy g.ci jó szal minnél hamarabb gyere fel:)
  • Roland00726
    #5383
    Nembaj am se értme volna rá, itt az egész falut ellepte a víz, már majdnem, hoyg derékig ér, egész nap a homokzsákokat pakoltuk szal am se lett volna időm:)
    De hátha emiatt nincs suli
  • Kennyssj
    #5382
    Bocs Roli h nem voltam vasárnap, de el kellett mennem haza...Am 2000 ft-ot kaptam a mamámtól, szal:D
  • Smithie
    #5381
  • Roland00726
    #5380
    jaja te Sunyi:):))