6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Ice01
    #5459
    Tárgyalás..... már több mint másfél éve tárgyalhak, menjenek a f*omba, nem lessz belőle semmi hiddjetek nekem. Én is nagyon szeretném ha leadnák de semmi esélyt nem látok rá. Sajnálatos.
  • Dani95
    #5458
    Tárgyalás folyik....Szinkron nincs,mert még anyag sincs amiről le lehetne szinkronizálni...
  • Ice01
    #5457
    Mibe fogadunk hogy semmiféle szinkron nincsen? Ha csak arra gondolunk hogy több mint 1 éve igérgetik, valami nagyon gyanus, és az ember elgondolkodik ilyenkor hogy nagyon átbasszták. Én már nemhiszem hogy le fogják adni, sőt azt sem hiszem hogy megvan a szinkron. Lehet én vagyok lahikus, de szerintem csak szopassák a jónépet, biztos valami marketing kampány fojik mögötte. Ne legyen igazam, de én már nemhiszek nekik.
  • Kennyssj
    #5456
    Nemtom h van pofájuk tovább húzni...
    Am a GT-ből télleg elég az a 64 rész:) Már az elejétől gondok voltak vele szal sejtették is h nem lesz hosszú:) Bár az amcsik jól megoldották mert úgy csinálták h az első unalmas részeket kihagyták, és a Baby saga-val kezdték el...az Fekete sárkánygömbök sagat meg később kidobták mint "elveszett epizódok":):)Természetesen akk mindenki kiváncsi volt rá...:D
  • Dani95
    #5455
    Annyi biztos hogy ősszel lesz:D

    Am megnyilt az oldalam Website
  • r4pt0r
    #5454
    Tudjuk aztán meg decemberben, aztán meg 2011, 2012ben de akkor már végünk szóval mindegy. :D
  • Dani95
    #5453
    Mert nem is lesz Szepetemberben GT :S Novemberben lesz szerintem:D
  • Kövesdi A
    #5452
    Müsor blogon semmi nyoma szep-2 , a dragon ball gt nek !
  • xxxpaulxxx
    #5451
    Aha... hogyne... csakúgy, mint 1 éve:D
  • mopsar
    #5450
    A GT tényleg nem volt valami ütős. Főleg a Z hez képest. Igaz a Z-t elég nehéz lett volna továbbvinni sablonok és ismétlések nélkül. De a GT-ből is csak pont annyi készül amire igényvolt. És ez a 64 rész tényleg elég volt.
  • technext
    #5449
    nekem azért tetszett a kis ssj1,2,3 goku is :)
  • Kennyssj
    #5448
    Az egész sorozat:D
  • Kennyssj
    #5447
    Ha Goku nem lenne kicsi benne sztem még nem is szaroznám annyira, de így...Nekem csak a vége tetszik mikor már Vegeta is ssj4:D Azokat a részeket a sorozat legjobb pillanatai közé sorolnám:D
  • gohanssj2fru
    #5446
    egyenlőre én is a 2. csoportba tartozom :D nekem már a rajzolás nem tetszik meg nem tudom... majd meglátom. Igen amúgy GT-re vonatkozott a kérdésem:P
  • r4pt0r
    #5445
    Érdemes megnézni feltétlenül, szerintem van olyan jó mint a Z mások szerint nincs de azért érdemes. És igen szerepel benne felnőttként. (már ha a GTre vonatkozott a kérdésed)
  • gohanssj2fru
    #5444
    1.én évek óta filózom hogy azt érdemes -e megnézni... egyáltalán szerepel benne goku vmikor felnőttként?

    2. A Buu saga-ban Vegita mondja h nem bírja elviselni h Goku egyszer még az életét is megmentette... de nem tudom h az mikor van? én csak arról tudok amikor meghagyta az életét az első harcuk után..
  • szomferi
    #5443
    úúú most végeztem a DBZ-vel, szeptember 2-ától az Animax-on műsoron a GT magyar szinkronnal!
  • Csaba1026
    #5442
  • gohanssj2fru
    #5441
    most megoldottam indavideo/realplayer sp-s megoldással de köszönöm:$
  • gohanssj2fru
    #5440
    uh nagyon szépen köszönöm :) lenne még egy kérdésem. a torrenten már én is gondolkodom, csak az a baj, hogy nekem ahhoz kellenne segítség mert torrentel sose tudtam bánni és ideje lenne megtanulnom :$
  • rooney8
    #5439
    esetleg itt is megpróbálhatod
  • Dani95
    #5438
    Szia!
    Hát biztos valakinek ki van irva,nekem nincs!De szerintem torrenttel gyorsan lebirod szedni!!Anime Torrent és itt van DBZ packok!
  • gohanssj2fru
    #5437
    Sziasztok, újra itt.
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy tudom h vannak már fenn magyar szinkronos részek le is lehet teljesen tölteni. Nekem kb mindegyik rész megvan, kivéve a 137-291ig a magyar szinkronnal nincs meg a dbZ. Na most az lenne h nekem nagyon kellenének ezek a részek, magyarul és tudom h le tudnám töltögetni meg minden de az egy élet mire ezt a több mint 150 részt leszedem :( az lenne a kérdésem h nem tudtok vmi gyorsabb módszert? valakinek nincs kiírva DVD_re amit meg tudnék venni?:$ Nagyon hálás lennék. Vagy vmi csomagolt változatt ami mondjuk 1-2 nap alatt lejön. Jajj de jó lenne... mert mégis csak magyarul a nosztalgikus, hiába van meg nekem felirattal. Előre is köszönöm, remélem kapok választ, ide is visszajövök de itt az email címem aki tud valamit: [email protected] KÖSZIII
  • Roland00726
    #5436
    és nekem nemis adnád meg a cimed?
  • Kennyssj
    #5435
    Hej ide nem ír senki?:)
  • Kennyssj
    #5434
    Roland00726: jah haladunk, nemsokára kész egy fejezet:)
    Azért nem látsz msn-en mert új msn címem van.
  • Kennyssj
    #5433
    ...:D most miért?:)
  • Dani95
    #5432
    Biztos neki bevállt!!
  • Roland00726
    #5431
    Látom itt is nagy élet van:)
    Kenny téged sose látlak msn-en hogy haladsz?
    Egyébként ezt nézzétek meg, egyeseknek nagyon hasznos lehet:)
    http://www.csajozasitanacsok.hu/&par=2693

    (anno még Kennytől):D
  • Dani95
    #5430
    Hát hogy én is mondjak valamit!!
    227-231 részek azok elvesztek nincsenek ha valaki azt mondaná hogy neki meg van az biztos hogy kamu vagy ha nem akkor kérj tőle samplet!

    A sima DB: Abbol nincsenek meg az első részek vagyis - 1-3,5,7-9,11 részek a többi megvan:D

    katt IDE
  • SMGBAS
    #5429
    Pedig jó lenne
    Valakinek tuti megvan...
    És a sima 15-ig? Tudom, hogy abból is hiányzik pár rész, de nekem asszem kb 15.-ig nincs meg.
    [apro]Az "Éssel nem kezdünk mondatot" mondat miért éssel kezdődik? xD
  • ironhorses
    #5428
    Azok úgy tudom, hogy végleg elvesztek...
  • SMGBAS
    #5427
    #5426 xD


    Valaki nem tudja, hogy mi van a DBZ 227-231 szinkronokkal? Eddig nem találtam meg még sehol, aki tud az segíthetne. (:

    Ha már erre járok akkor ezt is megosztom:
  • Kennyssj
    #5426
    Vagyis ma.....
  • Dani95
    #5425
    Akkor baszok én a PS2 játékokra!!Majd találok más!!:D
  • Kennyssj
    #5424
    Vagyis ma:D
  • Kennyssj
    #5423
    Jah nehogy azt hidd h elfelejtettem amit ígértem:D Csak annyi a dolgom, h kevés idő jut rá....De jövőhéttől nekiállok komolyan csinálni:)És sztem még ma valamikor elküldöm amit ígértem;)
  • rooney8
    #5422
    celeron meg 512mb ram? örülhetsz ha ezzel a vassal a pcsx-et meg tudod nyitni :D
  • zsotesz
    #5421
    Próbál meg de szerintem a proci kevés lesz. Annyit még mondanék, hogy win7/vista alatt jobban fut mint xp-vel.
  • Dani95
    #5420
    Nekem most van Intel Celeron 3.20GHZ de nem két magos!Meg 512MB Ram DDR2 de majd jövő héten veszek 2GB RAMot!Avval menni fog?