6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • High end PC #5779
    mármint úgy, hogy nyelvet lehessen választani
  • High end PC #5778
    jó lenne ha a Z-t le lehetne úgy szedni, hogy vágatlanul Angol, Magyar, és Japán nyelven egybe.

    azért kéne mindhárom, mert a magyaron nőttem fel, a japán az eredeti, az angol meg azért, mert az angol verzióba jobb zenéket tettek alá

    de sajnos angol-japán-magyar verzióban csak a GT-t találtam...
  • BoneDragon
    #5777
    A gagyit úgy értettem, hogy a leggyengébb részek a Z-ben. Kivétel vegitával való harc. Na jó még a garlic jr és a gohanos részek is sz*rok, de az még kicsit messze van... :)
  • ironhorses
    #5776
    Sokat nyávog Gohan az elején. Még egyszer magyar szinkronnal ezeket a részeket nehéz végig nézni. Tényleg most indult volna az izgalom...
  • IXEMGabeo
    #5775
    most lesem és az 56. résznél tartok
  • BoneDragon
    #5774
    Még mindig nem nézted meg? Múltkor belinkeltem a részeket!
  • IXEMGabeo
    #5773
    sőt szarvai nélkül kopasz alakban is feltűnik majd:D
  • IXEMGabeo
    #5772
    Nekem az rémlik h a Dermesztő nem csak ilyen állapotban lesz, hogy ül egy ki gépben, hanem egy vékony alienként más jellegű szarvakkal fog visszatérni és Songokuval harcolni valami ilyesmi rémlik:D
  • IXEMGabeo
    #5771
    szerintem nem gagyi. Az egész tetszik, ahogy halad előre a történet, ahogy a szereplőket megismerjük és a különböző célok és érdekek ütköznek...

    Sima Dragon Ballban eleddig több volt a verekedés, meg a harcművészeti tornás részek, ebben sokkal átfogóbb, komolyabb dolgok kerülnek terítékre. Ez a mese nem csak gyerekeknek készült ám, tudnak valamit a japánok;)
  • rooney8
    #5770
    meg olyan lassan halad. leadhatnának 2 részt egymás után :)
  • BoneDragon
    #5769
    Ha a dermesztős részek lettek volna simán megnézném 3x is, mert azok a legjobb részek. Mondjuk már így is láttam azokat 15x és nem túlzok.. :D Sajnos ezek a részek nagyon gagyik.
  • rooney8
    #5768
    szerintem is logikátlan
    de hát ők tudják...
  • FrezeR
    #5767
    Nem tudom ez mire jó, mert aki eddig várta és nézte nem nézi meg háromszor egymás után de kétszer sem. Így nem fognak nézőszámot növelni.
  • ironhorses
    #5766
    Szerintem fogják folytatni, csak leadják ezt az 52-részt elölről még vagy háromszor. Így csinálják a többi sorozatukkal is!
  • rooney8
    #5765
    persze, én ráérek
    előre is köszi :)
  • kill3r21
    #5764
    hétvégén megcsináljuk ha nem gond, most nyakig vagyok a melóban
  • rooney8
    #5763
    már nem nagyon emlékszem, de sztem ilyen következő részekből jelenteket meg ilyesmik
  • BoneDragon
    #5762
    Említetted az extrákat. Konkrétan milyen extrákat tartalmaz?
  • rooney8
    #5761
    hát az elég pepecselős lenne
    viszont lehetne torrenten tracker nélkül. ehhez először is utorrentben be kell állítani a DHT-t (beállítások/bittorrent/DHT hálózat használata)
    aztán menj a fájl -> torrent készítése... menüre. itt előjön egy ablak, amit így állíts be, és értelem szerűen tallózod be az .iso fájlt (vagy ha mappákban van, akkor a gyökérmappát). miután leokézod megkérdezi, hogy biztos tracker nélkül akarod létrehozni, nyomsz egy igent, dolgozik egy kicsit, majd az így létrehozott .torrent fájlt küldd át nekem, én pedig közvetlenül rólad fogom tölteni tracker nélkül :)
    nem számít mennyi idő alatt jön át, akár le is korlátozhatod, akkor kapcsolod ki-be a gépet amikor akarod, nem akarok a terhedre lenni :)
  • kill3r21
    #5760
    nem nyert :D esetleg ha küldesz üres lemezt, postacimet meg ilyesmi akkor elküldöm, de ezt privátba max
  • rooney8
    #5759
    esetleg vmelyik torrent oldal? (hogy még egy kis "hasznod" is legyen belőle :) )
    én vagyok magon, elsőn, diablon, kacsán (pre..), és még pár kisebben
    remélem van egyezés :D
  • kill3r21
    #5758
    hát ha mondasz egy helyet ahova fel lehetne és lenne értelme akkor talán, bár 1mbitel nem nagyon akaródzok...
  • rooney8
    #5757
    ja, hármat is kiadott a nagyközönségnek... én csak egyre emlékeztem :)
    nem tudnád valahova feltölteni? :)
  • BoneDragon
    #5756
    Na ez már jó minőség!

  • kill3r21
    #5755
    32. DVD
    szerintem erre gondolsz rooney8




  • BoneDragon
    #5754
    Most kicsit utánanéztem. Találtam linkeket, de sajnos már nem élnek.
  • kill3r21
    #5753
    DVD 1
    DVD 32
    DVD 12
    12 est sajnos nem találom...
    mindjárt teszek fel részletet :)
  • kill3r21
    #5752
    nekem 3 dvdm is van 202őtől :)
    Ez amit mondasz, a 12es, a 31-32es dvd :)
    Nem pakoltam fel sehova....szal nemhiszem hogy torrenten van :)
  • rooney8
    #5751
    amúgy tudjátok régen volt ez a 202 nevezetű fazon, aki megszerezte a szinkront. na már most ő csinált egy ilyen bemutató dvd-t (azt hiszem 12. dvd, valahol a namek saga környékén), amiről tudni kell, hogy menüvel rendelkezett, extrák is voltak benne, a minősége is csúcs volt stb. sajnos én hülye időközben letöröltem a gépemről, de most már csak úgy kíváncsiságból is megnézném, na meg hogy meglegyen az utókor számára is :D esetleg valakinek nincs meg? vagy nem tudtok egy még élő torrentet hozzá?
  • sirdond
    #5750
    ó hogy az a ...
    pedig bíztam benne,hogy nem kezdik elölről :(
  • IXEMGabeo
    #5749
    köszi szépen
  • rooney8
    #5748
    igen, közben már én is néztem és azok már tényleg nem olyan vészesek :)
  • BoneDragon
    #5747
    Elég sokan feltöltötték oda, én alucard88-at ajánlom. Kicsivel jobb minőségben töltötte fel. Pl ez
  • rooney8
    #5746
    de ennek undorító minősége van :D
  • BoneDragon
    #5745
    Ezt írd be google-be > dragon ball z 53.rész
    Első találat
  • IXEMGabeo
    #5744
    fent van NCore-n is csak az valami 26 GB nincs már annyi hely a merevlemezemen csak belassítaná:D
  • IXEMGabeo
    #5743
    japánul igen...angolul is fent van, de csak 2 részt találtam eddig:S pont a Raditzos van fent. Semmi mást nem találtam
  • BoneDragon
    #5742
    És ezek még a Z leggyengébb részei. Igazából akkor kezd beindulni, mikor goku megérkezik. De neten elég sok helyen megtalálod a részeket, nem kell rá várni.
  • IXEMGabeo
    #5741
    úgy volt, ha lesz nézettsége folytatják, de ezekszerint nem volt...ha mégis folytatni fogják írjátok már le, kurva jó ez a Z sorozat.

    Pont most mikor a zöld hajú dermesztő embere megküzdött volna Vegitával
  • BoneDragon
    #5740
    Sajnos nem közölték, hogy mi a szándékuk. Csak az 52. részig vették meg a jogokat. :/