6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Wootan
    #6179
    Már el is felejtettem ezt a "remek művet" hogy van, de most bepótoltam. Sokat nem vártam tőle, de ez fosabb lett mint gondoltam.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A "történet" egy nagy bullshit, ezért kár volt utólag elbarmolni a sayajin-nek és Gokuék háttértörténetét. Egész estés múvi létére (moziban is ment ugye), a megrajzolás alapban is szar volt (totál kidolgozatlan, közelében nem volt Toriyama stílusának és a színezés is béna volt), de rengeteg helyen úgy nézett ki, mintha egy óvodásra bízták volna a munkát (pl. mikor a fúzióval szenvednek) :DDD

    Béna, semmitmondó zenék, pedig az eredeti DB-k egyik alappillére volt a zseniális zene, ami durván odatett az amúgy is király hangulatnak, hát itt ennek nyoma sem volt...

    Olyan dolgokba meg már bele sem megyek, hogy logikailag 1000 sebből vérzik ez a valami.

    1 pontot adnék rá, azt is csak azért, mert volt 2-3 tényleg filmbe illő jelenet/effekt

  • Sippie
    #6178
  • Wootan
    #6177


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még akár jó is lehetne, de hát természetesen ezt is el kellett baszniuk. Az hagyján hogy várhatóan ez is le lesz butítva, és nyoma sem lesz az eredeti szériák komolyságának, és brutalitásának, de még Goku és a saiyanok háttérsztoriját is átírták erre a rendkívül eredeti superman koppintásra.

  • r4pt0r
    #6176
    Dragon Ball Super: Broly trailer
  • Wootan
    #6175
    Chapter 37
  • Wootan
    #6174
    Chapter 36
  • Wootan
    #6173
    Chapter 35
  • Sippie
    #6172
    mexikóba micsoda esemény ez
  • BoneDragon
    #6171
    Akkor már ide is...de szerintem már mindenki látta.

  • Wootan
    #6170
  • Wootan
    #6169
    Tökmind1 (számomra), hogy jól van megrajzolva, ha maga a rész, meg az egész sorozat unalmas és semmitmondó. Egyébként meg ebben a részben sem volt semmi érdekes, bármelyik közepesebb harc jobb volt az eredeti szériákban mint ez.
  • IXEMGabeo
    #6168


    szidjatok a Supert ide vagy oda:) ezt az epizodot kurva jol megcsinaltak
  • Wootan
    #6167
    Nah ez már hasonlít arra ahogy egy battle royal kinéz, nem úgy mint a fos anime-ban.
  • Wootan
    #6166
    Mangában már a torna előtt szóba került, hogy Toppo lesz majd az új pusztítás istene a bohóc helyett. Jiren volt az eredeti jelölt, de ő visszautasította.

    Kíváncsi vagyok hogy fogják így legyőzni, ha egyáltalán lefogják. Gondolom annak is lesz még jelentősége, hogy friza nem esett ki végleg.
  • Sippie
    #6165
    úgy látszik már nem tudnak mit kitalálni, fel kellett turbózni toppot, mert túl egyszerű lett volna a végén 4-en Jiren ellen.
  • IXEMGabeo
    #6164
    nekem kellemes idotoltes volt, de valoban elmarad a Z-tol...meg mar nagyon nagyon irrealisak az eroszintek is
  • Rockynhooo
    #6163
    Full befejezik a supert? nem lesz folytatas? nem mint ha hianyozna majd :D
  • Wootan
    #6162
    Hát ezzel nem vagy egyedül. A sima DB, meg a Z (meg a kai is a cell saga végéig) állandó helyet bérel a gépemen. Szinte nincs olyan nap, hogy ne néznék meg 1-2 részt, vagy részletet valamelyikből.

    A super-nél arra sem vettem a fáradtságot, hogy letöltsem.

    Méltó folytatás meg kizárt hogy legyen, mert ahhoz 18+osnak kellene lennie a mai puhapöcs besorolások mellett, ami nem fog előfordulni. A gyerekeknek meg jó ez is, együtt hápoghatnak zénó sama-val a nagy semmire, hogy hűűű meg háááá.
  • BoneDragon
    #6161
    Igazából én abban reménykedem, hogy majd kap egy igényes, méltó folytatást. Nem volt ez rossz, de nincs az az isten, hogy mégegyszer véginézzem. a DBZ-t meg bármikor bárhol, még a legunalmasabb részeket is. Viszont erre nem látok reményt, írták is egy darabig nem lesz tv show. Elvileg nyáron jön az új movie.
  • Wootan
    #6160
    Még 7 rész ebből a remekműből, és vége. Az 5 évesek már sírnak.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2018.01.19. 20:53:05
  • BoneDragon
    #6159
    Annyira izgultam a mai rész alatt, olyan eredeti volt és az a Vegita átváltozás, úristen... majdnem magamalá pisiltem izgalmamban...ja nem.
  • Wootan
    #6158
    Sok értelme nem lenne, mivel a harcok 90%ban annyiból állnak, hogy hadonásznak a kezeikkel, és közben megy a "hatyatyatya hatyatyatya hatyatyatya" Rendkívül izgalmas.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2018.01.14. 17:03:21
  • Sippie
    #6157
    na majd a mostani! lehetne már goku vegeta fúzió :D
  • Zozo0122 #6156
    Ez rohadt jó, a Z volt magasan a legepicebb minden tekintetben :) Csomó ilyen megérkezés meg átváltozás van :D
  • BoneDragon
    #6155
    Sajnos semmi újat nem tud felmutatni a super. Érdektelenek a harcok. Úgy változnak át mintha a villanyt kapcsolnák fel, meg se mozdulnak közbe.... a Z-ben minden ki volt dolgozva részletesen. Érdektelenek a karakterek és sorolhatnám reggelig. Nekem a legnagyobb fájdalmam ennek ellenére a 0 koreográfia. Lusták az animátorok és idejük sincs. A szomorú az egészben, hogy ez a legtöbb embernek tetszik, így a szint is marad.
  • Wootan
    #6154
    Na a 122ik részre sikerült eljutni oda, hogy volt a superben 3 percnyi majdnem érdekes harc.

    Más kérdés, hogy Gokunak már 3adjára sikerül 30 perc alatt teljesen kimerülnie, majd visszatérnie. Jah és grat hogy sikerült megint majdnem 1az1ben átemelni egy jelenetet a DBZ-ből :D
  • Wootan
    #6153
    Ez a 30 mp oda-vissza veri az egész szupert:
  • IXEMGabeo
    #6152
    pedig lehetett volna jobb is marmint en inkabb Son Gohan es a Namekek harcaira lettem volna jobban kivancsi, de hamar elinteztek oket viszonylag...egyuttal nem banom, hogy az idegesito kettes univerzum elparolgott, hatosbol azert sokakat birtam...
  • Wootan
    #6151
    Haha, pont most szenvedtem végig a részt. Ez valami fertelem volt.
  • Sippie
    #6150
    erre csináltak majdnem egy ugyanolyan szart, csak férfiszereplőkkel :D
    szerencsére volt értelmes csata is a nőnek öltözött férfiakon kívül, Freeza meg Vegita alkothatna már végre valamit
  • Wootan
    #6149
    Ez a rész nem filler volt, hanem katasztrófa. Inkább nézném végig a sailor moon összes évadát, mint ezt még egyszer
  • Sippie
    #6148
    tökéletesen egyetértek... ez kb egy filler volt.
  • Wootan
    #6147
    Aki nem látta még a legutóbbi részt, ne is nézze meg, jobban jár.
  • Wootan
    #6146
  • Sippie
    #6145
    na mostani rész érdekes
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    goku stamina megint off, a versenyből lehet hátra vagy 15 perc, ami alatt ugyebár kizárt, hogy megint full erőre tegyen szert ismerve őt, hogy zabálna tonnaszámra, meg aludna 30 órát... szóval vajon milyen kamuszar fog bejönni, hogy Jiren ne üsse ki az összes harcost 2 perc alatt? már előre várom :D (Bár az androidok talán tudnak átadni energiát, ahogy dermesztő, hát meglátjuk)
  • phalanx
    #6144
    Soha nem értettem hogy miért akarnak animéből előszereplős verziót csinálni. Ebből még soha, semmi jó nem sült ki,
    Utoljára szerkesztette: phalanx, 2017.11.18. 09:36:52
  • Wootan
    #6143
    Nekem az utolsó kifejezetten tetszik. Az egy dolog, hogy a megvalósítás amatőr, de messze ez áll a legközelebb hangulatban (zene, hanghatások, stb.) az animehoz.
  • BoneDragon
    #6142
    Legyünk őszinték... K*rva szar mindegyik.
  • Wootan
    #6141


    Ha a szar minőséget és a 0 költségvetést nem nézem, nekem ez eddig a legjobb fan made live DB.
  • Wootan
    #6140
    Első jobb volt szerintem.