6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Vergirius
    #6139
    Alakul,de még nem az igazi.
  • Sippie
    #6138
    jobb mint az evolution... :D
  • BoneDragon
    #6137
    Meh
  • Wootan
    #6136
  • BoneDragon
    #6135
    Úgy volt, de mivel mr retardzénó engedélyezte a többi eszközt is, mert szórakoztatja, így ez megváltozott.. Vagy csak simán elfelejtették a készítők. :D
  • Sippie
    #6134
    a fúzió nem szabályellenes? Úgy emlékszem mintha tiltott lenne... ennyi erővel goku meg vegeta fúzió azt jónapot.
  • Wootan
    #6133
    Kefla, beszarock, ezt a clownfiestát
  • Wootan
    #6132
  • Wootan
    #6131
    Attól hogy ez "mese", még nem kell ostobának lennie, főleg hogy ez már a sokadik folytatása.

    Teknősnek meg ezen a tornán max a kispadon lett volna helye egy igazi dragonballban, mert egyébként kb. 1 másodperc alatt meghalt volna.
  • IXEMGabeo
    #6130
    ez a 2-es univerzum Szerelem maniaja mondjuk tenyleg baromsag az volt a legidegesitobb epizod, de azon kivul elfogadhatok a harcok...vicces, de foleg az tetszett mikor Teknos leverte egymas utan az ellenfeleit, es ezenkivul a Frost-Freeza, meg a 11-es univerzum tobbi tagjainak legyozese volt a tet...
  • IXEMGabeo
    #6129
    ez mese:),ugy nem tudtak volna elnyujtani, amit nem banok:)

    normal Dragon Ballban a vilag veszelyben volt es egy kuzdoteren nem csaptak meg ossze ennyien...
  • Wootan
    #6128
    Hiába csapnak össze megint, ha nem tudnak (vagy nem is akarnak) értelmesen megkoreografált, ütős, dinamikus harcot bemutatni.

    Amin meg konkrétan nevettem, mikor a "bohóc" szólt Jirennek, hogy most már nem kell tartalékolnia. Egy értelmes dragonball-ban ha tényleg ilyen szinten táp lenne, kb. annyi lett volna ez a torna, hogy "beteleportál" a harctér közepére, és egy ki lökéssel kitaszítja a résztvevők 90%-át.
  • BoneDragon
    #6127
    Jaj csak ezt ne...ha más is elérné ezt az állapotot, hagynám is a picsába az egész Supert. Az már tényleg a legalja lenne.
  • IXEMGabeo
    #6126
    remelem a tobbi csillagharcos is, bar az vicc lenne, mert Vegitan es Son Gokun kivul a tobbiek nem edzettek annyit, hogy megerdemeljek...gondolok itt a 6-os univerzumbeliekre...bar ok rendben Kale osztonos tehetseg mondjuk azt...

    Son Gohan is, csak o eltekozolta a tehetseget, most is egy nevenincs ki ellenfellel szenvedett...Piccolo nem is ertem hova tunt mellole
  • BoneDragon
    #6125
    Elvileg a 114. részben megint át változik.
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2017.10.10. 09:00:59
  • IXEMGabeo
    #6124
    de ez csak egy elozmeny harc volt...gondolod, hogy nem fognak osszecsapni a torna hatravelo reszeben?
  • Wootan
    #6123
    Hát én se fostam össze magam az izgalomtól, ami azt illeti. Nem mondom, kíváncsi voltam rá mi lesz, de valójában semmi különös.

    A Goku vs. Jiren harc rövid volt és lapos, semmi érdekes/izgalmas nem volt benne (a Z-ben 100x jobb harcok voltak. pl. Vegeta vs Recoom).

    Azt sem vágom Goku miért "alakult" át, mikor lényegében csak perfekt (isteni?) szintre léptek az érzékei, ergo lényegében instant tud bármire perfekt módon reagálni (ezt egyébként már más animeben is elsütötték). De mitől lett többszörösen erősebb és gyorsabb?

    Na mindegy, a következő részekben lehet lesz valami bővebb magyarázat. Majd a mangára leszek kíváncsi inkább, hogy ott hogy alakul ez az egész (pl ott is lesz-e Freeza Buu helyett).
  • BoneDragon
    #6122
    Minden volt csak nem izgalmas. Sajnos hetek óta mindenhol ezt látni a neten, így meg se lepett. Amúgy mindig gokuval történik ilyen, uncsi már... Ne csak negatívat mondjak, összeségében a 2 legjobb rész volt a superben.
  • IXEMGabeo
    #6121
    Son Goku elert egy uj szintet:), de meg igy se volt kepes megsebezni Jirent sulyosan
  • Sippie
    #6120
    micsoda izgalmak!
  • IXEMGabeo
    #6119
    jujj Master Roshi azt hittem ott marad:)

    az oreg kiutott 3 ellenfelet a 4-es univerzumbol:)
  • IXEMGabeo
    #6118
    kicsit idegesito jelenetek voltak ezek az atvaltozos szarsagok a Sailor Moont idezte tulajdonkepp, de amugy rendben volt az epizod...C17 ereje eleg nagy vicces volt miutan C18 megkerdezte segitsek?:D

    viszont Vegeta vicc volt kisse hogy meg neki kellett hatralnia amikor hasonlokepp egy utes lenne mindenki a 2-es univerzumbol...
  • Sippie
    #6117
    Vegitát kiüti a feminista jelképű, kövér nő
  • Wootan
    #6116
    Legutolsó rész, no comment... kíváncsi vagyok hova sikerül még süllyedni.
  • Sippie
    #6115
    "Más kérdés, hogy ilyen alapon egyáltalán minek vannak ott :D"

    ez egy valóban jó kérdés. Azért gohan még tudott volna segíteni valszeg, de inkább támasztották volna fel még Cell-t, C16-ot, Buu-t meg felvpofozhatta volna Beerus álmából...
  • IXEMGabeo
    #6114
    Son Gokubol mindig elohoznak valamit...

    amugy jol indult, folegz a 9-es univerzum agresszivitasa miatt...miota kiestek kevesbe erdekes a torna...Szabadsag harcosai hatha erdekesse teszik...

    egyebkent pedig a 6-os vs 7-es univerzum kozti tornameccsek baszott jok voltak:)
  • Shep
    #6113
    Engem az zavar a legjobban, hogy nincs új technika, meg semmi. Régen mindig azért vártam a tornákat, mert mindig előkerült a karakterektől egy-egy újabb technika amivel meg tudták lepni az ellenfelet, most meg mi van, a színük változik de semmi egyéb, na jó meg Krillin nyomott 100x-os napöklöt, meg 3-as kienzan-n, hát kösz. Az a baj szerintem, hogy ezzel az isteni szinttel túllőttek a célon és nem tudják hogy is kellene ezzel bánni.
  • Wootan
    #6112
    Na igen, Frost kiüti Krillint, miközben C18 ott volt mellette végig. Gokunak mondjuk azért nem mentek segíteni, mert kb. felesleges lett volna. Más kérdés, hogy ilyen alapon egyáltalán minek vannak ott :D

    A saiyan csaj meg 2 napja még azt se tudta, hogy mi az az SSJ, most meg már SSJ2-ben tolja, sőt Goku szerint még az SSJ3at is elérheti a torna végére...

  • BoneDragon
    #6111
    Ez az egész super egy vicc. Már a kommenteknél úgy hívják hogy dragon bull shit... Találó
  • Sippie
    #6110
    ez az egész tournament egy vicc... a nagy "csapatmunkás" gohanék le se szarták Krilint kb, és C18 se vette észre a mögé "lopódzó" másik freezát, akinél elvileg erősebbnek kéne lennie. Amikor Gokut betámadták többen, csak Vegeta ment oda segíteni. Goku meg nem tudom mit akar Jirennel, ha Kalet se bírta lenyomni blue-ban, Jiren meg kb ránézett és kidőlt. Már várom, hogy a másik univerzumos sayanok ránézésből előhozzák a blue-t, bár már az SSJ2 is egy vicc volt, de az lenne csak a hab a tortán.
  • IXEMGabeo
    #6109
    Kale-ra gondolsz?:D

    Jirennek meg se kottyant a "kis" csaj:D
  • Wootan
    #6108
    Haha, a legutóbbi részben sikerült még magasabbra emelni a bullshit halmot amit eddig építettek.
  • Wootan
    #6107
    Na igen, kíváncsi leszek a mangában ha lesz az univerzumok tornája, ott is lecserélik-e Buu-t. Meg hogy fogják megmagyarázni, hogy miért csak földi harcosok vannak + a gyengébb karakterekkel mit kezdenek.

    Az anime kb. egyetlen érdekes húzása eddig Freeza behozatala a tornára, amiből még valami érdekes is kialakulhatna.
  • BoneDragon
    #6106
    Ha olvasod a mangát, akkor tudnád hogy ezek nincsenek benne. Pl a freeza feltámadást teljesen kukázták, nincs is benne, meg se említik. Az teljes mértékben hozza a Z érzést. Sajnos az anime az más, de próbálnak figyelni a hisztikre, amik persze teljesen jogosak. Én is rengetegszer akartam kukázni az egészet, mert akkora baromságok vannak benne, hogy kaparom a falat. Tényleg nem tudom elhinni, hogy a Z után hogy tehetnek le ekkora kalap trágyát. Meg azt a részét se értem, miért a fiatalabb korosztálynak akarnak kedvezni, azok azt sem tudják mi az a DBZ, inkább a fanoknak kéne... Hogy maradjak az általad említett másik univerzum Saiyan-nál, az teljesen parádés volt. Hátukban kell érezni és bugyborékolt meg mindent ami szem szájnak ingere. Sajnos ott már nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, de inkább az előbbi volt. Ráadásul youtube videók alatt azt olvasni sokaknál, hogy mekkora király volt... Na az ilyenek miatt tart ott ahol. Igénytelen emberek vannak mindenhol. Lásd játékok, ahol most tartanak, ugyan ez...
  • IXEMGabeo
    #6105
    :DDD nagyon jo jellemzes...

    en csak azert nezem, mert a gyerekkorom:)

    amugy a kis nyafi kiscsaj (Broli utanzat) en nem is ertem ekkora tehetseg lenne, hogy csakigy atalakul amikor tiszta felenk es nem is foglalkozik a harcmuveszettel...de akkor csinaltak volna neki valami normalis duhos noi SSJ2-3 format:)
  • Wootan
    #6104
    Olvasom a mangát, nem ez a fő gondom.

    Hanem többek közt pl. amit IXEMGabeo is írt, hogy a karakterek jelleme jóval másabb. Pl. Az egy dolog, hogy Goku mindig is infantilis/tudatlan volt (ami elsősorban abból fakadt, hogy elzártan élt a világtól), de harc közben mindig komoly volt, és zseniális. Itt meg totál idióta módon viselkedik feszt.

    A másik az erőszintek teljes elkúrása.
    Csak egy példa:

    Mikor Cell elérte a tökéletes alakját, akkora ereje volt, hogy Trunks SSj-ben hiába püfölte, meg sem rezzent. Itt meg ilyen faszságok vannak, hogy Roshi (akinek az ereje max 200 egység lehet) simán leveregeti Dermesztő katonáit, miközben Pikkolo meg Gohan szarakodnak velük. Egy igazi Dragonball-ball-ban Pikkolo simán megölte volna az összeset egy szimpla energia támadással. Aztán meg jön az a botsáska Tagoma akibe beleköltözik Ginyu, és agyonveri Pikkolot, mikor az ereje minimum SSj2 környékén lehet.

    A Freeza faszságot meg már nem is részletezem, hogy pár hónap edzéssel erősebb lett, mint Goku 10+ év alatt.

    Az új szereplők között meg egy épkézláb karakter nincs. A "kedvenceim" a 6os univerzum 2 kilós csillagharcosai, akik csak úgy átalakulgatnak SSj-be, meg tovább (ugye a rinyálós csaj).

    Ez a dragon ball a mostani 10 éves korosztálynak szól, kb. olyan szinten infantilis, mint a mindenre tátott szájjal csodálkozó zeno-samák.
  • BoneDragon
    #6103
    Há igen, sajnos sokkal előrébb tart mint a manga, így rengeteg eltérés van benne. Amúgy érdemes azt is követni, mert sokkal jobban van megcsinálva, logikusabb, átláthatóbb. Pl nincs benne ez az idióta blue+kaikon. Meg ott meg van magyarázva a kék forma igazi lényege és nem tudnak átváltozni csak úgy, mert sokkal gyengébb lesz minden átváltozás után... Nem is ecsetelem, olvasni kell, ennyi. :P
  • IXEMGabeo
    #6102
    Son Gohant mar a Z vegen szetzilaltak, de most vegre visszahozattak a harci kedvet, aminek orultem...
  • IXEMGabeo
    #6101
    jo az nekem sem tetszik, amit Son Gokuval csinaltak, mert nem volt o ilyen "buta" karakter, mint ahogy beallitjak...Vegetat is elpuhitottak, Krillinek is alig alig szerepelnek mar...Dermesztot egyszer visszahoztak megint majd Son Goku pillanat alatt elintezte az arany formajat is...

    Trunksos reszek jok voltak meg a 6-os vs 7-es univerzum parharcok is...

    Ero bajnoksagara sokat kellett varni, de ez talan most nagyot durrant a sorozaton
  • Wootan
    #6100
    Számomra ez az egész átment az egyszer megnézem, aztán elfelejtem kategóriába. A szereplőkön kívül kb. semmi köze az eredeti szériák színvonalához/szellemiségéhez. Mondjuk nem csodálom, mert ha igaz, Toriyamának kb. annyi köze van hozzá, mint Lucasnak az új SW-hoz...