68
Játékvezérlő - kormány+pedál+váltó
  • liberty2
    #68
    Maszka: Az a legjobb kormány ami létezik :)
  • Tatejka
    #67
    Hello.

    Segítséget szeretnék kérni. Van egy Logitech Formula Vibration Wheel kormányom és az a baj vele hogy csak simán rezeg nem érzem azt a két motort ami benne van és az a bizonyos Feedback-et sem érzem. Driver fenn van minden rendben. Van vmi tapasztalatok ezügyben? Vagy rossz és szervíz?

    Köszönöm a válaszokat.
  • MaSzKa
    #66


    meg kockáztatom lehet ez még a G25-nél is jobb :-)
  • MaSzKa
    #65
    http://pcdome.hu/cikk/677/logitech_wingman_formula_force_es_dexxa_steering_wheel
  • Prince of Máté
    #64
    Oké már mind1 tárgytalan
  • Prince of Máté
    #63
    Van egy ilyen kormányom és eladó!
    Alig volt használva, Kb 3szor játszottam vele.
    Ár: 6 ezer ft.
    Jelentkezni lehet a következő e-mail címen:
    [email protected]
  • samhun
    #62
    pliiz help
    van egy problemám, GTR ben jottem rá! balra normális majdnem, viszont ha jobbra tekerem a kormányt, akkor picit tekerek, és már be is kanyar a kocsi"
    remélem értitek :)
  • samhun
    #61
    belehet úgy állítani a kormányt, hogy van egy genius xar joy om, és hogy az léegyen a váltó?
  • RaSTaBaNDiTa
    #60
    aham
  • samhun
    #59
    kormánnyal fps
    biztos jo lehet :)
  • RaSTaBaNDiTa
    #58
    lol hát ez egyszerúbb volt mint gondoltam logitech wingman profilerrel
  • RaSTaBaNDiTa
    #57
    hello!

    azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki megoldást arra hogy a pedálokat, mint külön billentyüket hogyan tudnám beállítani fps játékokban ? (bindelhetővé tenni)
  • gordon 24
    #56
    Sziasztok!!!


    Kicsita téma off. De szeretném megkérdezni töletek (itt elég sokan értenek ehhez) Hogy a Logitech Momo kormányhoz nincs valakinek a NFS MOW-hoz valami jó beállitása.
    Mert ugye a NASCAR racinggel mé mindig nem tok játszani és halálra unom magam.
    Az a baj hogy nem birom beállitani nagyon érzékeny és hiába állitgatom nem sikeredik.

    Előre s köszi...
  • samhun
    #55
    Hello. Rámegyek: Vezérlőpult>Nyomtatók és más hardverek>Játékvezérlők, és ott Logitech Wingman Formula Force GP. Ott lehet nyomkodni a gombokat, és rezeg a gép :)
    De ottt tiszta könnyü tekerni, de a jatekokban mintha fogná egy motor a kormányt. Kiveszem a jatekbol a Force Feedbacket, de u.olyan. Mit lehet csinálni, hogy ugy lehesennen tekerni?
    F1 simulátorra milyen beállitás a legjobb?
  • bigfoot
    #54
    van egy telepítő cd hozzá azzal be lehet konfigurálni!!
  • The Fugitive
    #53
    Hali!
    most vettem egy Logitech Formula Vibration Feedback Wheel-t és eddig 5 játékból egyikben sem tudtam beállítani a fék-gáz-t. egyszerűen nem fogadja el! tudna valaki segíteni? mi lehet a gond?
  • jimbo5
    #52
    Látom már megvan! Gratulálok! Az érzékenységet szerintem (pusztán elmélet...) a windows beállításánál is lehet és a játékokban (már ami foglalkozik komolyabban a kormánybeállítással) is lehet állítani. Mást nem tudok, akkor próbáld meg a windows-os állítgatást, ha a játékban lévő nem változtat semmin. Gondolom nem szabad a kijelzőknek egy pici kormánymozdulatnál egyből végigfutni a csíkon.
    De van itt sok veterán kormányos, szerintem lesz megoldás a problémádra, mikor benéznek.
  • samhun
    #51
    Akármelyik gameban kicsit mozditok rajt, egyböl kanyarik. Gameban is álitottam a sensivitin, de nem.
  • bigfoot
    #50
    hát csak olyan van rajta mint a forma 1en,vagyis a kormányon hátul két kis gomb,+4 akció gomb!de nagyon faja kis kormány
  • samhun
    #49
    Hi. Készülök venni egy ilyet, és azt kérdezem, hogy, van rajt kormány váltó, mint pl az f1 es autokon? +van még manuális válto is? szval 2fajta? vagy ez csak a momo nál van? Ha nem, akkkor plz irjátok le hogy mi van rajta, elöre is kössz
  • endiboy
    #48
    Helló.

    Van egy Logitech Formula Force kormányom.Az
    a bajom vele, h az újabb játékoknál a
    bekapcsolt FFB miatt meg meg akadnak a
    játékok.Csak a bekapcsolt FFB vel vannak
    bajok, annélkül nincs.Ilyenkor 2-3 mp e
    megáll a kép és utána megy tova.Gyári
    driverrel és netessel is próbálkoztam, és
    próbáltam átdugdosni egyik USB portból a
    másikba is de nem segített.egy NF7 es
    alaplapba dugdostam minek a gyári driverei
    vannak telepítve...asszem.Mit tegyek?
  • TothLaci
    #47
    Ahogy nekem sem... ezekszerint driver probléma.. de átteszem más USB portra.
  • pajti
    #46
    Szasztok! Nekem is ilyen kormim van. Felraktam a Live For Speed S2-t és nem tudom elfogadtatni a pedálokat!!!!!! Segítsetek!! Kormányzás váltás minden megy csak a pedálok nem müködnek :(
  • bigfoot
    #45
    nekem is ilyen kormányom van!
    már elég régi szegény ezért a gázt könnyebb benyomni mint a féket!
    nem tudtok vmi szervizet ahol megreparálják?
  • fitutufi
    #44
    nah mi van annyira toljátok a kormányt hogy ide nem is írtok ? :D
  • fitutufi
    #43
    lál
  • M@TriX
    #42
    vedd vissza az erőt, nekem is rendesen vissza van mert alapban szétszedné az asztalom.

    Jah félig-meddig ide tartozik és szeretnék eldicsekedni vele, a sógoromnak, aki kárpitos, volt egy Fuego sportkocsija, ami lerobbant, de az üléseket áthúzta és csinált magának meg nekem egy irodai bőrfotelt belőle. Háát öregem régen kaptam ennyire király ajándékot...

  • fitutufi
    #41
    akormányraőőő
  • Kaszi46
    #40
    most pontosan mire gondolsz?
  • fitutufi
    #39
    nektek is ráz meg rezzeg , mint állat ?? :DD
  • M@TriX
    #38
    ajánlom a magyar CRCt is valami brutál kormival...
    ami még bejött az a NascarRS2003
  • fitutufi
    #37
    ricsárd bőrns ralli :D
  • akyyy
    #36
    leírnád ajátékok rendes nevét, mer pl a rbr fogalmam sincs micsoda....
  • Kaszi46
    #35
    igen mókás autósjáték billre. a kormányomat 1 másodpercre sem koptatnám vele.(még belsőnézet sincs benne)
  • fitutufi
    #34
    flátáút az jó !
  • Kaszi46
    #33
    pfujj már bocs:) cmr arcade szappantartótologató billentyűre megírt autósbőrbe bújt szarkupac.- ismét bocs:D

    én csak annyit tudok tanácsolni ha már kormányod van, hogy probáld ki az általam említett progik valamelyikét, játszál vmelyikkel pár órát majd probáld ki ujra cmr-t vagy nfs-t vagy toca2-t avgy bármi mást és azonnal uninstalálni fogod. legalábbis nálam ez volt. játszottam gtrel lfs rvr el, majd kiproszáltam cmr-t tocat nfs1-2 és 10 perc játék után uninstaláltam mind1iket.
  • akyyy
    #32
  • akyyy
    #31
    thx..
    Próbáld a Colin 4-et is szerintem nekem azzal nagyon jól megy
  • Kaszi46
    #30
    GTR , live for speed, rbr, gpl, nascar2003(papyrus). ezek nem arcade szarok ha "igazi" vezetési élményt akarsz akkor ezeken proszálgasd
  • fitutufi
    #29