89
Az unalmas, lapos TV műsorok helyett mindig akad valami a gyűjteményben... :)
  • Dzsénó
    #49
    Ledöglök tesóm szobájába, leviszem a dvd lejátszót, viszek 5 csomag szotyit, kólát, csipszet. letöltök pár filmet(még nem tudom miket :)) és reggeltől estig filmeket lesek :)
  • Ramore
    #48
    kivételesen jó a szinkronja a filmnek, Csankó Zoltán, ha nem tévedek Chevy Chase-el zseniálisat alkotott.
  • steweee
    #47
    sztem az magyarul a "harag" volt, de lehet én emléxem rosszul. mindenesetre köszönöm a választ
  • Bandee1987
    #46
    nem dvd-n, hanem ripben, és ahhoz van hozzáadva a régi hbo-s szinkron(bár a hang nem a legjobb, még elfogadható)

    amúgy kurva jó film volt, szarrá röhögtem magam :)
  • Ramore
    #45
    ezzel én is így vagyok, a dvd kölcsönzőkben is csak feliratos eredeti nyelvű dvd verzió létezik belőle!
  • qper
    #44
    valamelyik torrentoldalon láttam a filmet, kb. vagy 400-an seedelték. term. angol verzióról van szó, de legalább van.

    boldog karácsonyt :))
  • wizy
    #43
    Átok - The Grudge

    erre gondolsz?
  • steweee
    #42
    bocs az offért, de nem emléxik vki hogy a nemrég (1-2 év) "átok" , "az átok" című filmeknek mik voltak az angol neveik ? az egyiké a "the haunted" de a másik nem jut az eszembe
  • Szabi84
    #41
    Vááá Karácsonyi vakáció! Ezt a filmet én is megvenném DvD-n de sehol sincs, ja és letölteni sem tudtam sajna, pedig ez az egyetlen karácsonyi film amit minden évben ilyenkor megnézek párszor. Na meg A Keresztapa!
  • hmhm
    #40
    bebaszva mindegy mitnéztek @
  • Ramore
    #39
    nyugtass meg, hogy nem DVD-n van meg, mert nem adták ki szinkronizáltan tudtommal.
  • Bandee1987
    #38
    Én ma este nézem meg a Karácsonyi vakációt, vhogy sajnos az a film kimaradt az életemből, de most bepótolom :)
  • Ramore
    #37
    Tapló télapó
    Túlélni a karácsonyt
    Kelekótya karácsony

    és az alapfilm Karácsonyi Vakáció
  • reanimator
    #36
    Alien 1
    Aliens
    Alien 3
    Alien Resurrection
    XTRO 2
    Forbidden World
    Galaxy of Terror

    Nekem ezek olyan karácsonyi hangulatú filmek :)
  • artschiatwork
    #35
    - Igazából szerelem :)
    - Jumanji
    - Halhatatlan szerelem
    - Fargo
    - A rettegés foka
    - Oldboy

    ennyi a terv, ez még változhat :)
  • TheBerzerker
    #34
    Hiddon Fortress
    Yojimbo
    Kagemusha

    Én ezeket terveztem be esetleg a Sanjuro-t.
  • zaki
    #33
  • Rolee Papa
    #32
    Original. Havromtól kaptam karácsonyra. Mikor megláttam a tv-be a reklámját, azt mondtam: Ez kell nekem! Erre aza f*sz megvette Nekem karácsonyra!
  • Botond #31
    nálunk Amerika Kedvencei volt a műsoron,aztán meg az Oltári Vőlegény a TVben :-)
  • Panzermeyer
    #30
    Nem akarok vészvarjú lenni, de pont az elveszett jelentést??? Mármint, ha az a lost in translation vagy mi, mert akkor arra gondoltam.
  • CLINT EASTWOOD9
    #29
    Télapu 1
    Dante pokla
    Télapu 2
    Reszkesetek betörők 2
    Meg még pár film ami belefér
  • LittleL
    #28
    Én ezeket nézem most:

    Idővonal
    Halálos iramban
    Elveszett jelentés
  • Csacsi
    #27
    Mi inkább kártyázunk, meg vmi sokkal tartalmasabb programot csinálunk családdal, mint hogy minde beüljünk a Tv elé. De hát Ti tudjátok.
  • artschi
    #26
    Jóbarátok karácsonyi részeket kellene előhalászni, meg a Rém rendes karácsonyi részeit...
  • Tatyla
    #25
    Fantomas trilógia!!!
  • skristof
    #24
    hmmm gratulálok hozzáá
    énis szemezek vele, de jelenleg nincs fölös 15k-m =(

    vagy letöltötted? mert akkor nem vagy normális :D
  • CLINT EASTWOOD9
    #23
    Nincsen meg valakinek a Karácsonyi Vakáció?
    Vagy valami honlapon látta már?
  • wizy
    #22
    én meg el lennék a 12 lemezes Lotr csodával, csak nem akarom az őrületbe kergetni a családot:-))))
  • Rolee Papa
    #21
    Én szerintem el leszek a 10 lemezes Mátrix csodával
  • Panzermeyer
    #20
    Az Elf?
    [csak tipp]
  • Scholes18
    #19
    Ki tudja mi volt a másik film amit a Tapló télapó mellett reklámoztak?
  • Tatyla
    #18
    Király visszatér Extra!
  • Garfield
    #17
    Na jó, angol felirattal.

    Úgy viszont már elég jól megy, inkább csak olyankor akadok meg, amikor egy hullánál magyaráznak valamit a sérüléséről vagy valamilyen más speckó szakkifejezést emlegetnek; erre viszont ott a jDictionary vagy SZTAKI szótár.

    U.i.: Mondjuk hozzá kell tenni, hogy olyan két-három éve a netről letöltött filmeket eredeti angol hanggal és magyar felirattal nézem. Szinkronost csak akkor keresek, ha valamiért nagyon muszáj.
  • Scholes18
    #16
    Választék számomra:

    -Taplo Télapo
    -Hihetetlen.Csalad
    -Pelenkás bajkeverő
    -Télapu 2 (tavalyról megmaradt, megnézzük lehet )
  • Wanax
    #15
    ha CSI-t akarsz nézni angolul ahhoz gratulálok :) nagyon anyanyelvi szinten nyomhatod ha azt úgy megérted... (néztem énis angolul CSI-t, volt hozzá angol feliratom is, de attól függetlenül volt benne jópár dolog amit nem értettem meg :)
  • OPM
    #14
    én sztem benyomom az Incredibles-t a családnak, remélem tetszeni fog nekik
    tavaly a Némóval nem volt nagy sikerem... (az nekem sem jött be)
  • dikki*yysw
    #13
    Őrület határán, yummie
  • Bandee1987
    #12
    Apám vanlszinuleg szokásához híven ngc-t vagy vmilyen természetfilmes, dokumentumfilmes csatornát néz majd...
  • Bandee1987
    #11
    Éjfélkor is van jó műsor:
    pl. a Discoveryn

    00:00 Szexualitás
    A szeretkezés tanulható
    00:30 Szexualitás
    Fétis
  • Bandee1987
    #10
    tényleg, azt már rég vetitették a tv-k? vagy talán tavaly ilyenkor?mittomén