19
  • Diocles
    #19
    Én meg kakaót ittam reggelire, meg vajas kenyeret ettem.
  • Killgore
    #18
    Hát ez nagyon durva. Férfi az ilyen egyáltalán? Szegény csaj...
  • DW
    #17
    Épp ma volt a rádióban, hogy Mo-n a fiatalok nem tudnkak meglenni mobil nélkül és nem gáz, ha valaki smsben szakít a másikkal. Ebből az következik, hogy a hiba nem Malaysiaban kell keresni. Itthon ugyanez megy, csak itt nem lesz minden (csak minden második:)'kétes eredetű' híből főcímlap.
  • WiLDoR
    #16
    hogy egy malájziai válogatott futballista SMS-ben szakított a menyasszonyával, és az arát minderről az esküvő napján értesítette. A szegény hoppon maradt menyasszony, a 23 éves Norlida Abdul Rahman azonban még reménykedett, hogy csak valami félreértésről vagy rossz tréfáról van szó, esetleg a vőlegénye meggondolja magát, felvette hát az esküvői ruháját, majd a szülei jelenlétében fogadta az eseményre érkező kereken ezer fős vendégsereget.

    na mi is derül ki ebből?
    1. a csaj igy vagy úgy, de értesítve lett
    2. a nők reménytelenül naívak. tényleg azt gondolta, az a kis csaj, hogy ilyennel viccelne bárki is???
    3. ezer főnyi vendég láttán lehet, hogy én is inkább elmekültem volna

    mondjuk mindettől függetlenül gerinctelen dolog volt valakivel igy szakítani. legalább annyi bátorság lett volna a csávóban, hogy odaáll elötte a csaj elé és azt mondja: sorry, de szerintem nem fog működni kettőnk között ez. fejezzük be itt.
    vagymi...
  • TommyGun
    #15
    Röhej....
  • Herkulles
    #14
    Morzéval, hexában regélte el, vízalól bugyogta fel, wap oldalon keresztül, majd üvegszálon át…, hogy szakított menyasszonyával, mindegyik teljes értékben hírértékű vezércikk! :D
  • Kelta
    #13
    Inkább szerintem az a kérdés, ez a "hir" mit keres itt????
    na mind1.......
  • HuAn82
    #12
    Egy gerinctelen bunkó volt a fickó ennyi...
  • mEkLaU
    #11
    A balfaszság nem faji kérdés.Nem az határozza meg h mennyire idiota vki.Nem kell azonositani.Ez nagyon rossz szokása sok embernek
  • gz8
    #10
    Focista. Mit vártok tőle?
  • Darth Sith
    #9
    SMS-ben meglehet valakit erőszakolni?
  • Glutamin
    #8
    Csak gratulálni tudok az ilyesmihez. Az sms egy újabb lehetőséget teremtett a gerincetelen embereknek. Persze emiatt nem kell az sms-t bántani. A hiba a felhasználóban van:D
  • Luminas
    #7
    De mondjuk én sajnálom szegényt :(
  • Luminas
    #6
    "Másnap, az esküvő napján SMS-t kapott az ara, amiben a fiú le­mond­ta az esküvőt és felbontotta az eljegyzésüket, elnézést kért a tör­tén­tek miatt és közölte, hogy szerinte nem lennének képesek együtt él­ni, mert nem egymásnak teremtették őket."
    Ezt mind egy SMSben? :D
  • Aspyrin
    #5
    Ez nem új téma, anno Frei Tamás műsorában láttam, hogy valamelyik arab országban az sms-n való válás már elfogadott dolog (és még sokminden más is).
  • DragonRK
    #4
    Ohh de romantikus. :))
  • citkar
    #3
    ahh,hallottam ilyen kishazánkban is,csak nem pont esküvő napján,nem tartom én ezt furcsának,csak szegény csaj pechének
  • Jimmyke
    #2
    Inkább mindkettő...
    Szánalmas...
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    Ez most valami szar reklám , vagy tényleg ilyen hülyék ezek a ferdeszeműek ? :o