34
  • mechorg
    #34
    Ha az 512-t 1024-re emeltek, akkor a 384-et 768-re kellett volna, nem 512-re. : ( Tiszta szivas. Ha nem vagyok ilyen jo fiu akkor nem 384-es 3 gepes netet veszek hanem 512-er 1 gepest, az is elbirja a routert
  • DragonRK
    #33
    Meg Miskolc meg ...:))
  • DragonRK
    #32
    Csak Budapesten Chello:((
  • DragonRK
    #31
    VÁÁÓÓÓÓÓÓ
  • gregor
    #30
    DW:Ez szerintem is igy van,hazánkban kevesebb embert érdekel a net,és ezért drágább.
  • gregor
    #29
    Dömsödi:Békés megyében szerintem azért annyi A internet ára,mert kevesen fizetnek rá elő,mint Budapesten.E miatt a kiépités is drágább.
  • klastrom
    #28
    Ezt hol olvastad báttya mer én is szívesen meglesném ?...
  • klastrom
    #27
    Mer mér nem ?
  • Dömsödi
    #26
    Pepe03:
    Békés megyében csak Hungarotel/Globonet ADSL van. Egy-másfél hónapja szerettem volna bekötettni. Az 512-es valami 27000 Ft let volna. (Mindenféle árúkapcsolással, amiben még a telefon elöfietési díj nincs benne) Egy ismerősöm cégénél ilyen van. 512-est fizetnek valami 31.000 forintot, de a sebesség csak 384-esnek felel meg. Most emeltek valami a sebességen (Elvileg 384->512 512->768), igy a maximum letöltés amit mértek 55 kbyte/sec, előtte csak 40-45 kbyte/sec körül mozgott. Viszont ismerek olyat akinél 1 megás kábelnetet kötöttek be, havi 10.000-ért, de a sebessége inkább 1.5 MBit/s!!! (Sajnos nem mindenhol van kábel...)
  • pepe003
    #25
    Asszem olvastam egyszer az SG-n, hogy az 512/128-as DSL ára 2006 nem fogja elérni a 4000 forintot.
  • DW
    #24
    Tényleg annyi....de azt nem vetted figyelembe, hogy ez csak az előfizetés ára. Ezen felül + forgalmi díjat kell fizetni a telefonszolgáltatónak (mármint egységárat, nem megabájtonként vagy ilyesmi). Külföldön ez így megy. A net máshol sem olcsóbb, viszont máshol többet keresnek. Ja igen, és a sok elégedetlenkedőnek mondom, hogy hazánk internetpenetrációja még mindig nagyon kicsi, tehát az árakat addig nem is lehet csökkenteni. A folyamatos fejlesztések azért kiveszik a pénzt rendesen. Persze ettől függetlenül a matáv megéri a pénzét...kaszál rendesen, de ki nem? Külföldön is ez van.
  • valaé valaé ná
    #23
    Mé nem 3,60 az ADSL ? Amikor Kuvaitban ingyen van ?
  • pemga
    #22
    Az a fotó kb. olyan mintha vmi űrbázis vezérlőterme lenne, szar lehet ilyen konzervdoboz helyen melózni, pláne a sok CRT monitor és neonfény... Ergonómiailag tesztelt melóhely-e vagy.
  • SoDI---
    #21
    mindenki szídja a legnagyobb cégeket, pedig azért nagyok, mert kiemelkedően jók.
    a monopóliumra se lehet hivatkozni, elvégre már full liberalizált a távközlési piac...
  • archkoven
    #18
    Ezeken az örökösen zsörtölődő, nyugdíjasoknak való, szánalmas szövegeken szövegeken én már csak röhögni tudok.
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    200 000 db előfizetés .. 12 hónappal számolva ha fülenként csak pár száz forintot keres rajta matáv (amit kurvára kétlek.. de akkor is csak számoljunk 1000ft-al előfizetésenként) .. .hoppá 2 400 000 000 HUF évente .. azért ebből futna egy kis emelésre .. ráadásul szerintem jóval többet keres előfizetőnként , mert végülis neki mondjuk olcsobbért volt a DSL modem (legyen 50K darabja) meg vett DSLAMokat (ez nemtudom mennyi .. de mondjuk 10 000 userre számolok 10 millióval azaz fejenként 1000 ft jön ki ) a kábelezés gyakorlatilag már megvolt , de ahol nem , ott is csak úgy megy ki ,ha van legalább 250 fő igény , azaz 250fő szinte előre megköti a szerződést , és akkor matáv kegyesen kiépíti majd .. valamikó' ... szóval ez kurvanagy biznisz , és nem is baj hogy jól megy a matávnak ,az a baj , hogy ebből a "kevés" pénzből lófaszt nem forgatnak vissza .. megy el kintre dojcse telekomnak .. meg viszik el a "részvényesek" ... amit meg látunk , hogy a matáv vezér tesz zsebre , az szinte semmi ..
  • The Termentor
    #15
    parizs mellet ugy 15 km re
  • Sadist
    #14
    Az "itt", az mit takar? :)
  • The Termentor
    #13
    itt 8Mbit,14,99euro szal van meg mit behozni matav...
  • shabba
    #12
    Most még annyi de 5 perc vagy 65 perc múlva amikor lejár a mostani akció újra a listaárak lesznek érvényesek ami ~10 rongyos árat jelent a legkisebb csomag esetén.
  • Sadist
    #11
    Azért az országban még sokan vannak, akik örülnének, ha 384-es nettel "szenvedhetnének" :)

    Ez viszont tényleg csak önreklámozás, hogy milyen rendesek voltak, hogy duplázták a sávszélességet, meg kismillió településre eljuttatták az internetet stb. Kicsivel nyugatabbra az internet elérés még mindig jóval olcsóbb.
  • Cat #10
    most 7500 havonta, ennél már nem nagyon lehet olcsóbb
  • Cleawer
    #9
    engem inkább idegesit
  • Cleawer
    #8
    örüljenek maguknak !
    ennyi pénzből én is reklámoznám magamat(vagy nem)
    de azért 1 picit lehetne olcsóbb is2-3 ezet huffal

    De legalább vvége a percszámolgatós kotszaknak...
  • nemcsakfeel
    #6
    azért én mégis csak örülök (már ha szabad.. ) hogy ennyire terjed a szélessáv.
    a modemes korszaknak - sokaknak - szerencsére már vége.
  • St
    #4
    nekem még mindig nem kötötték be, szenvedek a 384 kbit mikróval, grrr
  • lck
    #3
    Biztos nagyon elégedettek magukkal. Én Október végén rendeltem meg az ADSL-t és még mindíg nem kötötték be. 200001. leszek mostmár.
  • entreri
    #2
    Tobb ADSL bekotes, több penz a matavnak. Persze nekunk ez nem jelent valtozast. Probaljak jofiunak feltuntetni magukat.
  • davos80
    #1
    És akkor mivan?