20
már aboltokban a 10 lemezes extra változat!
  • Bokafix2
    #20
    Amúgy tisztában vagy vele hogy egy 10 éves kommentre válaszolsz aminek az írója 4 éve be sem lépett az sg-re?
  • nyirog
    #19
    de amúgy úgy volt h a kiválasztott mindig a mátrix kód maradványait tartalmazza az építész mondja, tehát szerves rész a mátrixnak még ha ő élő is, a tudata folyamatosan kapcsolatban van a mátrixxal mert magában hordozza a lenyomatát - a végén is azért hal meg smith mert ilyen egyensúly alapon egymás részei jin/jang neo meg a mátrixé így ha az egyensúly felborul akkor a rendszer korrigál ahogy azt meg is tette; de mivel van ez a kódmaradék ezért mindig lesz kiválasztott és annak ellentétje amíg a mátrix létezik, ilyen ciklikus.

    remélem tudtam elfogadható választ adni, csak h az a 9 és fél év ne tűnjön annyira feleslegesnek :) :D
    Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.02.01. 23:03:31
  • nyirog
    #18
    wifi :D
  • REALista
    #17
  • mikike
    #16
    megjött! megjött!
    mutatják
  • Iceman2007
    #15
    ezt nem rég hallottam és nem akarom elhidni!!!!!!
  • Iceman2007
    #14
    Az tényleg igaz hogy a mátrix második része nem az újratöltve hanem valami álarc a címe harmadik meg az újratöltve és a negyedik meg a forradalmak?
  • akyyy
    #13
    én se értem egyáltalán hog yállítja meg az őrszemet????
  • bigapó
    #12
    Hi!

    nem tudom, hogy ki olvassa még ezt a topikot, de jó lenne, ha valaki igen.
    Nézegetem rendszeresen a filmet, igaz most még lemaradt a 3. rész, de valami eszembe ötlöt, amire nem tudok választ kapni.
    Az lenne, hogy mikor a 2.rész végén Neo megállítja az őrszemeket a "tudatával" vagy mivel és kómába esik, akkor ugye nincs bekötve a mátrix-ba. mikor "felébred", akkor ugye a "határon" találja magát. elmennek érte, megmentik, stb. most pontosan nem emlékszem (itt kéne a segítség), de asszem nem mutatják, hogy hogy jön vissza. csak annyi, hogy beszállnak a vonatba. jól tudom?
    szal, hogy tér vissza onnan? beültetik a székbe, becsatlakoztatják, elmennek érte, visszajön a vonattal és felébred? hopp, itt vagyok.
  • Bucser
    #11
    1500 forint per dvd.. ennél az újság mellékletek is drágábban jönnek ki:) és azok még szar filmek is:)
  • Garfield
    #10
    14290 Ft?

    Én nem mondanám drágának.
  • LittleL
    #9
    fu, tényleg durva ez az összeállítás.

    rajongók ujjonghatnak..
  • LittleL
    #8
    hmmm. nekem megvan mindegyik rész DVD -n,
    ezt most nem veszem meg, biztos drága,
    karácsonyra azért sokan megveszik, ezért is dobják piacra most.
  • cyrus #7
    stimmel....frodó néni iz bekk :DDD
  • Cat #6
    nagyon durva tartalma van, érdemes elolvasni
    A teljes Mátrix-gyűjtemény (10 DVD)
  • Cat #5
  • RelakS
    #4
    Meg Jól Nézki? :D
  • cyrus #3
    Colection ? :D
  • Botond #2
    nekem megvan külön külön a trilógia,mind 2 DVDs változatban :-) szal én most passzolok :-)
  • frodó néni
    #1
    Jól Nézki!
    Csak drága!
    De én biztos megveszem!