237
Király és Torghelle csapata
  • JackDaniels #157
    Azt nem értem, hogy a Palace-ból miért állított ki a bíró. Az ellenfél játékosa a földön fekve útána rúgott, majd felkelve ütött. Ez 2db piroslap egy embernek. De hogy a Palace-játékos miért lett kiállítva, azt nem kimondottan értem. Max egy sárga, mert sportszerűtlenül provokált, de sztem ez is durva. Néha érdkesen ítélnek meg helyzeteket az angol bírók is.
  • Laffite
    #156
    hülye egy kezezés volt, nem tudom miért volt rá szükség, a játékvezető meg persze kiszúrta, kár érte
  • Csesza
    #155
    első félidő vége
    1-1
    gólok: Hall, Crouch (pen.)
  • Csesza
    #154
    kezdődik a meccs!!!!!!
  • Csesza
    #153
    de akkor így legyen ám!!!!!!
  • Hangianix
    #152
    Tul nagy a hatranya a WBA-nak. Maradjon bent CP es vegyek meg Gerat. :)
  • Csesza
    #151
    ha benn akarnak maradni akkor megkell nyerniük!!!!! de én jobban örűlnék ha döntetlen lenne mer akkor a wba-nak lesz esélye bentmaradni!!!!!! mondjuk ők a ManU ellen jáccanak aztán jön a Portsmouth!!!!!!
  • Hangianix
    #150
    Ha nem nyernek, akkor azt hiszem elkezdhetunk talalgatni, hogy megveszik-e oket es kicsoda, ha igen.
  • Csesza
    #149
    Crystal Palace - Southampton
    kiesési csúcsrangadó, szombat sport1 15.45 élő
  • Hangianix
    #148
    Ja es nezzuk csak mit ertek el a kieso helyen levok a Newcastle otthonaban, vajon szerzett-e mas is pontot. :p

    Newcastle-Norwich 2-2
    Newcastle-Fulham 1-4
    Newcastle-Portsmouth 1-1
  • Hangianix
    #147
    Relax :p Mondtam en, hogy en rossz csapat? A bravur szonak ellenben egeszen mas a jelentese (ajanljak ertelmezo szotart hozza? :P). A mostani helyezese alapjan, iden a futottak meg kategoriaba tartoznak PL-ben a szarkak.

  • Csesza
    #146
    nayo itt hagyjuk abba!!!!
    sztem az!!! newcastle egy naon yo csapat és szerintem bravúr elhozni onnann 1 pontot 1 kiesés rémével fenyegetett csapattal!!!!!!!!!! a 4-5 ilyen csapat sztem nem naon hozott el onnan pontot-pontokat!!!!!!!!
    de legyen neked igazad!!! húúú de balfaszok hogy nemtudták legyőzni a Newcastlet saját otthonában!!!!!!
  • Hangianix
    #145
    14. helyezett csapat otthonabol nem mondanam azt, hogy bravur. Dontetlen talan jobb lett volna, mert bar a WBA utolso lenne, de legalabb a szentek messzebb lennenek a CP-tol.
  • Serpa
    #144
    Nyilasi jól megmondta.

    silány meccs volt.
  • Csesza
    #143
    bazzz!!! ez is bravúr hogy a Newcastle otthonából elvinni 1 pontot!!!! nemsok kiesést elkerülö csapatnak sikerült ez!!!!! ezaz 1pont rohadt sokat számít a végén!!!! a Southampton a a legutolsó volt és így hogy nyertek nem húztak el annyira ,mintha a norwich nyert volna!!!!!
  • Hangianix
    #142
    A bravur egy gyozelem lett volna. Southampton megverte 4:3-ra a Norwichot.
  • Csesza
    #141
    Newcastle - Crystal Palace 0-0
    bravúr a javából,,,
    még benn is maradhatnak!!!!!
  • Taranov
    #140
    Majd felhívom Robsont, hogy mennyiért adná ide kapálni :)
  • Hangianix
    #139
    Gondolom van egy hatar. 1-ert vettek, de feltornaszta az arat legalabb 3-ra. Mivel szukseguk van ra, azt mondom 5-ert elengednek. (Persze ez feltetelezes, nem Bobby fiuval beszeltem errol tegnap a pubban :) )
  • Taranov
    #138
    Vagy még kevesebbért is :)
  • Hangianix
    #137
    Eladna o 10-ert is. De mivel az Aston Villa kerete 20 milla...
  • Csesza
    #136
    nemmondtam hogy annyit ér csak hogy robson ennyt kér érte!!!!!
  • Rudee
    #135
    20 millió nem az értéke, csak ennyiért engednék el.
  • Csesza
    #134
    hát a font az kb. 300forint az euro pedig 240-250 úgyhogy nemsok különbség!!!!
    de sztem ez irreállis ár 1 ilyen új játékosért még nem mérték fel a teljes tudását!!! az durva hogy a fraditól kb. 1M fontért vették meg és most az ára elvileg 20x osa!!!!!!
  • Csesza
    #133
    az arsenal azér nem fogja sztem megvenni a királyt mer nem vállalhat fel akkora kockázatot hogy 1 olyan lapust megvegyen aki 1 bajnokságban 40-60 gólt bekapott!!! lehet hogy ez a védelem hibája sőt biztos de ez akkoris bibi!!!!! azér kell egy középcsapatba menni hogy ott bizonyítson mer ott 1 viszonylag jo védelem áll előtte
  • forza milan
    #132
    ja
  • Taranov
    #131
    Mondjuk ennyi erővel az Arsenal is megvehetné Királyt, bár még biztosan nem elég híres.
  • Taranov
    #130
    :D
    Roberto Carlost meg 30M-ért akarta megvenni anno a Chelsea. Csak azt nem tudom, hogy Euroban vagy Fontban.
  • Serpa
    #129
    20M fontot

    szép suma.
  • Csesza
    #128
    sztem
  • Csesza
    #127
    ha kiesik a cp akkor sztem királyt elfogja vinni 1 középcsapat mivel sztem a Manu v az Arsenal 1 középcsapattol fog venni kapust és oda annak a helyére is kell valaki!!!!!!
  • Csesza
    #126
    gera sztem ha kiesik akkor marad, de ne legyen igazam, amúgy meg Robson az Aston Villától 20M fontot kért Geráért!!! (és ez most nem volt elírás)
  • forza milan
    #125
    sztem
  • forza milan
    #124
    ebként azt olvastam,hogy gerát nem naon akarja engedni a wba.sztem a cp királyt mégugyse.ez érthetö is.
  • forza milan
    #123
    gera maradna szted az angol 2. osztályban?
  • Csesza
    #122
    nyertek is!!!!!
    számomra kicsit sajnálatos módon mert, én inkább a wba-nak szurkolok hogy benn maradjanak mer királynak sztem nagyobb esélye van hogy elkerüljön másik csapathoz mint gera mer ő valszeg maradni fog!!!!!!!!!!!!! és így a cp áll a kiesést elkerülő helyen
  • Csesza
    #121
    jah,
    ráutlidzs rosszul talált el 1 lövést amiből beadás lett és azt johnson befejelte!!! 1:0
    megérdemelten, teszem hozzá
  • Laffite
    #120
    eszem megáll, vezet a palace!!!
  • Csesza
    #119
    ezigaz
  • Csesza
    #118
    a hülye magyarok!!!!!
    Gera elvinné nagyobb klub de ő marad (ezt mondja)
    Király elvinné nagyobb klubb de inkább ő is a kieséstől fenyegetett klubban marad
    istenem!!!!
    Torghelle mogyuk nem naon érdekel, öülök ha nem jáccik ( nem látom jáccani)!!!!