237
Király és Torghelle csapata
  • Zséé
    #237
    Királyt elzavarnák a Chartlontól
    Még le sem igazolták, máris kritizálják a kapust.
    Jobban teszi, ha a Palace-ban marad?

    Kíméletlenül elintézték a Charlton Athletic-kel foglalkozó addickted.net honlapon Király Gábort, a Crystal Palace és a magyar válogatott kapusát. Ahogy arról vasárnap beszámoltunk, a Palace régi, a Charlton új edzője, Iain Dowie szeretné magával vinni az Athletichez Király Gábort, ám a szakember ezen tervének nem igazán örülnek a klubnál.
    - A futball egyik leghülyébb üzlete lenne, ám a pletykák szerint Iain Dowie jó öreg kapusát, Király Gábort szeretné megszerezni - indít a szerző a www.addickted.net-en található írásában.
    Amellett, hogy leöregezi a magyar válogatott 30 éves kapusát, még képességeit is kétségbe vonja: "Vajon tényleg a Premiershipbe való játékos? Helyezkedése pocsék, kifutásai szörnyűek. Saját hibái miatt sokszor a védőket okolja."
    A cikk zárása szerint Király jobban tenné, ha Kelet-Európában védene valahol...
    Szóval a Charlton szurkolói alaposan leszedték a keresztvizet Király Gáborról, ezek után nem biztos, hogy jó választás lenne részéről, ha követné egykori trénerét.

    Hát ha ez igaz akkor a csárltonba ne mennyen...
  • Zséé
    #236
    Nah elvileg mostmár 3 ajánlatot is elfogadott a palace Andy Johnsonér. Wigan, Bolton, Everton

    remélem lassan jönnek az ajánlatok Királyér is :)
  • Taranov
    #235
    én személyszerint nem hiszem.
  • Zséé
    #234
    és a wba-nak?
    sztem ez nem kérdés
  • QPR
    #233
    Szurkolna-e valaki a Crystal Palace-nak, ha nem lenne magyar játékosa?
  • Zséé
    #232
    clubcall.com:

    Gunners linked with double Palace raid

    Arsenal have been linked with moves for Crystal Palace duo Andy Johnson and Gabor Kiraly.
    England striker Johnson has become one of the summer transfer market's hottest properties, and he has been the subject of bids from Bolton Wanderers, Everton and Wigan Athletic.
    It is thought that Bolton currently have the highest offer on the table at £8million, and Arsenal are yet to make a bid at all thus far.
    However, Gunners boss Arsene Wenger is believed to be a fan of the pacy forward, and is keen to add him to his attacking options at the Emirates Stadium. Wenger is also looking for a better level of competition for first choice goalkeeper Jens Lehmann, and experienced Hungarian international Kiraly is keen to return to the Premiership. Reports suggest that Wenger could launch a bid for both players as he looks to build his squad for next season.
  • Zséé
    #231
    azért elég sokat köszönhet Lehmannak az Arsenal. pl Bl elődöntőbe a kivédett 11-es, meg még volt pár jó meccse. De sztem ki tudná szorítani Király :)
  • zaki
    #230
    Lehmann lassan 100 éves lesz. Ki tudja.
  • DJ Bee18
    #229
    cserének...
  • zaki
    #228
    Király Gábor iránt érdeklődik az Arsenal

    Ehh, be is sz@rnék, ha eligazolna oda... :D
  • lord nihilus
    #227
    pedig lehet h Fülöp Marci hamarabb lesz a premiershipbe
  • REALista
    #226
    Király Gábor: vissza a Premiershipbe
  • banok
    #225
    ez szomorú... én is reménykedtem... de így semmi esély nem maradt.. :(
  • Csesza
    #224
    pfffffff...

    pedig reménykedtem :((((

    remélem Király-t és Andy J.-t elhozzák a Premier ligába :PPP
  • zaki
    #223
    Crystal Palace 0-3 Watford

    Hát ennyit a feljutásról.
  • Rudee
    #222
    "Az 59. percben az egyik hazai csatár már csak az üres kapuval állt szemben - kezdte történetét a kapus. - Én azonban rávetődtem a labdára, s ő már nem tudta visszahúzni a lábát, mellkason rúgott. Bentszorult a levegő, de úgy, hogy fel is ment az agyamba, az eszméletemet is elveszthettem egy rövid időre."

    "A stadionban nagyon megijedtek, az orvos már a defibrillátort is készítette, szerencsére nem volt szükség rá, mert gyorsan magamhoz tértem, oxigénmaszkot is adtak rám, mivel egy darabig nem kaptak levegőt."

    "A pályáról már a saját lábamon jöttem le, mi több, vissza akartam menni, de a stadion ügyeletes orvosa határozottan kijelentette, hogy nem vállal felelősséget értem."
  • Csesza
    #221
    zs 2-1
  • zaki
    #220
    bejött
  • Laffite
    #219
    ilyenkor az ellenfélre kell tenni.
    ha veszítenek királyék, akkor örülsz, mert nyertél, viszont ha nyernek királyék, akkor meg annyit csak megért a győzelem amennyit feltettél rájuk
  • zaki
    #218
    jó lenne, ha ma nyernének a Liverpool ellen, tettem rájuk egy kis zsét :P
  • Csesza
    #217
    Király Gabi hibájá a Cardiff City ellen
  • Rudee
    #216
    2-0, Johnson a 87. percben eldöntötte a 3 pont sorsát.
  • Rudee
    #215
    Bent van a vezető gól, Palace-Hull 1-0. Morrison a "tettes".
  • Rudee
    #214
    C. Palace-Stoke 2-0
    G.: Johnson (2)

    Csak elindulnak felfelé.
  • Csesza
    #213
    Király tizenegyest hárított de a két gólnál már ő is tehetetlen volt
  • Csesza
    #212
    nemlenn rossz akkor ő is bemutatkozhatna a premier ligában
  • Rudee
    #211
    Az már csak egy taktikai csere volt, lényegtelen. Bárcsak a következő 15 meccsükön is lecserélnék mikor 2-1re vezetnek.
  • Csesza
    #210
    jaja csak a 90. percben lecserélték Buzsáky-t
  • Csesza
    #209
    vége a meccsnek Crystal Palace - Luton 1-2

    gólok:Steve Howard (L) 44' ,Johnson (C.P.) 52', Ahmet Brkovic (L) 79'

    23' percben a Luton kihagyott egy 11est
  • Rudee
    #208
    Legalább Buzsákyéák nyertek.
  • Csesza
    #207
    baxa meg, lehet hogy nagyképűen álltak fel vagy zavarja őket hogy a 2. osztályban (Championship) kell jáccaniuk azt így nem megy nekik
  • Rudee
    #206
    Megin vezet a Luton, nem igaz hogy egy újonc ellen nem tudnak nyerni otthon.
  • Rudee
    #205
    Egyenlített Johnson.
  • Rudee
    #204
    Vezet a Luton...
  • Rudee
    #203
    Itt.
  • Csesza
    #202
    amúgy thanks nagyon
  • Csesza
    #201
    és ezt te hol tudod megnézni?
  • Rudee
    #200
    Király, Boyce, Hall, Hudson, Borrowdale, Hughes, McAnuff, Soares, Watson, Johnson, Macken
  • Csesza
    #199
    eztakartam pont írni neked priviben hogy király kezde e és tucce kezdőt mutatni
  • Rudee
    #198
    A Luton ellen Király véd.