24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #20312

    Köszönjük. :)

    Egyébként BUÉK mindenkinek.
    GO BLUES!
  • banok
    #20311
    14.30 Chelsea-Aston Villa
    tv: Digisport hu/ro/sk, Sportklub sr/hr/si
    streamek:
  • hedonist
    #20310
    BUÉK! GO BLUES!
  • Bulykin
    #20309
    nemtudom, de BUÉK minden Chelsea fannak és remélem az új évet(is) győzelemmel folytatjuk!!!!!
    GO BLUES!
  • Pares
    #20308
    Mi az, valakiknél már Bolondok napja van?
  • hedonist
    #20307
    not gonna happen
  • Tyler1
    #20306
    hát ezen most felnevettem de akkorát
    ezt ha így este leadják a sporthírekben, az már nagyobb kabaré lenne, mint Gálvölgyi meg Sas egyszerre :D
  • Bulykin
    #20305
    "According to Spanish newspaper Marca, Chelsea owner Roman Abramovich could appoint former Inter Milan coach Rafael Benitez to replace Carlo Ancelotti in January or at the end of the season depending on results"


    ne basszanak már :(
  • Japep
    #20304

    Voltak biztató jelek a gól után, reméljük a következő meccsen megint javulunk... :)

    GO BLUES!
  • hedonist
    #20303
    nem tudom mikor örültem ennyire egy gólnak...
  • Bulykin
    #20302
    tyűűűű, el sem hiszem!!!!!! jeeeeeeeee
    vééégre NYERTÜNK!!!!!!
    \o/

    Malouda gólöröme nem volt semmi, mekkora kő eshetett le a szívéről...
    (de azért nemment oda Ancelottihoz...)
  • Pares
    #20301
    Ez hihetetlen!

    GYŐZTÜNK!

    Gyerekek! Buli van!

  • marxell
    #20300
    gyerünk srácok nyerjétek ezt a meccset!
  • asfa
    #20299
    Jó látni, hogy vagyok egyedül aki igy látja. Ancelotti hozzászokott szerintem a Milan stílusú olasz focihoz, ami teljesen más, mint a Hiddink érában levő pörgős Chelsea... emlékezhetünk, hogy ott ugyanúgy azon az elven játszatta őket, hogy eddig is bevált most is befog, ezért mondták a Milan-ra mindig, hogy öregfiú csapat. Személy szerint azt kívánom, hogy Hiddink jöjjön vissza, hiszen nála világverő csapat volt, most viszont mi is kapnánk 5-öt a Barcától...
    A fejekben van am nagy baj, de a rendtevés az edző dolga! Mindenesetre most húzni fogjuk a Bolton ellenit legalábbis már remélem!
  • Barnabyka
    #20298
    szívemből szóltál.. (:
  • hedonist
    #20297
    hát igen, és nem értem Ancelottit,h mi ez a nem igazolunk semmit szöveg állandóan, amikor megtehetné.
  • asfa
    #20296
    pedig most hol lehetnénk ha 18pontot huztunk volna.........
    na mindegy, én abban reménykedem, hogy valahogy befutunk a 2.helyre max 3. és aztán gyökeres változtatások lesznek, ugyérzem akik itt vannak már nem ide valoak.. Drogba minden tiszteletem az övé.. de már nem akar, Ferreira rég nem ide valo, stb..Sajnos változtatni kell ami bejött 4éve nem biztos, hogy most is befog, a Barca is elengedte Ronaldinhot mikor már nem ugy ment neki, jött helyette uj, más ismeretlen.. tulságosan ragaszkodunk a nagy játékosainkhoz, akik 4-4et játszottak anno a Pool-al vagy 4-2re verték a Barcát(akik ott voltak arrol beszélek) néhányat tovább kell engedni..
  • davidragon
    #20295
    pont az első 20 percet nem láttam egyébként :D
  • Japep
    #20294

    Az is baj lehet, hogy egyszerűen látni az arcokon, hogy nem akarunk ... mint ha tavaly mindent megnyertünk volna, és nincs motiváció... pedig nem kellene - legalábbis én sokszor ezt látom.

    És úgy kimenni az Arsenal ellen, hogy szinte az első perctől úgy játszunk, mint aki csak tartani akarja a 0-0-át és néha kontra ... mint a kis csapatok...

    Mióta elküldtük Wilkinst 2-3-4 a statisztikánk... még a végén kiderül, ki vitte a csapatot - csak ne legyen igazam.

    Ideje összerázni magunkat, most jön 2 hazai meccs. Szörnyű kimondani is, de a legutolsó 6 meccsünkön a megszerezhető 18 pontból 3-at... 3-at szereztünk meg... :S
    Égetően kell most az a 6 pont a következő két hazai meccsen.

    GO BLUES!
  • asfa
    #20293
    hát én nemtudom mivan a csapattal, de szörnyű nézni ahogy játszik :S én alapbol nem szeretem CA-t nem fogom 100%ban rá, de Hiddinkkel valahogy nem volt olyan, hogy 6 meccses nyeretlenség....
  • Bulykin
    #20292
    hát azért az első 20 perc után én már kijelentettem, hogy na végre, kezd hasonlítani a régi Chelsea-hez ez a csapat...bát ne tettem volna, mert onnantól momentumuk nem volt -.-'
    Kakuta jól mozog és nagyin akar, több lehetőséget neki!!!!
    és egy dolgot sosem fogok megérteni...miért Ferreira kezd könyörgöm?
  • davidragon
    #20291
    Persze sejteni lehetett, hogy nem az Arsenal ellen fogunk talpra állni idegenben, de én azért reménykedtem...

    Go BLUES! Kitartunk mellettetek a nehéz időkben is!
  • davidragon
    #20290
    Kérjük vissza a hajtós, nyerni akarós csapatunkat!
  • Pares
    #20289
    Há' má' megin' mi a lófaszt csinálnak ezek?! Carlo-Carlo... Az utóbbi idők rossz teljesítményei nem feltétlenül az Ő lelkén száradnak, de attól még az Ő sírját ássák...

    56. perc. 3-1. IVANOVIC!

    Ha innen visszajönnek...
  • davidragon
    #20288
    K.O.
  • bonebeni
    #20287
    vicc!
  • limperatore
    #20286
    lehet carlo utsó meccse ?
  • davidragon
    #20285
    eddig nem valami rózsás, nehéz lesz felállni...
  • davidragon
    #20284
    köszi
  • Japep
    #20283

    Köszi. :)

    GO BLUES!
  • banok
    #20282
    21.00 Arsenal-Chelsea
    tv: Digisport hu/ro/sk
    streamek: http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=77&mforum=stream
  • hedonist
    #20281
    Gyerekek ma nagy meccs és érzem, nyerünk! :) Lampard kezdő lesz elvileg!
  • hedonist
    #20280
    március 1-én lesz a MU meccs
  • hedonist
    #20279
    Boldogat mindenkinek!
  • Pares
    #20278
    Boldog Karácsonyt!
  • Japep
    #20277

    Köszönjük és viszont kívánjuk. :)
  • asfa
    #20276
    Nagyon Boldog s Békés Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! :)
  • hedonist
    #20275
    lenne legalább egy kreatív játékosunk? végre
  • Bulykin
    #20274
    én neki is örülnék, jól mozog a pályán
  • Krisz018
    #20273
    Ancelottinak Modric kell

    Mamic közeli barátja Modricnak, és nagy szerepe volt abban, hogy 2008-ban a játékos a White Hart Lane-re igazolt. A Dinamo alelnöke elárulta, hogy a középpályás hamarosan újból klubot válthat, mivel a Chelsea fontolóra vette a leigazolását.

    Nemrég Ancelotti elmondta Mamicnak, hogy nagy tisztelõje a 25 éves horvátnak, akinek angliai karrierje nem indult valami fényesen, de azóta a Premier League egyik legjobb játékosává nõtte ki magát, és a Chelsea-nél úgy gondolják, a kreativitása nagyot lendíthetne a csapaton. Ezért Modric lehet a "kékek" elsõszámú átigazolási célpontja, de Ancelotti kész a szezon végéig várni az ajánlattétellel.

    "Ancelottival ebédeltem, és nagyon örültem annak, amit mondott Modricról. Luka van a listája elsõ helyén, õt igazolná le leginkább. Én csak a barátja vagyok Modricnak, nem az ügynöke, de ettõl függetlenül rettentõen büszke vagyok rá. Többet nem is szeretnék mondani az esetrõl, mert nem akarom felhúzni a barátaimat a Tottenhamnél." - nyilatkozta Mamic.