24199
Chelsea Fan Club
  • Krisz018
    #20352
    Valaki a gólokat betudná linkelni? sikerült lemaradom a meccsről:S
  • Japep
    #20351

    Statisztika:

    60% Labdabirtoklás 40%
    20 Kaput eltaláló lövések 2
    7 Kapu mellé ment lövések 2
    12 Szögletek 1
    4 Szabálytalanságok 7
    0 Sárga lapok 1
    0 Piros lapok 0

    Ez kellett most... :)
    Jó meccs lehetett, várjuk az összefoglalót és az ismétlést.
    Hétvégén bizonyíthatjuk, hogy nem csak egy másodosztálybeli csapat ellen vagyunk képesek nyerni... GO BLUES!!!
  • Japep
    #20350

    78' [6 - 0] Lampard
    Lamps messziről a bal felsőbe.

    79' [7 - 0] Lampard
    Ivanovic passzából Lampard messziről a kapu közepébe.

    ... GO BLUES! :D
  • Japep
    #20349

    Pontosan... hiába az 5-0 (persze még bármi lehet, nincs vége), meglátjuk a bajnokságban, hogy "feltámadtunk"-e ... remélem.
  • Pares
    #20348
    De jól jöttek volna ezek a gólok az előző meccseken...
  • Japep
    #20347

    Anelka Kalou passzából elvileg megint csak a bal alsót választotta a 16-oson belülről.

    52' [5 - 0] Sturridge
    Lampard passza utána a 16-oson belülről Sturridge kilőtte a jobb felső sarkot.

    GO BLUES! :)
  • Japep
    #20346

    49' [4 - 0] Anelka
  • Japep
    #20345

    Én még nem mondok semmit, ez "csak" az Ipswich, sajnos nem látjuk a meccset sem - de azt láttam, hogy kb a 30. percig 40%-60% volt a labdabirtoklás... :S

    Félidei statisztika:

    51% Labdabirtoklás 49%
    10 Kaput eltaláló lövések 1
    4 Kapu mellé ment lövések 0
    7 Szögletek 1
    2 Szabálytalanságok 3
    0 Sárga lapok 1
    0 Piros lapok 0

    Az első gólnál közelről Kalou lőtt a bal alsóba, 1 percre rá Bosingwa passzából Sturridge 6 méterről ugyancsak a bal alsóba, majd Lampard "segítségével" egy öngól ugyancsak 6 méterről - ha hinni lehet a netes kommentároknak. :)

    GO BLUES!
  • Bulykin
    #20344
    mikor volt utoljára ilyen?? :D
    GO BLUES!!!!!!!!!!!
  • Japep
    #20343

    Köszönjük.
    És én köszönöm az infót. :)
  • banok
    #20342
    gólözön XD
    (összefoglót majd bugázok, letölthető gólok szerintem legfeljebb majd Chelsea TV-s adásról lesznek)
  • asfa
    #20341
    már 3-0 el se hiszem :) Go BLUES!
  • Bulykin
    #20340
    a kezdő:
    1 Petr Cech
    17 Jose Bosingwa
    2 Branislav Ivanovic
    26 John Terry (c)
    38 Patrick van Aanholt
    7 Ramires
    46 Josh McEachran
    8 Frank Lampard
    21 Salomon Kalou
    39 Nicolas Anelka
    23 Daniel Sturridge
    Subs: 40 Hilario, 19 Paulo Ferreira, 43 Jeffrey Bruma, 5 Michael Essien, 44 Gael Kakuta, 15 Florent Malouda, 11 Didier Drogba.
  • Bulykin
    #20339
    csak az a baj h nincs stream...
  • hedonist
    #20338
    muszaj!
  • Bulykin
    #20337
    na mindjárt meccs, Ipswich Town-t csak megverjük itthon XD
  • Japep
    #20336

    Köszi szépen.
    És .avi-ban esetleg csak a gól? :)
  • Krisz018
    #20335
    De megvan
  • Japep
    #20334

    Valakinek nincs meg az előző meccs gólja letölthető verzióban?
    Köszi előre is. :)
  • hedonist
    #20333
    a rohadt életbe...:(
  • Pethy23
    #20332
    Nem fogja kirúgni Abra, mivel nem akar több milliót fizetni neki...
  • Krisz018
    #20331
    CA helyett szerintetek ki jöhet?
  • Pares
    #20330
    Tisztára lemaradtam a meccsről, csak ma reggel nézem csodálkozva (de nem meglepve) a hírekben. Mi jöhet még? Ez már szánalmas. Eddig nem Carlot okoltam ezek miatt, de ezek után! A fejekben kell rendet tenni, amire Carlo nyilvánvalóan nem képes. Szóval most már szerintem is az lenne a megoldás, ha lecserélnék. Azt nem tudom, ki az, akit most ide tudnának hozni, de annál rosszabb, hogy folyamatosan veszítjük el a meccseket, vagy max. döntetlenezünk, azt is nagy nehezen, már rosszabb nem lehet.
  • Bulykin
    #20329
    én azt mondom: pápá Ancelotti :(
  • Japep
    #20328

    Pontosan. Nem szeretnék egyik játékostól sem olyat hallani, hogy "meglesz még a cím" - azt mondják, hogy nem adjuk fel, de azért ezt már ne.
    Tegnap rossz volt nézni a meccset az tény. Ha ez nem rázza fel őket - mert ez alázás (a sereghajtó megveri a bajnokot...) - akkor nem tudom, mi kellhet... :S

    Pedig ezt a hónapot lehetett volna 100%-osra hozni (Villa, Wolves, B'burn, Bolton, Ipswich).
    A lényeg már, hogy ne kelljen BL-selejtezőt játszanunk, úgy indulhassunk, egy szép menetelés az FA-ban és a BL-ben - és valamelyiket illene megnyerni! GO BLUES!
  • asfa
    #20327
    Hát nem tudok már mit mondani, érdekes. És nagyon finoman fogalmaztam, a BL helyre azért illene odaérni!
    GO BLUES!
  • Shep
    #20326
    Szép munka volt fiúk! Lesz még ez így sem.
  • Bulykin
    #20325
    20 perc és ismétli a Digisport, én nem :D
  • davidragon
    #20324
    valaki nézi?
  • Bulykin
    #20323
    pedig még utána is megvolt a lehetőség...
  • Barnabyka
    #20322
    hmm azért jobban mutatott a 3. helyen a csapat mint így az 5.-en.. Bár én aláírnám a BL győzelmet cserébe egy bajnoki tabella 5. helyéért. Megkapná a csapat a zöldkártyát(úgy mint anno a liverpool) és meglenne a rég áhított trófea is ;)
  • Japep
    #20321

    Mert elrontottam, a számozást elfelejtettem átírni 3..7-re... javítom, bocs. :)
    Köszi, hogy szóltál.
  • Barnabyka
    #20320
    a 2 Manchesteri club miért hiányzik a tabelláról?
  • Japep
    #20319

    Köszönjük.
  • banok
    #20318
    Chelsea-Aston Villa 3-3 ::: Digisport HD összefoglaló
  • Japep
    #20317

    Ez igaz, bár mi az első félidőben megint szánalmasan játszottunk, Ferreira szegény bűn rossz volt, de nem csak ő, mikor figyeltem a passzokat nem volt 5 jó passzunk anélkül, hogy el ne adtuk volna... :S
    A második félidőre igen, helyrerázta CA a csapatot, de a vége ... mint egy kis hülyegyerek aki csak az ajándékára figyel, semmi másra - és kaptuk is a gólt...
    Egy ilyen AV ellen mint ez... ők megérdemlik az 1 pontot, bár a sárgák miatt megérdemelték volna a vereséget.

    Következő a Wolves idegenben, megint csak a reménykedés marad... :S
    Egyébként 5-ödikek maradtunk ezzel.
    GO BLUES!
  • davidragon
    #20316
    Az X ellenére öröm volt nézni hogy újra fociznak a srácok.
    Terry fantasztikusan ment, de vele sosem volt gond. Amit ő művel a pályán az egészen elképesztő még mindig számomra.
    A többiekkel sem volt gond ma, a 3. kapott gólnál még mindenki ünnepelt sajnos.
    Első félidőt nem láttam, arról nem tudok mit mondani
  • banok
    #20315
    ez kiba... jó meccs volt.
  • Japep
    #20314

    1-0
    1-1
    1-2
    2-2
    3-2 (89')
    ...
    3-3 (90'+1)

    Nem tudok mit mondani... felálltunk 1-2-ről és megfordítottuk, jó volt nézni, ahogy kirobbant mindenkiből a feszültség és CA-hoz rohantak... aztán rögtön hideg zuhany... :S
    1-2 után a régi Chelseat láthattuk, viszont nem figyeltünk egy nyamvadt támadásnál, mert azt hittük megvan... ... ...

    GO BLUES!
  • Japep
    #20313

    A bírónál (2 büntető, 7 sárga eddig) már csak az Aston Villa (6 kapott sárga) szánalmasabb (valaki tuti megsérül), meg sokszor a játékunk... :S
    Ferreira meg... nem értem, ha van egy Bosingwa a padon akkor mit keres bent? Egyértelműen ő a másik hibás a kapott 11-esnél...
    Remélem második félidőben nem csak 4-5 játékos akar nyerni nálunk.
    GO BLUES!