24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #20592
    1. gif logo probalkozasom szoljatok, ha nagyon zavaro (kicsit suru framek lettek :s)
  • Pares
    #20591
    Én nem a múlthoz ragaszkodom, hanem a teljesítményhez. Bár igaz, hogy Drogba idén nem sokat nyújtott, de még mindig képes döntő meccseket eldönteni, még akkor is, ha szar formában van, de Kalou fiatal, és tehetséges, csak játéklehetőség kell neki, Malouda meg képes egymaga a hátán hordozni a csapatot. Azt is vedd számításba, hogy az utóbbi hónapokból nem lehet objektívan levonni azt, hogy kinek kell mennie, kinek maradnia, hiszen szinte kivétel nélkül mindenki elfelejtett focizni. Drogba még mindig képes világklasszis teljesítményre, csak a környezet és a mentális hiányzik körülötte...
  • asfa
    #20590
    hát figyelj, sztem Drogba kiégett, már nem nyujtja azt pl amit kéne.. ilyen van, előfordul, ahogy kiégett Ronaldinho, ahogy már nem rohangálnak Robinho után, ahogy Shevchenko sem az volt aki a Milanban, ettől függetlenül klasszis, fájdalmas lenne megválni tőle de kell a változás
    nem Santiago félékkel tölteném fel, de egy két tehetséget jobban foglalkoztatnék mert abban van a jövő. Ezek a játékosok közelednek a 30hoz nemtudom pontosan Malouda meg Drogba mennyi, ez már nem a fénykoruk :)
    hülyének nézhetsz ezért, de butaság ragaszkodni a múlthoz egyfolytában, azért mert 4éve bevált már nem biztos, hogy jo :) Ancelottinak pedig nem itt a helye, mert nem tudja megcsinálni ezeket a változásokat a fejekben :)
  • Bulykin
    #20589
    a három legjobb csatár :D
  • hedonist
    #20588
    hát igen, de valszeg Torres meg fogja mutatni majd,h megérte. remélem.
  • pilboy
    #20587
    "ennyi pénzért lehetett volna venni 4 másikat"
    erről beszélek, amikor a fejetlen pénzkidobást említem ;)
  • Pares
    #20586
    Kalou-t, Malouda-t, Drogba-t elküldenéd? Hol élsz Te? Gondolom ilyen jött ment brazil meg spanyol Szantiágókkal töltenéd fel a helyüket... Nem, semmi és senki se kell, csak egy szemlélet/taktika/felfogás váltás.
  • asfa
    #20585
    sztem a csapatnak mind edzői és játékos téren frissités kellene, Ancelotti viszlát, Drogba már nem az a Drogba őt is elküldeném akárcska Anelkát, Maloudát, lassan Kalout is. Szeretem őket, de nem nyujtanak már 100%ot viszont egy élcsapatnak szüksége van rá
    Hiddink ebből a csapatból nem ezt tudta kihozni, viszont néhány fiatal tehetség, új edző, esetleg segédedző, egy nagyobb frissítés sokkal többet dobna a csapaton! de majd várjuk ki a végét, hiszen Torres is lehet nagy dobás volt, bár én személy szerint erősen kétlem! :)
  • hedonist
    #20584
    nem erről van szó, hanem, h elmúlt egy időszak és két játékos nem csinal nyarat, hiányposzt nálunk az irányító, ettől függetlenül ennyi pénzért lehetett volna venni 4 másikat.
  • pilboy
    #20583
    most költöttetek 70 millát, de ez sem elég... csak azért, mert nem vagytok a dobogón se! (valószínűleg 1. v. 2. hely esetén nem lett volna "fejetlen" pénzkidobás)
    elgondolkodtató. egyben szánalmas is, h rögtön megint új játékosok kellenek.
    ez nem nektek szól, inkább a vezetőség hozzánemértését tükrözi
  • hedonist
    #20582
    Oldalunkról Pat Nevin szokásos cikkje, tanúlságos, pont arról is beszél, amit mi szurkolók is ugatunk jó pár éve; playmaker!
  • Bencee7
    #20581
    Őzilt én is sajnálom! Annyi pénzt, amennyit a Real adott érte, nekünk is bőőven megérte volna...

    Én nem is értem, nem is gondolkodtak rajta h megvegyék? Pedig ha jól emlékszem azt mondta a VB után h szívesen játszana Angliában, és még a Chelsea neve is felmerült. Sajnos a Real gyorsabb volt...vagy jobban akarta, mint mi...
  • Bulykin
    #20580
    bizony...Cech és Ivanovic! könyörgöm mit műveltek a gólnál??? és már előtte is volt valami...
  • Kocka08
    #20579
    Így van!
    Ebben a csapatban a kreativitás sajnos sokszor NULLA!!
    Hol van a régi vezérünk aki pár éve simán kihúzta akármikor a csapatot ezekből a tanácstalan helyzetekből ezt vagy lövéssel tette vagy olyan passzal amire kevesen képesek, ez a játékos ma is a pályán volt de kérdem én minek? Frank Lampard rol beszélek aki miatt anno kékbe borult a szívem és Chelsea szurkoló lettem..
    Nekem meggyőződésem hogy ide egy klasszikus 10 mezszámot viselő penge lendületes játékos kéne.
    Biztos vagyok benne hogy ha év elejétől velünk van pl egy Mesut Özil akkor nem lenne ekkora hátrány Mu-hoz képest már ha lenne egyáltalán..
  • Pethy23
    #20578
    Pedig sztem 1-2 ember továbbra is a gond a 3. CA. Egyszerűen 3 hónapja nincs olyan aki vezényelje a pályán és pályán kívül a csapatot... Kreativitás=béke segge.
  • Japep
    #20577

    Szerintem nem 1-2 emberen ment el ez a meccs... itt fejben volt a gond. Lehet mindenki azt hitte ha itt van Torres, itt van minden... :S
  • Pethy23
    #20576
    Engem az idegesít, hogy Anelkat akkor se cseréli le ha 3 öngólt lő, pedig istenem miért nem meri fontos meccsen is bedobni McEachrant.
  • Japep
    #20575

    Azért a Sunderland meccsben benne volt az is, hogy mindenki megakarta mutatni, hogy ne őt tegyék ki a csapatból (igaz nem láttam az egész meccset). De abban egyet kell értened, hogy a gyémánt eddig nem jött be nálunk. :)
    De ha most a taktikától eltekintesz, akkor sincs reális alapja egy L'pool ellen bemutatni az új szerzeményt, mivel nincs csatárválság nálunk. Luizt meg végképp értelmetlen volt becserélni.
  • Pethy23
    #20574
    De könyörgöm a Sunderlan ellen UGYAN EBBEN az alakzatban játszottunk, akkor működött. De ezzel nem CA akarom védeni!
  • Japep
    #20573

    Hihetetlen. Remélem örül mindenki ennek az eredménynek - Ancelotti is, aki mindenáron be akarta mutatni az újakat -, aki kezdőben akarta látni Torrest. Nem volt értelme kezdőbe rakni, egy olyan csapat jól működő taktikáját cserélte le miatta a bukott gyémántra, akik 7-0, 2-0, 4-0, 4-2-es sorozatot mutattak most fel.

    Nem hogy közeledtünk volna a MU-hoz, Arsenalhoz, még utóbbi eltávolodott tőlünk... ötlettelen foci volt, kerestük a helyünket, Torres minden áron gólt akart lőni, meg sem említve az a 2 (3?) egyértelmű büntetőt, és a Cech-baki(ka)t - egy fogható L'pool vitte el tőlünk a 3 pontot.

    Ebből tanulni kell, és máshogy kell Torrest játszatni - szerintem.

    GO BLUES!
  • Bulykin
    #20572
    kár érte :(
    itt volt a lehetőségünk erre MEGINT elbasztuk :S

    egyetlen pozitívum: DAvid Luiz!! nagyon jó lesz :)
  • Pares
    #20571
    Szégyen bazdmeg, szégyen... Oda vissza kikapunk, pedig most még esélyünk is lett volna megnyerni a meccset... Pffff...
  • limperatore
    #20570
    fail
  • Pares
    #20569
    Baszki...
  • bakkerman
    #20568


    de nagy kép
  • Kocka08
    #20567
    Én is azt néztem :S
    nem nagyon tetszett a dolog..
  • davidragon
    #20566
    hogy ez mi volt Ivanovic és Cech között? :O
  • Kocka08
    #20565
    Köszi köszi.
  • banok
    #20564
    streamek
  • Freedom88
    #20563
    maybe ez...
  • Kocka08
    #20562
    Stream ben tud valaki segíteni? :(

    Előre is köszi
  • hedonist
    #20561
    Chelsea
    01 Cech
    02 Ivanovic
    03 A Cole
    17 Bosingwa
    26 Terry
    05 Essien
    08 Lampard
    12 Mikel
    09 Torres
    11 Drogba
    39 Anelka

    22 Turnbull, 04 David Luiz, 19 Ferreira, 15 Malouda, 46 McEachran, 55 Sala, 21 Kalou
  • Barnabyka
    #20560
    áhh gyerekek én is annyira várom :D .. mára nem is terveztem semmit, csinálta itthon egy VP-t is addig ,h ne unatkozzak és hangolódjak^^ :P
    (sör is van*.*)
  • davidragon
    #20559
    totál így érzek én is. már csak 3 óra van hátra...
    Gyerünk, gyerünk, gyerünk!!! :)
  • hedonist
    #20558
    Rég vártam ennyire meccset, és a kezdő XI-et:)
  • Bulykin
    #20557
    GO BLUES!!!!!!!
    ma nyerni kell!!!! nincs mese, muszáj!!
  • hedonist
    #20556
    nagyon jó!
  • Japep
    #20555

    Egy nagyon jó JM interjú.
    (Úgy mondom, hogy még csak a felénél járok.)
  • hedonist
    #20554
    Holnap kiderül,h a mi hétvégénk-e:)
  • Japep
    #20553

    Ja... mi most nem mondhatunk semmit, csak örüljünk, csöndben. :)