24199
Chelsea Fan Club
  • strucckuki
    #20952
    meglőtte...
  • hedonist
    #20951
    Szegény Torres meglövi elsőjét, de a 3mm-es lest észreveszi a partjelző:)
  • KAMIONOS KOGYO
    #20950
    1-3(Félidő) :)) most már jöhet Torres :)
  • Bulykin
    #20949
    na ma Torres meglövi első gólját!!! érzem :)
  • Japep
    #20948

    Olaszországba nem fog visszamenni, ezt ő mondta: Anglia vagy szövetségi kapitányi poszt - ez a két opció van számára spanyolhon után.
  • bakkerman
    #20947
    mourinho vagy marad,vagy visszamegy az Interhez. ez a 4 clasico alatt el is dől
  • Pares
    #20946
    Én még O'Neillnek is örülnék...
  • Japep
    #20945

    Más oldalon meg mi kerestük meg őt... baromság. Régen is megmondta, hogy nem, azt is, hogy miért. Ne is jöjjön, lehet nem is előre lépnénk vele, hanem hátra. :S
  • limperatore
    #20944
    lippi bejelentkezett a chelseahez
  • Pares
    #20943
    Hiddink, Mourinho, Clarke és Wilkins egyszerre jöjjenek vissza... EPIC. XD
  • hedonist
    #20942
    Én állítom, h Steve Clarke és Ray Wilkins távozása a hirtelen romlásunknak a szezon kezdete óta... Ezt próbálom azzal magyarázni, h időben egybeesnek a dolgok, na meg,h más nagy változás nem volt a csapatban, hiszen ezzel az edzővel ment jól is, de én azt mondom,h az nem CA miatt ment jól, hanem főként Wilkins miatt! Hiddinket vagy Mou várnám vissza:)
  • vili 27
    #20941
    A Chelsea csak jól járhat ha elküldik Ancelottit. Messze van ő a nagy stratégáktól. Akármelyik Chelsea szurkolót oda ült volna, többet kihoz a csapatból mint ez a trottyos olasz. Drogbát nem játszatni az első félidőben, Anelkát a csere padra se tettem volna, Lampard 0 volt egész meccs alatt. Torrest pedig védeném, mert egy jó labdát nem kapott most se, és nagyon ezelőtt sem. Lesz itt még gond, mert a csapattal valami gond van.
  • Japep
    #20940

    Hát érdekes volt. Nem tudom, ez minek köszönhető.
    A játékunk nem volt rossz, azért az Old Traffordon nem sok csapat tud olyan statisztikát mutatni, mint most mi. De fent gondok vannak. Nem félek én Torrestől, majd belejön, de mivel mindenki tudja, hogy most nem megy még neki, minek kezd? Miért erőlteti egy MU elleni tétmeccsen? Ezt nem értem. Sem azt, hogy miért nem a Drogba-Anelka páros kezdett. Vagy legalább Drogba-Torres. Nem értem, hogy lehet kihagyni Drogbát... :S
    Meg az a Ferreira becserélés... komolyan mondom, sokszor nem látok logikát a cseréinkben. :S

    Az igazság az, hogy nagyon szar volt tegnap a MU. Ha nincs van der Sar, akkor lehet továbbmegyünk. Viszont mi szarabbak voltunk náluk is. :S
    Nem tudom, mi a baj most a PL-gel, de a Barca-Real páros idén nehézség nélkül kipicsázza a két csapat bármelyikét. :S
    Mi elöl nem voltunk jók, a MU meg mint egy kis csapat, kontrázgat otthon... remélem jövőre ráncba szedjük magunkat.

    GO BLUES!
  • Bulykin
    #20939
    szerintem ő be is illeszkedett, sőt már formába is lendült...csak a gól nincs meg xD
    mert azért a Wigan ellen is mihelyst beállt sokkal jobb, látványosabb lett a csapat játéka
  • Effe88
    #20938
    ebbe van valami:)
    de azért egy torrestől előbb várnám azt hogy hamarabb beilleszkedik hamarabb formába lendül mint egy gomeztől anno
    meg jobb játékosnak tartják a torrest a "szakértők"
  • Oziris666
    #20937
    Z
  • Oziris666
    #20936
    Gomes is így kezdte a Bayernben azt se felejtsd:P
    De utána eléggé fossa a gólokat:)
    Az egyetlen hülyeség h Torres télen kellett, nyáron majd edzőtábor meg minden és belendül úgyis...
  • ronihun
    #20935
    40 mp volt
  • Bulykin
    #20934
    de szép is volt az a 2 perc öröm Didier gólja után... -.-
  • chrissparduc
    #20933
    Nemis az, hogy nem mer kockáztatni, de nem mi kezdjük előnnyel a meccset és akkor várta, hogy történjen valami (mintha mi lennénk előnyben)! Addig belesem nyult a meccsbe! Valami elképzelés lehetett volna a taktikában, de semmi nem volt! Nameg az a buvalbaszott pofája amikor nem vezet a csapat ( ott áll és rágózik) az valami nagyon mókás!
  • IXEMGabeo
    #20932
    Drogbát nem kezdetni bűn.

    Én azt nem értem mi történt azzal a Chelseavel akinek kb az első 5-6 meccsen 26-0 volt a GK-e?:O
  • Effe88
    #20931
    +1
    anelka a foci szégyene zsoldos szarházi
  • IXEMGabeo
    #20930
    elnézést h befáradtam, de Anelkát nagy meccsen én még nem láttam jól játszani. Miért nyomja mindenki ezt a balhés francia hulladékot???
  • Pares
    #20929
    Az e szezoni teljesítményünket így tudnám legjobban jellemezni:
  • Effe88
    #20928
    nem tudom miért nem tudta drogbát kezdetni már az elejétől
    sajnálom hogy kiestetek:S
    torres 5 millió fontot nem ér úgy fest nem hogy 50et
  • Oziris666
    #20927
    Ennyire kockáztat egy edző h nyerni kell és védőt hoz be!!!
    Ancelotti takarodjon is mostmár ezek a beszari húzásai még véletlenül se mer kockáztatni...
  • Pares
    #20926
    Na, be is baszott... Ferreirát felhozta...
  • Pares
    #20925
    Persze természetesen megint Drogba rúg gólt, de mire megyünk vele, ha a csapat egésze lófaszt nem tud felmutatni.
  • chrissparduc
    #20924
    Nem hiszem el bammeg! :(
  • Tomy Lee
    #20923
    Ez szép volt Drogba-tol de egy ilyen játékost nem játszatni elejétől nagy hiba volt
  • Pares
    #20922
    Mi se értjük, ne félj...
  • ronihun
    #20921
    A baj, hogy hiába van több helyzetünk valahogy egyáltalán nem veszélyesek, viszont az MU bármikor betalálhat és meg is tette, Lampard-nak kicsit fel kéne pörögnie, meg mostmár Torres is kezdhetne valamit, már kezdem sajnálni annyira szerencsétlen néha.
  • chrissparduc
    #20920
    Nem változott semmi! 2-t kell rugnunk a továbbjutáshoz! Amikor Van der sar kifutott a vakvilágba azt a helyzetet sajnálom! Anelka okosabb lehetett volna! Persze tv elöl könnyű magyarázni! Drogbát be és nekikesni! Go blues!!!!
  • szucsy89
    #20919
    Nem értem, hogy a bajnoki címvédőnek hogy lehet ilyen fogalmatlan játéka, pedig én nektek szurkolok, de hát... Torres remélem betalál a 2. félidőben
  • Pares
    #20918
    Remek, kiestünk. Legalább most már biztos, hogy idén semmit se nyerünk. Én azt mondom, hogy köszi és viszlát Carlo.
  • chrissparduc
    #20917
    Ugy érzem fantasztikus meccs lesz ez! Beleborzongok már most a felvonulásnál! Hajrá Chelsea!!!!
  • Magic Boy
    #20916
  • Magic Boy
    #20915
    Ancelotti nem fél a kirúgástól, Ferguson megérti a Chelsea-t
  • Magic Boy
    #20914
    A Chelsea a szezon (és Ancelotti?) megmentésére készül

    Fergie tart a Chelsea-től
  • Magic Boy
    #20913
    A ma esti derbi beharangozója:


    Győzzön a jobb!