24199
Chelsea Fan Club
  • bakkerman
    #20992
    megy be a Chelsea Hall of Fame-jébe mi? :DD
  • Japep
    #20991

    Jó volt tegnap látni ezt a meccset, meg Torres gólját is végre!
    Csak így tovább. :)

    Nincsenek meg valakinek külön letölthető formában a Birmingham elleni gólok? A tegnapiak is jöhetnek, bár azok még meglehetnek.
    Köszi előre is.
  • Pares
    #20990
    Szééép!
  • Krisz018
    #20989
  • Bulykin
    #20988
    IGEEEEEEN!!!!!!! 14 meccset kellett rá várni, de baaakker nagyon megérte XD
    innentől remélem nincs megállás!
    GO BLUES!!!!!!!!
  • Pares
    #20987
    OMG, TORRES TUD GÓLT LŐNI?!?!?!?!?! És pont lemaradtam róla!
  • Barnabyka
    #20986
    Torres gól, és "csodálatos" gólpassz :P
  • hedonist
    #20985
    Kb úgy örülök, mintha vi kupát nyernénk:D
  • hedonist
    #20984
    NANDOOOO:DDDDDD

  • limperatore
    #20983
    na megvolt az 50 milliós gól :D
  • bakkerman
    #20982
    pedig biztos az hidd el
  • pilboy
    #20981
    én nem mondtam, h drukkolok a németeknek! :D sőt!!!
    (man utd fan vok) ;)
  • Barnabyka
    #20980
    én is drukkolok a németeknek, csak hát..na mind1 majd kiderül (:
  • pilboy
    #20979
    nem venném biztosra a bl-döntőt...
  • Barnabyka
    #20978
    szvsz Angol szinten tényleg jobb lett a liga, de nemzetközi szinten sokkal gyengébbek az angol klubbok, annak ellenére, hogy a Mu ott van a Bl elődöntőben és valószinüleg a döntőben is ott lesz.
  • pilboy
    #20977
    igen, ezért tartom sokkal erősebbnek most is a pl-t, mert nem az van, h az el classico-ra kell várni, h bukjon vmelyik klub... uncsi az a liga
    off end
  • hedonist
    #20976
    :D
  • Pares
    #20975
    Na meg a kupa!
  • hedonist
    #20974
    Ja és igen érdekes a felvetés,h talán ez nem is baj, mert legalább nem az megy, mint a spanyoloknál,h szétszakad a mezőny!
  • hedonist
    #20973
    Szerintem inkább arról van szó, h mi (az első 4-es gyengült talán kivéve az Arsenalt) amelett,h persze Spurs,Sunland,City stb erősödtek, de mondom sztem a döntő változás inkább a MU,Pool,CFC gyengélkedése.
  • pilboy
    #20972
    ezzel egyetértek!
    nem is tudom, h most ezért ez a leggyengébb pl szezon, vagy éppen ezért ez a legerősebb pl szezon, mert senki nem tud kimagaslani. ez azért vmilyen szinten dicséri a többi csapatot is
  • Oziris666
    #20971
    még ti is játszotok Evertonnal!

    Amúgy sztem egyik csapat se érdemel idén bajnoki címet az fix!Az egyik legrosszabb PL-szezon az utóbbi időben...
  • tviktor91
    #20970
    Szóval szándékos hazaadásért 5méteres szabadrúgás jár?:D
  • pilboy
    #20969
    meg egy chelsea-tottenham és egy everton-chelsea is
  • KAMIONOS KOGYO
    #20968
    Jaja! Ráadásul a mu idegenben lesz az arsenal ellen.
  • Oziris666
    #20967
    Lesz ott még egy manu - arsenal meg egy manu - chelsea is!
    böven meglehet a bajnoki cím még
  • Japep
    #20966

    Baromság... szándékos hazaadás > közvetett szabadrúgás, amit aztán Drogba az ötösről fölérúgott... :S
    A Torres-gól megint elmaradt, de megvan a 3 pont és most a második hely is. :)
    GO BLUES!
  • Bulykin
    #20965
    nemtudom XD
    de az Arsenal leikszelt \o/
  • tviktor91
    #20964
    ez mi volT? xDD
    összes birmi bent a kapuban , drogba szabadrúgásféle 11-es :DD ???80+ percben
  • Bulykin
    #20963
    eddig tetszik az első félidő! :)
    Kalou bakker mekkora gólt vert :o
  • Bulykin
    #20962
    csak mondtam egy csapatot amúgy, a többi is sokat erősödött szerintem. Meg háét jah, a nagycsapatoknak sem megy úgy mint tavaly...
  • lippet
    #20961
    Ne feledjük a MU-nak még a BL is ott van. Legalább ennyi előnyünk legyen, ha sajnos kiestünk onnan. :)
  • hedonist
    #20960
    Nem lenne rossz, de ennyire nem hiszem,h töketlen lenne a MU, bár a tegnapi NU elleni teljesítményük után bármi lehet.
  • hedonist
    #20959
    Nem a Sunderland miatt gyenge az idei PL.

    Többekközt miattunk is, MU,ARS,LIV miatt mondom ezt.
  • lippet
    #20958
    Felcsillant bennem a címvédés reménye is! :)
    Ha ma nyerünk, 6 pont a hátrányunk 5 meccsel a vége előtt. Megyünk még a MU-hoz, jön a Spurs. MU megy még az Arsenalhoz, szóval még bármi kisülhet ebből a bajnokságból.
    Remélem részünkre csak pozitívum. :)
  • Bulykin
    #20957
    én nem mondanám gyengének...iddén a kiscsapatok is nagyon sokat erősödtek! nézd meg a Sunderland-t például milyen játékosaik vannak!
  • hedonist
    #20956
    így van! komolyan, ha képesek leszünk a végére befutni a 2.ik helyre, az szégyen az arsenal számára:D ilyen gyenge PL-t én még nem láttam, pedig már 10 éve követem, azaz 12 éves korom óta:D
  • Bulykin
    #20955
    na ikszelt a MU!!
    holnap verni kell a Birmingham-t :) a Tottenham meg remélem veri az Arsenalt :P
  • hedonist
    #20954
    okoskodhattok, de össze fogja szedni magát, beilleszkedik és jövőre már semmi nem fogja megállítani!
  • bakkerman
    #20953
    nem baj,kezdi visszahozni az árát,az 50 misiből már kb 50 pennyt visszahozott :)