24199
Chelsea Fan Club
  • Bulykin
    #21272
    Modric még a keretben sem volt benne a Spurs legutóbbi meccsén...remélem ez jelent valamit :D
    Falcao meg az Athleticoba ment, pedig őt is szívesen láttam volna itt...habár már annyi csatárunk van...
  • hedonist
    #21271
    Ezek az idők hiányoznak :(

  • hedonist
    #21270
    oriasi:)

    shut up, shut up Damien:D
  • Barnabyka
    #21269
    Ez hatalmas aki nem ismeri lesse meg...1:50után kezdődik a "zene" is(angol tudás előnyben):


    ----------------------------------
    #21267
    Reméljük is, hogy Modric-ot jelenti és nem csak azt, hogy Lukaku épp 18 éves
  • Oziris666
    #21268
    Megy a tárgyalás a Moutinho,Perreira Portoi csomagról is:)
    Ami nem tünik lehetetlennek,miután a Porto véletlen pont erre a 2posztra igazolt a minap játékosokat a Standardból!!!
  • hedonist
    #21267
    Hivatalos: LUKAKU aláírt

    A 18-as mezszámot fogja viselni az előzetesen várt 14-es helyett, amit ugye az Anderlechtben viselt.

    Ugye nektek is van ötletetek, miért maradt még üresen a 14-es
  • hedonist
    #21266
    Modricot végül elengedné a Spurs, napokon belül lehet döntés, ezen kívűl Juan Mata jönni akar hozzánk ajánlottunk 22 m fontot, elutasították, elvileg a köv. 26 lesz , ami már kivásárlási ár fölött van, tehát muszaj elengedniük! nagyon adnám!
  • lippet
    #21265
    Szimpatikus ember ez a Villas-Boas. Mekkora volt már, mikor (azt hiszem Kalou fejesénél) Ő maga is imitálta a fejest! :)
  • hedonist
    #21264
    Nagyon jó lesz, de ő nem irányító!
  • davidragon
    #21263
    sajnos igaz.
    én nagyon örülök pl, hogy Mceachran épül be a csapatba, mert benne látom Lampard pótlásának lehetőségét. kérdés, hogy ehhez mennyi időre van még szüksége, a mutatott játéka eddig nagyon bíztató.
  • hedonist
    #21262
    Na azért látszik, h kell egy kratív Lamps helyére már sajnos oda középre...

    Sajnálom ezt így 10 év hű játéka után kimondani...
  • hedonist
    #21261
    Jobb lenne, ha ide nem irogatnál többet.
  • Bencee7
    #21260
    Szintén...

    Amúgy meg, nekem a 0-0 ellenére tetszett amit láttam. Most nem az a tavalyi lustulás meg körbeadogatás volt, sok passz, na meg futás volt rendesen - nekem nagyon hajtós meccsnek tűnt. Stoke meg jó volt, Torresben most kellemesen csalódtam, szerintem ő akart ma a legjobban - na meg Ramires. Kalou kicsit el volt tűnve, csakúgy, mint Lamps és Malouda.
    Én még egy kis kreativitást szívesen látnék, az iram már jónak tűnik. A 0-0 ellenére, én látok fejlődést. Jó lesz ez!
  • bonebeni
    #21259
    +1
  • Japep
    #21258

    Igaz a meccsre sem tudok mit mondani, ez egy 3pontos meccs volt. Máris hátrány... :S
    De ez még semmit sem jelent. Go Blues!
  • Japep
    #21257

    No comment.
  • Pares
    #21256
    gameplusz már megbocsáss, de Te az én véleményem szerint hülye vagy.
  • gameplusz
    #21255
    Igen, ki. Félidőig szerencsétlenkedhetett volna nálam ez a csipszar, utána lecseréltem volna.
  • limperatore
    #21254
    1 meccs után kirúgnád? :D ne vegyél csapatot magadnak :D
  • gameplusz
    #21253
    A kettőt nem említeném egy lapon :D Agüero legalább olyan jó, mint Drogba. Érthetetlen az edző. Remélem kirúgják.
  • bakkerman
    #21252
    és figyeld meg aguero meg szórni fogja a gólokat a citynél
  • gameplusz
    #21251
    Szánalom. Komolyan, ha nem Drogbát írják a kezdőbe, nem rakom meg a meccset...
  • Attila8805
    #21250
    Torres=Pénzkidobás :S
  • gameplusz
    #21249
    Tessék, kapu előtt 2 méterre nem tudja bepöckölni, hát ennyit ér ez az ember... Nevetséges.
  • gameplusz
    #21248
    Ne viccelj! Egy szánalom ez az ember! 1 kapura lövés meg szerencsétlenkedés volt a félideji eredménye. Nem cselezni kéne 10 embert, hanem passzolni, mert így kikapnak! Anelkát és Drogbát a pályára!
  • Bulykin
    #21247
    hát nagyon egyenlő eddig a két csapat...
    tetszik Torres játéka!! végre nagyon jól mozog, cselez, jó passzokat ad...
    na meg Ramires a másik...Lampard meg csalódás eddig
  • Japep
    #21246

    Köszönjük!
  • davidragon
    #21245
    köszi! :)
    GO BLUES! legyen egy jó rajtunk! :)
  • banok
    #21244
    14.30 Stoke-Chelsea
    tv: Digisport Plus hu, Digisport 2 ro, Digisport sk/cz
    streamek:
  • hedonist
    #21243
    Hivatlos az idei mezszám lista!

    eddig 2 változás van, Josh McEachran megkapta a 20-ast az eddigi 46-os helyett, úgy volt, hogy Kakuta a 24-est kapja, de maradt a 44-esnél, Oriol Romeué lett a 6-os!
  • hedonist
    #21242
    Már járt az edzésen, de elhalasztották a hivatalos bejelentést.

  • Japep
    #21241

    Erről beszéltem amúgy. :)
  • Japep
    #21240

    Köszi, minden ilyet szívesen fogadok. :)
    Amúgy még nincs is teljesen kész, láthatjátok, hogy 4 egyszerű kép van csak a fejlécek között, ez is módosul majd, valamint a teteje is a topiknak.
    Az nem igazán férne el már, meg ezt direkt így találtam ki, az első ötleteim között volt, hogy "Totó-sra" csinálom (ha meg már kiírom az eredményt, az felesleges lenne). Azt meg kétlem, hogy valaki Chelsea-drukkerként ebben a topikban tudná meg az eredményt, valamint a góllövőket, az csak tájékoztatás szerintem. :) De köszi.
  • hedonist
    #21239
    Elvileg ma ír alá, mert eddig Belgiumban volt válogatott meccsen.

    Nekem nagyon tetszik, amiket mondanak róla, sztem ő minden meccsen meg fog halni a pályán a győzelmünk érdekében:)


    David Steegens (Anderlecht Director) told the Daily Mirror: "He will respect everyone there and he is willing to learn. But he will take his chance.

    "If he plays instead of Didier Drogba - his hero - or Fernando Torres, he won't be looking over his shoulder."

    According to Steegens, Lukaku is a complete football maniac and completely lives for the game.

    "I come to England a lot to watch matches and I always took Romelu back football books," he said.

    "He would devour them. He loves them.
  • hedonist
    #21238
    Nekem jobban tetszett a tavalyi piros V nyakú:)

    Amúgy nekem ilyenem van, eddig ez jött be a legjobban!

  • Pethy23
    #21237
    Japep egy apró javaslat a bannerhez, az előző meccs eredménye legyen már valahova beszorítva így hogy 2-es túl egyszerű:), + góllővők ha még elfér, de utóbbi nem olyan fontos.
  • Bencee7
    #21236
    Szerintem is elég jók, de nekem most az új idegenbeli fekete-kék mezre fáj a fogam
  • Japep
    #21235

    Nekem pl. az idei hazai mezünk, és a kapusok meze is nagyon bejön. :)
  • hedonist
    #21234
    Hát ez sem nyűgöz le.. rég volt már igazán jó mezünk, sztem ezt a gallért sem kéne erőltetni.. Igazából nekem sokkal jobban tetszenek a Nike által gyártottak.
  • Japep
    #21233

    Köszi. :)

    Pont ma néztem reggel, van e már valami hír róla, még nem volt.
    Nem rossz, de azért nem is nagy szám, a harmadik mezzel nem sokat foglalkoznak (igaz azóta is bánom, hogy ebből nem vettem egy hosszú ujjút, míg lehetett).
    Amúgy erről még a nyár közepén volt egy kép, hogy hogyan is fog kinézni, ott ugyanez volt annyi különbséggel, hogy nem volt benne fekete, csak a sárga részt ölelte át egy-egy fekete, kis sáv. Na úgy még lehet vettem is volna egyet. :D