24199
Chelsea Fan Club
  • dienesoft
    #22194
    Amúgy most tényleg nem szidja senki a Chelsea-t és nem a divatdrukkerek beszélgetnek a Barca topikban. :)
  • IXEMGabeo
    #22193
    azért Torres nem volt semmi:D szerencsétlent mennyit szidták most meg ő az Isten:D:D:D
  • szucsy89
    #22192
    Pl. a Te hozzászólásod nem olvastam, de nem is neked szántam :)

    Egyébként lehet, hogy lezárult egy korszak nálatok, kíváncsi vagyok, hogy ezek után Pep megy-e...
  • IXEMGabeo
    #22191
    jobb, ha több hsz-t elolvasol, mert nincs igazság abban, amit mondasz. Ott most teljesen más a téma, egyébként azt nem lehet állítani h a Chelseanek egyáltalán nem volt még véletlenül se szerencsemalacuk Én pl leírtam ilyen a foci, sőt még azt is odaírtam, hamár így alakult akkor nyerhetne a Chelsea is BL-t akár, mivel régóta megérdemelnék...
  • Pares
    #22190
    OMG XDXDXD
  • Steve Downie
    #22189
  • set36dyrf
    #22188
    Ritkán nézek focit de a "fő" meccseket többnyire nézem, és ez kiemelkedő volt minden tekintetben én úgy érzem. Semlegesként ültem le nézni, de a második félidőtől a Chealsea-nek hajráztam, az nem kifejezés hogy jól helyt álltak egy erősebb csapattal szemben. Grat !
  • szucsy89
    #22187
    Grat srácok! Teljesen megérdemelt továbbjutás, ennyi ideig emberhátrányban bekkelni úgy, hogy mind2 középső védőt elveszti a csapat. (a Barca topikba persze megint mákról és szerencséről beszélnek, nem is nézek be többet oda csak felbasz a sok buta ember...)
  • franc0
    #22186
    Megérdemelt győzelem volt, aki mást mond, az még kisfiú.
    Mondjuk a döntőben én nem fogadnék a Chelsea-re, de annyi baj legyen.
  • IXEMGabeo
    #22185
    jó meccs volt, szomorú vagyok, meg nem is mindenesetre grat. Ez a meccs mindig hoz izgalmakat önmagában jó volt ismét...

    remélhetőleg a Bayernnel vívjátok a döntőt, arra befizetek:D
  • dienesoft
    #22184
    Gratulálok. Nem tudok mást mondani. Jövőre találkozunk!
  • Balázs 17
    #22183
    grat! rég örültem ennyire Chelsea-nek:)
  • Pares
    #22182
    Uram atyám ilyen meccset. Két litert kiizzadtan bazz... :D Hihetetlen hogy megcsináltuk. Én még mindig remegek... keresem a gondolataim... :D Azok után, hogy mindenki leírta a Csapatot, mint esélytelent... továbbjutni... méghozzá ÍGY... :D Hihetetlen...
  • Dean Winchester
    #22181
    pontosan , no meg azért a kapufákkal a chelseanak szerencséje volt de ennyi bőven belefér, ne mindig a barcának legyen már mákja :D
  • Dean Winchester
    #22180
    Gratula a csapatnak, a piros lapot követően pláne drukkoltam nektek! Torres góljánál meg pozitív értelemben a hideg is kirázott! Utálom a srácot de most örültem a góljának! Miért?
    Egyrészt mert biztossá vált a tj, másrészt fogadásilag a 2:1 / 3:1es hazai győzelmet vártam de végül haverral a 3-1 és 4-1et raktuk meg.
    Döntőben bárki ellen játszik a chelsea viszont ellenetek leszek :(
    Viszont a mai teljesítményért hatalmas gratuláció és most ez számít, a jelen!
  • Neoncsoves
    #22179
    nyugi srácok, mi is makkerfaszok, bunkervédők voltunk amikor megnyertük a Copa del Reyt ellenük :)))
  • Golyo69
    #22178
    Messi, számolj el 20-ig!
    -1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,13,14,15,16,17,18,19,20.
    -És a 11-es?
    -Ja, azt kihagytam...?
  • lippet
    #22177
    Miről beszélsz ember? Ha nem ismered a Chelsea keretet, akkor nem nagyon kellene okoskodni!
  • Oziris666
    #22176
    Remélem ugy josoltok ahogy itt is jósoltatok!
  • REALista
    #22175
    Azt hittem elbassza...:D
  • Tyler1
    #22174
    Akármit mondanak a Barcások, kivédekezni így egy meccset 10 emberrel igenis nagy teljesítmény. A helyzeteik nem mentek be, a kapufa meg nem számít gólnak a Föld egyetlen országában sem.
  • Effe88
    #22173
    ezüst érmet
  • LasCar16
    #22172
    valahogy ezt mondták a Barca ellen is :)
  • GazCamp3r
    #22171
    Szerinted a döntőbe mit kap a Chelsea B csapat? :DDDD sírni fogtok, akár Bayern, akár Real lesz az ellenfél
  • Golyo69
    #22170
    GRAT SRÁCOK :D SZTEM MOST MINDEN MU fan nektek szurkolt, köztük én is :D
    SZÉP VOLT :D:DD
    2-0 ról emberhátrányban, A Nou Camp-ban 2-2 :D szép :D GRAT :D
  • LasCar16
    #22169
    Bazi nagy grat a továbbjutáshoz!
  • eLiXir
    #22168
    OLÉÉÉ GRATULA!!!
  • horpeti
    #22167
    Le a kalappal a Chelsea előtt! Ezt is vártam, de nem hittem, hogy menni fog ez a nagy küzdés!
    A végén nem kéz volt a 16oson belül? Én attól féltem befújja, erre indít bazz és abból lesz gól. :D
  • Japep
    #22166

    Erre nincsenek szavak... és ami a legjobb, senkinek sem lehet egy szava sem! Irány a döntő!!!!!!!!!!!!!!!!! Köszönjük, srácok!
  • Oziris666
    #22165
    Torres bazzeg ki más:D Ezis sorsszerü ahogy Messi kihagyott 11ese!
  • REALista
    #22164
    27%-os labdabirtoklást sokkalom kicsit:D
  • balintka
    #22163
    Ez a chelsea igazi csapatként jutott most tovább, respect!!!
  • minimize
    #22162
    Gratulálok!!!
  • REALista
    #22161
    Na ilyen meccset se nagyon látunk többet szerintem.
  • DONGUBA
    #22160
    Grt....antifoci szar jatek de tovabbjutottatok
  • DopeBob
    #22159
    El sem hiszem, még remegnek a lábaim! :-D
  • Rash87
    #22158
    Széééép volt!!! Grat! Erre nem számítottam.
  • DeerHunter01
    #22157
    De rég láttam már ilyen izgalmas, feszült meccset. Grat a Chelseanek!
  • Steve Downie
    #22156
    Gyerekek, ez nem semmi :D
  • REALista
    #22155
    EXTÁZIS
    Drogba azt se tudja hol van sztem