24199
Chelsea Fan Club
  • Pares
    #22234
    Szép! 6-1, Torres mesterhármas, mi kell még?!
  • Odacsap77
    #22233
    Torres laza mester hármas :) Ha ő beindul.. :)
  • Pares
    #22232
    Úgy néz ki a QPR-t kitömjük.
  • Mor3llo
    #22231
    Marin besült az utolsó 1-2 évében, mármint ahhoz képest, mint amennyit vártak tőle, mind a Werderben, mind a Nationalelfben!
    Persze cáfoljon rám :)
  • Rockynhooo
    #22230
    Ez elég gyors volt. Pedig azt hittem a QPR meglepetést okoz.
  • Japep
    #22229

    Köszönjük!
  • banok
    #22228
    14.30 Chelsea-QPR
    tv: magyar tv adó nem adja élőben
    streamek:
  • Bencee7
    #22227
    Kösz srácok!

    Más: Mata ma 24 éves! :D HBD Juan Manuel Mata García!
  • hedonist
    #22226
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rojadirectaval az a gond, h idiota fileformatumokban rakjak fel és raadasul oroszul meg mindenféle nyelveken, ncoreon meg persze csak a nagyobb meccsek vannak fent, de azok viszont AVI és angolul vagy magyarul
  • banok
    #22225
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://forum.rojadirecta.es/forumdisplay.php?15-Partidos-en-descarga-%28Full-matches%29
  • hedonist
    #22224
    Ja majd elfelejtettem. Egy nagyon jó hír véleményem szerint:

    Marko Marin csatlakozik hozzánk a nyáron 8m fontért cserébe. Szélső, gyors, kreatív és nem is értem, hogyan ilyen aprópénzért!
  • hedonist
    #22223
    1. Adom!
    2. nCore! nekem onnan meg is van az elődöntő
  • Bencee7
    #22222
    "Az esélyek ellenére a Chelsea játszik BL-döntőt a Bayernnel, és nem a Barcelona. Drogba, Lampard, Cech, Cole, Essien, de még a most tulok Terry végzete is, hogy pont ők állították meg a világ legjobb csapatát, és mehetnek a címért, amit már rég meg kellett volna nyerniük." (mai index cikk :)

    Gyönyörű volt, necces volt, de jót küzdöttek érte a srácok :) egy szava nem lehet a Chelsea-ben kétkedőknek!


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    más: nem tudtok olyan helyet mondani, ahonnan le lehetne tölteni a meccseket? amit nem látok, de mondjuk megnézném, és nem akarok összefoglalót nézni, akkor mit lehet tenni? :D torrent oldalakon csak a nagyobb meccsek vannak fenn...
  • hedonist
    #22221
    Jiháá:)

    Annyira megérdemli CECH, Drogba, Lampard, hogy felemeljék a BL serleget:)
    Napoli elleni BL történelmi comeback, Barcelona kiütése után ezt már meg kell nyernünk!
  • Japep
    #22220

    Ide is leírom... :)

    A "vicces" az egészben az, hogy mikor kiderült, hogy a Barca meg a Real külön ágon mennek, mindenki azt mondta, na megint El Classico itt is... erre tessék. :)
    Személy szerint jobban örülök JM miatt a Bayernnek + nekik is vannak eltiltottjaik, ami szintén nem elhanyagolható.
  • Look at the cat
    #22219
    remélem elveritek a Münchent!!
  • Coco
    #22218
    digisporton ma foci megy, nem kemping a kapu előtt :)
  • zsola100
    #22217
    Rumkola elég szégyen, hogy a 2. félidőben röhögtél a Barcán. Tudod te nem szurkoló vagy, a te fajtádat hívják úgy hogy DIVAT SZURKOLÓ!!! Ha szurkolsz egy csapatnak, akkor szurkolj, bárhogy is játszik az a csapat!

    VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!
  • hedonist
    #22216
    Tud valaki hosszabb összefoglalót, amiben pl Drogba félpáylás lövése is benne van?
  • rumkola
    #22215
    Barca drukker vagyok, de a meccs második félidejében már szívből röhögtem a Barcán. Toszogálják a labdát és toporognak vele, ahelyett, hogy lőnének messzebbről. A Chelsea pedig 10 emberrel is bebüntetett otthon, totál jogosan ők érdemlik a továbbjutást. Torres góljánál állva üvöltöttem Fernando Torres nevét és tapsolva nevettem örömömben. Ezt halál komolyan mondom.
    Tökmindegy ki lesz az ellenfél, nálam a Chelsea simán megérdemli a kupát.
  • Japep
    #22214

    Hát ez kegyetlen... :S Szegény Ivanovic, valahogy nem volt tisztában azzal, hogy már volt egy sárgája... sajnálom szegényt.

    Tényleg nem értem (most függetlenül attól, hogy pont Chelsea-szurkoló vagyok - mindig is hülyeségnek tartottam én is, hogy valaki egy sz.ros sárga miatt eltiltanak egy BL-döntőtől, ami lehet csak egyszer adódna valaki életébe...) miért nem lehet tiszta lappal indulni a döntőn... nevetséges.
  • Japep
    #22213

    Az utolsó azért túlzás, hogy ilyet számon tartanak... :)
  • hedonist
    #22212
    Emiatt szeretném én is elkerülni a Madridot, de majd ma kiderül:)

    közben egy kis stat:

    Chelsea are now unbeaten in their last four matches at the Nou Camp, having drawn all of them.
    Lionel Messi remains without a goal against Chelsea in eight matches, the most games he has played against a single opponent without a goal.
    Fernando Torres becomes the 19th player in Champions League history to score against Real Madrid and Barca. He is the first Spaniard to do so.
  • Japep
    #22211

    Én nem féltem a csapatot a Bayerntől, meg a Realtól sem. Szerintem 50-50%.

    Amitől (akitől) félek, az JM... és ez már a Real javára döntheti a mérleget... :S De majd meglátjuk. Itt az élő példa arra, hogy nem lehet minket leírnia senkinek.
  • hedonist
    #22210
    Szerintem a döntőben meg az lesz az előnyünk, hogy MI mentünk át a Barcelonán.. Bárkit megverünk:) bár remélem a Bayernt kapjuk.
  • Rash87
    #22209
    Előnnyel indultatok,s 2-1nél is továbbjutásra álltatok.
    Főleg 10 emberrel. Mást nem is lehetett csinálni,maximálisan megoldották amit lehetett.
  • Tyler1
    #22208
    Nagy baja nem lehet, ha még képes volt 10 percet játszani utána.
  • chrissparduc
    #22207
    Piqueröl van valami hír? Rossz volt nézni ahogyan visszapattant a feje a földről! :S
  • Japep
    #22206

    Ezt most nem visszaadta, hanem visszavettük. :)

    A másik dolgot szerintem csak az érti meg, mit éreztünk mi és a játékosok akkor, ha átélik ugyanezt. Az a labdarúgás legalja...
  • hedonist
    #22205
    Szó nincs szerencséről!

    Ha itt bármi spirituális dologról szó van (amit teljességgel elutasítok) az maximum a sors lehet, ami, ha egy szer elvesz valamit (2009 barca) akkor azt vissza is adja !
  • Japep
    #22204

    Amúgy azt venni észre, hogy mikor a TV-ben is megszólaltatnak (nem szakértő) embereket, nagyjából mind azzal jön, hogy szerencséje volt a Chelseanek, mert X kapufát lőtt a Barca, meg így nem lehet focizni, mi ez? ... stb.

    Ha meg egy szakértőt kérdeznek meg, mint pl. az első Barca meccs után, ők többnyire azt mondják, amit pl. te is - ez ellen a csapat ellen ezt lehet játszani, ezt kell. És senki nem mondhatja azt, hogy "ja, így könnyű... de mi focizni akarunk ellenük", mert ez sem sikerülne minden csapatnak, ez biztos.

    Benne egy percig nem volt semmilyen szégyenérzet a csapat iránt, sőt, büszkeséggel tölt el az egész. És már nem is először csináltuk ezt, és akkor is bejött. :)
  • Zenszkij
    #22203
    Ez nem antifutball volt, Mu drukkerként azt kell, hogy mondjam HŐSIES védekezést hajtott végre a Chelsea. Akik meg lázonganak azoknak csak annyit üzenek, hogy a világ "legerősebb" csapata ellen idegenben emberhátrányból mit kellett volna tennie a csapatnak? Kitámadni és kapni 5 gólt? Terry meg szégyellje magát. Rajta kívül az a 10 ember megszakadt a pályán az eredmény tartásáért, és ő szinte derékba törte az erőfeszítéseiket. És még valami, sokkal keményebb dolog 180 percig védekezni, folyamatosan koncentrálni, mint támadni. Szép volt Chelsea. Gratula!
  • Japep
    #22202

    Amúgy RDM helyében azon a maradék 5 meccsen a Cahill-Luiz kettőst erőltetném minden meccsen (persze csak ha nem sérültek), szokják egymást. És nem utolsó sorban büntetésképp sem játszatnám Terryt. Tudom, nem lehet neki elfelejteni amit eddig tett, nem is tudom. De akkor sem lehet ilyet, pont ezért.

    A legnagyobb büntetés az legyen neki, hogy ugye ő nem játszhat a döntőn, mégis megnyerjük azt, nélküle! Így legyen! :)
  • Japep
    #22201

    Gratulálok, Chelsea B...
    Ramires helyett ott lesz Torres, Meireles helyett Romeu vagy Essien, Terry helyett pedig Luiz. Igazad van, tiszta tartalékos csapat.

    Amúgy meg mindenki azt mondta idén is a Barca a legnagyobb, rettegjen mindenki. Kiesnek ellenünk, máris az van, hogy nem voltak formában, de majd a Real/Bayern kiejt titeket...

    Szerintem meg ezek után bárki jöhet. És most nem csak azért, mert Barcát ejtettük ki, hanem mert még 10 (!) emberrel is bírtuk a sarat és megcsináltuk, amit elterveztünk! Go BLUES!
  • Oziris666
    #22200
    Hát igen az utobbi 8-9évben 6szor minimum elödöntös volt a csapat!
    Nemsok csapat mondhatja el ezt magárol...még ha tudjuk is h csak a végsö gyözelem számít!

  • IXEMGabeo
    #22199
    sőt Hiddink is egy ideiglenes megoldás volt 2009-ben, ő vele is majdnem bekerültek a döntőbe...

    azért durva, hogy a Chelsea

    2004: elődöntő, kezezéssel esnek ki (Morientes)
    2005: elődöntő, Luis Garcia be nem lőtt góljával estek ki
    2007: elődöntő, 1 Liverpool gól ismét, ami eldöntötte a párharcot
    2008: döntő, Terry elcsúszott a mindent eldöntő 11-esnél, 2 kapufa a hosszabbításban és elvesztették a BL-t:(
    2009: elődöntő, Övrebó féle botrány + kiesés a Barca ellen

    szünet, Meanwhile

    2012: döntő ismét!!! Talán ez lesz az utolsó esély?
  • dienesoft
    #22198
    Amúgy azon röhögök, hogy szerintem a világon most egyedül Fernando Torres tudná elénekelni a trololo dalt hitelesen...:)
  • bodajoci
    #22197
    Grat nektek, megérdemelte a csapatotok, mert a kevés lehetőségből többet kihozott, mint a Barca a sokból :/
  • szucsy89
    #22196
    1-2 ember irritál csak ott, egyébként bakkerman és a többiek jó arcok:) de ne offoljunk, főleg hogy se Chelsea se Barca durkker nem vagyok :DD

    A meccsről még annyit: azért milyen érdekes a sors, Abramovic drágábbnál-drágább ezdőkre költött hogy BL-t nyerjen, erre egy menesztés utáni amolyan "kényszermegoldással" van ott a döntőben és lehet nyeri meg azt.

    (Avram Granttel ugyanez volt a helyzet, csak ott nem sikerült végül győzni.)
  • chrissparduc
    #22195
    így van belenéztem! Most kezdek csak lenyugodni az extázisból! :D Sikerűűűűűűlt!