24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #22274
    Ne így legyen és ne járjunk úgy vele mint Scott Sinclairrel... ő is milyen játékos lett...
  • Japep
    #22273

    Végül is érthető, hogy nem a nagy hajtásban fogják kipróbálni, mit is tud. Csak hát mostanában Sturridge nem csinál semmi hasznosat, sőt, Kalou a kezdőben van... na helyette simán őt játszatnám.
    A szomorú az, hogy úgysem fogunk két csatárral (4-4-2-ben) játszani jövőre sem, az az egy csatár pedig valószínűleg mikor nem Torres lesz, akkor Drogba... és még az is benne van, hogy veszünk valakit. Szóval (sajnos) nagyon kevés esélyt látok arra, hogy beépüljön nálunk.

    Pedig hihetetlen ember. Milyen testalkata van már - inkább amerikai fociban tudnám elképzelni, erre azt a 100 kilót olyan gyorsan mozgatja, hogy besz*rás... :D
    Meg a stílusa is tényleg Drogbára hajaz... és ami a legszimpatikusabb, hogy mi vagyunk a kedvenc csapata és Drogba a példaképe - mi kell ennél több, hogy valaki szívét-lelkét kitegye egy csapatért? Semmi... csak sajnos ezt csak mi látjuk így valószínűleg... :S
  • Bulykin
    #22272
    "Egyetlen pozitívum Lukaku."

    Úgy bizony! Folyamatosan kéri a labdát, a széleken meghúzza, nagyon de nagyon akar! Egyszerűen érthetetlen h miért nem adnak neki több lehetőséget, én úgy megörültem amikor megláttam h a kispadon van végre :) Hónapokig még csak oda se ültették le...
  • Japep
    #22271

    Ez a kezdő alapján látható volt. Egyáltalán nem vette komolyan senki, és ahogy sokszor a padosok arcát láttam, le sem sz*rja senki.

    Ez végül is szép és jó lenne így, ha még nem lenne matematikai esélyünk - jó, tudom, én magam írtam, hogy kisebb csoda kellene, de na. Remélem nem fogjuk majd a fejünket fogni a hétvégén.

    Egyetlen pozitívum Lukaku. Nekem nagyon szimpatikus. Nagyon! Nem ajánlom a vezetőségnek, hogy elengedjék, tessék játszatni!

    És igen, Essien sajnos már nem a régi... Ez nekem is nagyon "fáj", mindig is egyik kedvencem volt és lesz is. Nem jó ilyennek látni... Igaz meglepődni nem nagyon lehet, amennyit sérült volt az elmúlt időkben... De sajnálom nagyon.
  • Pares
    #22270
    Ez a meccs inkább vicc kategória volt, mint komoly... De tényleg... :D
  • Pares
    #22269
    Mondom én, a kurva pool nem tud csinálni magának helyzetet, akkor majd mi csinálunk nekik... Eszem megáll, ez már röhej, ezt nem gondolhatják komolyan... 4-1..
  • Pares
    #22268
    Amit én nagyon sajnálok, hogy Essien teljesítménye hatalmasat, óriásit esett az elmúlt évekhez képest... Csomó labdát veszt, szabálytalankodik, nem tud passzolni, lassú, azok a hatalmas harminc méteres bombái sincsenek sehol...
  • Pares
    #22267
    Ó hát ez semmi gyerekek... Hát ilyen gólokat... Először Iva kapufát fejel, aztán Essien öngólt ad, aztán a másodiknál Terry elcsúszik... egyedül a szögletgól olyan, amilyen... De ezek puszta szerencse gólok eddig.
  • Pares
    #22266
    Az mekkora lenne, ha most felküldené az A-Teamet, és 3-4re győznénk :D
  • Pares
    #22265
    Bazzeg, azért ez a pofon ma nem hiányzott... Hogy kaphatunk ki olyan púltól, ami kétszer sem talál be 11 méterről, gyak. üres kapuba? OMG... El se tudom képzelni, milyen gólokat kaphattunk...
  • Pares
    #22264
    Mondjuk most nézem, milyen a felállás... Nem is csodálkozok, plusz ha még hozzá is vesszük, hogy mi járhat már a fejükben, és magasról szarnak rá... Csak ahogy mondod, később meg ne bánják...
  • Japep
    #22263

    Igen, csúnya lehet, csak pont emiatt nem is kell komolyan venni (bár van egy olyan érzésem, hogy a L'pool szurkolók máshogy látják majd).

    Bár az is igaz, hogy nekem nagyon nem szimpatikus most RDM hozzáállása, mert még mindig van matematikai esélyünk. Fogjuk majd a fejünket, ha meglehetett volna.
    Ezzel RDM felvállalja, hogy megnyeri a BL-t - viszont ha nem jön be jogosan küldhetik el... :S
  • Pares
    #22262
    Ú... Első félidőnek sincs vége, és már 3-0-ra vesztünk... Mi a fene...
  • minimize
    #22261
    értem én, hogy a BL-döntőre tartalékoltok(?),de ez így ma csúnya véget érhet...
  • Japep
    #22260

    Hát az egészről nem találtam semmit, de egy összefoglalót itt megnézhetsz, ha minden igaz.
  • bonebeni
    #22259
    Nem tud valaki valamilyen linket küldeni ahol esetleg meg lehet tekinteni a meccs utáni kupaátadást, ünneplést?:/ Nem tudtam sajnos megnézni a meccset, viszont megnézném a ceremóniát.
  • Oziris666
    #22258
  • Japep
    #22257

    Hát azért már senki ne számoljon itt semmivel szerintem... nem mondom, hogy lehetetlen, de így, hogy ilyen könnyen elengedtük a N'castle elleni mérkőzést már egy csoda kellene... :S

    Nekünk meg kell nyerni a hátralévő két mérkőzésünket, javítva kicsit a gólarányunkon, az Arsenalnak (idenenben a West Bromhoz) ki kellene kapnia, valamint a Tottenhamnek (otthon a Fulham ellen) és a Newcastlenek (idegenben az Evertonhoz) maximum 1 pontot szereznie.
    Ebből a 3-ból kettőnek kellene teljesülnie és természetesen nekünk 6 pontot szereznünk.
    Ez esetben az utolsó fordulóban a WBA hajthatna, hogy megelőzzék a L'pool-t, az Everton azért, hogy a Fulham meg ne előzze, utóbbi pedig azért, hogy megelőzzék előbbit. :)

    Szóval látható, hogy mennyi mindentől függ ez a dolog - és még azt is figyelembe kell venni, hogy nem lehet biztosra venni azt, hogy a L'pool-t idegenben megverjük, gondolom bosszút akarnak állni rajtunk majd.

    Persze örülnék neki, ha összejönne, nagyon is. Igaz kicsit szánalmas módon érnénk oda, ezt el kell ismerni. A BL-győzelem stílusosabb lenne (lesz)! GO BLUES! :D
  • davidragon
    #22256
    Arsenal és Tottenham X-elt, Newcastle kikapott. Nagyon kíváncsi leszek RDM kezdőjére kedden...
  • Japep
    #22255

    Ez igaz, erre büszkék lehetünk.
    Igaz a BL koronázná (koronázza majd meg remélem) a szezonunkat! Így legyen. :)
  • IXEMGabeo
    #22254
    szép volt és grat az FA kupához. Már nem vallott szégyent a Chelsea az idei szezonban
  • Japep
    #22253

    Igen, nyertünk, ez a fő - és persze abszolút megérdemelten, nagyon jó teljesítményt mutattunk a pályán. :)
    Pár nap múlva jön a visszavágó, igaz érzésem szerint azt a L'pool komolyabban fogja venni, mint mi.
    A lényeg, hogy megvan a kupa! Gratulálok a csapatnak és Di Matteonak is! Go BLUES, csak így tovább !!!
  • Pares
    #22252
    MEGVAAAAAAN!!!!! Megérdemelték a fiúk, az utolsó 20 percet leszámítva a Liverpool pályán sem volt. A gólt is a védőink balfaszságának köszönhetik... De Drogba meg Ramires góljai szépek voltak, nyertünk, ez a fő!!!
  • Oziris666
    #22251
    Na az elsö kupa(az egyszerübb) behúzva!
    Azért még hozzáraknánk egy BL gyözelmet máris megszépülne ez a szezon:)
  • Pares
    #22250
    DROOOOGGGBBBAAAA!!!! 2-0!!!
  • Pares
    #22249
    1-0, Ramires... Elég lapos félidő volt egy FA Kupa döntőhöz képest, de legalább érezhetően jobbak voltunk, legalább is meglátásom szerint, bár szerintem még akár mennyi tartalék van ebben a csapatban, remélem azt a második félidőre tartogatják, és nagyon remélem, hogy nem ülnek rá az 1 gólra...
  • Japep
    #22248

    Köszönjük.
  • banok
    #22247
    FA-CUP DÖNTŐ

    18.15 Liverpool-Chelsea
    tv: Digisport Plus hu, Sport1 de
    streamek:
  • Bulykin
    #22246
    "Higuaín az Athletic elleni mérkőzés után: "Már döntöttem a jövőmről, de most ünnepelni szeretnék." Az argentin csatár a tegnapi fiesztán a társai által dedikált pólóban jelent meg - olyan üzenetekkel, mint "Köszönjük, amit nekünk adtál." A játékosok közül Pipita volt az egyetlen, aki hosszasan könnyezett..."

    Hmmm...elképzelhető, hogy hozzánk jön(ha jön)? :) én örülnék neki nagyon!
  • Japep
    #22245

    Igen, ugyanerre gondoltam én is. Bele sem merek gondolni, mit tett volna a Barce a tegnapi felfogás ellen... :S
    Lehet, hogy azt hiszik, a Barca után már bárki jöhet - hát nem.
  • hedonist
    #22244


    Így legyen!

    Nekem az nem tetszik, ha egy Barcát meg tudunk verni, meg remélhetőleg a Bayernt is, akkor hogyan tudunk ilyen simán kikapni a Ncastle ellen? Biztosan a fejekben van a gond, azt hiszik simán nyernek ilyen PL középcsapatok ellen vagy mi?? Ez csupán hozzáállás, nem igaz, h nem tudnak felkészülni...
  • Oziris666
    #22243
    a wigan elleni döntetlen után alég nyilvánvaló lett h nem lesz 4.hely,ott már a szarkákhoz képest is nagy lépéshátrámyba kerültünk

    (Amugy a Newcastle ezzel semmit se ért mert ugyse lesz 4. még a Cityt is verniük kéne ami nem valószínü)
  • Japep
    #22242

    Hát az az igazság, hogy valahol mind tudtuk és elfogadtuk már régen, hogy nem lesz meg az a negyedik hely. Persze jött Di Matteo és újra elhitették velünk, igaz ott is voltak bukók (pl. otthon a Tottenham ellen).
    A lényeg, hogy sokkal jobb lett volna, ha már hamarabb elengedhetjük a PL-t és a többire koncentrálhatunk - pl. most, tartalékolhattunk volna hétvégére, mint a L'pool.

    És igen, a második gól gyönyörű volt. Nekem egyedül Torres játéka tetszett úgy-ahogy, egyetlen értékelhető labdát nem kapott, így ő próbálta ezt megtenni.

    És igen, nincs semmi gond, ha megnyerjük a BL-t. Azt pedig meg kell, megérdemeljük. :)
    GO BLUES!
  • Bulykin
    #22241
    azért a 2.gól...tyűű :D

    hát igen...sajnos :(
  • davidragon
    #22240
    hát ez bukó... :/
    azt hiszem nem maradt más hátra, meg kell nyernünk azt a BL-t! :D
    no meg az FA is jól jönne.
  • Bulykin
    #22239
    nem nagyon tudnak elől mit kezdeni...ez szomorú ilyen meccsek után számomra :(
    Torres pl használható labdát nem kap...
  • davidragon
    #22238
    na ez így még keményebb lesz. 0:1 ...
  • Japep
    #22237

    Hallottam róla. Most még csak arról beszélnek, hogy a Chelsea (azaz Abramovich) támogatja a csapatot.

    Mikor még nem volt hivatalos, akkor ez volt az autóra festve.
    Most meg már ez van az autón, talán majd a Spanyol-nagydíj után lesz rajta a logónk - legalábbis én így hallottam.
  • hedonist
    #22236
    Gondolom ti is hallottátok, hogy valamilyen egyezségre került sor a klubunk és a Sauber F1 team között. Azért írom, h 'valamilyen', mert részleteket nem lehet tudni csak annyit, a Bridgen Sauber logók vannak, az autón meg szlogenek és a címerünk. Ez állítólag jele lehet, h Abranak adja El Peter Sauber visszavonulásakor a F1-es csapatot.

    Focit nem érinti, de gondoltam hátha érdekel valakit én követem a Forma 1-et is.:)
  • hedonist
    #22235
    Nem besült, hanem sérülések hátráltatták..