24199
Chelsea Fan Club
  • Dean Winchester
    #22314
    egyetértek!

    Gratulálok én is!
  • bakkerman
    #22313
    Gratulálok!
  • hedonist
    #22312
    BL-ről 6-ikként sem csúszunk le:D

    Tottenham most eléggé ideges lehet, de valahoy egy picit sem tudom sajnálni őket:)
  • Oziris666
    #22311
    15évet vártam erre vééégre...........
    Ilyen gyenge bajnoki szezon után Európa trónján vagyunk,ami már nagyon kijárt!
    Grat a csapatnak!
  • hedonist
    #22310
    Nem találok szavakat... 3 SZOR a HALÁLBÓL VISSZAHOZTÁK!!!! Napoli, BARCA, Bayern!!

    ÓRIÁSI ÉS VITATHATATLANUL A MIENK VÉGRE!!!!!!
  • Tyler1
    #22309
    Gratula! Valamit most visszakapott az angol foci. Bár bevallom inkább a Bayernnek drukkoltam(a Spurs BL selejtezőjéért), és valljuk be a németek jobb játékot is mutattak, de ahogy a Napoli óta folyamatosan felállt a padlóról a Chelsea, megérdemelt a trófea.
  • Bencee7
    #22308
    GYÖ-NYÖ-RŰ :D erre nincsenek is szavak... órákig elnézegettem volna az ünneplést :)
    Le a a kalappal srácok. KÖSZÖNJÜK!
  • DasIsFuck
    #22307
    jobban örültem volna ha annó a 08-as finálét nyerik meg és ezt meg elveszítik:D
    viszont a korosztály megérdemelte.(ismét magánvélemény:az angol foci annyira nem, hogy megint nyerjen egy címet)
    Drogba,Lampard,Czech...meg czeh olyat nyújtott ma amit ha vki megnéz akkor már abból gondolahtja h itt bizony ennek a csapatnak nyerni kell.
  • Pares
    #22306
    VÉGRE ÖSSZEJÖTT GYEREKEK!!! Buli vaaan!!!
  • Cabell
    #22305
    hát az nem kérdés, hogy az utóbbi 4 évben letettetek annyit az asztalra, hogy ezt a trófeát jogosan emelhessétek a magasba, ehhez gratulálnia kell mindenkinek.
    Más kérdés, hogy nem ebben a szezonban érdemeltétek ki, nem is értem, hogy sikerülhetett, tényleg, mintha valaki föntről fogta volna a kezeteket végig, ma is azért őrületes mákok voltak itt...:D
    de nem ünneprontani jöttem ide, hanem hogy gratuláljak, mert az, hogy ebben a 4 évben került egy BL a vitrinetekbe, az összességében mindenképp megérdemelt.
  • DasIsFuck
    #22304
    gratulálok, ez már érezhető volt mikor a chelsea kiegyenlített amikor meg a tizi is kimaradt hát akkor már meg végképp...

    most jöhetnék én is a fúj antifocival és még talán igaz is lenne egy kicsit mert tény h hát mák volt ez a győzelem a chelseanek, de nem fogok barcelonai szinter süllyedni..
    ott voltak a lehetőségeink,tizeneggyes is de nem tudtuk kihasználni...a chelseanek meg szerencséje volt és a végére nagyon komoly lélektani fölénybe is került a mi balfaszkodásaink miatt.

    ami viszont összefoglalható, hogy míg a chelsea hatalams mák kísérte az idei szezonba(bl-be legalábbis) addig a bayern meg hát igen nagy balszerencse...

    mindenesetre gratu a chelseanek mert nagy teljesítményt nyújtott(az egm már személyes vélemény h szeritme nem érdemelte meg), de semlegesen nézve meg igenis megérdemelte..
  • pilboy
    #22303
    grat!
  • Japep
    #22302

    HIHETETLEN!!!!!!!!!

    EURÓPA TRÓNJÁN!!! :D
    GO BLUES! KÖSZÖNJÜK!!!
  • Christian88
    #22301
    Nemsokára jön a Mourinho sms, hogy neki köszönhetitek :D
  • szabii98
    #22300
    Grat!
  • SLICK
    #22299
    Gratula!
  • XLVII
    #22298
    Gratulálok. Megérdemeltétek!!!
  • Ferrari23
    #22297
    És hihetetlen bemákolja mindkettőt Drogba :D Akkor messi hagyta ki :D
  • Ferrari23
    #22296
    Hihetetlen drogba mekkora egy balfax :D Barca ellen is összehozott egy 11-est :D most is. :D
  • szabii98
    #22295
    Hihetetlen milyen potenciál van a csapatban, amint a támadást kivédték indulnak is kontrázni, hihetetlen pontosságú passzokkal. Izgalmas meccs! :D:D
  • Bronx South
    #22294
    Barcelon - Chelsea meccsen a kékeknek drukkoltam, ezt most se teszem másképp, hajrá kékek !
  • banok
    #22293
    BL döntő streamek itt
  • Mor3llo
    #22292
    Sok sikert a meccshez!
  • Rash87
    #22291
    Remélem nyertek! Odds-ok alapján nagyon nem várják a sikereteket, de ez csak jó.
  • DasIsFuck
    #22290
    az azért közös a 2 csapatba, hogy mind2 csapat a manchester united ellen bukott el balszerencsével egy döntőt...

    azért sok sikert a chelseanek, de remélem a bayern nyer:)
  • Bencee7
    #22289
    Ez a beszéd! :) HAJRÁ KÉKEK!!! :D érzem, ez történelmi meccs lesz :P
  • Rockynhooo
    #22288
    Este BL döntő van azért emberek :D vagy már mindenki a kocsmában melegít?

    Egy kis apróság Fészbukról:
    Marco Materazzi
    Forza Chelsea e forza Frank e Didier !!!

    Illetve mi páran Realos cimborák nézzük talponállóban és szorítunk a Kékeknek!
  • Bajnok13
    #22287
    nem bírok magammal, ingyenreklámozom a hülye oldalam.
  • Japep
    #22286

    A chelseafc.hu számára csináltam. Ha zavar valakit, hogy nagy képek, kitörlöm, csak szóljon. :)

    Road to Munich:

  • Bajnok13
    #22285
    Hozd létre a Magyar chelseadet. :)

    http://powerplaymanager.com/r648523
  • hedonist
    #22284
    Jesszus, beszélnek Capello-ról... Kinyírom magam..
  • hedonist
    #22283
  • Japep
    #22282

    Persze, semmi gond, a témába vág. :)
  • Effe88
    #22281
    remélem nem gond és elfér itt ez a kis képecske:)
  • hedonist
    #22280
    AVB biztosan nem igazol a Barcához. Nem kell a Barcának sem ő sem más, Villanova lesz az edző.

    Viszont ne is beszéljünk BL bukásról! Ennek meg kell lennie!!!!
  • Japep
    #22279

    Csak ha közben AVB aláír a Barcához, lehet megváltoztatja a döntését (mert ugye erről már volt szó, lehet nem sok igazságtartalommal).
    Vagy ha ne adj Isten nem nyerünk BL-t és így jövőre lemaradunk róla - hát az is negatívum lehet mindenkinek... :S
  • Bulykin
    #22278
    Hulk állítólag fél lábban már a Chelsea-ben van, az ügynöke is azt nyilatkozta, hogy a szabadsága után írhatja alá a szerződést...
  • hedonist
    #22277
  • Japep
    #22276

    Na győzelemmel hangoltunk jövőhétre. Az új mezünkben játszottunk, nekem tetszik így élesben.

    Lukaku játszott, gólpasszt is adott, nekem meggyőző a játéka. 2-1 lett, kicsit több gólra számítottam, de így tartalékosan (+ fejben már Münchenben) jó ez az eredmény.

    Ez a 6. hely viszont kevésbé... :S Reméljük ennél lentebb nem adjuk többé soha, és szépítünk a BL-ben! GO BLUES!
  • bonebeni
    #22275
    köszönöm szépen!:)