24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #22354
    Én is így látom, bár Bosingwanak óriási elismerés jár a Barca és a Bayern elleni teljesítménye miatt, DE csak is védekezésben! Ne menjen előre, mert nem jó előre játékban.
  • Japep
    #22353

    Amúgy komolyra fordítva a szót, Bosingwa mikor hozzánk került a világ legjobbjai közé tartozott a maga posztján. Azóta inkább azt mondom, vannak jobb és rosszabb meccsei, de inkább átlagosnak mondanám. Viszont az tény, hogy beadni nem tudtuk megtanítani. :)

    Kalou meg... hát róla annyi pozitívum van, hogy az Elefántoknál úgy-ahogy megy neki, meg anno ment neki nagyon a Feyenoordban. Szerintem ő már mindig is csak egy ígéret marad, ragad hozzá a labda, önző. Talán ha akkor nem hozzánk kerül, hanem pl. egy Arsenalba, akkor lehet, hogy nagy focista lett volna belőle, de így nem - tulajdonképpen azt sem érti senki, mit lát benne RDM, hogy őt kezdeti legtöbbször. :)
  • szucsy89
    #22352
    :DDDDDDDDDDD

    gondoltam valami ilyesmi lesz a válasz :D ez mindent elmond róluk köszi...
  • Japep
    #22351

    Mind a kettővel nagyon-nagyon jól jártok, akár még fizetünk is nektek, hogy megtapasztalhassátok, mennyire. :D
  • Nuno88
    #22350
    Bosingwa-t nem nagyon szerették a szurkolók sem, mert nagyon sokat hibázott. Vagy tévedek?
    Kalou-t is feleslegesnek érezném.
  • szucsy89
    #22349
    Bosingwa és Kalou szerződése is lejár nyáron, így ingyen távozhatnak... Galliani vinné mindkettőjüket, én nem igazán figyeltem mostanában őket, mennyire járnánk jól velük? :D
  • Japep
    #22348

    Sokat is köszönhetünk neki, az biztos... A világ bármely csapatába befért volna, sosem fogjuk elfelejteni!
  • hedonist
    #22347
    "It's impossible to forget this moment. Leaving Chelsea in any case would be difficult, but now even more. It is impossible, Chelsea is in my heart. My blood is blue and my heart even more so."

    könnyesen olvastam a sorait...
  • Japep
    #22346

    Igen, valóban. Szomorúan veszem tudomásul, de megértem teljes mértékben. Az egyik, ha nem a legnagyobb játékosunkat búcsúztatjuk most, nagyon sokat tett a csapatért, hatalmas ember.

    Kívánok neki boldog életet a továbbiakban is. :)

    Attól függ, hová igazol, de a mai világban a visszavonulás egy topcsapattól nem feltétlen egyenlő azzal, hogy szögre akasztja a stoplist. Sokkal inkább azt jelenti, hogy elmegy Ázsiába/Emírségekbe/USA-ba. Meglátjuk, sok sikert neki!
  • Bencee7
    #22345
    ,,Chelsea Football Club can confirm Didier Drogba will be leaving the club when his contract expires at the end of June."
    Sajnos hivatalos :(

    Szép véget ért a Chelsea-s pályafutása, bár nem bántam volna, ha innen vonul vissza :)
    Köszönünk mindent Didier!
  • Oziris666
    #22344
    Azért Abrát ismerve ne vegyél arra mérget!
  • Japep
    #22343

    Szerintem még felesleges erről beszélni, kétlem, hogy most még sokan ezzel foglalkoznak a klubon belül. Nem sokszor lesz egy játékos BL-győztes, így gondolom kiélvezik. Reggel már Drogba is hivatalos volt, azóta még sehol semmi, szóval majd megtudunk mindent időben. Addig én nem adok senki szavára, még nem látom hivatalosan (Cfc.com-on).
  • hedonist
    #22342
    Én sem értem mire gondolt, mert sztem a klub is szerződést ajánl neki, ahogyan azt a nyilatkozataikból következtetném.
  • bakkerman
    #22341
    Di Matteo??????
  • Oziris666
    #22340
    Azt mondják, a csúcson kell abbahagyni, ennél már csak lejjebb van neki is!34 éves megtett már mindent a csapatért méltósággal távozhatna!
    Meg a vér frissités is kell a Chelseabe...

    Nem ő lesz az egyetlen távozó, Di Matteo és még jópáran le fognak lépni ilyen olyan okokból...
  • Japep
    #22339

    Szép...
  • Zenszkij
    #22338
    Antifoci vagy jó taktika?
  • Bencee7
    #22337
    Oh, akkor ezt elhamarkodtam :\ de mondjuk addig nem hiszem el, míg ki nem írják a Chelseafc.com-ra. De ne máááár
  • Bencee7
    #22336
    Én is kikerekedett szemekkel olvastam :\ Nem is értettem, miért menne el? Szerintem jól érzi magát, megy is neki a játék, és játszik is eleget, na meg biztosan nem kell nélkülöznie :) szerintem nincs semmi, amiért most elhagyná a csapatot.

    Torres meg a másik. Állítólag azt nyilatkozta, hogy "élete csalódása, hogy nem volt kezdő a döntőben", és nem játszik eleget, meg le akar ülni tárgyalni a jövőjét illetően. Na ez az, amit szerintem iszonyatosan felfújt egy kreatív újságíró :) Igaz, hogy nem játszik minden meccsen, és főleg nem teljes meccseket, de játszik, nincs elfelejtve vagy nélkülözve...épp talán kezd magára találni, remélem nem hagy itt bennünket :)

    ....és még egy ok: aki boldogtalan a csapatban és nem érzi jól magát, az nem tombolja végig a díjátadót, és a buszos körutat Londonban. Na meg nem énekli önfeledten a We are the championst :)
  • XLVII
    #22335
    Drogba megy.
  • Japep
    #22334

    Végül is pont az a lényeg, hogy nem akar. De gondolom az 1 évből meg az jön le neki, hogy csak eddig számolnak vele, ő pedig még többet akar. De amúgy simán meg kell neki adni, megérdemli, nagyon is, hiszen csak a világ egyik, ha nem a legjobb befejező csatára... !
  • Rash87
    #22333
    Az érdekes lenne,nagyon nem szoktam ilyenekkel foglalkozni az elején,de meglepett. Ha kamu,ha nem.
    Pont egy BL trófea után menne el.
    Még Torrest meg lehet érteni,hogy megy,de Drogba... nem is értem :)
  • Japep
    #22332

    Ő maradna, 2 évet akar. A vezetőség 1-et adna neki. Most azt mondták, hogy a "felfordulás" után majd leülnek és meglátják mi a legjobb mind neki, mind nekünk.
    Remélem marad és innen vonul vissza!
  • Rash87
    #22331
    Drogba otthagyja a Chelsea-t?
  • Japep
    #22330

    Igen. Én nem azt mondtam, hogy nagyon sokszor igazságtalanság történt, hanem csak azt, hogy baromság, hogy valakinek megadják az esélyt arra, hogy otthon legyen a döntőben.
    Egy döntőben, ahol elvileg közel azonos feltételekkel kellene megküzdenie az akkori két legjobb csapatnak - ehelyett az egyiknek előnye van a másikkal szemben.

    Nem azt mondom, hogy egy EB-n, vagy VB-n legyen máshogy, mert ott tényleg el kell dönteni évekkel előtte. De egy BL-ben miért ne lehetne?
  • hedonist
    #22329
    És ez mit magyaráz?

    Amúgy meg a Wembley semmelyik csapatnak nem hazai pálya
  • Dean Winchester
    #22328
    szerintem hülyeség :D most hány évente sikerült adott csapatnak a saját stadionjában döntőt játszani? kb. 20 évbe egyszer...
    jövőre meg a wembleyban lesz a döntő (Rekord számú alkalommal, összesen ötször adott helyet Európa Kupa (ma UEFA Bajnokok Ligája) döntőnek.) vagyis ez a szám hatra fog lépni :D
  • IXEMGabeo
    #22327
    Szerintem is ez a helyzet. A Chelsea küzdeni tudása ötös volt főleg a Napoli meccstől kezdve. A nagy öregek Ceh, lampard, Drogba, Terry, A Cole megérdemelték a BL sikert évek óta küzdöttek ezért, és számtalan igazságtalanság érte őket korábban az elődöntőkben pláne a 2008-as döntőben.

    Viszont ez alapján a meccs alapján nem feltétlen a Chelsea nyerte meg, hanem a Bayern vesztette el 3x ezt a döntőt. Mindenesetre grat.

    Drogba pedig rohadt nagy mázlista amellett, hogy kitűnő játékos:)
  • Japep
    #22326

    Igen, ez elgondolkodtató. De amint ahogy kiokosítottak engem, mi csak azért látjuk így, mert a nyertes csapatnak szurkolunk... :)

    Amúgy azt is hozzá kell tenni, hogy nem volt fair a döntő. Igen, ez erős, mert már 2 éve eldöntötték, hogy itt lesz a döntő, de akkor sem fair, hogy az egyik csapatnak előnye származik ebből. Ezért most nem hibáztatok senkit, főleg nem a Bayernt, hiszen lehet, hogy ez adott nekik plusz erőt, hogy otthon játszhassanak.

    De akkor is, ez az UEFA baromsága... Vagy építsenek egy külön "döntő-stadiont", vagy legyen két lehetőség, vagy döntsenek pl. a negyeddöntők után, hogy hol lesz - esetleg olyan csapat stadionjában kellene, ami tuti nem kerül be, de elég nagy (vannak ilyenek,pl. most is a Stadio delle Alpi a maga 60 ezrével, mert ugye a Juventus nem kvalifikálta magát idén)... Mindegy, tudom, egy szavam sem lehet, mert nyertünk, de ezt a meccs előtt is baromságnak tartottam, és most is. :)
  • Bencee7
    #22325
    Haver, ne velem vitatkozz :D én csak bemásoltam, és amúgy viccesnek tartom, nem provokálónak...
    Ez az iromány az hiszem mindannyiunk véleményét tükrözi :)
  • Zenszkij
    #22324
    Öreg sereg? Ez a David Luiz egyedül letakarította a pályát. A Bayern 4szeres BEK BL győztes, a Chelsea még sose nyert. Miért ne érdemelték volna meg? Akik kiverik a Barcát azok igenis megérdemlik az aranyat. Mellesleg Napoli, Barca Bayern ellen vívott csaták mindegyike szerencse lett volna? Ugyan, védekezni tudni kell, és döfni amikor szükséges.
  • Bencee7
    #22323
    Nem tudom mennyire használtok twittert, de aki követi a CFCNewst és a ChelseaFc-t is, annak tegnap az ünneplés után volt pár meglepetés :) remélem elfér pár kép :D









    ...és a legjobb a végére :)


    Érdemes egyébként megnézegetni a mai címlapokat, hol-mit írnak a meccsről. Az angolok egyértelműen ünnepelnek és ódákat zengenek a csapatról; a németek nem hiszik el, hogy hogyan lehet elveszíteni egy ilyen meccset; az olaszok DiMatteo fiait éltetik; a spanyolok földöntúli erőnek titulálják :D Na tőlük jön egy díjnyertes darab:
    El Mundo: "Fortuna nagyvonalú volt Abramovics cár öreg seregével. A Chelsea-nek annyi élete van, mint egy macskának, a 34 éves Drogbának pedig még hétnél is több."
  • Bulykin
    #22322
    gyerekek...12 éve vagyok Chelsea drukker...azóta ezt a pillanatot várom!!! egy álom várt valóra \o/
  • banok
    #22321
    Chelsea-Bayern München 1-1 büntetőkkel 4-3 BL döntő
    Teljes összefoglalaló:
    Kupaátadás:
  • dienesoft
    #22320
    Nekem nagyon nem esett jól tegnap a Chelsea győzelme (Barcásként mondom ezt és gondolom nem is kell mondanom, miért a németeknek drukkoltam), de vitathatatlan, hogy most már a tiétek. :) Grat hozzá.
    Na majd remélem jövőre Napoli-Barca-Bayern-Chelsea csoport lesz :D (höhöhh.. :))
  • zalrobto
    #22319
    grat nektek
  • Japep
    #22318

    Mutassanak még egy ilyen tulajt, mint Abra... :D
  • Japep
    #22317

    Köszönjük.
    Nem csak a mi jelen szezonunkat mentettük meg, hanem a jövőévit is (lásd mehetünk a BL-be), valamint ez egy jó pont az angol labdarúgásnak is, kellett! :)
  • Pares
    #22316
    Di Matteo Chelsea-je olyan, mint egy tank: átgázolt a Napolin, Benficán, Barcán és a Bayernen is, közben megpróbálták kilőni, de csak megkarcolni tudták a frontpáncélzatot (volt hogy csatánként 20-30 találatot is kapott a tank, de egyik se ütötte át a páncélt), időnként a lánctalpat is ellőtték, de a tankunk ágyúja nagyobb páncélátütéssel rendelkezik, és jóval pontosabb is, mint az ellenségeinké, így végül sikeresen bevettük a müncheni arénát.
  • Rash87
    #22315
    Grat,szép volt!!