24199
Chelsea Fan Club
  • alonso82
    #5186
    bocs a tudatlanságomért de most mi van Joe Cole sérülésével?
  • bigfoot
    #5185
    hát igen!!
    kemény mecs lesz!!!!HAJRÁ CHELSEA!!!!!!
  • asfa
    #5184
    ez jobb hir..
  • Japep
    #5183
    Ashley Cole játszhat az Arsenal ellen


    Ashley Cole, a Chelsea védője hosszú gyógyulási időszak után a héten már egy órát játszhatott a tartalékok között a Reading ellen.


    A válogatott védő visszatérésének José Mourinho, az együttes menedzsere is nagyon örült, és nem elképzelhetetlen, hogy pályára küldi majd őt az Arsenal elleni Ligakupa döntőben vasárnap, Cardiffban. A kékeknél ugyanis szerdán súlyos sérülést szenvedett John Terry, aki a Porto elleni BL mérkőzésen vált harcképtelenné, egyelőre előre nem látható ideig.

    Cole pályára lépése ezért is lenne érdekes színfolt, mert a védő éppen a városi riválistól szerződött a nyáron a Chelsea-hez.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Terry a jövő hétvégén már játszhat


    Már a jövő hétvégén visszatérhet John Terry, a Chelsea védője, aki a hét közepén a Porto elleni Baj- nokok Ligája mérkőzésen sérült meg.


    Ezt az állítást a csapat edzője, José Mourinho mondta ki a ma tartott sajtótájékoztatón.

    Az előző sérüléséből alig felépült válogatott védő bokasérülést szenvedett a szerdai találkozón, és félő volt, hogy újabb hosszú kihagyás vár rá. A vasárnapi Ligakupa döntő előtt megtartott pénteki sajtótájékoztatón azonban José Mourinho azt mondta: "Úgy gondolom, hogy már a jövő hét végén játszhat a Portsmouth ellen."

    Terry távollétében feltehetően az eddig is remekül helytálló Michael Essien játszik majd a védelem közepén. A Chelsea vasárnap az Arsenallal vívja meg a Ligakupa döntőjét.

    "Ashley Cole kész a játékra, és Robben is úgy néz ki, hogy bevethető lesz. Joe Cole és Boulahrouz ismét kiestek a keretből." - mondta Mourinho a meccsel kapcsolatban.
  • Jagumo
    #5182
    engem ezzel nem tud felhúzni:)
    csak hülyeségeket ebszél.
  • asfa
    #5181
    ok
    nem is célom h balhé legyen
  • gabber_saviola
    #5180
    béke van srácok
  • asfa
    #5179
    amugy ez Scholes nak szol elnézést mielőtt félreértések lennének!
  • asfa
    #5178
    ebben egyetértek..
    sose mondtam h csöves klubbunk van..de könyörgök miről szol az élet meg a foci manapság?nagyrészben a pénzről
    ..és ez nem Chelseanél van igy hanem MINDENHOL!!
    nem akarok viába boácsjtkozni felőlem gondolsz amit akarsz akármeik klubrol és ezt a klubbot szeretem ezerszer leirtam miért és tartom a véleményem!
    és nem attol vagy nagy kemény szurkolo h 2éve sehol sem vagytok se blben se sehol.. és most vezetetitek a bajnokságot és ide jössz vernyi a nyálad.. ilyenkor mutatod meg mien ember vagy!!!nem feltétlen pozitiv részed látszik!érdekes nem emlékszem mutass egy két hsz-t a ti topikotokban h hányszor mentem én vagy bármeik Chelsea szurkolo át aki télleg szurkolo és fikázott flémet keltett!!!
    köszönöm
    részemről ennyi!
  • Mor3llo
    #5177
    Max csak nem olyan látványosan...Carrick szerinted ért 30-at ? Ugyanmár...hna de ez nem ide tartozik.
  • Scholes18
    #5176
    de nem is ad annyi casht játékosokra mint az abrakadabra!
  • vmvr
    #5175
    nekem ehhez a dologhoz csak annyi hozzáfűzni valóm van, hogy mindkét klub marha gazdag, és külföldi milliárdos kezében van, szóval nem kell félteni egyiket sem.

    Scholes18, kicsit gyerekes vagy szvsz
  • Mor3llo
    #5174
    Abramovics legalább kinnt van a meccseken, és élvezi.Ellenben a ti zsidó amerikai tulajdonosotokkal, aki azt sem tudja, hogy melyik sportágban vásárolt legutóbb csapatot...
  • Scholes18
    #5173
    Szombathelyi vok ha nem laksz messze dobj egy privit, beülünk vhova és szívesen elmagyarázom élőbe is ha akarod.
  • Scholes18
    #5172
    van itt valami amit nagyon elfelejtettetek!

    Mi a 0 ról kezdtük anno, viszont a Chelsea (ez nagybetűvel) még egy szimpatikus kis csapat volt aztán jött abrakadabra beleöli a milliárdokat és várja az eredményt! nemtudom értitek e a különbséget, ha végig olvassátok ti is érzitek hogy az igazság mérlege felénk lejt.
  • Japep
    #5171
    Nemtom, ki a szánalmasabb, te vagy a MU?!
    Tiszta szánalom, az életben biztos kis kockafejű sz.gépbuzi vagy, itt meg teszed a fejed, mert úgysem ismer senki...PONT NEKED VALÓ A MU!
    Amúgy meg milyen módon szólod le a szurkolókat??? Ja, és talán a MU játékosai ingyen játszanak ??? Nem hiszem.
    Szóval rendben vagyunk...
  • DJ BP
    #5170
    mert ti csórócsapat vagytok mi? második leggazdagabb klub...

    hagyjuk már ezt...
  • Scholes18
    #5169
    Itt az Igazság:

  • Scholes18
    #5168
    Minek mennyek vissza ha a saját topicotokba nem tudjátok megvédeni magatokat?!

    Lássuk be nem csak a cselszar Szánalom hanem az un. "szurkolói" is..
  • Scholes18
    #5167
    "érdekes ez a zsoldosgárda vajon jobb A Csapatnál?"

    ezt két módon cáfolom:

    -múlt: 1878 óta 48 trófea! nektek mennyi van?

    -jelen: pillantsatok csak rá a táblázatra, ki áll az 1. helyen?

    Rendbe vagyunk?
  • Bedibeni
    #5166
    http://www.viasat3.hu/index.php?&barometer=4&barometer_vote=11 Szavazzon pls mindenki hogy a Chelsea meccset közvetítsék a Viasat 3-on!!!
  • asfa
    #5165
    jah h ti felettünk álltok..
    hát ha igy gondolod jolvan!
    de ide ne nagyon irkálj mert ez nem a Manchester topik!
    érdekes ez a zsoldosgárda vajon jobb A Csapatnál?mert ugy tűnik bartom ;)
    na soha viszont nem látásra!!
  • Jagumo
    #5164
    amugymeg ilyenből ekkora ügyet csinálni én aért szerettem meg a chelseát mert a BL Csoportkörben megverte a Barcát:) aumgy nem is szerettem.
  • Jagumo
    #5163
    Ur isten....
    na jó ezt nem is kommentálom....
  • Scholes18
    #5162
    bannernak?

  • Scholes18
    #5161
    már ne haragudj de ne oktass ki ienekből!
    majd ha te nem cselszkizel meg a kedves Manchesteres barátaid lehet jönni reklamálni


    már bocs de nekünk jogunk van szidni titeket veletek ellentétbe mert mi CSAPAT-nak szurkolunk és nem egy zsoldosgárdának!

    fuck !cselszi!
  • Nuno88
    #5160
    egy még nem a világvége
  • bigfoot
    #5159
    hát azt tom hogy győzelem:),de nem mind1 hogy a rúgott 3 gólunk mellé kapunk e 1et vagy sem:d
  • Nuno88
    #5158
    győzelem mi lenne :)

    Sheva bever nekik vagy 2-t oszt csá :)
  • bigfoot
    #5157
    hát igen,vasárnap nem tom milesz....
  • Nuno88
    #5156
    hát pedig elnézve a decembereteket amikor nem volt :||||
  • bigfoot
    #5155
    szegény Terry,remélem nem igaz a hír és 1-2 héten belül rendbe jön!!
    egyebként remélem nem középső védő hiány miatt bukjuk el a bl-t
  • Nuno88
    #5154
    részvétem Terry miatt :(
  • asfa
    #5153
    igen ám..
    nemhát Terry-é hát sanos nagyon nem!!
  • pilboy
    #5152
    jogos!
    mindenki a kedvenc csapatának topicjában úgy írja az ellenfelek nevét, ahogy jólesik
    inkább vendégként az ellenfelek topcjaiban illik megtisztelni az adott csapat fanjait azzal, h normálisan írja a csapat (játékosok) nevét

    on: ez nem Terry szezonja
  • Bedibeni
    #5151
    Ne má!!!:( A.Cole,Boula,J.Cole,Terry is sérült
  • Jagumo
    #5150
    ez baj :S
    szegény milyen szerencsétlenül mozdult
  • Skylime
    #5149
    hát ezt nem hiszem el :(
  • asfa
    #5148
  • asfa
    #5147
    Terry: hat hét pihenő!

    Az első diagnózis szerint a Chelsea védője bokaszalag-sérülése másfél hónap alatt jön rendbe.

    John Terry alig tért vissza hosszan tartó hátsérüléséből, máris újabb pihenőre kényszerült: a Porto elleni BL-összecsapás 10. percében egy rossz mozdulatot követően kifordult a bokája, és nem tudta folytatni a találkozót. A védőt hordágyon vitték le a pályáról, s bár később már rá tudott állni a lábára, induláskor mankóval bicegett ki a csapat buszához.

    Az első orvosi vizsgálatok szerint részleges szalagszakadás lehet a sérülés hátterében, a doktorok nem sok jóval kecsegtették José Mourinhót, szerintük ugyanis hathetes kihagyás is várhat Terryre. A Chelsea hétvégén ligakupa-döntőt játszik az Arsenal ellen, Mourinhónak addigra kell kitalálni valami okosat, a csapatkapitány pótlása ugyanis nem könnyű, ez Terry előző sérülése alatt a gárda eredményeiben is meglátszott.