24199
Chelsea Fan Club
  • DJ BP
    #5226
    szegény Chelsesek, Cech, most Terry iyen súlyos...
  • Maldini 92
    #5225
    most mondták hogy Terryt kórházba szállították és magánál van
  • asfa
    #5224
    :((
    közben egy oriási Lampard kapufa :(
  • Nuno88
    #5223
    Horror a ligakupadöntőn!

    John Terry közel 10 percig ápolták a pályán, mielőtt hordágyon vitték kórházba.

    A vasárnap délutáni angol ligakupadöntő nem a két csapat óriási küzdelméről marad emlékezetes, hanem John Terry újabb sérüléséről. A Chelsea csapatkapitánya a hétközi BL-mérkőzésen bokasérülést szenvedett, s bár úgy tűnt, hosszabb kihagyás is várhat rá, a csapat orvosai meggyógyították az Arsenal elleni ligakupadöntőre.

    Terry érezhetően nem heverte még ki teljesen a sérülését, nem játszott csúcsformában, és a második félidő elején újabb súlyos sérülést szenvedett. A kékek csapatkapitánya egy szögletnél húzódott előre fejelni, és lehetőséghez is jutott, ám fejelésnél a felszabadítani készülő Diaby óriási erővel fejbe rúgta a védőt. Terry azonnal elvesztette az eszméletét, és percekig meg sem tudott mozdulni, az ápolók oxigémaszkkal lélegeztették, mielőtt levitték a pályáról és kórházba szállították.

    Bár úgy tűnt, a futballista magához tért az ápolás végére, könnyen lehet, hogy ismét súlyos sérülést szenvedett. Terry állapotáról egyelőre nem adtak ki információkat.
  • Nuno88
    #5222
    jah, Mikel jött be helyette és Essien ment hátra a védelembe

    most meg Lampard lőtt egy füstölgő kapufát vagy 25-30-ról o.0
  • DJ BP
    #5221
    jesszus, lecserélték ugye?
  • Nuno88
    #5220
    fejelt volna berepülve csak Diaby tiszta erővel fejbe rúgta, majd leesett a földre és mintha az egész teste görcsbe lett volna :S:S:S:S

    borzasztó volt...
  • DJ BP
    #5219
    mi történt???
  • zaki
    #5218
    Baszki, az egész teste görcsben volt, ahogy feküdt a földön...
  • Maldini 92
    #5217
    szegény Terry remélem nem komoly a baj és felépül
  • France men
    #5216
    Jézus: :S:S
  • Nuno88
    #5215
    bassza meg mekkora.... de én nem látom h mozogna :(
    szegény...ááá borzasztó volt :(
  • asfa
    #5214
    atya ég :(( Terry
    elájult egy pár percre vagy nemtom :S:SS
    akkora rugűást kapott Diaby-tol
    SZEGÉNY TERRY
  • Paranoia
    #5213
  • vmvr
    #5212
    arra két gólra várhattok:D
  • bigfoot
    #5211
    hát sztem kacsa,szokásos átigazolásihír

    mecs jó!!még két gól kéne a biztos győzelemhez
  • Nuno88
    #5210
    Abramovics 50 millió fontot adna a Barca csatáráért
    Külföldi labdarúgás

    A Barcelonából elvágyódó Samuel Eto’o a Chelsea labdarúgó-csapatában köthet ki, a londoni klub kész 50 millió fontot is kifizetni érte. Forrás: Mobilpress.

    Angol lapértesülések szerint a Barcelona kameruni támadója elvágyódik a katalán gárdából, ahol nem csak Frank Rijkaard vezetőedzővel, de több játékossal, így például Ronaldinhóval is megromlott a viszonya. A szigetországban már tudni vélük azt is, hogy a Chelsea orosz tulajdonosa, Roman Abramovics 50 millió fontot hajlandó fizetni Eto’ó-ért a Barcelonának.

    Bár José Mourinho menedzser korábban nem jelezte, hogy igényt tartana a kameruni csatárra, továbbra sem biztos, hogy a szezon után is a Chelsea szolgálatában marad, így elképzelhető, hogy Abramovics már a portugál utódja számára szemelte ki Eto’o –t.

    ---------------------------------------
    így meccs közben egy érdekes hír :S
  • Nuno88
    #5209
    szép volt, nem utasítanék vissza egy Sheva gólt sem :)
  • asfa
    #5208
    1-1
    Drogba szépgolllll
  • Nuno88
    #5207
    eddig cumi van :|||
  • asfa
    #5206
    nem becsülöm le..sztem nagyon jok lesznek
    nagyon kemény meccsre számitok
    de nyerünk remélem
    !HAJRÁ CHELSEA!
  • asfa
    #5205
    Terry JÁTSZIK ?:OOOOOO
  • Japep
    #5204
    Úgy látom, tényleg "kis"-csapattal áll fel az Arsenal.
    Na mindegy, én sem leszek, de nézem a meccset...HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Japep
    #5203
    CHELSEA - ARSENAL
    - Carling Cup Final -
    - ma 16:00 -




    CHELSEA ( 4-1-2-1-2 ) :
    1 Petr Cech
    19 Lassana Diarra
    6 Ricardo Carvalho
    26 John Terry (c)
    18 Wayne Bridge
    4 Claude Makelele
    5 Michael Essien
    8 Frank Lampard
    13 Michael Ballack
    11 Didier Drogba
    7 Andriy Shevchenko

    Cserepad:
    40 Hilario
    3 Ashley Cole
    12 John Mikel Obi
    16 Arjen Robben
    21 Salomon Kalou

    ARSENAL ( 4-3-3 ) :
    Almunia
    Hoyte
    Toure (c)
    Senderos
    Traore
    Diaby
    Fabregas
    Denilson
    Walcott
    Baptiste
    Aliadiere

    Cserepad:
    Poom
    Djourou
    Eboue
    Hleb
    Adebayor
  • bigfoot
    #5202
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • asfa
    #5201
    HAJRÁ CHELSEA!!!
    nézem szal nem fogok irni valszeg de nézni fogom meccset :)
    nemsoká kezdődik
    mindenki nézze aki tudja!!
    HAJRÁ KÉKEK!!MEGNYERJÜK!!!!!
  • asfa
    #5200
    légyszievs ne irj összes vissza hsz-ket hanem egybe sűritsd
    köszönöm
  • bigfoot
    #5199
    hát ez kurva jó!!!csak nehogy visszasérüljön esetleg:(((
    egyebként felállás sztem
    Cech
    Ferreira-Terry-Carvalho-Bridge
    Essien-Make-Lampard-Ballack
    Drogba-Sheva

    vagy ismét Diarra jobszélen hátul,bár nem tom,Porto ellen tényleg jól játszott,egyre jobban fejlődik,de nem védő hanem középályás ez tény
  • Japep
    #5198

    ------------------------------------------------

    Terry már a kupadöntőn visszatérhet!


    Remek hírek minden Chelsea-szurkolónak: a védelem oszlopa, a gárda csapatkapitány, John Terry minden várakozást felülmúlva felépült sérüléséből, és minden bizonnyal pályára léphet az Arsenal elleni, vasárnapi kupadöntőn.

    John Terry a Porto elleni találkozón sérült meg, és alig 10 perc után le kellett cserélni. Elsőként hat hetes pihenőről, majd az első vizsgálatok után 5 napos szünetről beszéltek az orvosok, ám most kiderült, minden várakozást meghaladóan gyorsan felépül a bokasérülésből a védő, így akár már a Liga-kupa döntöjében is pályára léphet.

    A klub közleménye szerint Terry felgyógyulásának üteme még az orvosi stábot is meglepte.

    Bryan English csapatorvos ismertette: "Maga a játékos érzett jelentős javulás a sérült bokáján, ezért egy tesztet kért az orvosoktól, amely megfelelő eredményt hozott. Ezt követeőn teljes értékű edzést végzett, így minden esélye megvan, hogy szerepeljen vasárnap a cardiffi fináléban."
  • pilboy
    #5197
    igen
  • Jagumo
    #5196
    2:1-re nyert a Mencseszter?
  • Jagumo
    #5195
    tényleg mennyi lett a mecseszter Fulham?
  • Jagumo
    #5194
    jaja de én mindig a chelseawb-re megyek 1.-ször
  • bigfoot
    #5193
    hát úgy néz ki!végre van önbizalma!
  • asfa
    #5192
    Shevchenko remélem belejön
    közben Fulham-Man U 1-1
  • Japep
    #5191
    Sok helyről nézem, és ahol új és érdeked hír van, azt beteszem...persze ezek közé tartozik a ChelseaWeb is!
  • Japep
    #5190
    Mourinho: "Soha nem hagyom el a Chelsea-t"


    Az elmúlt időkben felröppent hírekkel szemben a portugál állítja, soha nem hagyja el a Chelsea-t.


    Rengeteg spekuláció látott napvilágot az utóbbi időben Jose Mourinho jövőjével kapcsolatban, a Chelsea menedzsere most személyesen kívánta eloszlatni a kételyeket. - írja a samsungsport.hu.

    A portugálnak a télen több nézeteltérése is támadt Roman Abramovics klubtulajdonossal, aki nem tett eleget a menedzser januári átigazolási kívánságainak. A védőt igazolni kívánó szakembert több klubbal is összefüggésbe hozták, Mourinho szavai szerint azonban kérői hoppon maradnak.

    "Azt akarják elhinni, amit olvasnak, vagy amit én mondok?" - ripakodott a távozását feszegető újságíróra Mourinho.

    "Kétféleképpen lehetséges, hogy elhagyom a Chelsea-t. Az egyik, hogy a szerződésem lejár, és nem hosszabbítanak velem. A második, hogy még azelőtt kirúgnak, hogy lejárna a kontraktusom. Nincs harmadik út!"

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Shevchenko: jól érzem magam!


    Meglepően őszintén nyilatkozott az ukrán csatár.


    "Jól érzem magam. A csapatért dolgozom, és az erőnlétem is kiváló. A világbajnokság után megsérültem, és csak fokozatosan lendültem bele a játékba. José számára nagyon fontos volt a Porto elleni mérkőzés, mivel az előző csapata előtt játszottunk. Jó eredményt értünk el, és nekem is ment a játék."

    Sevcsenkónak talán az adott ilyen pozítív szemléletet, hogy ő lőtte Portóban az egyetlen Chelsea-gólt, aminek köszönhetően kedvezőbb a csapat helyzete a visszavágón.

    Az ukrán világklasszisnak azonban nem mindig volt ilyen jó megítélése. Mikor 2006 nyarán megérkezett a Milantól, beilleszkedési nehézségi voltak, José Mourinho is támadta, a közönség se barátkozott meg vele igazán. Talán most Sevcsenkó ujra a régi lesz és sok gólt fog lőni...
  • bigfoot
    #5189
    mu ellen kiújult és szezonban már nem lesz sajna:((
  • Jagumo
    #5188
    te is a ChelseaWeben nézed a chelsea híreket?
    :)
    mert én igen:) és ez a 2 hírt ma tették fel:D
  • Jagumo
    #5187
    áh tuti nyerünk:) na jó egyáltalán nem biztos:) de remélem nyerünk:)