24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #22394
    Most már talán elhihetjük:D Ha csak nem poénból irogat alá Chelsea mezeket
  • hedonist
    #22393
  • szucsy89
    #22392
    Még az érmet sem akarta átvenni én olyan is olvastam
  • Japep
    #22391

    Én is megértem, teljes mértékben... max annyira tudott neki örülni, mint mi, külsősök, szurkolók, de mint játékos annál kevésbé.
  • hedonist
    #22390
    Meg sem akarta érinteni a BL serleget a buszon.. megértem.
  • hedonist
    #22389
    Lukaku had no joy on cup wins
  • IXEMGabeo
    #22388
    Lampard nem lesz ott az EB-n

    a picsába:S
  • Japep
    #22387

    Csak úgy, mint Lukaku... de hát ha ennyit vásárolunk kétlem, hogy esélyt kapnak... sajnos... nagy kár értük... :S (Ne így legyen!)
  • davidragon
    #22386
    McEachran szinte 0 lehetőséget kapott a Swanseaban... :( Így nálunk is maradhat... Ez a srác már most nagy kedvencem, nagyon várom, hogy beépüljön a csapatba!
  • hedonist
    #22385
    Ezt a 3 játékost nem szabad elkótyavetyélni, mint Sinclairt:S
  • lippet
    #22384
    Todd Kane is tudtommal tud jobb bekket "játszani" még belőle is lehet valami.
    McEachran, Piazon, meg Lukaku mehetne kölcsönbe még, nem sok esélyt látok rá, hogy idén még játszhatnának a felnőtt csapatban, de nem ártana ha szoknák a PL ritmusát!
  • hedonist
    #22383
    Tűkön ülök óránként nézem mikor lesz végre press conference az oldalon:)

    Jobb bekk pozíción én is gondolkodtam, viszont arra jutottam, h nem igazolnék, mert: ott van Iva aki nagyon jó ott, és, ha világklasszist igazolunk a helyére, akkor 4 top Centre halfunk lesz 2 helyre és, ha nincs sérülés már az is óriási fejtörés lenne nekem, h a JT,Luiz,Cahill 3-as ból ki játsszon...

    Amikor meg Iva vmiért nem tud játszani, ott a visszatérő Hutchinson vagy akár Luiz.

    Én inkább hoznék fel tarcsiból, vagy igazoljunk vmi fiatal angol jobbekket aki tud várni a sorára.
  • hedonist
    #22382
    Én ezeket mind tudom és elhiszem, de szerintem sokkal jobb játékosunk is lehetett volna a posztján ezekben az években, amíg "foglalta a helyét"

    Nekem sosem tetszett, ahogyan játszik, a sok hiba, labdavesztés, de főleg a TOTYAKODÁSA a védővel szemben:)
  • Bulykin
    #22381
    a legelső meccsén gólt lőtt a MU-nak :)
  • lippet
    #22380
    Elvileg szombaton fogják bejelenteni Hazard és Hulk érkezését. Gyakorlatilag az átigazolási ablak nyitása előtt "befejeztük" a vásárlásokat.
    Szerintem más nem is nagyon kell, talán még egy jobb szélső hátvéd Bos(s) helyett (gondolok itt Wiel-re meg Azpilicueta-ra).
  • Nuno88
    #22379
    Azért mikor CA megnyerte a PL-t nektek akkor Malouda nem volt rossz formában.
  • hedonist
    #22378
    Torres gólt szerzett Korea ellen a 11' percben:)
  • hedonist
    #22377
    Csak nálunk sosem volt top. Szerintem egyszerűen nincs esze a játékhoz.
  • lippet
    #22376
    Francia földről nem jöttek rossz player-ek! Malouda is fénykorában jó volt! :)
  • Oziris666
    #22375
    Meg amugy ezek a sztárigazolások már a mezeladásbol,reklámokbol,jogdíjakbol visszajönnek!
    Ahogy írod is tudja a vezetés h mi fér bele és mi nem!(gondolom)


    Más!
    Kis érdekesség Hazard már a 4. olyan igazolásunk Drogba,Essien,Malouda után akit ugy veszünk meg h elötte az év játékosa volt Franciaországban:)
  • Japep
    #22374

    Elvileg ennyi jár a győztesnek. :)
  • szucsy89
    #22373
    Ha olyan nagy gubanc lenne a fair play miatt akkor nem költekeznétek ennyire, sztem a kluboknál tisztában vannak ezzel...

    100 millát miért kaptatok? BL győzelem (+ menetelés döntőig, jegyek, jogdíjak stb.)?
  • Japep
    #22372

    Hát ja.
    Amúgy én fostam az UEFA pü-i fair play-e miatt, de megnyugtattak, hogy az egy kalap sz.r... :D
    Meg most kaptunk vagy 100 milliót tőlük, abból építjük a csapatot, szóval nem mehetünk nagyon mínuszba. Eddig a két játékos 70 millióba kerül kb, ha jönnek. Majd meglátjuk, hogyan tovább.
  • hedonist
    #22371
    Ha csak egyik teljesül, adom!
  • szucsy89
    #22370
    Már Hulk is? :O

    Nem semmi milyen csapat épül nálatok, persze annyi pénzzel nem valami nehéz dolog... de míg mi a BL győzelem után csak ültünk a babérjainkon és néztük, amíg kiöregedik a csapat, addig Abramovic már a jövőt tervezi, ez mindenképpen dicséretre méltó.
  • Japep
    #22369

    Kalou és Bosingwa szerződése lejár a szezon végén és mi elengedtük őket, ergo már nem a mi játékosaink.
    Essien, Ferreira és Malouda szerződéséből még van 1 év, ők maradhatnak, de nekik engedélyezett, hogy más csapatokkal is tárgyaljanak.
    Lampardnak szintén 1 éve van hátra, de vele hosszabbítani akarunk.
    Arról gondolom értesültél, hogy Drogba itt hagyott minket.

    És igen, elvileg megvettük Hazardot, aki a Lille játékosa volt - egyébként a két manchesteri csapat elöl oroztuk el.

    Ma pedig sok helyen azt olvasni, hogy szinte már mindenben megegyeztünk Hulkkal.
  • Steve Downie
    #22368
  • Pares
    #22367
    Ja, és ha már ott vagyunk, Benayoun is takarodjon.
  • Pares
    #22366
    Ebben olyat is írnak, hogy Kalou is elment már! Lemaradtam valamiről? Mondjuk nem sajnálnám. Mehetne még Bosingwa és Malouda is velük együtt...
  • Pares
    #22365
    Ki ez a Hazard egyáltalán? Nem játszok Fifát, nem tudom :D
  • hedonist
    #22364
    Ha ez igaz!!!!!
  • lippet
    #22363
    40 millió eurót olvastam, meg heti 150 ezres fizetést!
  • szucsy89
    #22362
    Árat lehet tudni?
  • lippet
    #22361
    Eden Hazard saját Twitter oldalán tette közzé, hogy a Bajnokok Ligája győztes csapathoz csatlakozik! Reméljük / remélem igaz a hír! Üdvözlünk Eden, sok sikert a csapatban!

    It's Chelsea for Hazard | Sky Sports
  • hedonist
    #22360
    Barcát enyhén szólva nem szereti, úgyh oda nem megy az 100, na meg JM Madridban van, sokkal inkább oda menne a 2 közül.
  • hedonist
    #22359
    teljesen mind1 ki jelentkezik be és ki nem, ő fog választani.
  • bakkerman
    #22358
    BL döntő előtt pár nappal velünk is szóbahozták,bár az inkább kacsa mint ez a kínais ügy
  • Bulykin
    #22357
    a Wikipedia szerint Hulk már a Chelsea játékosa :D
  • Japep
    #22356

    Elvileg a Sanghai mellett a Juve az, ami komolyabban érdeklődik iránta, szóval akár még igaz is lehet. :)
  • davidragon
    #22355
    csak pletyka, vagy a juve tényleg bejelentkezett Drogbáért? :O