24199
Chelsea Fan Club
  • Bulykin
    #22434
    az edzővel sem pacsizott le... :/
  • lippet
    #22433
    Torrest a 72. percben lehozzák, miután 2 gólt is rúgott az íreknek. Nem volt valami mosolygós kedvében....
  • bonebeni
    #22432
    nnnna, ideje volt!
  • Bulykin
    #22431
    Di Matteo 2 éves szerődést kapott!!!!!!!
    \o/
  • Jagumo
    #22430
    Ez deszar... :D Még valamit akartam, hogy amiket Vaterán lehet venni mezek ilyen 5000 forint körül azok mennyire kamuk? Nyilván nem eredeti de tetszik az új mez csak 20 ropit nem ér meg nekem.



  • davidragon
    #22429
    nah... előbb utóbb lesz valami?

    http://www.givemefootball.com/premier-league/chelsea-poised-to-appoint-di-matteo?state=da5e2dcf03734b2aa29087260f5403a1
  • hedonist
    #22428
    Együtt milyenek lennének..
  • Japep
    #22427

    Köszi... :D
    Én is így látom. :D De bárki.
  • hedonist
    #22426
    Amilyen rohadt jó a hazai, olyan szar ez a két mez:)

    Sztem te jobbat terveznél az adidasnak:)
  • Japep
    #22425

    Ez is nagyon gáz... nagyon... :S
  • Japep
    #22424

    Jaja, tiszta gáz, ez a City színe... :S

    Elvileg pedig ez lesz a harmadik számú:

  • szucsy89
    #22423
    Nekem bejön pl. mint külsős, de az a kék nagyon a Cityre emlékeztet :D
  • Bulykin
    #22422
    Hááát...annyira azért nem rossz, nekem sokkal jobban tetszik mint a mostani :D
  • hedonist
    #22421
    Sokkal jobb tervek voltak:S Na mind1 szerencsére a kék hazaink miatt sokat nem kell ezt használnunk.
  • bonebeni
    #22420

    Away kit
  • Japep
    #22419

    Igen, mi már első kalaposok vagyunk, de nem a BL miatt, már korábban is elnyertük ezt. :)
    Gondolom ti is.
  • bakkerman
    #22418
    mindkét csapat 1. kalapos lesz nagy valószínűség szerint a megnőtt koefficiens miatt
  • DasIsFuck
    #22417
    Jövőre a bl-be jó lenne ha egy csoportba kerülnénk, hogy vissazvágjunk a bl döntőért, bár nem tudom hogy kalapok szerint lehet-e...


    a kalapok mi szerint vannak, tehát a chelse most, hogy bl-t nyert első kalapból lesz sorsolva?
  • hedonist
    #22416
    Ezért (is) megérte megnyerni a BL-t.. sok jót hoz magával:)
  • lippet
    #22415
  • Japep
    #22414

    Itt egy jobb kép. :)

  • Japep
    #22413

    A képet valamiért nem teszi be... akkor itt van linkelve.
  • Japep
    #22412

    Hazard hivatalosan is a miénk. @ chelseafc.hu

  • Japep
    #22411

    Jajj... :S El sem tudom képzelni, milyen érzés lehet, mikor ott törik valami... nem is akarom!
    Jobbulást neki!
  • davidragon
    #22410
  • davidragon
    #22409
    én úgy tudom rálökte a belga csatár, amiért sárgát is kapott.
  • hedonist
    #22408
    Nem a belgák intézték el, összefutott Harttal:)
  • Oziris666
    #22407
    Cahill-t pedig szépen elintézték a belgák!
    àlkapocscsonttörés miatt ö is kiahgyja az EB-t!

    Akaratlanul is de rápihennek erre a szezonra az angoljaink...
  • hedonist
    #22406
    Hazard tegnap az angolok ellen nagyon jól játszott a vereségük ellenére, egy kis stat:

    90 szer volt nála a labda ez 27-el több, mint a második legtöbbet labdához érő játékos, legtöbb passz az övé volt 71/62, legtöbb próbálkozás 4 ből 2 kapura, és 6 gólhelyzetet teremtett, ami 2 szer is inkább Fellainin múlt, h nem verte be:)

    Lukaku kb negyed órát kapott, sajnos elég kevés, de ezalatt is látszott milyen veszélyes... sztem, ha ő kezd Mirallas helyett, gólt szerez, de talán a meccset is megnyeri a 3 Chelsea védővel felállt angolok ellen.

    Ahol amúgy sajnos Cahill kisebb sérülést szedett össze, amikor összefutott Harttal...
  • hedonist
    #22405
    Nagyon úgy néz, ki Hazard Londonban marad Vasárnapig biztosan, és beugrik a Bridgre Press Conference-re ahol őt biztosan, és lehet, hogy már Hulkot is bemutatjuk:))
  • iliili
    #22404
    Sziasztok van egy tök jó Foci menedzser játék(akár ott is lehetsz Chelsea) én már 3 éve játszok vele,és még mindig lefoglal.Lehet 2 nap/ 5 percet,de lehet napi 1 órát is játszani vele(statisztikák,elemzések,fórumok)
    MI magyarok több mint 50 országból a 4.legtöbben vagyunk,de jó lenne ha ezt tovább strófolnánk :) Ha valakinek van kérdése a játékkal kapcsolatban,arra szívesen válaszolok :D
    a játék linkje : http://www.powerplaymanager.com/r191050
  • hedonist
    #22403
    Amúgy most jöttem rá, azon a rövid hajas képen úgy néz ki, mint Nemanja Matic:D
  • bonebeni
    #22402
    na jól egyszerre dobtuk be a képet:D
  • Japep
    #22401

    Valamiért gyanús is volt a rövid hajas kép, fiatalabbnak tűnik rajta... de ettől függetlenül megettem. :)

    De igazad van:




    Lehet ezért gondolta meg magát, látta, milyen lenne... :D

  • bonebeni
    #22400
  • bonebeni
    #22399
    még szerencse amúgy hogy nem vágatta le:DDD ma fészbukra kitett egy képet "Surprise" címmel, amin még hosszú a haja:)))...úgyhogy ez csak ilyen poénkodás volt tőle:D
  • Japep
    #22398

    Igen, meg így az arcára esik a hangsúly.
    Nekem jobban tetszett hosszú hajjal, a természetéhez az illik inkább. :D

    Csak nehogy ebben legyen az ereje, mint Sámsonnak... :D
  • bakkerman
    #22397
    uhh,kb 10 évvel néz ki idősebbnek
  • hedonist
    #22396
    Pont ezt akartam kitenni, de a végeredményt nem láttam:DDDD
  • Japep
    #22395

    David Luiz: "Bye bye hair" ... fura még... :D