24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #5991
    jolenne privátban vagy a logoműhelyben kérnéd légysszives!nem lebaszás csak legközelebb ne itt kérd a logod!
  • Bedibeni
    #5990
    Nekem is készít valaki!:)PLS Én ehez kicsit hülye vagyok!
  • sebtib
    #5989
    Nagyon szép.Nekem ez tökéletesen megfelel.Bár én tudnék ilyet.
  • Jagumo
    #5988
    pedig nem onna lestem :D
    van 1 ilyen alap:) és arra ráírtam
  • bigfoot
    #5987
    nagyon Asfa ra hajazó:)
  • Jagumo
    #5986


    ezt csináltam.
    de ha nem tetszik csinálok ujjat:)
  • bigfoot
    #5985
    nah faja!!grat nekik!!
    holnap 17:00kor Fa mecs!!!
  • asfa
    #5984
  • sebtib
    #5983
    Kössz privát üzenetbe el küldheted ha megcsinálod.
  • Japep
    #5982
    Mourinho és Cech március hónap legjobbjai


    José Mourinho érdemelte ki márciusban a Premiershipben hagyományosan minden hónap- ban kiosztott Hónap Edzője címet. Öröm a köbön: Petr Cech pedig a Hónap Játékosa lett a tavasz első hónapjában.


    2007. márciusában a Chelsea legyőzte a Premier League-ben a Portsmouth-t, a Man. City-t, a Sheffield United-et, és a Watford-ot. Ezeken a meccseken Petr Cech állt a Kékek kapujában és nem kapott gólt!

    Ez az első alkalom, hogy Cech kiérdemelte ezt a címet Angliában. Legutóbb Frank Lampard vehette át a Hónap Játékosa díjat 2005 októberében.

    Mourinho-nak is ez az első alkalma, hogy átveheti a Hónap Edzője címet az első szezonja (2004/05) után. Legutóbb az előbb említett első szezonjában kétszer is átvehette az elimerést - egészen pontosan 2004 novemberében és 2005 januárjában.

    Mourinho érdemelte ki a Szezon Edzője címet az előző két évadban, ami érthető hiszen csapatával magabiztosan nyerte mindkét bajnokságot.

    "A múlt hónapban minden bajnoki meccsünket megnyertük és több meccset játszottunk mint bárki, mert volt egy elhalasztott meccsünk is, szóval mikor ilyen helyzetben megnyersz minden meccset és még csak gólt se kapsz az nagyon jó." - nyilatkozta Mourinho a díj átvételekor.

    "Ez a díj a Hónap Edzőjének szól, de én úgy gondolom, hogy ez a díj egyben a Hónap Csapatáé is lehetne. És szerintem ez minket illet, mert jó játszottunk és a csapat a bajnoki címet is megérdemelné." - zárta beszédét a portugál menedzser.
  • Jagumo
    #5981
    ezt a logóműhelybe kellene kérni de csináéok 1-et
  • sebtib
    #5980
    Sziasztok!
    Lehet hogy hülye kérdésem van de nem tudna valaki adni/küldeni egy 120x20-as képet vagy a csapatról vagy egy játékosról.
    Előre is kössz.
  • Japep
    #5979
    Mourinho: Békét akarok!


    José Mourinho kijelentette: nehéz úgy dolgoznia a Chelsea-nél, hogy hetente kerülnek elő új nevek, akik az utódai lehetnek a klubnál.

    Mourinho korábban mindig magabiztosan nyilatkozott: marad a Chelsea együttesénél. Az elmúlt napokban azonban hangot adott kételyeinek is, és elismerte: elképzelhető, hogy távoznia kell Londonból. A menedzsert zavarja, hogy bizonytalanság uralkodik a csapatnál, és ez kihatással van együttese játékára is.

    - [i]Nehezebb dolgozni és eredményeket elérni egy olyan csapatnál, ahol nincs béke. A Manchester Unitednél teljes nyugalom van, az Arsenalnál – bár a csapat semmit sem nyer idén – szintén béke honol, ugyanez elmondható a Liverpoolról is, ahol arról szólnak a hírek, milyen sok pénzt kap Rafa Benitez erősítésekre idén.

    - Ezzel szemben a napokban megszámoltam, hány szakemberről keltek szárnyra olyan hírek, hogy nyártól átveszi a munkámat, és most éppen 13-nál járunk. Legutóbb Mark Hughes neve vetődött fel. A szerződésem 2010-ig szól, és szeretném kitölteni, de az ellen nem tehetek semmit, ha el akarnak távolítani a gárda éléről [i]– mondta Mourinho, aki hozzátette: ha menesztik a londoni együttesből, jövőre egy másik európai bajnokságban szeretne munkát vállalni, de később esetleg visszatérne Angliába is.
  • alonso82
    #5978
    egy kicsit (milyen jó nektek, hogy még lehet:D)
  • Jagumo
    #5977
    tényleg jó a logód. most invitáltál arra hogy én is csináljak ujjat:D

    nah milyen lett az enyém? :)

    csak 1 kicsit alakítottam.
  • Japep
    #5976
    Köszi!
    Csak az a fránya 20 KB-os határ...nem lehet csak 9-10 képkocka...
  • asfa
    #5975
    király a logod Japep!
    HAJRÁ CHELSEA IRÁNY A BL ÉS A FA KUPA ÉS A BAJNOKSÁG GYŐZELEM :P
  • Japep
    #5974
    A Chelsea és az MU a favorit


    Az angol bajnoki címért ádáz küzdelmet folytató két angol klub egyenlő eséllyel küzd a Bajnokok Ligája-győzelemért.

    Az angol fogadóirodák szerint a Chelsea és a Manchester United a legesélyesebb a végső győzelemre a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A két angol sztárklub győzelmére fogadók már csak kétszeres szorzóval számolhatnak.

    A másik két csapat közül a Liverpoolt tartják jobbnak a bukmékerek, a Mersey-partiak győzelme háromszoros, a legesélytelenebbnek tartott Milan sikere pedig négyszeres pénzt fizet.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Mourinho befejezné a vitát


    A portugál mester választ követel a tulajdonosoktól, hogy jövőre is a klubnál maradhat-e, hogy folytassa menetelését. Mourinho szeretne válaszokat kapni, hogy miért nem kapott elegendő anyagi hátteret játékosok vásárlásához.


    Jose Mourinho-nak az elmúlt időben sok kérője volt és elég, ha csak olyan sztárcsapatokat említek, mint a Barcelona, Real Madrid és az Inter, mégis a legvalószínűbb szituáció, hogy a nyáron Mourinho elhagyja a Chelsea-t és Spanyolországban, fojtatja menedzseri pályafutását a Real Madridban. Mind azon által Mourinho – aki ebben a szezonban a hajcihők ellenére igen jól teljesít – szívesen maradna az angolok padján, mellesleg a portugál sikeredző nem szeretne más klubokhoz elszegődni:

    - ”Nem szeretnék máshova elmenni, se a Madridhoz se máshova. Továbbra is szeretnék maradni” – mondta Mourinho.

    - ”A szerződésem 2010-ig szól, és én ezt szeretném kitölteni, de ha távoznom kell, vagy valamilyen oknál fogva el kell hagynom a klubom, akkor nincs más választásom, mennem kell. És ha távozom, akkor meg szeretnék ragadni egy Európai klubnál. Kedvelem az Angol futballt és szívesen lennék más csapatok edzője is, de nem most. Nem szándékozom elhagyni a klubot, de ha ez mégis bekövetkezne, akkor nem szeretnék átmenni más Angol klubhoz, hiszen ez egy nagyon furcsa helyzet lenne. Nagyon sokat dolgoztam ebben a klubnak és az utóbbi 3 évben hihetetlen eredményekre voltunk képesek. Több kellemetlen problémával is meg kellett küzdenünk, nagyon sok volt a sérült, de reméljük, hogy a közeljövőben nem lesz gondunk ezzel.” – zárta interjúját Jose Mourinho.
  • Jagumo
    #5973
    [center] JM: Nem lehetnék büszkébb játékosaimra!


    "A második félidő lenyűgöző volt. Uraltuk a második játékrészt, pedig nem kellett forró beszédet tartanom a fiúknak. Azt mondtam a játékosaimnak, hogy legyenek erősek és mentálisan legyenek kemények. Mondtam nekik, hogy álljanak ellen a nyomásnak. Taktikailag változtattunk azzal, hogy Essien-t jobbhátvédnek toltuk hátra. Ő támadó szellemű és erőteljes abban a pozícióban. Joe Cole valamint Sevcsenkó segített több 2:1 ellen szituációt létrehozni. Büszke vagyok erre a csoportra, mert ez egy különleges szezon. Senkinek nem volt annyi problémája, mint nekünk. Nagy gondjaink voltak több mint a csapat felével. De ők ellenállnak és ellenállnak és mentálisan nagyon erősek. Nem lehetnék büszkébb ezekre a játékosokra. Úgy hiszem a csapat nagyon erős volt. Készen álltam a cserékkel, ha hosszabbításra került volna sor. De amikor a hálóban láttam a labdát és azzal a Valencia-nak két gólra lett szüksége, az nagyszerű volt. Már kezdtem felkészíteni az agyamat a hosszabbításra, de megérdemeltük a győzelmet a 90 perc alapján. Talán ez volt a legjobb idegenbeli játékunk a három szezonban. Essien különleges játékos. Ő egy atléta. Örökké képes futni. Minden nap tudna egy teljes meccset játszani. Szuper atléta. Amikor elvesztettük egy hónapra, nagy érvágás volt. A bosszú nem nekem való szó, sem a futballba, sem az életbe nem való. Tudjuk, hogy eleve hátrányban kezdünk, mert a Liverpool csak a BL-ben játszik, mi minden másban is. Amit én akarok, az Angliában maradni a Chelsea-nél, de olykor az életben nem kapja meg az ember, amit kíván és akar."

  • Jagumo
    #5972
    lol nem igazán izgatja az Interijú:D
    nézem beszél terry egyszerre cska áááááááááááááááááá és szakadoka nevetéstől:)
  • bigfoot
    #5971
    ez az!!!szép volt Chelsea!!!!
    jó kis mecs volt!!!de én bíztam a győzelembez!!!pool ellen bosszút állunk!!!
    7végén fa!!
  • Matthew Prosac
    #5970
    a végén szarrá röhögtem magam :)
  • asfa
    #5969
    Mourinho már felkészült a legrosszabbra is

    Jose Mourinho lélekben már a hosszabbítást várta Valenciában, ám Michael Essien megkímélte ettől menedzserét. Forrás: Mobilpress

    A Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere a kedd esti BL-találkozón úgy számított, hogy a ráadás dönthet majd a továbbjutásról, de Michael Essien gólja mindent eldöntött.

    - Le a kalappal a csapat előtt, hiszen a szünetben még kiesésre állt egy nagyon jó ellenféllel szemben, egy félelmetes hangulatú stadionban. Azt követően viszont bebizonyították a fiúk, hogy klasszis társaságot alkotnak, a második félidőben igazából már csak a Chelsea volt a pályán. Igazságtalan lett volna, ha nem nyerjük meg a találkozót - mondta a portugál szakember, aki nem felejtett el gratulálni a Manchester Unitednek sem a Roma elleni parádés győzelemhez. - Óriási dolog ez az angol futball számára, és biztosra vehetjük, hogy a Liverpool is továbbjut a PSV ellen - tette hozzá Mourinho.
  • asfa
    #5968
    ezt meg köszönöm szépen szintén :)
  • asfa
    #5967
    igen
    köszönöm és grat viszont!
  • asfa
    #5966
    ez valami! ezt tisztelem! köszönjük szépen maximálisan egyetértek!
  • Jagumo
    #5965
    én legalább elismerem hogy ti jók voltatok.

    de hha végignézed a Chelsea Valciát láthatod hogy egész meccsen jobbak voltunk:)


    [center][nagy][b]LEGJOBB 4 KÖZÖTT
  • Scholes18
    #5964
    nem becsülöm a "csapatot" ez tény, de szerintem ennek a köznyelvben használt szavakkal való kifejtése és ahogy fogalmaztál kulturált rivalizálás nem olyan sztem ami nem fórumba illő! (értsd: nem kurvaanyáztam..stb)
    na jó tényleg volt az utolsó, szevasztok!
  • gabber_saviola
    #5963
    szerinted az kulturált volt? hát barátom örülj, hogy elnéztem neked és csak kitöröltem. De tényleg jobb lenne mostmár mindenkinek, így neked is, ha nem írnál ide. köszönöm
  • Scholes18
    #5962
    Nemtudom miért kellett moderálni a hsz-m szerintem kulturált módon alkottam kritikát, ennek ellenére mivel látom MU szurkoló társaim is ezen a véleményen vannak(bár nem értek veletek egyet)nem irok ide többet.
  • Rash87
    #5961
    Osztom a véleményed :]

    Én is általában utálom,hogyha 2 drukker szidja a másik csapatát,meg provokálja a másikat.
    Nekem is megvan a véleményem a Chelsearől,ritkán másik topikban le is írom,de azért DIREKT sose jövök át ide.
    Mondjuk az igaz,hogy ált. az utolsó percekben tudtok gólt lőni,kapásból kb. 7-8 meccset tudnék felsorolni,ahol ilyen szerencsétek volt...
    Jó persze benne van(de azért ez már a Chelseanél túlzás:)),én is ugyan úgy örülnék neki,hogyha a Mu kikapásra állna,és az utolsó percben lőnék a győztes gólt.De szerencsére a Man. Utd. általában mindig már az első félidőben eldönti a meccset,max. a 60. percig,és így "normálisan" tudunk nyerni,nem csak a végén lőtt mákos góllal.

    De ezzel ellentétben grat. a csapatnak!
  • REALista
    #5960
    Itt egy összefoglaló a meccsről!
    Mourinho a végén...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • Oziris666
    #5959
    Ki van emberből?:)Nem az látszik, hanem hogy ki milyen értelmi szinten van:D
  • Matthew Prosac
    #5958
    Mint MU-fanatikus kérek elnézést a többiek helyett akik előttem "szóltak".
    Énsem szeretem a Chelsea-t és akkor finoman fogalmaztam, de egy minimális tiszteletet megérdemel mind a klub, mind azok az emberek akiknek szíve ezért a klubbért dobog. Mások vagyunk ez természetes, azonban klubhovatartozás miatt nem lehet drukkereket élből utálni, anélkül h tudnánk milyen ember is ő. Akik egyfolytában kárörvendenek és viszájt szítanak, azokat én is megvetem, de ez legyen az én "hibám". Egy meccs pedig tényleg addig tart míg a bíró le nem fújja, ezt nekünk vörösördögöknek a 99'es bl-döntőben az agyunkba is véste az akkori csodacsapatunk! Van amikor a kapufáról kifele jön a labda, van amikor befelé pattan, van hogy a bíró téved, ez mind futball. Egészséges rivalizálás konszolidált és kultúrált korlátok között, majd SPORTSZERŰ kézfogás a végén... a foci erről is szól.
    Találkozunk a döntőben kékek!
    Mat'
  • Nuno88
    #5957
    gratulálok
  • Scholes18
    #5956
    -moderálva-
  • asfa
    #5955
    és még vmi..be lehet nézni a man utd topikodba én gratuláltam nektek!
    látszik ki van emberből ki nincs!! ki az aki nem az ellenfél szidásért drukker! és ki az aki szánalmas.. mert nem mi az is biztos!
  • asfa
    #5954
    aham oké köszönjük szépen h felvilágositottál :) annyira rendes vagy :)
    és Chelsea-Manchester meccseken hol a különbség?
    mert se tavaly se idén még nem láttam akkora különbséget..vagyis de
    tavaly Chelsea-Manchesteren....idén Man Utd - Chelsea 1-1
    félre ne érts azért jövök ezzel mert ellenünk kell bizonyitani.. 7-1-re verjetek minket! ha sikerül télleg jobbak vagytok! ;)
    addig menj visza a barátaidhoz

  • Scholes18
    #5953
    ManU - Roma 7-1
    Valencia - cselszi 90.percben (ismét) 1-2
    semmi fikázás nélkül itt a tipikus különbség a két csapat közt..
  • Nuno88
    #5952
    Shevchenkonak