24199
Chelsea Fan Club
  • Grove4
    #22474
    "zsáGbamacska"
  • hedonist
    #22473
    Pedig, ha valaki ő nem zságbamacska.. Nem lenne egy percig sem gondja a beilleszkedéssel és a gólokkal sem.
  • Bulykin
    #22472
    Hulk és AVB

    na ha elhalássza a Chelsea elől akkor... -.-'
    nemigaz h Abra sem képes kifizetni érte csillagászati összegeket, mikor másért meg igen...
  • hedonist
    #22471
    Oscar

    Di Matteo. csak akkor beszél róla, ha már hivatalos!

    ezzel beismerte, h közel állunk hozzá:)
  • hedonist
    #22470
    Igazad volt, meglepődtem, h Hazard nem a 11-est kapta:)
  • Bulykin
    #22469
    na most már hivatalosak, ezek a mezszámok :)
  • Bulykin
    #22468
    hát igen, Lucas Piazon is itt van, nem is játszott még...
  • hedonist
    #22467
    Az viszont nagy veszteség.. Akárhova igazol, összeteheti a két kezét a cspat, ahova aláír majd.

    Amúgy igen, végre jó az átigazolási politikánt, legallyazzuk a feleséeges ágakat:) és jönnek komoly erősítések, nagyon várom az új szezont, biztosan kemeény, de izgalmas lesz.
  • Oziris666
    #22466
    Fura h évek óta szélsöket és támadóközéppályásokat akart minden szurkoló!
    Erre most csak azt igazolunk!De Bruyne,Hazard,Marin meg ha jön ez a brazil,sok lesz ez!


    Mondjuk igy lehet boritékolható h nem jön a zöld szörny(mégha más is a posztjuk)
  • hedonist
    #22465
    Egész jó gyerek, videók alapján, de kiváncsi leszek, mennyit fog játszani..
  • Oziris666
    #22464
    Egy brazil csodagyerek a sok közül...
  • Bulykin
    #22463
    Ha lehet hinni a híreknek akkor: leigazoltuk Oscar-t

    ezkiez? :D:D
  • hedonist
    #22462
    Nálam egyértelműen Iva a kezdő, nem is értem minek Maicon.. és, ha jön is én őt (Maicon) padoztatnám, bármekkora név is.
  • pilboy
    #22461
    ezt nem is értem... ivanovic, vagy maicon fog padozni?
    mind2 luxus lenne sztem, ivanovic tavaszi formáját tekintve...
  • hedonist
    #22460
    Hát nem, és ráadásul nem 20 éves:S

    Végre elmennek a felelsleges emberek.. De talán Iva cseréjének jó lesz olyan meccseken, ahol kell a támadáshoz segítség.. bár nem mintha Iva ezt nem tenné meg.
  • Oziris666
    #22459
    Hát ugynézki Maicon személyében megvan a jobboldali védöigazolásunk is!

    Mondjuk én kicsit szkeptikus vagyok,mert azért klasszis játékos de mégsem a nagy védömunkájárol híres!
  • Oziris666
    #22458
    Cole csak kölcsönbe volt Lilleben, visszament a Poolba!
    Még nincs tisztázva a jövöje...
  • Bulykin
    #22457
    Nagyon sajnálom, de szerintem is jó döntést hozott!
    Ott alap kezdő lesz, Joe Cole-al ketten nagy páros fognak alkotni :)
    Sok siket neki!!!!
  • hedonist
    #22456
    Kalou a Lillehez csatlakozott!
    Sztem jo dontest hozott!
  • Oziris666
    #22455
  • Bulykin
    #22454
    igazad van :D az is lehetséges :P
  • hedonist
    #22453
    sztem most random az üreseket, amik az ő méretük felvették és ennyi.
  • hedonist
    #22452
    Na várjál Te most ezt a honlapon lévő videóból gondolod?:)

    Mert az nem készpénz, hogy milyen training cumo van rajtuk, többször láttam anno Drogbát a 10-esben edzeni.
  • Bulykin
    #22451
    Tartogatják Hulk-nak :D
  • hedonist
    #22450
    :S

    Érdekes..

    Én Hazardnak a 11-est adtam volna, Marinnak a 17-est.
  • Bulykin
    #22449
    Hazard 17-es mez
    Marin 21-es mez
    De Bruyne 14-es mez
  • Bulykin
    #22448
    ezek alapján nagyon nagyon szeretném ha Lukaku-t gyakrabban játszatná :)
  • Bulykin
    #22447
    A Chelsea keretének nagy része már a mai napon megkezdi a felkészülést az új idényre, mielőtt nekivágnának az amerikai túrának, majd az azt követő Brighton elleni barátságos mérkőzésnek. Nagy jelentősége lesz az előszezon hatékonyságának, hiszen augusztus 12-én már tétmeccsen, a Community Shield keretén belül csapunk össze az aktuális bajnok Manchester City-vel.

    Di Matteo már nagyon várta a találkozást a jól ismert arcokkal és üdvözli a csapat új szerzeményeit, Eden Hazardot, Marko Marint és Kevin De Bruyne-t. Az olasz egyúttal hozzátette, jelentős változás már nem várható a keretben, dacára annak, hogy Didier Drogba, Salomon Kalou és José Bosingwa is távozott a csapattól.

    "Három remek játékos már nincs közöttünk, de még mindig nagyon erősek vagyunk." - kezdte Di Matteo. "Petr Cech, Ashley Cole, John Terry, Braniszlav Ivanovics, Frank Lampard és Fernando Torres mind-mind a tapasztalt játékosok táborát gyarapítja, de ide sorolható John Obi Mikel és David Luiz is, hiszen ők is tudnak mindent, amit kell erről a sportágról. Továbbra is figyeljük a piacot és készek vagyunk erősíteni a csapatot."

    "Jó néhány fiatal labdarúgónk is van, így például Ryan Bertrand, Romelu Lukaku és Josh McEachran. Mindhárman jól teljesítettek tavaly és én magam sok potenciált látok bennük, de még kialakulóban vannak. Figyelni fogom őket a felkészülés ideje alatt, amit mindenképpen nálunk végeznek el. De Bruyne az előszezonban velünk lesz, az ő esetében később egyeztetünk. Thibaut Courtois újabb egy évre az Atletico Madrid-nál véd. Mindenki más velünk lesz a szezon kezdete előtt."

    Egyes szakértők azt javasolták, hogy Di Matteónak új csatár után kell néznie a szezonkezdetre. Maga az olasz menedzser azonban úgy véli, elég erős a támadószekció ahhoz, hogy elvégezzék a kiszabott feladatot.

    "Három játékosunk van, akik vérbeli csatárként funkcionálnak: Torres, Sturridge és Lukaku. Hazard támadó, Marin támadó, De Bruyne több helyen bevethető, ezért úgy vélem, van elég lehetőség a változatos támadójáték kiépítéséhez. Sok mérkőzést fogunk játszani, de megvan a megfelelő játékosmennyiség. Meg kell figyelnem az előszezonban, hogy miként lehetne a csapat tapasztalt játékosainak és az ifjú labdarúgók felhasználásával a lehető legjobb egyensúlyt elérni."

    "Nem szükséges már jelentős átalakítás. Az új játékosok beépítése a legfontosabb dolgunk és arra kell törekednünk, hogy ezek a változások a maximumot hozzák ki a csapatunkból."

    Bár az előző szezon végi védekező rendszer végül történelmi sikerhez vezetett a klub életében, Di Matteo most új célt tűzött ki. Szeretné megtartani csapata sikerességét, ám most már egy sokkal offenzívabb taktikát szeretne alkalmaznia a meccsek többségében.

    "Hatalmas hülyeség minket megítélni azért, mert a 21 mérkőzés közül hárman ehhez a taktikához nyúltunk. Bezzeg azt senki nem említi meg, hogy a Napoli-nak képesek voltunk négyet lőni, de a Tottenham kapuját is bevettük egy meccsen ötször, és kicsivel több, mint kétgólos átlagot hoztunk ezen a 21 összecsapáson. Mindig is híve voltam a támadófocinak és arra törekedtem mindig, hogy a játékosok minél több helyzetet alakítsanak ki a 90 perc során. Nem három meccsből kell levonni a konzekvenciát!"

    "A Bajnokok Ligája fináléjában több olyan játékosunk is hiányzott, akik többet hozzá tudtak volna tenni a támadásokhoz. A Barcelona ellen pedig még nem láttam csapatot támadó felfogásban játszani vagy ha mégis, az bizony csúnyán elvérzett. Még egyszer mondom, ne három mérkőzés után ítéljenek meg minket, hanem nézzenek az emberek jobban a dolog mélyébe!"

    "Vannak emberek, akik szeretnék, ha úgy játszanánk, mint a Barcelona. Ez azonban lehetetlen, mert nincs két ugyanolyan csapat, nincs két ugyanolyan stílus a futball világában. Úgy vélem, ha egy csapat kifut a pályára és három ponttal a zsebében megy le onnan, nincs ok az elégedetlenségre."

    "Azt szeretném, hogy egy stabil és jó csapat legyünk, amely minden meccsen a maximumra törekszik! Nagy célokat tűztünk ki, így sok munka vár ránk, hiszen a bajnokság végén 25 ponttal maradtunk el a bajnok Manchester City-től. Ezen dolgozni kell!"

    "Az előszezon történései kulcsfontosságúak." - véli Robbie. "Kissé zavaró tényező, hogy közbejött az Európa bajnokság, illetve az Olimpia, így augusztus elejéig várnunk kell arra, hogy mindenki a fedélzeten legyen. Addigra azonban már nagyon bízom benne, hogy látszani fog az elképzelésem, ami a visszatérőkkel kiegészülve csak erősödni és erősödni fog."
  • hedonist
    #22446
    Sokkal inkább Hulk!

    Ez a Moses max Wigan szintű, egyáltalán nem olyan jó, tőbb meccsét is néztem és lazsáló hangulatfocista, nem kell még egy Kalou Quaresma stb...
  • Bulykin
    #22445
    Moses visszautasította a Wigan szerződéshosszabbítási ajánlatát, egyre közelebb a Chelseahez!
    Szerintetek kell ő ide? Én inkább Hulk-ra szavaznék :P
  • Oziris666
    #22444

  • hedonist
    #22443
    He becomes the first player to score in two European Championship finals...
  • bakkerman
    #22442
    hatalmas volt a spanyolok 4. gólja,ahogy letette Torres bokából Matanak... ahhoz képest,hogy mennyien támadták a srácot szezon elején,sőt még tavasszal is,élete legjobb szezonján van túl,BL győzelem,FA kupa,EB siker. Ha több gólt lőtt volna a PL-ben,aranylabda top5 kinézne neki
  • hedonist
    #22441
    Torres-é az EB aranycipő 3 góllal és egy assziszttal. és végül Mata is kapott pár percet a döntőben, gólt is szerzett méghozzá Torres paszából!!!

    De várom az idény kezdetét
  • hedonist
    #22440
    ez egy kamu
  • Bulykin
    #22439
    Drogba lehet h a Barcába megy majd
  • bonebeni
    #22438
    legalább a szín megmaradt:)
  • Nuno88
    #22437


    Ismét Anelkával együtt...
  • Bulykin
    #22436
    AVB meg egyre közelebb a Tottenhamhoz...
  • lippet
    #22435
    Elég nagy a csend Hulk ügyben! Csak nem befellegzett a üzletnek?