24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #7564
    egy kis off de nagyon megdöbbentő fontos hír
    mi hamarabbi gyógyulást és kitartást neki pályán már nem biztos h láthatjuk 22évesen
    -------------------------------------------------------------

    Továbbra is életveszélyben a Sevilla védője

    Antonio Puerta állapota két nappal a Getafe elleni bajnokin elszenvedett szívinfarktusa után is kritikus, életveszélyes.

    A Sevilla spanyol válogatott labdarúgója a Getafe elleni bajnoki első félidejében esett össze a pályán, majd később magához tért, de az öltözőben ismét rosszul lett. A 22 éves játékost azonnal kórházba szállították, ahol szívinfarktust diagnosztizáltak nála. Puertát egy alkalommal újra kellett éleszteni, azóta gépekkel tartják életben, állapota 36 órával az infarktus után sem javult.

    - A paciens állapota 36 órával az infarktust követően is kritikus, az infarktus ugyanis súlyos működési zavarokat okozott a szervezetében. Az egyetlen pozitívum, hogy állapota nem romlott a kórházba szállítása óta - áll az orvosok közleményében, akik egyelőre azt sem tudták megmondani, lehet-e esély a labdarúgó teljes felépülésére.
  • asfa
    #7563
    hát ezt nem lehet tudni....
  • bigfoot
    #7562
    ez igaz?vagy nem?
  • Nuno88
    #7561
    idén már tuti nem megy sehova Ronaldinho szvsz
  • lampard99
    #7560
    Ha a barca elnöke el adja akkor az utcán meglincselik az 1* biztos.
  • asfa
    #7559
    Abramovicsnak Ronaldinho kell

    Roman Abramovics, a Chelsea tulajdonosa úgy döntött, szebb játékot szeretne látni együttesétől, ezért megtette az első lépéseket Ronaldinho leigazolása érdekében.

    A Daily Mail beszámolója szerint Roman Abramovics, a Chelsea tulajdonosa fejébe vette, hogy megszerzi Ronaldinhót a Barcelonától, kerül, amibe kerül. A brazil támadó szerződésében van egy kitétel, amely szerint 130 millió euróért el kell engedniük a katalánoknak, és egyelőre a Barca részéről nem kezdődtek tapogatózó tárgyalások egy esetleges új kontraktus megkötése céljából. Abramovics az elmúlt napokban egy luxusszállodájában látta vendégül Ronaldinho menedzserét (aki egyben a focista bátyja is), és neki is kifejtette: eltökélt a focizseni leigazolása ügyében. Az orosz milliárdos azért ragaszkodik Ronaldinhóhoz, mert csapata játékát túl szürkének tartja, és szeretné látványosabbá tenni azt.
  • k O T T A
    #7558
    én a benhaimot le se igazoltam volna... nemh játszatnám
    de majd kiderül mi tis tud valójában remélem kellemesen csalódom majd
  • asfa
    #7557
    nem probléma :D de a hibámat egyből kiszurtátok :D
  • pilboy
    #7556
    bocsi, hosszúra sikeredett a visszaolvasás, így lecsapták előttem...
  • Freedom88
    #7555
    ahogy irtam ELNYOMTA!:)
  • pilboy
    #7554
    3 meccsen 8 pont? :P
  • Freedom88
    #7553
    oks...oks:)
  • asfa
    #7552
    oh kösszi tudok mindent nem 8-at akartam irni :D mondom csak véletlen nem figyeltem aztán 9 helyett 8 lett :D
  • asfa
    #7551
    ugy hogy 9-t akartam irni :D félrenyomtam
  • Freedom88
    #7550
    meg még van pár variáció:)
  • Freedom88
    #7549
    3 győzelem 0 döntetlen 0 vereség 9pont
    2 győzelem 1 döntetlen 0 vereség 7pont
    1 győzelem 2 döntetlen 0 vereség 5pont
    0 győzelem 3 döntetlen 0 vereség 3pont
    0 győzelem 2 döntetlen 1 vereség 2pont
    0 győzelem 1 döntetlen 2 vereség 1pont
    0 győzelem 0 döntetlen 3 vereség 0pont

    csak h tisztában legyünk a dolgokkal:)))
  • Freedom88
    #7548
    8at h szerzel 3 meccs alatt?:DD
  • asfa
    #7547
    örülnék ha idén begyűjtenénk a bajnokságot :)
    jó lenne bár ahhoz nagyon jól kell játszanunk és messze a vége..a Man Utd holnap megveri a Tottenhamet és elkapja a fonalat valszeg .. nekünk szépen kell játszani és gyűjteni a pontokat.. méghozzá a 3 pontokat!
    szeptember 2. a köv meccs méghozzá idegenben az Aston Villa.. kemény lesz
    aztán otthon Blackburn szeptember 15-én majd 23-án idegenben Man Utd.. ha a 3 meccs alatt 7 pontot szerzünk akkor már jo :) 8 se lenne rossz de a Man Utd-vel az Old traffordon egy x bőven jó lenne.. Villát, Blacburnt verni kell :S nehezen de muszáj lesz!
    Go Blues!!!
  • Freedom88
    #7546
    1. Chelsea 4 7-4 10
    2. Manchester City 4 4-1 9
    3. Wigan Athletic 4 6-3 7
    4. Liverpool 3 5-2 7
    5. Everton 3 6-4 7
    6. Arsenal 3 4-2 7
  • asfa
    #7545
    Kiszenvedte a győzelmet a Chelsea

    A londoniak a Portsmouth gárdáját fogadták, és Lampard első félidőben szerzett találatával begyűjtötték a három pontot.

    A Premiership negyedik fordulójában a Chelsea a szokásos taktikáját alkalmazta, a meccs elejét megnyomta, majd az első gól után visszaállt, és szinte semmit sem tett annak érdekében, hogy növelje előnyét. Ez a hozzáállás a hajrában kis híján megbosszulta magát, Ashley Cole-nak a végén a gólvonalról kellett felszabadítania egy fejest követően.

    Az Arsenal sem könnyen gyűjtötte be a három pontot, az Ágyúsok egészen a 80. percig nem tudták bevenni a Manchester City hálóját, a 66. minutumban még 11-est is hibáztak. A hajrában aztán Fabregas bombagóljával vezetést szerzett Arsene Wenger együttese, és a minimális előnyt sikerült egészen a lefújásig megtartania.

    Eredmények:

    Arsenal-Manchester City 1-0
    G.: Fabregas 80.

    Aston Villa-Fulham 2-1
    G.: Knight 51. (öngól), Maloney 90. ill. Dempsey 6.

    Bolton-Reading 3-0
    G.: Speed 32., Anelka 55., Braaten 90.

    Chelsea-Portsmouth 1-0
    G.: Lampard 31.

    Derby County-Birmingham 1-2
    G.: Oakley 51. ill. Jerome 1., 63.

    West Ham-Wigan 1-1
    G.: Bowyer 81. ill. Scharner 78.
  • asfa
    #7544









  • asfa
    #7543









  • bigfoot
    #7542
    jah 3 pont meglett Hajrá Chelsea
  • asfa
    #7541
    1-0-al hoztuk a meccset..
    Szép volt Chelsea!!!
  • bigfoot
    #7540
    köszi!
  • asfa
    #7539
    Lampard gólja
  • Japep
    #7538
    Nekem is ugyanez lett...az első fi-t láttam, a 2. már nem... :S
  • asfa
    #7537
    én eddig tudtam nézni..besz**t a link.. akadozik minden.. ugy látom kb senki se ir ide topikba.. akkor majd nézem neten mi a állás!
  • asfa
    #7536
    hát jolvan mostmár mind1 ugyis..
  • bigfoot
    #7535
    Alex még csak most jött,lesz kezdő ő is,
    Joe Cole meg sztem még nem 100% v agy van vmi oka hogy nem kezdő
  • asfa
    #7534
    gyorsan elvégzett szabad és egy szép Lampard lövés! 1-0 lassan félidő
  • asfa
    #7533
    Alex ott van a kispadon.. nem hiszem h sérült.. Joe Cole sem!
  • bigfoot
    #7532
    hát gondolom sérülés az oka hogy ők kezdők
  • asfa
    #7531
    a gól ota két SWP próbálkozás feljavult a játékunk és uraljuk is most! csak egy gól az kevés :) de eddig jo
    Go Blues!
  • asfa
    #7530
    Lampard GÓÓÓÓLL 1-0 :)
  • asfa
    #7529
    Malouda a legaktívabb Ő legalább próbálkozik!
    eddig ez nemsok :S
    HAJRÁ CHELSEA!!
  • asfa
    #7528
    majdnem 0-1 :S mezőnyfölény után.. Pompey támad.. és sokkal nagyobb helyzetük volt eddig mint nekünk :S
  • asfa
    #7527
    Malouda szép lövés... kis mezőnyfölény nekünk.. hamar kikell használni! ui
    sikerült megtalálni a megfelelőt
  • asfa
    #7526
    milyen gyengébb meccseken? :| ez gyengébb meccs? Liverpool ellen idegenben gyengébb meccs volt? :| Birmingham hazai pályán meg Derby County az lehet h gyengébb meccsnek TŰNIK de ez meg főleg nem gyengébb meccs.. és a Liverpool ellen is mindkettő kezdet..... amugy sincs gyengébb meccs a Premier League-ben
  • bigfoot
    #7525
    mert nem játszhat mindig 11 játékos,a gyengébb mecseken szóhoz kell jutnia a cseréknek is mert sérüléskor legyenek bevethetőek jó formában