24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #8131
    Derby County - Chelsea 0-2

    Derby - Chelsea (0-1)
    2007. november 24., 18:15 - Pride Park
    Bíró: Andre Marriner
    Nézőszám: 32. 789

    Gól: Kalou (17.), Wright-Phillips (74.)
    Sárga: A. Cole (76.)
    Piros: Essien (90+3.)

    Derby
    Felállás (4-5-1): Bywater; Leacock, Moore, Davis, McEveley; Griffin, Oakley (c), Jones, Lewis, Barnes; Miller
    Csere: Howard, Price, Mears, Feilhaber, Earnshaw

    Chelsea
    Felállás (4-3-3): Cudicini; Belletti, Ben-Haim, Terry (c), A. Cole , Sidwell (Essien 75.), Obi Mikel, Lampard; Wright-Phillips, Shevchenko, Kalou
    Csere: Hilario, Alex, J. Cole, Pizarro

    Statisztikák
    47% Labdabirtoklás 53%
    4 Kapuralövések 5
    2 Kaput eltaláló lövések 3
    3 Szabálytalanságok 3
    1 Szögletek 1
  • Japep
    #8130
    79' Derby County [0 - 2] Chelsea
    17' [0 - 1] S. Kalou
    73' [0 - 2] S.W. Phillips
  • Monoton
    #8129
    everton :SSSSSss
  • asfa
    #8128
    Kalou goljával 0-1 a 38.percben :)
    eredmények

    FT Newcastle U. 0 - 3 Liverpool
    FT Arsenal 2 - 0 Wigan Athletic
    FT Birmingham C. 0 - 2 Portsmouth
    FT Bolton W. 1 - 0 Manchester U.
    FT Everton 7 - 1 Sunderland
    FT Manchester C. 2 - 1 Reading
    FT Middlesbrough 0 - 3 Aston Villa
  • asfa
    #8127
    GOGO BLUES!!!
  • Japep
    #8126
    Derby County - CHELSEA
    - PL. 14.forduló - Pride Park -
    - ma 18:15 - EuroSport2 -
    - vezeti : Andre Marriner -



    Derby County : (4-5-1)

    Bywater - Leacock, Moore, Davis, McEveley - Griffin, Oakley (c), Jones, Fagan, Barnes - Miller

    Cserék : Howard, Price, Mears, Feilhaber, Earnshaw


    CHELSEA : (4-3-3)

    Cudicini
    Belletti - Ben Haim - Terry (c) - Ashley Cole
    Sidwell - Obi Mikel - Lampard
    Wright-Phillips - Shevchenko - Kalou

    Cserék : Hilario, Alex, Essien, Joe Cole, Pizarro


    -----------------------------------------------------------------------
    Bolton [1-0] Man.UTD...
    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Jagumo
    #8125
    csoppet furcsa :D
  • bonebeni
    #8124
    ezt se gondoltam volna hogy az angolok így leégnek...csak gratuláli tudok hozzá....EB angolok nélkül...GO ENGLAND
  • Jagumo
    #8123
    [cneter]

    Óriásklubok versenyeznek Luka Modricért...?


    Az angol The Sun beszámolója szerint a londoni Chelsea és az Arsenal küzd majd egymással a horvát Luka Modricért, aki a minap úgy nyilatkozott, hogy legszívesebben már januártól Angliában folytatná pályafutását.

    "Szívesen játszanék a Premiershipben. Szeretném, ha ez minél hamarabb lehetővé válna, és talán már a télen válthatok. Ez óriási kihívás lenne nekem, hiszen az angol a világ egyik legjobb bajnoksága." - nyilatkozta a játékos

    A 22 éves Modric hozzátette, hogy nincs olyan egysület, amelyet előnyben részesítene, több olyan nagy klub is van a szigetországban, melyben szívesen játszana.

    A lap mintegy harmincmillió fontos összegről ír, ami erősen túlzónak tűnik, valószínűleg a szóban forgó átigazolási díjjal kapcsolatban óvatosabban kell majd becsülni. A sajtóorgánum ugyancsak megszellőzteti, hogy a Chelsea könnyen lehet egy másik játékos, az izraeli Omer Golan jövendőbeli klubja is. A játékos úgy nyilatkozott, hogy honfitársa, Avram Grant, a "kékek" edzője miatt óriási Chelsea-rajongó.

    Omer Golan"Szeretem Avram Grantot, mivel ő volt az első edző, aki behívott a válogatottba. Így a Chelsea a kedvenc angol klubom." - mondta a huszonöt éves játékos.

    Az mindenesetre biztos, hogy fenntartásokkal kell kezelni a The Sun ezen értesülését, hiszen kevésbé valószínű, hogy a Chelsea a Maccabi Petah Tikvából (Golan jelenlegi klubjától) igazolna támadót.
  • Jagumo
    #8122
    [center]Terry ma már edzett

    Terry még az oroszországi EB-selejtező előtt sérült meg egy edzésen, és azóta nem lépett pályára.

    Ma reggel csatlakozott a válogatotthoz, ahol többek között Lampard, Joe Cole, Shaun Wright-Phillips, Bridge és Ashley Cole is megtalálható a londoni 'Kékek' csapatából.

    Bár John fitt és egészséges, kapitányhelyettese, Steven Gerrard úgy érzi, nem éri meg kockáztatni.

    "Beszéltem Johnal, és még nem áll készen. Természetesen nagyon csalódott, hogy nem lehet a pályán köztünk, de nagy segítség számunkra, hogy ott lesz mellettünk az öltözőben, és lelkileg velünk lesz." - nyilatkozta Gerrard Anglia hivatalos sajtótájékoztatóján.

    Anglia holnap este sorsdöntő mérkőzést játszik Horvátországgal, amelyen ha legalább egy pontot szereznek, kijutnak a Európa Bajnokságra.
  • Freedom88
    #8121
    köszi...:)
  • Monoton
    #8120




    avatar
  • Freedom88
    #8119
    köszi..:)
  • Monoton
    #8118
  • asfa
    #8117
    hát nemhiszem h elrontják.. ha ezen mulik a továbbjutás szvsz begyűjtik ;)
  • Freedom88
    #8116
    Ballack hajrá!

    aztán még az angolok elszúrják:(
  • asfa
    #8115
    Michael Ballack decemberben térhet vissza

    "Nagyon szépen gyógyulok, megkezdtem az edzéseket és remélem a jövő hónapban már játszhatok." - nyilatkozta a 31 éves középpályás az ARD közszolgálati televíziónak, ám azt nem árulta el, hogy pontosan mikor kezdené a játékot.

    A 77-szeres válogatott Ballack azt is elmondta, hogy február 6-án Bécsben az osztrákok elleni barátságos mérkőzésen is szeretne pályára lépni.

    A klasszis, aki április 22-én sérült meg, majd két bokaműtéten esett át, a tavalyi németországi világbajnokságot követően szerződött a londoni Kékekhez.

    -------------------------------------------------------------------------------

    Ben-Haim boldog, mert segíthetett

    A két csapat a 90. percben még 1-1-es döntetlenre állt, majd akkor jött Omar Golan, aki megnyerte Izrael-nek a meccset, és gyakorlatilag bejutatta Angliát a 2008-as Európa bajnokságra.

    A Chelsea védője Tal Ben-Haim nagyon megkönnyebbült a meccs után, hiszen elmondása szerint nagyon örül annak, hogy ezzel a győzelemmel segítette csapattársait, hogy ott legyenek az Ausztria és Svájc által rendezett kontinens viadalon.

    "Első sorban saját közönségünknek játszottunk, ők a meccs közbe hatalmas motivációt adtak nekünk. Viszont az sem elhanyagolható, hogy ezzel a győzelemmel hatalmas segítséget nyújtottunk az angoloknak, és egyben csapattársaimnak is. Ez teszi teljessé az örömöm."

    Tal továbbá abban is biztos, hogy az angolok meg fogják verni a horvátokat.

    "Azt gondolom, hogy Angliának fantasztikus, minőségi játékosai vannak. Most már minden az angoloktól függ, és rajtuk múlik, hogy mi lesz az eredmény. Én azt gondolom, hogy az Angol válogatott simán nyeri, fogja azt a meccset." - mondta Ben-Haim a Sky Sports News-nak.
  • asfa
    #8114
    Kenyon ragaszkodik a hazai tehetségekhez

    "Én úgy gondolom, hogy a saját utánpótlásképzés elengedhetetlen egy klub számára. Most is játszik olyan játékos a Chelsea-ben, aki elvégezte az akadémiát és nem távozott a klubtól. Azt hiszem, hogy az minden elmond, hogy a Chelsea adja az Angol válogatott 25%-át."

    Kenyon természetesen nem zárkózik el a külföldi tehetségek leigazolásáról sem.

    "Persze mi sem tudjuk, csak Angol játékosokból kiállítani a csapatot, ezért kellenek külföldről érkezők is. Ezek a játékosok, majd képesek lesznek, megnyeri a Premier League-t és a Bajnokok Ligáját is érzésem szerint." - mondta Kenyon.

    ----------------------------------------------------------------------------------------

    Anglia sorsa saját kezében van!

    Ez az eredmény a horvátok biztos továbbjutását eredményezte, akiket könnyen lehet, hogy az oroszok helyett az angolok követnek Ausztriába és Svájcba.

    Az E csoport mai eredményei:
    Izrael-Oroszország 2-1
    Gól: Barda 10., Golan 90, ill. Biljaletdinov 61.
    Andorra-Észtország 0-2
    Gól: Oper 31., Lindpere 60.
  • asfa
    #8113
    na kicsit pörgetünk :)
  • asfa
    #8112
    sajnos ugyanigy vagyok vele :( figyelemmel követem ahogy tudom..de wháá hihetetlen rossz ez a nem nyomják a tv-ben csak ami nincs... és igy szinte lehetetlen h megtudjam nézni neten :S :(
  • bigfoot
    #8111
    hát legnagyobb probléma hogy nem nyomatják a mecseket,és így élmény beszámolót nem lehet írni egy mecsről ha az ember nem látja, max annyit hogy jajdejó nyertünk,vagy a francba kikaptunk...
    és nekem perpill nem sok időm van,max annyi hogy megnézem a Chelsea weboldalakat és informálódom...
  • Jagumo
    #8110
    méer halódik a topik?:D
  • bigfoot
    #8109
    nem gáz annyira az egy pont!
    bár 3 pont kellett volna üldözni az arsenalt
  • asfa
    #8108
    Chelsea - Everton 1-1 (0-0)

    2007. november 11., 15:00 - Stamford Bridge
    Bíró: Alan Wiley
    Nézőszám: 41.683

    Gól: Drogba (71.) ill. Cahill (89.)
    Sárga: Belletti (51.), Essien (66.) ill. Neville (38.), Pienaar (90+2.)
    Piros: -

    Chelsea
    Felállás (4-3-3): Cudicini; Belletti, Alex, Carvalho (Ben-Haim 29.), Bridge; Essien, Mikel, Lampard (c); Wright-Phillips (Kalou 63.), Drogba, J. Cole
    Cserepadon maradt: Hilario, Pizarro, Shevchenko

    Everton
    Felállás (4-4-1-1): Howard; Hibbert, Yobo, Lescott, Valente; Osman, Carsley (Gravesen 75.), Neville (McFadden 46.) (c), Pienaar; Cahill; Yakubu (Anichebe 46.)
    Cserepadon maradt: Wessels, Jagielka

    Statisztikák
    59% Labdabirtoklás 41%
    15 Kapuralövések 6
    10 Kaput eltaláló lövések 2
    13 Szabálytalanságok 16
    9 Szögletek 1

    Letöltések
    Drogba gólja a 71. percben
    Cahill gólja a 89. percben

    Összefoglaló

    A mérkőzés első félidejében a Chelsea egyértelmű fölényben játszott, Lampard, Drogba és Wright-Phillips előtt is adódott gólszerzési lehetőség, de Howard hatalmas védéseivel még meg tudta akadályozni a Kékeket abban, hogy megszerezzék a vezetést.

    A hazaiak dolgát nem könnyítette, hogy az első fél óra végén egyik alapemberük, Carvalho egy szerencsétlen esést követően megsérült és Tal Ben Haim-nak kellett bejönnie. A második játékrész nem alakult úgy, ahogy Avram Grant szerette volna, hiszen az Everton összeszedte magát és sokkal fegyelmezettebben védekeztek.

    Ennek ellenére Alex majdnem megszerezte a vezetést, de ekkor még tisztázni tudtak a vendégek a gólvonalról.

    A 71. percben azonban Kalou szögletét Drogba váltotta gólra egy szép csúsztatással. Ekkor úgy nézett ki, hogy a Chelsea hozni tudja a mérkőzést, hiszen az Everton nem tudott kidolgozni komolyabb helyzetet.

    Aztán a 89. percben jött a hidegzuhany. Ekkor Cahill egy beadást követően le tudta venni a labdát Belletti mellett és gyönyörű mozdulattal, 8 méterről a hálóba jutatta a labdát. Ezután már nem történt semmi érdemleges, így a Chelsea csupán egy pontot tudott megszerezni és tovább nőhet a hátránya a listavezető Arsenal-al szemben.

    A mérkőzés embere: Frank Lampard

    Franky újból pazar formában játszott, sok jó passza volt, és jó néhányszor megdolgoztatta az Everton amerikai kapusát. A mezőnyben végzett nagy munkájáért ezen a héten ő lett a Chelsea legjobbja.
  • WiZZ
    #8107
    gólt kaptunk :( :( 1-1
    89' Cahill
  • WiZZ
    #8106
    1-0ra vezetünk :D
    D. Drogba (70)
  • bigfoot
    #8105
    szegény:(
    rem hamar visszatér
    0-0 nem rossz,Pizarro milyen keveset játszik
  • asfa
    #8104
    Grant végülis örült az eredménynek

    Grant végülis örült az eredménynekA Kékék lecsúsztak arról a nagy esélyről, hogy bebiztosítsák a helyüket a Bajnokok Ligája következő körében, hiszen a tegnapi folyamán a Schalke ellen a csapat csak 0-0-át játszott.

    Mirko Slomka játékosai rendkívül szerencsétlenek voltak, nem tudták bebiztosítani a három pontot, pedig Rafinha és Peter Lovenkrands is megszerezhette volna a vezetést.

    "Győzni akartunk, de nem volt könnyű a Schalke otthonában játszani. Győzniük kellett volna. Ez nem volt egy rossz eredmény, de nem nyújtottuk a legjobb játékunkat."

    "Nagyon rossz játszani akkor, ha az ellenfeled játszik hazai pályán. Hazai pályán mindenki jól érzi magát. Harcolnod kell akkor is, ha idegenben játszol. Első helyen vagyunk, kezünkben van a továbbjutás lehetősége, emellett nagyon boldog és magabiztos vagyok. Folytatunk kell tovább a menetelésünket, de ez nem lesz könnyű. Nem gondolom azt, hogy a meccs túlnyomó részében védekeztünk volna. Ez nem volt egy rossz játék." - mondta Grant.

    Petr Cech a második félidőre nem jött ki, hiszen vádli sérülést szenvedett.

    "Az, hogy milyen súlyos a sérülés, azt még nem tudjuk pontosan. Meg is kérdeztem a második félidő előtt a csapat orvosától, hogy folytassa-e Cech a játékot, s azt válaszolta, hogy ne."

    Cech helyett a második félidőben Carlo Cudicini védett.
  • asfa
    #8103
    Néhány héten belül játszhat Ballack

    A Bajnokok Ligájában biztosan nem kap szerepet idén ősszel a 31 éves német középpályás, mivel a csapat korábbi trénere, Jose Mourinho éppen a makacs sérülése miatt nem jelölte a BL-keretbe. Néhány héten belül azonban harcra kész lesz a német a londoni klub orvosa szerint.

    "Még nem százszázalékos, de a rehabilitáció rövidesen véget ér." -nyilatkozta az ESPN Soccernetnek Brian English. A Chelsea ősszel kinevezett új trénere sem tudott pontos időponttal szolgálni, elmondása szerint nagyon sok függ attól, hogy a játékos miként bírja az elkövetkező 2-3 hétben a fokozatos terhelést.

    "Ballack a napokban a tartalékcsapattal együtt edzett, és jó benyomást tett rám, az utóbbi időben sokat javult az állapota. Nem akarjuk elsietni a dolgot, de remélem hamarosan visszatérhet." - nyilatkozta Avram Grant. A német válogatott szövetségi kapitánya is visszavárja az irányító középpályást, de egyelőre kizártnak tűnik, hogy Ballack a két utolsó idei tétmeccsen (november 17. Ciprus, illetve november 21. Wales ellen) pályára lépjen.

    A 77-szeres német válogatott legutóbb áprilisban a Newcastle United ellen játszott. Öt nappal később a játékost megműtötték, júliusban pedig ismét kés alá kellett feküdnie, mert a sebe nem akart rendesen gyógyulni.
  • asfa
    #8102
    Nem súlyos Cech izomszakadása

    Petr Cech, a Chelsea cseh hálóőre nem tudta végigvédeni a Schalke elleni BL-találkozót, és várhatóan a hétvégi bajnokit is kihagyja.

    Cech a Schalke elleni összecsapáson a szünetben adta át a helyét Carlo Cudicininek, mert egy rossz mozdulatot követően a találkozó elejétől fájdalmat érzett a vádlijában. Az orvosok attól tartottak, hogy nem kerülhető el a műtét, a szerdai vizsgálatok azonban kiderítették, hogy csak egy apró izomszakadásról van szó, amely néhány nap pihenés után teljesen rendbe jön. Cech várhatóan kihagyja a hétvégi, Everton elleni bajnokit, a válogatott szünet után azonban ismét elfoglalhatja helyét a gólvonalon.

    - Nem tudom, hogy történt a sérülés, a tizedik perc körül kezdtem el érezni a fájdalmat. Az első félidőt még végigvédtem, és csak szünetben kértem cserét – emlékezett vissza Cech.
  • asfa
    #8101
    0-0 lett a meccs..
    nembaj 1 pon van
    HAJRÁ KÉKEK!
  • asfa
    #8100
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • asfa
    #8099
    Sinclair kölcsönben!

    A 18 éves támadó szélső ebben a szezonban három alkalommal játszott csapatunkban, köztük két alkalommal induló volt a Carling Cup mérkőzéseinken. Szeptemberben a Hull ellen, megszerezte első gólját, és múlt héten is jó teljesítményt mutatott a Leicester elleni meccsünkön. Sinclair a Kékek csapatában tavaly, a Wycombie elleni Carling Cup mérkőzésen debütált, és rendszeres tagja a 19 év alatti angol válogatottnak.

    Sinclair a Queens Park Rangers-nél két másik kölcsönadott Chelsea játékoshoz csatlakozik, ugyanis a QPR-nél játszik jelenleg két másik fiatal játékosunk, Ben Sahar és Michael Mancienne is. Reméljük, hogy fog játéklehetőséget kapni, és sok sikert kívánunk neki!
  • asfa
    #8098
    Schalke - Chelsea előzetes

    Avram Grant együttese jelenleg hét pontjával vezeti a B csoportot megelőzve a Rosenborgot, a Schalke-t, valamint a Valencia-t.

    A Chelsea akár már ma bebiztosíthatja a helyét a legjobb 16 csapat között, amennyiben legyőzik német riválisukat és a Rosenborg idegenben nyerni tud a Valencia ellen.

    A Kékek bizakodva várhatják a mérkőzést, hiszen legutóbbi kilenc mérkőzésükből nyolcat meg tudtak nyerni, beleértve a Schalke elleni 2-0-ás győzelmet is.

    Rossz hír viszont, hogy három védő is sérült a csapatból. John Terry, Ashley Cole és Paulo Ferreira is kénytelen lesz kihagyni a találkozót, viszont Joe Cole valószínűleg játszani fog miután felépült kisebb sérüléséből.

    A Schalke-nak egyelőre nincs túl sok oka az örömre, hiszen a bajnokságban elszenvedték első vereségüket és csupán hetedik helyen állnak hazájuk bajnokságában.

    Ráadásul Mirko Slomka nem számolhat Gerald Asamoah-val, Fabian Ernst-el és Kevin Kuranyi-val sem hiszen mindhárman sérültek.

    Hivatalos kezdőcsapatok:

    Schalke (4-2-3-1): Neuer; Rafinha, Bordon (c), Krystajic, Westermann; Jones, Bajramovic; Asamoah, Rakitic, Ozil; Larsen
    Csere: Schober, Grossmuller, Howedes, Azaouagh, Lovenkrands.

    Chelsea (4-3-3): Cech; Belletti, Alex, Carvalho, Bridge; Essien, Lampard (c), Makelele, J.Cole, Drogba, Malouda.
    Csere: Carlo Cudicini, Tal Ben-Haim, John Mikel Obi, Shaun Wright-Phillips, Salomon Kalou, Claudio Pizarro, Andriy Shevchenko

    A találkozót a legtöbb magyar alapcsomagban megtalálható Sat1 közvetíti.
  • bonebeni
    #8097
    hát ez elég lol
  • pilboy
    #8096
    The Sun= pletyka, hülyeség
  • asfa
    #8095
    elég pletyka szagu.....
  • asfa
    #8094
    Drogba: Gusztustalan volt a Chelsea-be igazolásom

    A The Sun hasábjain Didier Drogba elismerte, hogy nagyon nehéz döntés volt engedni a Chelsea hívásának, és elhagyni az Olympique Marseille együttesét.

    Az elefántcsontparti csatár nem is tagadta, hogy rosszul volt a döntés miatt, amely után hetekig honvágya volt. Drogba szerint azokban a napokban csak a franciául tudó csapattársak enyhítették a kínt, amely Londonba igazolásával járt. Geremi, Makelele és Gallas segítette ki a mélypontról Drogbát, aki azóta is bánja döntését.

    - A nap, amikor aláírtam a Chelsea-hez, rettenetes volt. Rosszul voltam, gusztustalannak éreztem magam. Tudom, hogy sokan ezt nem értik meg, de így volt – jelentette ki Drogba. – Azt is értem, hogy most sokan az átigazolás anyagi részével foglalkoznak, de engem nem érdekel a pénz. Hetekig nagyon rosszul éreztem magam, szerencsém volt a franciául jól beszélő csapattársakkal.
  • asfa
    #8093
    kész vok pazdet :ASDASDASD
  • ryhdeksan
    #8092
    nagyon penge a banneretek