24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #22674
    Így van, az előjelek jók, így kell kezdeni, h a legnagyobb ellenfelek ellen is meglegyen a bátorság és önbizalom, és akkor a City is félhet.
  • hedonist
    #22673
    Ha a hölgy a középpontja a posztnak, igen ő a csapatorvosunk:)
  • Steve Downie
    #22672
    (L)

  • Japep
    #22671

    Ez igaz, de ne feledjük, hogy eddig a legnagyobb ellenfelünk a Newcastle volt, hazai pályán.
  • hedonist
    #22670
    2-2 lett, nagyok közül nekünk indul a legjobban az idény:)
  • hedonist
    #22669
    City nem valami acélos, Pool már vezet!
  • hedonist
    #22668


    Arsenal idén még gólt sem rúgott, MU 1 győzelem, 1 vereség, Spurs gyenge, Nemsokára meg drukkolhatunk a Poolnak, hogy elkapja a City-t.

    Persze még az elején vagyunk, de bíztatóak a jelek.
  • Bulykin
    #22667
    Hazard az első játékos a PL történetében, aki az első 3 meccsen egymás után lett a mérkőzés embere!

    Moses én se értem miért igazoltuk le...de abban bízok, hogy pozitív csalódás lesz, mert azért ellenünk az első fordulóban jól tolta :)
  • hedonist
    #22666
    Hát meglátjuk, mindenesetre nagyon hosszú és kőkemény idényünk lesz, és reméljük elkerülnek a sérülések, de bármikor benne van és akkor majd milyen jó lesz, h ennyi minőségi emberünk van.

    Persze félő, amit Japep mond, hogy hányan akarnak majd távozni padozás miatt:s
  • Bencee7
    #22665
    Moses nálam is kicsit a miért kellett kategória, Marin játéka nekem tetszett, biztos jó a srác, de most, ilyen kerettel nem érzem szükségét :\
  • Japep
    #22664

    Persze láttam, de engem még nem győzött meg. :)
  • hedonist
    #22663
    Marint? felkészülésiken láttad? Ha neki is sikerül beilleszkedni, óriási erősítés lesz.

    Csak egy gond van vele, ennyire sérülékeny, hogy már most kidőlt..:S
  • Japep
    #22662

    Hát ne legyen igazam, de ő az egyik, akit nem értek, miért. A másik Moses. Emellett a keret mellett én nem látom, miért ők lennének az állandó kezdők - ha csak nem kezd bele komoly rotálásba RDM, ehhez viszont a játékosoknak is tűrniük kell, hogy kb. csak minden második meccsen játszanak.
  • hedonist
    #22661
    Elvonultak a felhők a Bridge fölül:)

    Ha ez a labdája amúgy célba ér, és nem fejeli ki a védő, akkor az gól, mert nagyon pontos volt:)

    Sztem Marin amúgy kezdő lesz. Most ugye Bertrand játszott balszélen, ha felépül, Marin fog.
  • miezviz
    #22660
    Én sem kritizáltam soha, szívét lelkét kitette mindig!
    De a mai Torres nem csak küzdeni tud hanem villanni is szerencsére :)
  • Japep
    #22659

    Torres kezd belejönni a gólokba is, bár én előtte is megláttam benne a hasznosságot.



    Azért nem semmi, ahogy összehozták... :)

  • Japep
    #22658

    Igen, erős, de ennek meg az a hátránya, hogy sokan nem fogják a padon tölteni a karrierjüket és így elmennek lehet fél/1 év utána... :S

    Van egy pár ember, aki nem zavarna, viszont vannak páran, akik igen.
  • miezviz
    #22657
    Értékes gondolat azt aláírom.
    De más vélemény :)
    Remélem idén bizonyít Lamps neked is hedonist.

    Más: Azon gondolkodtam, hogy vicces mekkora csata lesz még a kispadra kerülésért is!
    Essien, Sturridge, Moses, Marin, Meireles,Romeu ők alap padosok de kell még ugye kapus meg ott lesz Cahill vagy Luiz tehát kiszorul valaki meg az új spanyol srác.
    Nagy nevek akik közül csak 3 an lesznek mindig becserélve, ez azért nem akármi! Erős most a keret nagyon!
  • hedonist
    #22656
    Sajnos en nem igy latom, Kov meccsen, amin kezdo lesz meg lehet majd figyelni a jatek gyorsasag kulonbseget, eladott labdak.

    Nekem is nagy kedvencem, mint sokunknak, de sajnos eljartfelette az ido mega kenyelem.. Drogbara ez egyaltalan nem volt igaz, egy ross szot nem szoltam ra soha, rajtam mulna ma is o lenne a kezdo.

    RDM meg h miert jatszatja? Lathattuk mi tortenek, ha vki belenyul a Chelsea hierarchiaba.. Letezo jelenseg, sajnos. Erdekes mas csapatban az oregek elfogadjak, mar nem 90 percesek, Scholes, Giggs..

    En igy latom.. Persze vannak jo pillanatai, meccsei, de pl a Wigan elleni 11 est is majdnem megfogta a kapus.. Teny, bement, de a szerencsen mult. Volt ido mikor Drogba rugta tavaly elott asszem.. Nem veletlenul.

    Sajnalom, ha valaki tul kemeny velemenynek tartja, teny, h en biralom a legtobbet, de talan azert, mert sokan nem veszik eszre.
  • miezviz
    #22655
    Ezt én is észrevettem h hedonist jogtalanul sokat kritizálja Lampsot.
    Jelenleg bőven befér még mindig és még mindig klasszis, tavalyi Barca meccsekre is elég gondolni mi paszt adott Ramiresnek.
    Azt sem vettem észre h lassítja a játékot mert nem így van, akkor RDM sem erőltetné :)

    Boldog vagyok ahogy eddig mennek a dolgok :)
  • Bencee7
    #22654
    Azért lassan befejezhetnéd a folyamatos Lampard fikázást Szerintem pont ugyanúgy és ugyanoda lőtte, ahova Lamps szokta, nem is volt vele baj...
    Ramires is padozott, pedig tudtommal ő nem sérült :)

    Amúgy jó meccs volt, Torres gólnak nagyon örülök, Hazard meg elképesztő
  • FireWhisper
    #22653
    Az bizony a 6. gólpassza volt, mivel a FIFA beleszámolja a kiharcolt tizenegyeseket is (már ha egyből értékesítik persze)
  • Santata
    #22652
    Hazard lesz alighanem a hónap játékosa.
  • hedonist
    #22651
    Azt hiszem kijelenthetjuk, h akik azt mondtuk Torres kore csak csapat kell, igazunk volt.
  • hedonist
    #22650
    Igaz, igy folytatja uristen.. Bele se merek gondolni mi lesz itt:D befutnak meg marinek is oscarral...
  • Japep
    #22649

    A bajnokságban "csak" a negyediknél jár még. :D + Összehozott 2 büntetőt is.
    Hihetetlen ember.
  • hedonist
    #22648
    Hazard 6!!! odik gólpassza, és micsoda, na meg már 1 gólja is van:)
  • hedonist
    #22647
    MIJÁTÉÉÉK TOOOOOOOORRRRREEEEESSS!!
  • hedonist
    #22646
    halkan megjegyzem, kicsit jobban lövi, mint Frankie:s
  • hedonist
    #22645
    Torres nagyon pörög harcol verekszik, meg is van az eredménye, tizi, Hazard bevágta!!!
  • hedonist
    #22644
    De, pontosan arra gondolok.
  • miezviz
    #22643
    Melyik tét nélküli meccsre gondolsz?
    Gondolom nem az Európai Szuperkupa döntőjére :)
    Ott tuti kezdeni fog, pihentetés ez :)
  • szucsy89
    #22642
    tudtok adni linket a meccshez?
  • hedonist
    #22641
    Nem hiszem, h pihentetes az oka 2 meccs utan, foleg egy teljesen tet nelkuli meccsre.
  • miezviz
    #22640
    Essien azért érdekes h mennyire kiszorult a csapatból,ezen mindig elgondolkodom, Lampardot pihizteti a Madrid elleni meccsre.
  • hedonist
    #22639
    1 Petr Cech (c)
    2 Branislav Ivanovic
    24 Gary Cahill
    4 David Luiz
    3 Ashley Cole
    12 John Mikel Obi
    16 Raul Meireles
    10 Juan Mata
    17 Eden Hazard
    34 Ryan Bertrand
    9 Fernando Torres


    Substitutes: 22 Ross Turnbull, 5 Michael Essien, 6 Oriol Romeu, 7 Ramires, 8 Frank Lampard, 11 Oscar, 23 Daniel Sturridge.

    Orulok h Lampard helyett vedekezobb ember jatszik Mikel mellett. Bertrand megint kezdoben balszelen Cole elott, meglatjuk:)

    Jo hir Tiote keretben sem:)

    Na hajraaaa!
  • Bulykin
    #22638
    vezet a 3.percben már a Fulham a MU ellen, Duff góljával :P
  • hedonist
    #22637
    Tamadojatek megnyugtato, vedelem remelem eros lesz es figyelunk most mar 90 percen at, most mar tenyleg vege a nyaralasuknak!
  • Bulykin
    #22636
    Acpilicueta nincs nevezve a mai meccsre.
  • Bulykin
    #22635
    ellenünk az első fordulóban azért jól tolta, okozott pár kellemetlen percet a védelemnek :)

    Hát igen, a Newcastle kemény falat lesz, de hazai pályán játszunk és muszáj nyerni! GO BLUES!!!
    18:30kor a Digi is adja :P