24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #8491
    kapott egy 6ost a Newcastle :)
  • Japep
    #8490
    Köszi szépen, az ilyet mindig jó nézni... :D
  • banok
    #8489
    Chelsea-Tottenham 2-0 ::: gólok
  • Japep
    #8488

    Anelka a Chelsea-ből akar visszavonulni


    A francia gólzsák a Chelsea TV-nek adott nyilatkozatában elmondta: élete nagy lehetőségének tartja, hogy a londoni kékekhez igazolt. A kiváló támadó gólokat ígért a Chelsea drukkereinek.

    Nicolas Anelka nem sokat teketóriázott, kerek perec megmondta: nem fog csalódást okozni a Chelsea-szurkolóknak, akik egy halom gólt láthatnak majd tőle a Stamford Bridge-en. A francia csatár tett egy másik meglepő kijelentést is.

    - Azt hiszem, ez lesz az utolsó klubom, innen fogok visszavonulni – mondta Anelka. – Nagy lehetőség ez számomra, hiszen a Chelsea játékstílusa mindig is tetszett nekem. Alig várom, hogy pályára lépjek Avram Grant csapatában.

    A 28 éves klasszis három és fél éves szerződést írt alá, tehát a „visszavonulós” kijelentése finoman szólva is kicsit korainak tűnik. Anelka abban bízik, hogy játékával meggyőzi majd a klub vezetőit, érdemes vele hosszú távon számolni.

    - A Chelsea egy igazi sztárcsapat, tele klasszisokkal, akik a nehéz időkben is bizonyítottak. Éppen ezért örülök, hogy egy ilyen közegbe kerültem – vallotta be Anelka.

    Avram Grant is örül, hogy sikerült megszerezni a francia támadót. Az izraeli menedzser szerint Anelka nem csak azért nagyszerű, mert sok gólt lő, hanem azért is, mert kiválóan lát a pályán.

    - Nicolas Anelka egy kiváló csatár, aki amellett, hogy ontja a gólokat, minden fajta játékrendszerben remekül tud futballozni. Annak ellenére, hogy a keretünk most különböző okok miatt hiányos, a Chelsea nem hozott elhamarkodott döntést, amikor megszerezte őt, bármenyire is ezt hangoztatja a média – mondta a csapat trénere.

    A játékos a 39-es számú mezt kapta a londoni kékeknél.

    ---------------------------------------
  • Japep
    #8487

    CHELSEA [2 (1) - (0) 0] Tottenham

    2008. január 12., 16:00 - Stamford Bridge

    Játékvezető : Alan Whiley

    Gól : J. Belletti (19.), Wright-Phillips (78.)
    Sárga : Makelele (58.), Ballack (68.) ill. Boateng (23.), Malbranque (53.), O'Hara (75.), Lennon (78.)
    Piros :

    Chelsea : (4-3-3)
    Cech; Belletti, Alex, Carvalho, Ashley Cole; Wright-Phillips, Makelele; Ballack (c), Joe Cole, Pizarro (Anelka 58.); Malouda (Bridge 84.)

    Cserék : Cudicini, Ben-Haim, Sidwell

    Tottenham : (4-4-2)
    Cerny; Chimbonda, Dawson, King (c), Lee; Lennon, Boateng (Kaboul 84.), O'Hara (Defoe 77.), Malbranque (Taarabt 58.); Berbatov, Keane.

    CserékRobinson, Gunter

    Statisztikák

    52% Labdabirtoklás 48%
    8 Kapuralövések 6
    6 Kaput eltaláló lövések 2
    17 Szabálytalanságok 11
    4 Szögletek 7

    ----------------
    Anelka szerintem nyugodtam kezdhetett volna Pizarro helyett, ő nem sok mindent csinált...
  • Japep
    #8486
    Köszi!
  • Japep
    #8485
    Szép meccs volt, Belletti hatalmas gólt lőtt, és SWP is! Joe Cole nagyon szépen játszott.
    Az a Bellettis félpályás indítása utáni Anelka felsőléc bemehetett volna... :D

    Megvan a 3 pont, HAJRÁ, szép volt! :D

    Arsenal, Liverpool X-elt, reméljük a Newcastle is alkot valamit!

    Én is rokonoméknál néztem, aztán elment az EU2, és siethettem haza, hogy neten nézzem... :S
  • miki36
    #8484
    a Liverpool és az Arsenal meg csak x-elt:)
    eddig nagyszerű ez a forduló:)
  • miki36
    #8483
    énis csak olvastam :S
  • asfa
    #8482
    aj elment ja ez a szar :S és nem láttam :) De HAJRÁ
  • Japep
    #8481
    Ja, szépen csinálta J.Cole!!! :DDD

    Anelka lőjjön már egyet... :DDDD
  • miki36
    #8480
    góóól!!!:)
    Wright-Phillips, 2-0:))
  • Bulykin
    #8479
    elment az Eurosport 2!!! nem látom a meccseat:( ggrrrrrrrr
  • asfa
    #8478
    köszi :)
  • Freedom88
    #8477
    mekkora gól:)
  • asfa
    #8476
    félidő van.. még rugnunk kell egyet mert az egy gol nagyon nagyn kevés.. egy villanás vkitől Tottenhamben és oda a 2pontunk...
  • asfa
    #8475
    Tottenham majdnem akasztott egy golt.. első helyzetük..
    nagy a mezőnymunka.. GO BLUES
  • Skylime
    #8474
    cech szépen védett, hajrá
  • banok
    #8473
    Belletti gólja
  • asfa
    #8472
    HAJRÁ CHELSEA!! :)
    Beletti nem semmi megnézte magának és 20-30 közöttről egy nagyon nagy golt rugott! utoljára Wigan ellen rugott nagy golt meg egyáltalán golt!
    Rugni kell még
  • Skylime
    #8471
    csak így tovább, hajrá!
  • Nuno88
    #8470
    Belletti mekkora gólt akasztott o.0
  • asfa
    #8469
    euroisport 2 élőben nyomja!
    ORIÁSI GOOL
  • Skylime
    #8468
    Belletti, gyönyörű gól 1-0:)
  • asfa
    #8467
    GÓÓÓÓLLL 1-0 Belletti
  • Skylime
    #8466
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #8465

    Nicolas Anelka



    Nemzetiség : francia
    Született : 1979.03.14.
    Magasság/Súly : 185 cm/77 kg

    Előző klubbjai : Arsenal (96-99), Real Madrid (99-00), PSG (00-02), Liverpool (kölcsön/01-02), Manchester City (02-04,04-05), Fenerbahce (04-05,05-06,06-07), Bolton (06-07)

    2007-08 Bolton :
    PL - 18 meccs - 10 gól - 1 sárga/1 piros
    EC - 2 meccs - 1 gól - 0 sárga/0 piros
  • Japep
    #8464
    Már nincs rá szükség, mégis frissítették...LESZ MA A MECCS AZ EU2-N!!!
  • Japep
    #8463
    Valaki nem tudná megnézni pl az EuroSport2 TELETEXT-jén, hogy lesz-e ma a CHELSEA-Tottenham élőben 16:00-kor?
    Mert míg 14-én lett volna, úgy ment volna, de ugye visszahozták két nappal a meccset mára, és sehol sem frissítették, még az EU2 oldalán sem...

    Fontos lenne, előre is kössz!
  • Japep
    #8462



  • Prince23
    #8461
    remélem mindig kezdőben benne lesz
  • Japep
    #8460

    A Barca megijedt a Chelsea-től



    Joan Laporta, a katalán klub elnöke mielőbb új szerződést íratna alá Andrés Iniestával, nehogy a Chelsea megkaparintsa a középpályást.

    Iniesta leigazolása a Chelsea másodedzőjének, Henk Ten Caténak az ötlete volt, aki Frank Rijkaard segítőjeként sokáig dolgozott együtt a 23 éves középpályással, így tisztában van vele, hogy a futballista mekkora erősítést jelentene a londoni együttesnek. A Barca vezetősége természetesen szeretné megtartani egyik legnagyobb értékét, ezért a Chelsea érdeklődését megneszelve azonnal elkezdte előkészíteni Iniesta új szerződését.

    A kontraktus 2014-ig szólna, és évi 6 millió eurós fizetést garantálna a középpályásnak. Laporta abban bízik, hogy ha Iniesta aláírja a szerződést, akkor még a dúsgazdag Chelsea sem tudna akkora összeget kínálni, amellyel sikerülhetne megszerezni a futballistát.

    --------------------------------------
    Az tény, hogy Grant akar még egy csatárt igazolni, de szerintem nem ő lenne a megoldás (ha egyáltalán ő csatár)...a spanyolok túl gyengék a PL-hez, hacsak nem a L'pool-ba mennek... :S :D
  • asfa
    #8459
    na ez faja :) kiváncsi leszek rá
  • Skylime
    #8458
    jó vétel:) reméjük a tottenham ellen góllal vagy gólokkal mutatkozik be, szép lenne:) sok sikert neki a Chelseaben:)
  • Japep
    #8457

    Anelka a Chelsea-be igazolt!



    Bár a két klub még nem tette közé saját honlapján, de Nicolas Anelka aláírt a Chelsea csapatába!

    A SkySports információi szerint Anelka 4 és féléves szerződést írt alá, de az átigazolási díjat a Bolton még nem hozta nyilvánosságra, de a SkySports úgy tudja, hogy 15 millió fontot fizettünk a Francia támadóért.

    Avram Grant menedzser örül annak, hogy még a holnapi Tottenham elleni meccs előtt sikerült a megállapodás, mert így szint biztos, hogy Anelka is pályára lép a Stamford Bridge-i rangadón.

    A 28 éves csatár ebben a szezonban eddig 11 gól lőtt.

    ---------------------------------------------
    Ez nagyon jó hír, és most látom, hogy a hivatalos oldalakon is van nyoma (nem angolos vagyok /sajnos, de ezt a hibámat most "javítom"/, de amennyire ki tudom venni, szerintem ez az) :

    chelseafc.com : ANELKA STATEMENT
    Chelsea Football Club and Bolton Wanderers can confirm that terms have been agreed between the clubs for the transfer of Nicolas Anelka.


    bwfc.premiumtv.co.uk : Anelka Joins Chelsea For £15M
    BOLTON WANDERERS FC and Chelsea Football Club can confirm that terms have been agreed between the clubs for the transfer of Nicolas Anelka.


    Nekünk ez a legjobb igazolás a télen, és már játszhat is a Tottenham ellen!!!
  • Pethy23
    #8456
    Csak legyen már döntés!
  • Prince23
    #8455
    Hm ez jó döntés, de sztem nem fogja vállalni, mert fogja tudni, h Drogba miatt kihasználná a vezetőség, én kegalábbis a helyében lennénk meg a klubnak nem engedném el. És sajna ez lesz... de ha el is jönne... sztem cserepados lenne... ezért ne is jöjjön...max úgy h Sheva elhúzz. AKKOR JÖHET
  • Japep
    #8454

    Anelka a hétvége előtt a Chelsea-be igazolhat


    A BBC információja szerint a Bolton Wanderers francia csatára néhány napon belül aláírhat a Chelsea labdarúgócsapatához.

    A Stamford Bridge-iek izraeli menedzsere, Avram Grant bízik benne, hogy szombatig már hivatalosan is bejelentik a hírt, hogy Nicolas Anelka a Chelsea-ben folytatja pályafutását. A sietségre Grant szerint azért van szükség, mert jelenleg három támadója is sérüléssel bajlódik. A kékek szakvezetője bízik benne, hogy már a szombati, Tottenham elleni találkozón bevetheti Anelkát.

    - Hétfőre terveztük, de reméljük már sikerül szombatra leigazolni. Három csatárunk is sérült, ezért lenne fontos, minél előbb leszerződtetni Anelkát – mondta a keddi, Everton felett aratott Ligakupa-győzelem után Grant.

    ---------------------------------
    Ez is SS.hu, de tényleg jó lenne, ha megszereznénk minél hamarabb... :D
  • Prince23
    #8453
    Úgy látszik a jó (kékek)focistákkal nagy szerencse is jár, megint:D
    szép volt... SWP nagy gólt rúgott, látványos volt!
  • Japep
    #8452
    Azért Hilario szépett védett a végén...szép volt !!!