24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #8531
    1-0, most már ezt tartani kell! :D

    Reméljük lő egyet a Reading is!
  • miki36
    #8530
    :SS
    várható volt, de nagyonnem bántam volna ha kikapnak
  • asfa
    #8529
    arsenal,man utd is vezet!
  • miki36
    #8528
    ezaazzz:)))
    nah végre Pizarro:)
    GO GO CHELSEA!
  • asfa
    #8527
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLL
    PIZARROOOO 0-1
  • asfa
    #8526
    Anelka oriási ziccer :SSSS
    whááááá
  • asfa
    #8525
    HAJRÁ CHELSEA!!! nyerni KELL!!!
  • asfa
    #8524
    SWP megsérült és nem tud lábra állni bal bokája bedagadt.. gyanito mh sajnos ő is kidől nem kis időre
  • asfa
    #8523
    0-0 a félidő, vagy rendet tesz az edző vagy ma nem lesz 3 pont
  • asfa
    #8522
    nagyon gyengék vagyunk most!félidőben nagyo rendet kell tenni mert különben x se lesz
  • asfa
    #8521
    benyomtak megin... imádkozhatunk h ne rugjanak most golt!
  • asfa
    #8520
    Fulham-Arsenal 0-2.....nyernünk kellene
    HAJRÁ KÉKEK!!
  • asfa
    #8519
    oriási hiba.. hátul..erről beszéltem kapufa a Birminghamnek..... hihetetlen hiba..
  • Japep
    #8518
    Most már én is látom, találtam egy SopCast-es streamet! :D
    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • asfa
    #8517
    Pizarro be
    SWP le nem megy ma neki.. sérülés ?!
  • asfa
    #8516
    mezőnyfölényben játszunk de néha néha elmegy a Birmingham szal azért hátul figyelni kell!
  • asfa
    #8515
    HAJRÁ CHELSEA!!! :)
  • Japep
    #8514
    Úgy látom, nincs hozzá nagyon sok stream...pontosan 2 db, és az is TVAnts-os... :(
    Muszáj lesz elmennem, hogy láthassam élőben az EU2-n...
  • miki36
    #8513
    kötelező a győzelem, remélem simán behúzzuk:)
    Anelka meg vágjon párat:))
    GO BLUES!!!
  • Japep
    #8512

    Birmingham City - CHELSEA
    - PL 23.forduló - St.Andrew's Stadium -
    - előző meccs : CHE [3 - 2] BIR -
    - (Pizarro, Malouda, Essien) -
    - ma 16:00 - Eurosport2 -
    - vezeti : Rob Styles -



    Birmingham City : (4-4-2)

    Taylor - Kelly, Ridgewell, Schmitz, Queudrue - Larsson, Muamba, Johnson (c), Kapo - O'Connor, Jerome

    Cserepad : Doyle, Parnaby, McSheffrey, McFadden, Forssell



    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Avram Grant

    Cech
    Belletti - Alex - Carvalho - Ashley Cole
    Wright-Phillips - Makelele - Ballack (c)
    Joe Cole - Anelka - Malouda

    Cserepad : Cudicini, Ben-Haim, Bridge, Sidwell, Pizarro


    ----------------------------------------------------------
    Nyerni kell! Remélem Anelka lő gólt, vagy legalább gólpasszig eljut.
    Ivanovic nincs a keretben, ám a már "kölcsönben lévő" Sidwell igen... :S

    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • asfa
    #8511
    A Chelsea megbüntetve

    40.000 fontos bírságot szabott ki a Chelsea csapatára, az FA.

    A november 24-i Derby County elleni mérkőzésen, a játékvezető Marriner kiállította Essient, és utánna a Chelsea játékosai eléggé durván viselkedtek.

    A kiállítást megelőző ok az volt, hogy Essien lekönyökölte a Derby County játékosát.

    Forrás: www.thefa.com
  • Japep
    #8510

    Ivanovic első Chelsea-s nyilatkozata


    Szerda délután írta alá a három és fél éves szerződését, a 23 éves szerb válogatott Ivanovic, és már nyilatkozott a Chelsea TV-nek, s most először beszélt a ChelseaFC.com-nak az új igazolás.

    Ivanovic, 2006. nyara óta a Lokomotiv Moskvánál játszott, a tavalyi év novemberéig. Most már Chelsea játékosa.

    "Egyénileg edzettem és remélem, hogy csatlakozhatom a csapathoz, és azt is remélem, hogy gyorsan betudok majd illeszkedni. Természetesen még az új edzéshez nem vagyok hozzászokva, de majd ez idővel fejlődni fog." - mondta Ivanovic.

    "Középhátvédet játszottam Szerbiában, Oroszországban játszottam a védelem jobboldalán. Eléggé jól teljesítettem mindkét poszton, és megpróbálok majd itt is ugyanilyen jól játszani, a két poszt közül az egyiken."

    "Rugalmasságra fogok törekedni, de majd az emberek elfogják dönteni, hogy számomra melyik poszt való. Középpályán is játszottam már. Azt szeretném, hogy a rajongók lássák, milyen játékos vagyok, mert az nem jó kezdés, ha rosszul mutatkozol be."

    A nemzeti csapatban Ivanovic, a Manchester United védőjével, Nemanja Vidic-el alkotja a védelmet.

    "Minden futballista álma, hogy javítson magán. Végül, egy jó csapatban is kell játszani. Sok tapasztalatot kaptam, és azt gondolom, hogy igen sokat javítottam az elmúlt években Oroszországban. Remélem, hogy a maximumot fogom nyújtani, és a debütálásomkor betudom mutatni a képességeimet."


    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Anelka: a Chelsea a legnagyobb!


    Nicolas Anelka, a londoni Kékek friss igazolása máris trófeákról álmodozik, és úgy véli, a Chelsea-nél nincs jobb csapat a világon.

    Nicolas Anelka még meg sem szokta igazán a légkört a Chelsea-nél, annyit azonban már most is tapasztalt, hogy kijelenthesse: új együttesénél jobb csapat nem nagyon van a világon. A francia csatár a Boltonban arról panaszkodott, hogy csapatával nem küzdhet nagyobb célokért, ez az akadály már elhárult, Londonban még minden sorozatot megnyerhet.

    - Mindig is trófeákat akartam nyerni, a Chelsea-nél megvalósulhat a vágyam, megnyerhetem a Bajnokok Ligáját is! El sem tudom mondani, mennyire örülök, hogy itt megkapom a lehetőséget a céljaim megvalósítására! Minden sorozatban harcban állunk a végső győzelemért, és meggyőződésem, hogy nyugodtak lehetünk, mert nincs jobb játékosállománnyal rendelkező csapat a Chelsea-nél - nyilatkozta Anelka.
  • Japep
    #8509
    Igazából lehet is mire...még tán 20 sincs, és már megfordult a Chelseaben és az Arsenalban...
  • LasCar16
    #8508
    arca az van:}
  • Japep
    #8507

    Máris elvágyódik a Portsmouthból Diarra



    Lassana Diarra három és fél éves szerződést kötött a Portsmouth labdarúgócsapatával. A kiváló középpályás szerződésén még meg sem száradt a tinta, ő máris tovább állna.

    A francia játékos nem sok sót evett meg az Arsenalnál, mindössze tizenhárom alkalommal lépett pályára az ágyúsoknál. Diarra tavaly nyáron érkezett a klubhoz, a városi rivális Chelsea-től. A Portsmouth újonca mindjárt egy megdöbbentő nyilatkozattal kezdte bemutatkozását.

    - Aki ismer, tudta, hogy el akarom hagyni az Arsenalt. Nem az ágyúsokra és nem a Chelsea-re vágytam, hanem a Portsmouthra. Biztos vagyok benne, hogy jól döntöttem, hiszen itt végre játszani fogok. Harry Redknapp remek edző, akit nagyon tisztelek - vélekedett Diarra, aki azt is elmondta, a Pompey szurkolóinak el kell majd fogadniuk, ha egy nagycsapat kivásárolja őt.

    - Nem a Portsmouthban fogom befejezni a játékot, ez szinte biztos. Nagyon jó csapatnak tartom új együttesemet, de ha remekelni fogok, biztosan bejelentkeznek majd értem, és akkor a drukkereknek meg kell érteniük, ha elmegyek.

    A gárda menedzsere is dícsérte a játékost, Harry Redknapp szerint Diarrával sokkal stabilabb lesz a Portsmouth játéka.

    - Nagyon jó fizikumú, kiváló technikai adottságokkal rendelkező futballista. Szerintem már most a Premiership egyik legjobb középpályása, de nálunk tovább fejlődhet - nyilatkozta Redknapp.

    --------------------------------------------------
    Kellett neki elmenni a Chelseatől... :S
    Most nekünk is jól jönne, ha itt lenne.
    Ő egy nagyon jó játékos, és csak fejlődni fog, kár hogy elengedtük!
  • Japep
    #8506

    Ivanovic a Chelsea-ben
    [KÉP]



    Ivanovic egy 3 és fél éves szerződést írt alá a londoni Kékekkel és akár már a hétvégén is játszhat a Birmingham City ellen, ha Avram Grant is úgy akarja.

    A játékos rendkívül sokoldalú, hiszen a védelem középen és a jobb oldalán is tud játszani, valamint védekező középpályásként is megállja helyét.

    "Minden játékos álma az, hogy fejlődjön és egy ilyen nagy klubban, mint a Chelsea, ezt megtehetem." - nyilatkozta a szerb védő a klub hivatalos honlapjának.

    Az átigazolási összeget nem tették közzé, de azt tudni lehet, hogy a játékos a 2-es mezt fogja viselni.
  • asfa
    #8505
    egész komoly védőnek tűnik :)
  • miki36
    #8504
    grat Petr-nek, Ivanovic pedig egy állat, amolyan R.Carlos stílusú védő:)
    Ivanovic
  • asfa
    #8503
  • Japep
    #8502

    Cech a II. az év kapusa címben


    1. Gianluigi Buffon Juventus FC Olaszország 209
    2. Petr Èech Chelsea FC Cseh köztársaság 172
    3. Iker Casillas Real Madrid Spanyolország 124

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Ivanovic aláír!


    "Chelsea Football Club can confirm it has agreed terms with Lokomotiv Moscow for the transfer of Branislav Ivanovic. A work permit application has also been successful for the player."

    A Chelsea FC megegyezett a Lokomotiv Moscowal Branislav Ivanovic igazolásásval kapcsolatban. Az átigazolás minden tekintetben sikeresnek mondható! - írja a hivatalos oldal, ami azt jelenti, hogy a sok huza-vona után a szerb Ivanovic a téli átigazolási szezon második érkezője.

    Ivanovical egyébként már mindenben megegyezett a klub, mostmár csak a szokásos papírmunka és orvosi vizsgálat van hátra, és már írhatja is alá új szerződését.

    --------------------------------------
    Cechnek gratulálok, és reméljük hogy Ivanovic meg be fog vállni... :D
  • miki36
    #8501
  • chelseafan
    #8500
    Chelsea Football Club can confirm it has agreed terms with Lokomotiv Moscow for the transfer of Branislav Ivanovic. A work permit application has also been successful for the player.

    The transfer is now subject to the agreement of personal terms and passing of the medical.
  • bigfoot
    #8499
    hát kíváncsi leszek Drogba Anelka csatárkettősre
    mellettük még Sheva,Kalou,Pizarro hát piza csapatba kerülése már szinte esélytelen.ennyire rosszul játszik, mert szezon elején mikor még láttam mecseket nem volt rossz sőt, kezdésként igen jó
  • Japep
    #8498

    Terry: az Arsenal nem veszélyes


    John Terry, a Chelsea csapatkapitánya szerint csapatának elsősorban a Manchester Unitedre kell odafigyelnie, mert az Arsenal nem sokáig lesz a közvetlen élbolyban.

    Az Arsenal a hétvégi döntetlenjével kénytelen volt átadni az első helyét a Manchester Unitednek, de csak rosszabb gólkülönbségével szorul a második helyre. A bajnoki címre ácsingózó Chelsea-nél úgy vélik, Arsene Wenger együttesére nem kell különösebben figyelni, elsősorban a Manchester beérése a cél.

    - A United játssza a legjobb futballt, és rengeteg gólt szerez a meccsein. Óriási fenyegetést jelentenek ránk nézve. Az Arsenal még a tabella elején áll, de szerintem hamarosan vissza fog esni. A Liverpool a mostani pozíciójából már nem tud beleszólni a bajnoki címbe, mi azonban még oda tudunk érni az élre, ha nem lesznek hiányzóink és elkezdjük nyerni a meccseket - fogalmazott Terry.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Anelka: Jó csatárduót alkotnánk Drogbával


    Nicolas Anelka bízik benne, hogy jól ki tudja majd egészíteni Drogba játékát, amikor az elefántcsontparti csatár visszatér.

    Amikor Drogba, és honfitársa, Kalou visszatérnek az Afrika-bajnokságból, a Kékeknek a csatársorban komoly erők fognak rendelkezésükre állni, ráadásul közéjük számítandó Pizarro és az addigra játékképes Shevchenko is.

    Viszont Anelka nem úgy képzeli, hogy csupán Drogba pótlására fog egyszerűsödni a szerepe, hanem úgy véli, hogy ütőképes csatárpárt képesek formálni az afrikaival közösen.

    „Úgy gondolom, könnyű lesz Drogbával együtt játszani.” – áll Anelka kijelentése a klub weblapján.

    „Drogba nagy játékos, de én ismerem a játékstílusát. Jól tudnék a környezetében játszani, vagy játszhatnánk mindketten elől.”

    „Úgy gondolom, jól ki fogom egészíteni őt, mert érzem, hogy egy kreatív játékos vagyok.”

    „Nem akarok csak azért lenni a pályán, hogy gólokat rúgjak. Passzokat is akarok adni a többieknek, így szeretek játszani.”

    -----------------------------------------------------

    Terryvel egyetértek, Anelkának pedig szép az az utolsó mondata... :D
  • Etelkozi Vata
    #8497
    Ha Drogba menni akar, hadd menjen...
    Kösz a gólókat és viszlát...

    Nekem a Chelsea az Terry, Lampard és Joey...
  • Japep
    #8496
    Bulvár...ha van alapja, úgy is megtudjuk időben!
  • Bulykin
    #8495
    Hát én nem tudom ti hogy vagytok vele, én szeretem a Chelsea-t és Drogbával sincs semmi bajom, de már többször is nyilatkozta hogy el akar igazolni meg hogy nem is szereti igazából a klubbot, aztán jön egy fantasztikus csatár, Anelka és most meg beszól neki...pfff
  • Japep
    #8494

    Drogba üzenete: "Én vagyok a Chelsea sztárja!"


    Az elefántcsontparti támadó hazaüzent a franciának: a Chelsea-ben mindig is ő marad a legnagyobb sztár.

    Didier Drogba már az elefántcsontparti válogatottal készül az Afrika Kupára, távollétében pedig mindenki Nicolas Anelkára volt kíváncsi, a gárda frissen igazolt francia támadójára. Anelka egy félidőt játszott is a Tottenham ellen, kapufáig jutott és jó teljesítménnyel rukkolt elő, Drogba ezért nem állhatta meg, hogy megüzenje csapattársának: a londoni együttesben már elkelt a legnagyobb sztár szerepe.


    - Nem vagyok arrogáns, de hiszem, hogy én vagyok a Chelsea legnagyobb sztárja. Ha visszatértem az Afrika Kupáról, kétszáz százalékot fogok nyújtani, mert ebben a szezonban mindenképpen trófeákat akarok nyerni a csapattal. Nem aggódom a támadósor megerősítése miatt, Anelka érkezése egyáltalán nem jelent problémát számomra – nyilatkozta Drogba.

    Ennek ellenére Didier hozzá tette, hogy úgy érzi Anelka-val akár egy jó csatárkettőst is alkothatnának a kezdőben.

    ----------------------------
    Ez még jól is jöhet, ha majd Drogba visszatértével mindketten hajtani fognak egymás miatt... :D
    Akkor csak nem akarhat annyira elmenni innen Drogba, ahogyan azt a bulvár hangoztatja...
  • asfa
    #8493
    Best moments of Jose Mourinho
  • Bulykin
    #8492
    hát, most nemtom örüljek e vagy ne...mer nyert a MU, de 6ot lőtt és az biztos szép lehetett...nah mind1