24199
Chelsea Fan Club
  • miki36
    #8771
    *Malouda
  • miki36
    #8770
    Maloida le
    Pizarro be
  • Jagumo
    #8769
    tot - man utd eddig 1-0 :)
  • miki36
    #8768
    b@asszameg:S
  • Japep
    #8767
    1-1 Defoe
  • miki36
    #8766
    Ballackot kell ápolni:SS
    remélem nincs komoly baja
  • asfa
    #8765
    szzééép :)
  • miki36
    #8764
    Anelkaaaa:))))))
    de szép volt:)
  • Japep
    #8763
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    SWP hosszan Joe Colet, aki visszapasszolta Anelkának és GÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!

    :DDDDDDDDDDDD
  • miki36
    #8762
    nah félidő van... a Portsmouth szinte többet támad mint mi...
    még kapufáig is eljutottak, védelmünk nagyon gyenge, hiányzik nagyon Carvalho és Terry is... középpályáról nem is beszélve
    Joey hajt, akar, de nem csak neki kéne:(
    remélem kitalál valamit Grant a szünetben, mert ez így nem lesz jó
  • miki36
    #8761
    akkor atdhe, vagy star sports
  • Japep
    #8760
    Azt én is próbáltam, ki is írta, hogy connect... egy ideig, aztán meg STOP...és nem történik semmi... :(
  • miki36
    #8759
    soccer
  • Japep
    #8758
    És milyen csatorna???
  • Japep
    #8757
    Tottenham Hotspur [1 - 0] Manchester United

    20' Berbatov

    Még nem kell örülni...
  • asfa
    #8756
    #8751
    off.. Tottenham vezet közben
  • miki36
    #8755
    én nézem, tvu-n:)
  • Japep
    #8754
    Valaki tudja nézni valahol???
  • Japep
    #8753

    Kanoute 2007 legjobb afrikai labdarúgója



    A Sevilla és a mali válogatott csatárát, Frederic Kanoutét választották 2007 legjobb afrikai labdarúgójának. A második Drogba, a harmadik Essien lett.

    Néhány nappal azután, hogy a mali labdarúgó-válogatott kiesett az Afrika Kupáról, a csapat ünnepelt sztárja a legnagyobb afrikai elismerésben részesült. Az ötvenhárom szövetségi kapitány megkérdezésével tartott voksoláson Kanoute kapta a legtöbb szavazatot, mögötte a Chelsea két sztárja, Didier Drogba és Michael Essien végzett. A Sevilla csatára tevékeny részese volt a gárda 2007-es sikereinek, az UEFA-kupában elért címvédésnek, a Spanyol Kupa-diadalnak és a spanyol Szuperkupa elhódításának.

    A legjobb afrikai labdarúgónak járó díjat tavaly Drogba vehette át, előtte pedig zsinórban háromszor Eto’o nyerte el.

    -----------------
    Grat nekik!
  • Japep
    #8752

    Portsmouth - CHELSEA
    - PL 25.f - Fratton Park -
    - Előző meccs : 0-1 Lampard -
    - ma 16:00 - ChelseaTV -
    - vezeti : Howard Webb -




    Portsmouth : (4-4-2)

    James - Johnson, Campbell (c), Hreidarsson, Pamarot - Hughes, Davis, Diarra, Kranjcar - Baros, Defoe

    Cserepad : Ashdown, Aubey, Lauren, Mendes, Mvuemba



    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Avram Grant

    Cech
    Belletti - Alex - Ben-Haim - Ashley Cole
    Wright-Phillips - Makelele (c) - Ballack
    Joe Cole - Anelka - Malouda

    Cserepad : Cudicini, Ferreira, Bridge, idwell, Pizarro


    -----------------------------------------------------------
    Kemény meccs lesz, de nyerni kell...
    Reméljük meglesz a 10 győzelem zsinórban! :D

    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • asfa
    #8751
    HAJRÁ CHELSEA! sajna nem közvetitik... Tottenham-Man Utd lesz nemsokára, szóval nem tudom nézni, neten meg nem szeretem.. de HAJRÁ NYERNI KELL!
  • asfa
    #8750
    Portsmouth - Chelsea előzetes

    2008.február 2. 16:00 - Fratton Park
    Játékvezető: Howard Webb
    Nézőszám: ?

    Portsmouth
    Felállás (4-4-2): James; Johnson, Campbell (c), Hreidarsson, Pamarot; Hughes, Davis, Diarra, Kranjcar; Baros, Defoe.
    Cserék: Ashdown, Aubey, Lauren, Mendes, Mvuemba.

    Chelsea FC
    Felállás (4-3-3): Cech; Belletti, Alex, Ben-Haim, Ashley Cole; Wright-Phillips, Makelele(c), Ballack; J. Cole, Anelka, Malouda
    Cserék: Carlo Cudicini, Paulo Ferreira, Wayne Bridge, Steve Sidwell, Claudio Pizarro.
  • asfa
    #8749
    ezt ne itt ha kérhetem
  • miki36
    #8748
    Arsenal drukker vagy-e:S
  • Japep
    #8747
    Ez nem az Arsenal topik...csak szólok! :D
  • Jagumo
    #8746
    félidő. 1-2 eddig:)
  • Jagumo
    #8745
    IGEN ! Man City - Arsenal 1-2!!! Jenson széép :)
  • Jagumo
    #8744
    Eduardo! jézus ! Man City - Arsenal 0-2 ,.... mekkora gól! gyönyörű :S

    syerintem 27. percben 0-2 ..áh esélytelen a city helyzete!
  • Jagumo
    #8743
    Man City - Arsenal 0-1 :(
  • Japep
    #8742

    Ma nézegettem a sportfogadásokat, és erre a két statisztikára figyeltem fel :





    Ezek magukért beszélnek...
  • Jagumo
    #8741
    reméljük :) :D
  • lippet
    #8740
    Remélem a Tottenham hozza a formáját, mint az Arsenal ellen!:D
    Mi meg nyerjünk!:D
  • miki36
    #8739
    Klubrekordra tör a Chelsea
    A Chelsea a Portsmouth otthonába látogat a Premiership 25. fordulójában. Ha a Kékek nyernek, új klubcsúcsot állítanak fel, minden sorozatot beleszámítva tíz egymást követő idegenbeli győzelemmel.

    "Szerintem senki sem hitte, hogy képesek leszünk erre. Azért tarthatunk itt, mert nagyon jó csapatunk van. Jó, hogy beállítottuk a klubcsúcsot, de még boldogabbak leszünk, ha meg is döntjük azt" - mondta Avram Grant menedzser.

    Frank Lampard még nem teljesen egészséges, de a kispadra talán már leülhet nagybátyja, Harry Redknapp együttese ellen. A Chelsea-ből hiányzik majd Franky-n kívül Carvalho, Sevcsenko, Terry és a négy afrikai: Drogba, Obi, Essien és Kalou.

    A Chelsea eddig kilencből kilenc mérkőzést nyert meg a Portsmouth ellen a Premier League-ben. Érdekesség, hogy a Kékek utóbbi négy fellépése a Fratton Parkban kivétel nélkül 2-0-s győzelmet hozott - ezzel az eredménnyel most is kiegyeznénk.
  • miki36
    #8738
    A fiatalok is menetelnek a kupában
    A Chelsea tíz év után jutott be ismét a legjobb nyolc közé az ifjúsági FA-kupában, miután legyőzte a Leicestert. A gólokat Morten Nielsen, Gaël Kakuta és Miroslav Stoch szerezte.

    A fiatalok a következő körben a Tottenham-Port Vale mérkőzés győztesével találkoznak.

    Chelsea - Leicester City 3-1

    Chelsea: Rhys Taylor; Nana Ofori-Twumasi, Jeffrey Bruma, Patrick van Aanholt, Ben Gordon (Tom Taiwo 76); Jacob Mellis (Lee Sawyer 70), Sergio Tejera, Michael Woods; Miroslav Stoch, Morten Nielsen (Adam Phillip 83), Gaël Kakuta.

    Leicester: Kevin O'Brien; Luke O'Neil, Scott Garner, Lathaniel Rowe-Turner, Joe Corr; Steven Howard, Fraser Tuttle (Jorrin John h-t), Lee Cox, Robbie Burns; Craig King, Ashley Chambers (Elliott Chamberlain 88).
  • asfa
    #8737
    Sztárokkal erősödött a Chelsea BL-kerete

    A Bajnokok Ligája kieséses szakaszában Michael Ballack és Nicolas Anelka is Avram Grant rendelkezésére állhat.

    Az UEFA szabályai szerint minden csapat változtathat Bajnokok Ligája-keretén a csoportkör után, így a Chelsea szakmai stábja is tud új játékosokat nevezni a sorozatra. Miután José Mourinho ősszel kihagyta a sérüléssel bajlódó Michael Ballackot a keretből, így adódott az egyik csere: a teljesen felépült és formába lendült német középpályás került be a csapatba. A másik változás is adta magát, a nemrégiben igazolt Nicolas Anelka ugyanis kulcsembere az együttesnek, így - mivel ősszel csak az UEFA-kupában játszott - ő is részt vehet a BL-összecsapásokon.

    A két új játékos miatt két futballistát ki kellett rakni a keretből: egyikőjük Steve Sidwell lett, a másik pedig a kezdőcsapat közeléből egyre inkább kiszoruló Claudio Pizarro.
  • miki36
    #8736
    most megy sportklubon Chelsea TV:)) mijó már:)
    előbb mutatták Barnsley elleni 6-0-t a 97/98-as szezonból, Vialli négy gólja nem volt semmi:)
    mostmeg Uefa meccs megy:)
  • Jagumo
    #8735



    Grant több gólt akar

    Nagyon elégedett vagyok a csapat teljsítményével, de az a baj, hogy nem hasznájuk ki a gólszerzési lehetőségeket. 3 hónapja edzősködöm itt, azóta nagyon jól játszunk, csak a sérülések közbejöttek."

    "Remélem, hogy minden porondon ilyen eredményesen fogunk játszani. A játékosok kedvel játszanak itt. Én akkor leszek boldog, ha minden mérkőzésen 5-6 gólhelyzetet sikerül kialakítanunk. Ha sok lehetőséged van, sok gólt szerzel, ez ilyen egyszerű."

    "Most láthattuk először a fiúktól, hogy az utolsó 20-25 percben is odateszik magukat. Ezelőtt pár meccset azért buktunk el vagy hoztunk döntetlenre, mert a mérkőzés utolsó perceiben kiengedtünk és ezt az ellenfél könyörtelenül kihasználta."

    Grant külön kiemelte Michael Ballackot, aki gólt szerzett a "Kékeknek".

    "Az egész csapat jól játszott, de külön ki kell emelni Ballackot. Nagyon örülök, hogy visszatért." - fejezte be Grant.
  • Jagumo
    #8734
    az nemjó hogy a Man UTD-nek a gólaránya +37-es nekünk meg +21-es és ez uyg zavaró...:D
  • asfa
    #8733
    igaz..de a Tottenham jonak tűnik :) bár sajna Manchester is jo most..
    de nyerjünk és nem lényeg :) Hajrá KÉKEK!
  • miki36
    #8732
    jaja... de a city nincs a legjobb formában... de nekünk nagyon fontos lenne a győzelem:) HAJRÁ CHELSEA!