24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #8731
    Pompey mindig erős hazai pályán.. nagyon nehéz dolgunk lesz ahogy a Manchesternek és az Arsenalnak is ;)
  • Bulykin
    #8730
    A Pompy most nagyon erős lett, mert Baros és Defoe már ott van, nagyon nehéz meccs lesz az szerintem.....
    Az EU2 adja majd?
  • Jagumo
    #8729
    holnap lesznek még jómeccsek:)

    Tottenham - Man Utd

    Man City - Arsenal

    Portsmouth - Chelsea

    mind a 3 nagy csapat vendénként fog meccset játszani:) majd meglátjuk mileszz
  • Jagumo
    #8728
    fejlődjenek is :D
  • miki36
    #8727
    szerintem is:) Drogábal együtt nagyon durvák lesznek:)
    a három kölcsönadottnak nagyon örülök... remélem sokat fejlődnek:)
  • Jagumo
    #8726
    Átigazolási szezon véget ért!

    Érkezett:

    Nicolas Anelka, 28, Bolton, 15 millió Font
    Branislav Ivanovic, 23, Lokomotiv Moskau, 8 millió Font
    Franco Di Santo, 18, Audax Italiano, 4 millió Font
    Ben Sahar, 18, Queens Park Rangers, kölcsönből vissza

    Távozott:
    Ryan Bertand, 18, Norwich City, kölcsön (6 hónap)
    Anthony Grant, 20, Southend, kölcsön (6 hónap)
    Adrian Pettigrew, 21, Rotherdam United, kölcsön (6 hónap)

    Anelka jóvétel volt (szerintem , de még nemigazán derült ki)

  • Jagumo
    #8725


    Makelele edzősködni fog a Chelsea-nél

    Miközben a csapat egy rekord-döntést jelentő, 10 egymást követő győztes meccsből álló sorozatra készül, a veterán Makelele – egyelőre nem hivatalos – edzői munkát kapott a Stamford Bridge-en.

    Makelele, aki 35 évet tölt február 18-án, öt mérkőzést játszott januárban, és kulcsszerepe volt a sok alapjátékost nélkülöző csapat győzelmeiben.

    „Az ősszel olyan egyezséget kötöttem az edzővel, hogy csak a nagy mérkőzéseken kell játszanom.” – nyilatkozta Makelele. – „Viszont a januári emberhiány miatt szükség volt a játékomra, és a csapaton természetesen örömmel segítettem.”

    „A felelősségem azonban mostantól kezdve nem csak a játékra fog korlátozódni: mellette edzősködni is fogok. Örülök, hogy tapasztalataim átadását már azelőtt elkezdhetem, mielőtt teljesen abbahagyom a labdarúgást.”

    „Mostantól az is a dolgom lesz, hogy minden tudásomat átadjam a fiatalabb középpályás játékosoknak, és megtanítsam őket, hogyan javíthatnak játékukon.”

    „Meg fogom tanítani nekik, hogyan helyezkedjenek és hogyan nehezítsék meg az ellenfél dolgát. A játékosoknak tudniuk kell, mikor passzoljanak, mikor változtassák meg a helyüket, és mikor tartsák maguknál a labdát. Ezek mindegyikét nagyon fontos tudniuk.”

    „Most abba a helyzetbe kerültem, hogy segíthetem a fiatalabb játékosokat mindezekkel a tudnivalókkal, és általuk nem csak egyénileg fognak jobbak lenni, hanem egyúttal jobb csapatjátékossá is fognak válni.”
  • Jagumo
    #8724
    nem tudom az előzőmeccs mennyi lett, de multévben láttam meccset ott fantasztikusan védett Cech! és 2:0-ra nyertünk akkor, hát mrglátjuk milessz:)
  • miki36
    #8723
    hát nem lesz könnyű meccs... de remélem behúzzuk:)
  • Jagumo
    #8722
    Portsmouth - Chelsea

    remélem nyerünk :) Szombaton lesz a meccs:)
  • asfa
    #8721
    szép volt Grat a csapatnak! :)
  • miki36
    #8720
    A tegnapi nap folyamán a játékosok meglepődhettek az edzőpályán, amikor nem más, mint az argentin legenda, Diego Maradona állított be a Chelsea-hez. Maradona a csapattagokkal ismerkedett meg, sokat beszélgetett Granttel és autogrammokat is osztott.

    A 47 éves argentin régi jóbarátja Avram Grantnek, már régóta ismerték egymást. A legjobban azonban Joe Cole volt lenyűgözve a váratlan látogatástól. Sheva és Ballack is sokat beszélgettek Diegóval. Shevchenko és Ballack, akik tegnap csatlakoztak újra a kerethez az edzésben, nagyon örültek a látogatónak:

    "A világfutballban ő egy hős, egy kiváló játékos, példakép mindenki számára. Nagyon nehéz utat járt be az élete során, de ő mindig jól döntött. Sokat fogyott, jól néz ki most és nagyon boldog is. Ő is szeret golfozni, mint én. Most viszont megyek, mert kezdődik az edzés." - nyilatkozta mosolyogva az ukrán aranylabdás.

    Braniszlav Ivanovics is csatlakozott már a kerethez, és keményen eddz. Csak Petr Cech nem mutatott felettéb kitörő örömöt, mivel elvesztett egy kapufalövő versenyt... :)
  • miki36
    #8719
    Ballack boldog a Chelsea-nél

    A német válogatott középpályás egy német lapnak nyilatkozott, amiben kifejtette, hogy jól érzi magát Londonban és esze ágában sincs távozni. Ballack az előző két meccset, az Everton elleni Ligakupa-elődöntőt és a Wigan elleni FA-kupa mérkőzést kihagyta vádlisérülés miatt, de a holnapi Reading elleni mérkőzésen már harcra kész.

    Az egykori Bayern München játékos 2006 nyarán csatlakozott a csapathoz, és még két éve van a szerződéséből, amit örömmel tölt ki Londonban. Így nyilatkozott a 31 éves játékos:

    "Ebben a pillanatban teljes mértékben elégedett és boldog vagyok a Chelsea-nél. A feleségemmel és családommal berendezkedtünk Angliában. Egy nagyszerű csapatban játszom és remélem nagyszerű eredményeket fogunk elérni."

    "Hogy mi lesz amikor lejár a szerződésem, majd meglátjuk. Vagy maradok még egy évig, vagy elmegyek máshova, esetleg befejezem a pályafutásomat, ezt sohasem tudhatod a futballban." - mondta Michael.
  • miki36
    #8718
    Megmérettetés előtt a fiatalok is...

    Immáron 4 éve nem játszott az ifi csapat a Bridge-en, így szinte mindegyik játékos először léphet pályára a klub stadionjában. Kivétel az a Michael Woods, aki bár állandó tartalékjátékos, a kora még megengedi, hogy az ifik között is játsszon. (még nincs 18 éves) Tavaly januárban egy FA kupa mérkőzésen jutott szóhoz José Mourinho irányítása alatt, igaz, alig 20 percet játszhatott mindössze. Elmondása szerint az egész csapat tűkön ülve várja a csütörtök estét, mindenki nagyon elszánt és magabiztos, de nem becsülik le a Leicester-t, hisz a korosztályában erős csapatnak számít.
    Sok szurkolót várnak a stadionba, hisz 10 éve nem fordult elő, hogy a legjobb 8 közé jutott volna a csapat a korosztályos FA kupában, így szükség van a bíztatásra.
    A mérkőzés magyar idő szerint 20 órakkor kezdődik és a Chelsea TV élőben közvetíti.
  • miki36
    #8717
    nah vége... a meccs végén kiengedtünk, talán elfáradtunk vagy csak elszórkoztuk, nem tudom... a lényeg a 3 pont, azért továbbra is érezni a sérültek/afrika kupások hiányát, de jobb volt a játékunk mint a Wigan ellen
    Szép volt srácok, HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Jagumo
    #8716
    vége! Ballack góljával 1-0:)
  • miki36
    #8715
    Wright-Phillips le
    Sidwell be
  • miki36
    #8714
    Ballack:S nem sok hiányzott
  • Jagumo
    #8713
    na ballack majdenm még 1 fejes gól:D
  • Jagumo
    #8712
    gec milyen szabadot lőtt a reading :D
  • miki36
    #8711
    nm:)
    Malouda le
    Pizarro be
  • Jagumo
    #8710
    malouada le pizzaro fel:)
  • Jagumo
    #8709
    Ez az :D:D:D sry h itt szerencséltlenkedtem :D

    MEGVAN :D jeee kösziiiiiiiiiiiiiiiiiii:D
  • miki36
    #8708
    rojadirecta.com-on megkeresed a meccset és katt
  • Jagumo
    #8707
    na fasza man ztd - portsmust megtaláltam a másikat nem találom:D
  • miki36
    #8706
    huh Anelka mekkora helyzet volt :O)
    Bridge szenzációs a bal szélen, védekezik és támad is, gyakorlatilag bejátssza a bal szélt:)
  • Jagumo
    #8705
    oh thx:)
  • miki36
    #8704
    streamen, de a stream nem egy tv:D
    leszeded pl. a tvu player nevű progit és ott a soccer tv-n
  • Jagumo
    #8703
    de te hol nézed a meccset? :S
  • Jagumo
    #8702
    áh azt már nemnézem meg ugy is belealszok :D TV előtt mindig elalszok:D
  • miki36
    #8701
    második félidőben kb. 3 ziccerünk volt, Hahnemann iszonyat jól véd:S
  • Jagumo
    #8700
    beírtam google-be találtam is olyat h Stram TV ... csakhogy az vami Live Sex meg Hard Sex meg ilyen dolgok vannak rajta....:D ott nincs meccs
  • Bulykin
    #8699
    A Mancherter meccs után 11órától fogja adni az Eurosport 2
    Amúgy port.hu:D
  • Skylime
    #8698
    Szép estét mindekinek és Hajrá CHELSEA!:)
  • Jagumo
    #8697
    lehet hülye vok...de az neten van? vagy kábel TV-n mert ha kábel ilyen csatornánk nincs:D
  • Csesza
    #8696
    stream-en
  • Jagumo
    #8695
    labdabirtoklás nemsemmi XD


    Statisztikák

    74% Labdabirtoklás 26%
    11 Kapuralövések 1
    9 Kaput eltaláló lövések 1
    4 Szabálytalanságok 4
    6 Szögletek 6
  • Jagumo
    #8694
    hol adják a meccset? :D

    euro Sport 2-őn a Man UTD - portsmust adják
  • asfa
    #8693
    :)ezt jo hallani HAJRÁ!!
  • miki36
    #8692
    nah szünet van...
    eddig jók vagyunk, beszorítjuk a readinget, Bridge és Joey játéka nagyon tetszik eddig, csak így tovább:)
    GO GO CHELSEA!!!