24199
Chelsea Fan Club
  • Jagumo
    #8811
    www.nemzetisport.hu!

    én special lusta vagyok, de amit érdekel ott mrgnézheti az összes meccs végeredményét (PL) le van irva az összes forduló :D
  • asfa
    #8810
    azt ir itt amit akar, ha flémelni akarsz,máshol!
  • pilboy
    #8809
    egyáltalán nem csinálom a fesztivált, csak előbb nézzen utána a dolgoknak, aztán lehet beszélni
  • Jagumo
    #8808
    de tényleg ne csináld itt a fasztivált:)
  • Jagumo
    #8807
    ez tényleg nemigy van:)
  • asfa
    #8806
    be lehet fejezni most! nem flémkeltés volt, ne gyere ied balhézni ha kérhetlek mert tudod h az lesz
  • pilboy
    #8805
    nevetséges vagy!
    mondj egyetlen példát az idényből, amikor a 90. perc után szerzett góllal szereztünk ponto(ka)t!
  • Jagumo
    #8804
    jajj nem BL.. PL-ben :D
  • asfa
    #8803
    például..
  • Jagumo
    #8802
    kezdődik a Pool meccse. de mind1 a BL-ben nem kell tartani tőlük...7.-ek.
    de most szerintem csak nyernek a Sunderlend ellen.
  • Jagumo
    #8801
    van benne valami! :D
  • Jagumo
    #8800
    igen! pl az Arsenal elleni PL meccsen ahol 1-0 -ra kikaptunk! Ebuae vagy Touare nemtom valamelyik a 2 kozul eltorte Terry lábát, és beált benhaim nem tudta rengesen fogni Gallst és ő fejelte e 45. percben a golt...szóval vannak ilyenek!
  • asfa
    #8799
    sose lehet tudni :)
  • miki36
    #8798
    hát ja... de majd rájön hogy rosszul döntött(legalábbis nagyon remélem:))
  • asfa
    #8797
    jaja Redknapp is tud, ráadásul Lampard nagybátyja.. nem mennék bele de ez üzlet és hovatartozás kérdése h mit eszik rajta :)
  • asfa
    #8796
    Terry,Lampard,Essien,Drogba... ha ők négyen visszatérnek és csucsformájukat hozzák vmint még a többiek is.. nem lesz ellenfél! ha nem lesz igy.. sok esély nincs idén bl-re se bajnokságra sem
  • miki36
    #8795
    jaja sajnos:S
    mondjuk Redknapp se lenne rossz, neki nagyon örülnék:)
    nem tudom Abra mit eszik ezen a Granten...
  • asfa
    #8794
    de az ilyen meccseken vesznek el dolgok.. a Manchester oda vissza veri a Pompey-t, az Aston VIlla-t mi meg le X-elünk ami oriási hiba..emlékezhetünk,hogy tavaly olyan meccseken ment el a bajnokság mint a Fulham ellen itthon 2-2 majd Reading ellen is 3napra rá, nem tudtuk megverni az Arsenal amire oriási szükség lett volna, kikaptunk Borótól.. szal ezek azok a meccsek amiken 3 pont a minimum, holott az ellenfél erős, de aki bajnok akar lenni akkor mindenkit megkell verni
  • Jagumo
    #8793
    igazad van...de a reményhal meg utolára:) pl Drogba se ramekel idén!
  • Jagumo
    #8792
    de majd következőmeccs.. áá liverpool ellen sem lesz könnyű dolgunk! mondjuk hazi pályán leszünk az csak számit valamit! na mind1 hajrá KéKeK!!
  • asfa
    #8791
    nem leszünk idén bajnokok, ez 100%... bajnokok ligájához se lesz sok közünk ilyen játékkal mert jelen pillanatban csak angolokat nézzük akkor Man Utd, Arsenal jobb és nem beszéltem még sem az Interről sem a Realról..
  • asfa
    #8790
    áh nagyon rossz ez igy..nincs most sehol a régi Chelsea.. a bajnok Chelsea.. pedig a játékoskeret nem gyengén durva..nem tetszik ez a Grant.. sok okbol kifolyolag sem de amit igért támadojáték nagyon ritkán jön be és a védeklezésre meg nem marad semmi.. lásd 4-4 Aston Villa ellen
    Capello, Lippi, Juan De Ramos féle edzőnek jobban örülnék!
  • Jagumo
    #8789
    igen igen én is ez mondom:)
  • Jagumo
    #8788
    am. szerintem Defoe golja les volt...legalábis be lehetett volna fujni!
  • asfa
    #8787









  • Japep
    #8786
    Az első hely egyre messzebb van, de legalább a MU már második...

    Még nincs veszve semmi, csak február van!
    Ez is szép ennyi hiányzóval!
    HAJRÁ CHELSEA!
  • Japep
    #8785
    Hát ja...mi vezettünk, aztán meg egy óriási védőhiba miatt (én Ben-Haimnak láttam, de szar volt a kép) X-elünk...nagyon durván üresen hagyták Defoet, ezt meg is érdemeltük...
    És megint nem mozdultunk el a 9 meccses győzelmi-sorozatunkról...
  • Jagumo
    #8784
    pontosan!
  • miki36
    #8783
    jaja... sajnos:SS
    nagyon hiányoztak/nak a sérültek és az afrika kupások:(
  • asfa
    #8782
    az..de mi meg elcsesztük ugyanugy hisz nem hoztuk a 3 pontot..
  • Jagumo
    #8781
    nemhiszem el!!!!
  • Japep
    #8780
    Ez megszokott, hogy szorult helyzetben addig hosszabbítanak a bírók a MU meccsein, míg nem lőnek egy gólt...szánalmas!
  • Jagumo
    #8779
    NEM NEM...egyenlit a Man UTD!! ba rohadt életbe-,, még ezis.......
  • asfa
    #8778
    1-1.... 94.percben...nevetséges
  • Jagumo
    #8777
    teljesen igaz! :S:S
  • asfa
    #8776
    amig mi nem nyerünk senkit nem érdekel h kikap e vagy sem..
  • asfa
    #8775
  • Jagumo
    #8774
    de a Man UTD kikap szerintem!
  • Jagumo
    #8773
    nem hisezm el hogy döntetlen lesz...hajrá KÉKEK!!!!!!!
  • Japep
    #8772
    75.perc 1-1...a Pompeynek nagyon tetszik ez az állás, beálltak védekezni, néha egy-két kontra... :(

    Nyerni kell...HAJRÁ CHELSEA !!!!!!!