24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #8851
    Megvan az első hazatérő az Afrikai Nemzetek Kupájáról : Obi Mikel


    Ghána [2 - 1] Nigéria

    47' Essien - :D

  • miki36
    #8850
    nagyonnem:)
  • lampard99
    #8849
    Mickael Essien Milanba megy?
  • asfa
    #8848
    Mikel a Fair Play-díjas!

    "Nagyon kellett ez a díj, ugyanis az utolsó meccsemen a csapatomban kiállítottak az Everton ellen. Most megmutattam, hogy tudok úgy is hasznosan játszani, hogy nem szabálytalankodok." - mondta a nigériai 10-es.

    "Talán benő végre a feje lágya." - kommentálta a hírt szűkszavúan Henk Ten Cate.

    Mikel eddig végigjátszotta mindhárom meccset, és egy gólt szerzett.

    Forrás: www.kicker.de

    --------------------------------------------------------------------------

    McClaren: Terry legyen a kapitány!

    John Terry hiányozni fog a szerdai, Svájc elleni barátságos mérkőzésről, és távolléptében Steven Gerrard lesz a csapakapitány. McClaren viszont arra ösztönzi Fabio Capellot, hogy ha John visszatér továbbra is ő legyen a csapatkapitány.

    A találgatások szerint Terry és Gerrard között fog eldőlni az, hogy melyikük lesz a 2010-es VB selejtezőkön a kapitány.

    "Úgy gondolom, hogy továbbra is John-nak kéne lenni a csapatkapitánynak. Távolléptében Gerrard kitűnő pótlép, de ha Terry egészséges neki kell viselni a karszalagot. John már hozzá van szokva az ilyen vezetői szerephez. Évek óta a Chelsea csapatkapitánya és a válogatottban is bizonyított már. Terry hasonló kvalitású kapitány, mint Beckham volt. Nagyon jól irányítja a társait. A védelmet kiválóan szervezi és, ha kell gólokat is tud szerezni." - mondta Steve McClaren.

    Forrás: www.goal.com

    ---------------------------------------------------------------------------
    Grant szeretné, ha visszatérne Lampard

    Lampard ezen a héten már edzett is a csapattal, de Grant edző még nem merte bedobni a mélyvízbe Franket.

    Ugyanakkor Avram felfedte, hogy keményen kell dolgozzon, hogy ha visszakar kerülni a kezdőbe.

    "Minden játékosnak bizonyítani kell! Nem lehet olyan könnyen bekerülni a kezdőbe, mint ahogy hiszik- mondta Grant.

    "Mourinhonál lehet, hogy ez megszokott volt, de nálam nem.

    "Én amikor idejöttem, akkor nem ismertek. Se a játékosok, se a szúrkolók.

    "Két menedzsert nem lehet összehasonlítani. Bennem az emberek Josét keresték- fejezte be Grant.
  • Csesza
    #8847
    ha bajnoki akkor biztos nem mert azt csak az eurosport 2 nyomja
  • mama2
    #8846
    A következő meccset, sport 1-en, sport 2-őn nem jáccák?
  • Japep
    #8845
    Az csak lesgyanús, nem les...pont akkor mozdult vissza Belletti...hát igen, ha Belletti kicsit jobban figyel, simán lesre állíthatta volna Defoet.
    De mindegy, történt ami történt, csak előre!
  • Jagumo
    #8844
    de am. lesgyanús volt!!!! :)
  • Jagumo
    #8843
    meg szeritem Daniel Alves-nek ő is nagyon jó játékos:)
  • Jagumo
    #8842
    de belleti jobb hátvéd mint Ben Haim akárhogyis van!
  • Lionel
    #8841
    sztem itt inkább belletti helyezkedett rosszul..
  • Jagumo
    #8840
    valóban nemide való :)
  • Jagumo
    #8839
    ja bocsi...:S :D:D:D
  • asfa
    #8838
    hát ezaz..nagyon gyenge védő sztem
  • Japep
    #8837

    Azért nem semmi, Ben-Haim megint mit csinált...nem való ide, menjen vissza egy középszintű csapatba - ő is jobban járna, nem lenne rajta annyira nagy nyomás...nem értem, ma már miért nem Ivanovic kezdett... :S


    >>> Ben-Haim -> 1-1 <<<
  • Japep
    #8836
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1102884804&no=8753](#8753)[/URL]

    Az biztos, a Sevilla neki köszönheti nagyrészt, amit mostanában elértek... :D
  • Jagumo
    #8835
    az biztos hogy nagyon jó csatár:))
  • Jagumo
    #8834



    Kanoute a 2007-es év Afrkai Játékosa

    Három nappal azután, hogy Mali válogatottja búcsúzott az Afrikai Nemzetek Kupájának küzdelmeitől, a kontinens labdarúgó-szövetsége bejelentette, hogy 2007 legjobb afrikai labdarúgójának Frederic Kanoutét választották meg.

    A Sevilla támadója, aki az utolsó csoportmeccsen, Elefántcsontpart ellen megsérült az első európai születésű játékos, aki megkapta ezt a díjat.

    A kiváló csatár olyan klasszisokat előzött meg a versenyben, mint Didier Drogba, Michael Essien, Emmanuel Adebayor és Mahamadou Diarra.

    A harminc éves klasszisnak remekül sikerült a 2007-es év, hiszen főszerepet játszott abban, hogy a Sevilla megvédte címét az UEFA-kupában, emellett megnyerte a gárdával a Spanyol Kupát, és a Spanyol Szuperkupát is.

    Ráadásul a csatár a hátán cipelte az együttest, amely a bajnokságban az utolsó pillanatig versenyben volt a bajnoki címért folytatott harcban.

    �A családomnak ajánlom ezt a díjat, akik most nem lehetnek itt, és Mali összes polgárának � nyilatkozta Kanoute. � Hiszek abban, hogy a sportot egyfajta eszközként tudjuk felhasználni Afrika fejlődéséért.”

    A szavazáson egyébként ötvenhárom válogatott edző voksolt, és ők látták úgy, hogy a Sevilla csatára volt a legjobb tavaly. Egy évvel korábban Didier Drogba kapta a kitüntetést, előtte pedig Samuel Eto’o sorozatban háromszor.

    Mali országából egyébként Salif Keita nyerte el ezt a kitűntetést legutóbb, 1970-ben.
  • Jagumo
    #8833
    igen igen:) jó meccs lesz az biztos. csak nyerjünk :D:D
  • Jagumo
    #8832
    igen igen sajnos:S meg Keane is a Man UTD ellen kihagyott 1 ziccert.. de mostmár mind1
  • asfa
    #8831
    bazz mekkora helyzetet hagyott ki Belletti meg SWP is :S tuloldalon pedig Defoe egy az egyben hibázott.. 1-2-nek örültem volna de most rendet kell rakni a fejekben h nem elég ha kimegy a szerelés a pályára.. Nagoyn összekell kapni magunkat a sok hiányzó ellenére jok lehetünk!
  • asfa
    #8830
    köszönjük szépen!
  • banok
    #8829
    Portsmouth-Chelsea összefoglaló
  • asfa
    #8828
    ha valaki tudja hol lehet megnézni Anelka golját légyszi linkelje be.. előre is kösz
  • asfa
    #8827
    kövektező meccsünk hazai pályán Pool ellen.. ha hozzák a formájukat nyernünk kell de mivel ellenünk játszanak felfogják magukat szivni és nehéz dolgunk lesz! bekéne huzni a 3pontot a rengadokon mindenféleképpen!
  • asfa
    #8826
    Portsmouth - Chelsea
    2008.február 2. 16:00 - Fratton Park
    Játékvezető: Howard Webb
    Nézőszám: ?

    Gól: Defoe (64.) ill.Anelka (55.)
    Sárga: Davis (21.), Pamarot (33.)
    Piros:

    Portsmouth
    Felállás (4-4-2): James; Johnson, Campbell (c), Hreidarsson, Pamarot; Hughes, Davis, Diarra, Kranjcar; Baros, Defoe
    Cserék: Ashdown, Aubey, Lauren, Mendes, Mvuemba

    Chelsea FC
    Felállás (4-3-3): Cech; Belletti, Alex, Ben-Haim, Ashley Cole; Wright-Phillips, Makelele(c), Ballack; J. Cole, Anelka, Malouda
    Cserék: Cudicini, Ferreira, Bridge, Sidwell, Pizarro

    Statisztikák

    Labdabirtoklás
    Kapuralövések
    Kaput eltaláló lövések
    Szabálytalanságok
    Szögletek

    Összefoglaló

    Az angol labdarúgó Premier League 25. játéknapján a forduló előtt 3. Chelsea a középmezőny elejéhez tartozó Portsmouth otthonába, a Fratton Parkba látogatott.

    Az első félidőt a londoniak kezdték. A játékrészt nem jellemezte sem túlzottan gyilkos iram, sem óriási helyzetek, mindössze Michael Ballack és Joe Cole lövése emelhette a hazaiak kapusának, David Jamesnek a pulzusát, míg a túloldalon Nico Krancjar és az exchelseas Lassana Diarra löketeit jegyezhetjük fel.
    A színvonalat hűen jelzi, hogy a két legnagyobb helyzet azonban sarokrúgások után adódott. A Chelsea részéről a 35. minutumban Ballack érkezett fejjel pazarul egy szögletre, a játékszert Nico Krancjar a gólvonalról vágta ki.

    Két perccel később a hazaiak is kornerből veszélyeztettek, Krancjar labdáját Pamarot bólintotta kapura, a játékszer a felső lécről vágódott vissza a mezőnybe.

    A ráadás perceiben még az addig csak és kizárólag lesen tartózkodó, az összjátékból magát kivonó Nicholas Anelka is helyzetbe került, lövése azonban elakadt David Jamesben. A félidőben gól nélküli döntetlen.


    A második félidő elején rögtön veszélyeztetett a Portsmouth, az új igazolás Jermaine Defoe tört be a tizenhatoson belülre, majd éktársa Milan Baros lövését hárította a Chelsea portása, Petr Cech.

    A vendégek sem késlekedtek a válasszal, Florent Malouda és Ashley Cole baloldali akciója végén utóbbi elpöckölte a labdát James kapus mellett, de a visszafutó Hreidarsson a kapu torkából menteni tudott.

    Aztán az 55. percben egy mintaszerű kontraakció végén Malouda passzolt keresztbe Joe Cole-nak, aki rendkívül önzetlenül készítette le a játékszert a középen érkező Anelkának, s a francia csatár megszerezte első PL gólját a Chelsea színeiben. 0-1

    9 minutával később aztán érkezett a Pompey válasza, egy előreívelt labdát csúsztattak meg a középpályán, amely a leshatáron tartózkodó Defoe elé került, és az angol csatár senkitől nem zavartatva szerezte meg az egyenlítő találatot. 1-1 .

    Ezt követően temérdek izgalmas jelenet adódott, Wright-Phillips, Belletti és Anelka is hatalmas, már-már kihagyhatatlan helyzetbe kerültek, James hálója azonban nem rezdült. Ekképp kollégája, Petr Cech is megúszta újabb bekapott gól nélkül, hála Defoe-nak, aki másodszorra már nem tudta kihasználni az ajtó-ablak helyzetét.

    Az eredmény 1-1, amely teljesen igazságosnak mondható, a hazaiak nagyot küzdöttek és igazolták, hogy a Fratton Parkban bárkire veszélyesek lehetnek. Külön kiemelném a két egykori Chelsea futballistát, Lassana Diarrát és Glen Johnsont, akik ma klasszis teljesítménnyel hozakodtak elő, és mutattak fityiszt múltbéli klubjuknak.
  • Jagumo
    #8825
    de sztem az itteni chelsea drukkerek közül nem csak én vagyok így vele;)
  • Jagumo
    #8824
    én kitarok a chelsea mellet mindig :)
  • Jagumo
    #8823
    köszönjük szépen!
  • Pepsi Twist
    #8822
    FÚJ LE A FOCIVAL!
  • Scholes18
    #8821
    aha.
  • Japep
    #8820
    A hosszabbításos dologról meg annyit, hogy én általában a Livescore.com-ot nézem, az meg mint tudjuk, nem igazán percpontos...egy 85-86. perc utáni gólt is 90-nek láthatunk...ezért BOCSÁNATOT is kérek!

    Amúgy is, ha itt tartunk, ti nem vagytok rendes szurkolók...ha megnézitek, észrevehetitek, hogy míg a MU kikapásra áll, vagy X-re, a topikotok ki van halva...egyetlen árva üzenet sem születik, csak ha már megfordította a csapat a meccset, vagy ha vége lett...
    Főleg te Scholes18...ha kikap a csapat, van hogy 1-2 napig fel sem tolod a képed, nemhogy vesztes meccs alatt is írkálnátok...

    Itt legalább meccsek alatt mindig "pörög" a topik, nem úgy, mint odaát...ahová mi nem megyünk (gondolok itt Asfára, BigFootra és jómagamra).
    És még mi vagyunk a szánalmasak ???
  • Jagumo
    #8819
    1. Modellautók
    2. Football Manager
    3. Radeon HD Series
    4. Silkroad Online
    5. Call of Duty 4: Modern Warfare
    6. Chelsea Fan Club
    7. Lost (ABC)
    8. GTA: San Andreas
    9. Test Drive Unlimited
    10. XBOX360
  • Jagumo
    #8818
    én nagyon demokratikus egy emberke vagyok!!! és nembirom ha valaki ilyen!
  • asfa
    #8817
    gratulálok! :) eddig jutottál el!
  • asfa
    #8816
    nektek fájt az igazság eddig :) amikor is mindig minden bátor Man Utd szurkolo jött és leugatott, én mondtam h tudod h mi a vége ha ilyen modon jössz ide irkálni. alább egy hsz-ben emlitettem h mi is elcsesztük mert 1-1et játszottunk ennek ellenére nem nézek át a ti topikotokba és ha egy Chelsea-re találok hozzászolást ugatok be, pedig tehetném mert nyilván nem dicsérnek minket agyon ott! Az h megérdemelt nem lennék bele végignéztem a mérkőzést, dekoncentráltan játszott a MU, Tottenham bármikor eldönthette volna a meccset. Helyzett volt itt is ott is mégis emlékezzünk egy Berbatov lövésre vagy egy Robbie Keane kiugrásra amivel kapuig gyalogolhatott volna.. nem mennék bele h igazságos e itt nem ezen vana hangsuly csupán a szokásrol ami már sajnos szokás, h bármi vna észreveszed vagy veszitek és jöttök ide ugatni, amiből jol tudod h flém lesz pontosan tudod ha leugatsz itt vkit h nevetséges mi lesz belőle de csinálod, képtelen vagy visszafogni magad! Ez nem fáj az igazság története ez a szánalomas kategoria amikor ebben leled örömöd azok után,hogy szoltam fejezd be mert tudod mi lesz belőle! Köszönöm
  • Jagumo
    #8815
    hát nemtudom te melyik meccst nézted...nagyon hogy nem megérdemelten szereztetek pontot! :D de nem fogok itt veled leálni vitázni! PONT
  • Scholes18
    #8814
    egyetértek ne írj ide pilboy, ne süllyedjünk le a szánalmasokhoz, mindenki maradjon a saját topicjánál.
  • pilboy
    #8813
    gyerekek...
    fáj az igazság, és flémelésnek fogod fel
    nem tudtok belenyugodni, h hosszú idő után szerencsével (de megérdemelten) szereztünk pontot
    csak ennyit akartam
    on
  • Jagumo
    #8812
    pontosan... mert neki szabad :))) :D