24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #8891
    2perccel később egy Crocuh fejes.. szerencse h középre!
    ebből előbb utobb vendég gol lesz,ha igy folytatjuk.
  • asfa
    #8890
    Crouch oriási gol helyzetett lőtt mellé.. szivbaj rájött.. 0-1et láttam már! nagyon gyenge védekezés volt most jobban odakellene azért figyelni :S
  • asfa
    #8889
    örülök h végre Lampard visszatért :)
  • asfa
    #8888
    első 10perc, mezőnyjáték csöppnyi hazai fölénnyel
  • miki36
    #8887
    jaja
    GO GO BLUES!!!
  • asfa
    #8886
    nah nyerni kell
    HAJRÁ CHELSEA!:)
  • Skylime
    #8885
    Hajrá CHELSEA!!! Nyerni kell!:)
  • Japep
    #8884
    Mi is!!! :D
    Köszi!
  • REALista
    #8883
    Jogos!:D
    Remélem megveritek a Liverpoolt.
  • Japep
    #8882

    CHELSEA - Liverpool
    - PL 26.forduló - Stamford Bridge -
    - ma 17:00 - Eurosport2 -
    - vezeti : Mike Riley -




    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Avram Grant

    Cech
    Belletti - Alex - Carvalho - Ashley Cole
    Ballack - Makelele - Lampard (c)
    Wright-Phillips - Anelka - Joe Cole

    Cserepad : Cudicini, Ben-Haim, Obi Mikel, Malouda, Pizarro



    Liverpool : (4-4-2)
    Manager : Rafa Benitez

    Reina - Riise, Carragher, Skrtel, Finnan - Gerrard (c), Mascherano, Lucas, Babel - Crouch, Kuyt

    Cserepad : Itandje, San Jose, Pennant, Benayoun, Kewell


    -----------------------------------------------------------

    Kemény meccs lesz, nyerni kell, főleg hogy a MU kikapott (1-2)...a rekord is jól jönne... :D
    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Jagumo
    #8881
    minnya meccs :)
  • Jagumo
    #8880
    HE :D
  • Japep
    #8879
    Láttátok, hogy MU-s haverunkat, Scholes18-at kivágták egy időre, mert itt randalírozott...és még HG jogától is megfosztották...kell neki mindig itt jártatni a pofáját... :D
  • Japep
    #8878
    1.fi- MU [0 - 2] Manch.City

    24' D.Vassell
    45' Benjani

    Ha így marad, akkor a City oda-vissza veri a nagy bajnokot... :D
  • asfa
    #8877
    HAJRÁ CHELSEA!
  • bigfoot
    #8876
    kemény lesz ez a mai mecs!!!
    de nyernünk kell!!!remélem sikerül a rekord !!!!!
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!
  • miki36
    #8875
    Az FA döntése értelmében a február 23-i elhalasztott Tottenham-Chelsea Premier League mérkőzést március 19-én, 21 órai kezdéssel fogják bepótolni a White Hart Lane-en. Az elhalasztásra azért volt szükség, mert mindkét csapat érdekelt a Ligakupa fináléjában.
  • Japep
    #8874

    Tegnal az Anglia-Svájc meccsen minden jelölt játékosunk pályára lépett...
    Nagyon durva, amit Joe Cole az első gólnál csinált, ő adta a gólpasszt...nagyon nagy formában van most... :D
    Wright-Phillipst pedig becserélték az 58.percben és a 61-ben már gólt is rúgott...ő is nagy formában van... :D

    A legjobb minőségben itt lehet megnézni a gólokat :
    >>> Samsungsport.hu <<< (Kicsit lejjebb, a 4. videó.)
  • Japep
    #8873

    Nem igazán, mivel még ott a 3.helyért meccs, és másnap meg még úgysem játszik a L'pool ellen...utána meg már itt lesz mindenki az ANK-ról.
  • Jagumo
    #8872
    Anglia-Svájc 2-1 LETT! a csereként beállt SWP döntötte el! grat neki:D:)
  • Jagumo
    #8871
    na Essien is gyün vissza:)
  • JoeCole
    #8870
    Minden CHELSEA druker kérek, hogy nézzen fel a http://www.cfc-hungary.atw.hu/ -ra remek oldal minden érdekeség megtalálható ami csak légyeges kérlek titeket gyertek fel szóljatok hozzá a hírekhez beszélgesetek a szerkesztőkel mert jómagam és a többiek és értetek csinálják ezt az oldal remek a hangulat minnél többen gyertek fel!!!
    Hajrá Kékek!
    Ez az oldal értetek van!
  • Japep
    #8869

    Lampard Barcelonában keres házat

    : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

    Drogba: Boldog vagyok a Chelsea-nél!



    "Nem tudom, hogy miért írják mindig azt, hogy távozni akarok. Érzésem szerint nem mondtam semmi olyan, ami erre utalna illetve, ha valahol ilyen nyilatkozat jelent meg, akkor azt nem én mondtam. Olyan körülmények között dolgozhatok, ami nem sok játékosnak adatik meg. Meg akarom nyeri a Bajnokok Ligáját és vissza akarom hódítani a Premier League bajnoki címét. Imádom ezt az életet, és nagyon elégedett vagyok."

    "Mourinho már a múlt! Most minden helyén van körülöttem! Ő volt az, aki ide hozott engem és nagy játékossá tett. Én is ember vagyok, egy ideig fájt az, hogy itt hagyott minket, de már átvészelten ezt!
    " - fakadt ki a jelenleg Ghánában tartózkodó gólzsák.

    --------------------------------------------
    A Lampardos dolog megint csak egy óriási kacsa...hihetetlen.

    A Drogba nyilatkozata jó lenne, ha igaz lenne... :D
  • Jagumo
    #8868
    mostmar kar ezen vacilalni...
  • Jagumo
    #8867
    ez hianyzott...:D
  • Japep
    #8866
    Szerintem ez nem a legjobb szög, de így is látszódik a fű csíkozásán, hogy egyvonal vagy nem lehet igazán eldönteni...sztem les volt, de tényleg, ettől függetlenül nyernünk kellett volna...
  • miki36
    #8865
    a kapott gólra visszatérve:
    les volt bizony... de mostmár mindegy, akkor is meg kellett volna nyernünk a meccset
  • Japep
    #8864

    Iskolapadban a Chelsea menedzsere


    Avram Grant hazautazott Izraelbe, hogy részt vegyen egy UEFA Pro licences tanfolyamon.


    A jelenlegi szabályozások szerint az európai élvonalbeli pontvadászatokban kizárólag olyan szakemberek irányíthatnak csapatot, akik rendelkeznek az UEFA Pro licencével. Avram Grantnak egyelőre nincs meg ez a papírja, és csak az európai szövetség különengedélyével irányíthatja a londoniak edzéseit.

    - Az UEFA az izraeli edzőknek is kötelezővé tette a Pro licenc megszerzését. Európaiak vagyunk, megértjük, hogy meg kell szereznünk a papírt, ezért utaztam haza - mondta Grant, aki hétfőn taktika továbbképzésen vett részt, valamint az UEFA-szabályokról, a médiáról és az afrikai futballról tanult.
  • Jagumo
    #8863
    de tényleg ha ez igaz...:D kicsit nagyképü... de legalább Kanuté jól járt :DXD
  • asfa
    #8862
    is?
  • asfa
    #8861
    nemtudom vho lez jogos.. azért mondom mégis csak megtisztelő ezt átvenni
  • Japep
    #8860
    is?
  • Japep
    #8859
    Hát igen, de lehet az van benne, hogy inkább készül az ANKupájára, mert az sokkal fontosabb neki...

    Az is milyen dolog már, hogy megszavazták Drogbát elsőnek, de mivel ő nem megy el a kiosztóra, megkapja a második...ebből látszik milyen is lehet a színvonala/értéke annak a kupának.
  • Csesza
    #8858
    hát nemkicsit az volt, az lesz, hogy még Afrikában is megútálják...
  • asfa
    #8857
    ez hülyeség..sztem hiba volt.. az h vki év játékosa az egy megtiszteltetés.. kicsit beképzelt dolog votl csak igy lemondania.. de ő tudja..
    Ballacknak jobbulást!!!
  • Jagumo
    #8856
    Drogba nyert, de nem tartott igényt a trófeára <---- HAT ERRE NEMTOK MIT MONDANI :D o laza es megteheti hogy nemtart ra igenyt :D
  • Jagumo
    #8855
    Ballacknak tilos fejelnie! <---- ez nemeppen jo, mert talan o fejel legjobban a csapatban! legalabbis sok jo fejelovan de o talan a legjobb!
  • Japep
    #8854

    Ballacknak tilos fejelnie!



    Furcsa fejfedő ékesíti a napokban Michael Ballack fejét. A Chelsea és a német labdarúgó-válogatott 31 éves játékosa nem holmi divatdiktátori szerepben próbál tetszelegni, sokkal inkább egészségügyi okok miatt hord turbánt.

    Szerdán a nyári Európa-bajnokság egyik házigazdája, Ausztria ellen barátságos mérkőzésen lép pályára a Nationalelf. Ballackot sérülése miatt óva intik az orvosok attól, hogy használja a fejét. A fájdalomérzet mellett azért sem ajánlják neki a fejjátékot, mert a seb könnyen felszakadhat. A válogatott csapatkapitánya fogadkozik, hogy a turbán nem zavarja majd őt a játékban.

    - Pályára akarok lépni, lesz ami lesz. Ugyanakkor fontos az egészségem, ezért a találkozó előtt folyamatosan konzultálok az orvosokkal - nyilatkozta a Chelsea kiválósága.

    Ballack a hétvégén akkor sérült meg klubcsapata Portsmouth elleni találkozóján, amikor csúnyán összefejelt Pamarot-val. Az öt centiméteres sebet kilenc öltéssel varrták össze a sebészek.


    ..:: CHELSEA - CHELSEA - CHELSEA - CHELSEA - CHELSEA - CHELSEA - CHELSEA - CHELSEA - CHELSEA - CHELSEA - CHELSEA - CHELSEA ::..


    Drogba nyert, de nem tartott igényt a trófeára



    Az Afrikai Labdarúgó-szövetség (CAF) Didier Drogbának ítélte oda az Év Játékosa elismerést, a csatárnak azonban nem kellett a díj.

    A CAF hétvégén Frederic Kanoutét tüntette ki a 2007-es Év Afrikai Játékosa díjjal. Mint kiderült, a trófea az elefántcsontparti Didier Drogbát illette volna meg, de a Chelsea támadója jelezte: nem hajlandó elutazni Togóba, az átadóra. A szövetség ezt követően a második helyezett Kanoutének adta a díjat.

    A CAF az átadó előtti napon felhívta Drogbát telefonon, és jelezte: ha nem lesz ott az átadón, Kanoute kapja az elismerést. Didier azonban azt mondta, nem akar részese lenni a 2008-as átadónak - mondta az elefántcsontparti válogatott szóvivője.

    ------------------------------------------
    Reméljük Ballack mihamarabb rendbe jön, hiszen Ő fejjátékban a legerősebb...

    Azért grat Drogbának, nem értem, miért nem tartott igény a díjra... :D
    Nem is nagyon értettem, hogy miért Kanoute kapta, most már világos.
  • Jagumo
    #8853
    kiestek :D segények:D én Drogbáéknak drukollok (elefántcsontpart) jee:D
  • Bulykin
    #8852
    Mikel miért jön vissza?? Kiestek?