24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #8971
    Pizarro lecselezett vagy 6 embert zsinórban, rálőtte de a kipattanót a lesen álló sinclair lőtt be...nem adták meg.
    Egy hasonló lesgólt már nem adtak meg Kalounak!

    Pizarro keményen nyomja! :D
  • Japep
    #8970
    GÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!

    LAMPARD!!!!!!
  • asfa
    #8969
    2. félidő!! HAJRÁ CHELSEA!! Rúgjunk párat!
  • asfa
    #8968
    annyi
  • Jagumo
    #8967
    na ittvagyok:) 1-1 az állás?:)
  • asfa
    #8966
    igy legyen, ne hozzunk szégyenbe magunkat, meg plusz meccs sem kell! HAJRÁ CHELSEA!
  • Japep
    #8965
    A félidő magasan a miénk volt, bár az eredményen nem ez látszódik...ebben a meccsben benne van még 2-3 gól nekünk, csak lőjjük is be!
    Én becserélném Shevát és Anelkát úgy a 60.percben...
    HAJRÁ CHELSEA!!! :D
  • asfa
    #8964
    1-1...
    marhajó..
  • Japep
    #8963
    1-1, kb a második kapura lövésük
  • asfa
    #8962
    :) Hajrá rugjunk még :) vissza lendülnek formába a srácok legalább
  • Japep
    #8961
    A labdabirtoklás kb 80-20 nekünk...nagyon jó meccs! :D
  • asfa
    #8960
    LAMPARD ÚJRA BETALÁLT :) HAJRÁ KÉKEK!!
  • Japep
    #8959
    1-0 Lampard!!!
  • mama2
    #8958
    Hát nekem nem akarja lejátszani. Conneting kiírja egy ideig, aztán kiírja hogy stoped:P.
  • asfa
    #8957
    jo tényleg látni, csak nehogy vmi bajuk legyen :) Terry,Sheva is visszatért :) HAJRÁ CHELSEA!!!!!
  • Japep
    #8956

    CHELSEA - Huddersfield
    - FA 5.forduló - Stamford Bridge -
    - ma 16:00 - ChelseaTV -
    - vezeti : Mark Clattenburg -




    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Avram Grant

    Cudicini
    Ferreira - Ben-Haim - Terry (c) - Bridge
    Sidwell - Obi Mikel - Lampard
    Kalou - Pizarro - Sinclair

    Cserepad : Hilario, Carvalho, Essien, Shevchenko, Anelka



    Huddersfield : ()
    Manager : Andy Ritchie

    Matt Glennon - Frank Sinclair, Nathan Clarke, Rob Page (c), Robbie Williams - Michael Collins, James Berrett, Andy Holdsworth, Chris Brandon - Phil Jevons - Luke Beckett

    Cserepad : Simon Eastwood, Danny Schofield, David Mirfin, Malvin Kamara, Andy Booth


    -----------------------------------------------------------
    Kötelező nyerni...jó újra látni a visszatérőket! :D
    Kicsit tartalékosak vagyunk, de érthető...HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Jagumo
    #8955
    na nekem el kell menem de :D HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!:D
  • Jagumo
    #8954
    Chelsea - Huddersfield Town

    ha letöltöd a TVu playert és és ezen az oldalon megkeresed a meccset rákattsintasz az adóra amelett ottvan hogy TVU player és közvetíteni fogja:)
  • Jagumo
    #8953
    pl TVU player
  • mama2
    #8952
    Komoly? És hol lehet megnézni?
  • Japep
    #8951

    Shevchenko visszatér



    Andriy Shevchenko ma visszatér a kerethez a Huddersfield Town elleni FA kupa mérközésen.

    Az ukrán csatár a 4-4-es Aston Villa meccs óta nem lépett pályára sérülés miatt. Nem játszott az utolsó 11 meccsen, de eltökélt, hogy bizonyítson, Shevchenko először léphet pályára a Wembley-ben a Liga kupa döntőn, mível a 2007-es FA kupa döntőn nem játszhatott sérülése miatt.

    "Ez egy esély, hogy a jövőhéten a Liga kupa döntő meccsen résztvegyek, nem játszottam az új Wembley-ben. Ezen a mai mérközésen jónak kell lennem, hogy ismét bizonyítsak, de nekem még edzenem kell. Az osztagban vagyok, lehet hogy keveset fogok játszani de fontos a csapattal lenni." Shevchenko elismerte, hogy az az elmúlt néhány hónap frusztráló volt számára. "Sérülés után nem könnyű, a játékom sokkal jobb lett, mint előtte. Megprobálok mindenben segíteni a csapatnak."

    "Emlékszem mikor fiatal voltam néztem a Liverpool-t a Wembley-ben az 1980- as FA kupában. Ami a Wembley-t illeti a stadion Shevchenko kedvencei közé tartozik. A Dynamo Kiev-el játszottam a Wembley-ben 1998-ban 1-1 az Arsenal ellen. Ez fantasztikus volt, nem felejtem el. Játszottam még San Siro, Nou Camp, Santiago Bernabeu, Wembley, Old Trafford stadionokban ez jó érzés. Számomra a 2003-as Bajnokok Ligája döntőre emlékezem a legszívesebben amikor én szereztem a győztes gólt, ez mindig különleges lesz nekem.
    " - fejezte be nyilatkozatát Shevchenko.

    ------------------------------------------------------------------------------------
    Ez nagyon jó hír, már régen vártam erre...csak sajnálom szegényt, hogy pont akkor sérült le, amikor bizonyíthatott volna...
    Reméljük folytatja a jó szériáját, és lövi majd a gólokat kettesével a meccsein... :D
    Én szurkolok neki!
  • Jagumo
    #8950
    élőben asszem nem közvetitik. csak netem lehet megnézni :)
  • mama2
    #8949
    igen, ma meccs:). Hol is kzvetítik eurosport 2?
  • Jagumo
    #8948
    je ma meccs:)
  • Jagumo
    #8947
    Chelsea Induló! <-- Ma találtam meg és vagy 20x mgehalgattam :D
  • Jagumo
    #8946
    Focisulit nyit a Chelsea!


    Négyszáz gyereket fognak edzeni korábbi Chelsea játékosok, mint például Roberto Di Matteo vagy Graeme Le Saux.

    "A Chelsea Soccer Schools látogatása több száz Abu Dhabiban élő kisgyerek számára fantasztikus alkalom lesz. Örülök az Etihad és a Chelsea kapcsolatának, mert ennek köszönhetően korábbi világszínvonalú játékosokat hozhatunk Abu Dhabinak." - mondta Peter Baumgartner a Gulf News-nek.
  • Jagumo
    #8945
    nekem megvan randelve :D szal mindig gyün!:D
  • Bulykin
    #8944
    Az eheti Képes Sport-ban vannak Chelsea-s poszterek!!! Anelka is rajta van!!! Vegyétek!! XD
  • asfa
    #8943
  • Japep
    #8942

    Terry visszatérhet!



    John Terry, a Chelsea kapitány úgy tűnik, hogy visszatérhet a Huddersfield elleni FA kupa mérkőzésre!

    Ez Grant edzőnek kellemes gondokat okozhat a védelemben, mivel ott van középbekknek Alex, Ben-Haim, Ivanovic és Carvalho. Bár az is lehet, hogy Terry még csak a kispadra fog leülni.(Ez szerintem logikus döntés lenne, mivel a következő héten a BL-ben az Olympiakosz ellen fogunk játszani.)

    A Chelsea kapitánya az Arsenal ellleni 1-0-ra elveszített meccsen törte el a lábát, köszönhetően (??) Eboué durva és szabálytalan belépőjének. De a Carvalho-Alex kettős kitűnőnen pótolta az Angolt.

    Avram saját gondolataiban nem is remélhette, hogy John ilyen hamar felfog épülni, mert elvileg az orvosok azt jósolták, hogy márciusig nem játszhat.

    Mindazonáltal Terry szerepet kaphat a Stamford Bridge-en, és ha nyerünk, ott leszünk a negyeddöntőben.

    Az izraeli üdvözölte a középhátvéd visszatérését: Talán ő a "Vasember". Nagyon erős játékos! Holnap a mérkőzésre nevezve lesz!
  • Jagumo
    #8941
    Anelka is nagy játékos:)
  • mama2
    #8940
    Ja-ja. Drogba és Shevchenko a legjobb. Fifa játékba is mindig ők a legjobbak:D.
  • Jagumo
    #8939
    sztem játszhatna:)
  • Japep
    #8938

    Shevchenko játszani akar a kupa-döntőn



    Andriy Shevchenko szinte már könyörögve kérte, hogy Avram Grant engedje játszani, a jövő vasárnapi Ligakupa fináléjában.

    Az ukrán csatár most szombaton még nem lesz ott a keretbe, de elképzelése szerint a jövő vasárnapi Tottenham ellni meccsen már játszhat.

    Shevchenko szeretne bizonyítani a kritikusainak és meg szeretné mutatni, hogy ő még mindig az a játékos, aki az AC Milán-ban rugdosta a gólokat.

    "Andriy játékra alkalmas. Nagyon keményen dolgozott és most jól érzi magát. Nagyon csalódott volt, amikor megsérült, hiszen nagyon jó formában volt. A sérülése súlyosabb volt a vártnál, de már készen áll. Felkészült arra, hogy a Wembleyben,már a padon üljön." - mondta egy a játékoshoz közeli személy.

    -------------------------------
    Hosszú idő után az első hír Sheváról...legjobb formáját hozta a Chelseaben, mikor lesérült, reméljük folytatja...én szurkolok neki. :D
  • mama2
    #8937
    Digi tv.
  • Prince23
    #8936
    Mien szolgáltatód van?
  • Jagumo
    #8935
    magyar kommentátor ... alap :D:D:)
  • mama2
    #8934
    Most látom van nállam eurosport 2. Nem is tudtam. Magyarul szokták közvetíteni, vagy angolul a mérkőzéseket?
  • Jagumo
    #8933


    Essien rendkívül magabiztos

    Michael Essien úgy gondolja, a Chelsea még mind a négy sorozatot megnyerheti (Premier League, Bajnokok Ligája, FA Kupa, Carling Kupa - a szerk.), amiben érdekelt.

    Avram Grant csapata jelenleg 8 pontos hátrányban van a listavezető Arsenalhoz képest a bajnoki címért folyó harcban, de bejutottak a Liga Kupa döntőjébe és versenyben vannak még a Bajnokok Ligájában és az FA Kupában is.

    José Mourinho, a Chelsea menedzsere is mind a négy cím elnyerését megcélozta az előző szezonban, amely végül Liga és FA Kupa győzelemmel végződött a Chelsea számára, mielőtt nagy meglepetésre a portugál tréner az idei bajnokság elején távozott.

    Michael Essien, aki az Afrikai Nemzetek Kupáját követően tér vissza csapatához, úgy gondolja, hogy a jelenlegi keret megfelelő képességekkel rendelkezik, hogy dicsőséget szerezzen minden fronton.

    "Képesek vagyunk elhódítani mind a négy trófeát." - mondta a The Sun-nak.

    "Ez még egy óriási szezon lehet számunkra. Mind a négy sorozatban versenyben vagyunk és mindent meg fogunk tenni, hogy megnyerjük, amelyiket csak lehet."

    "Mind a négy cím elhódítása is lehetséges."
  • Japep
    #8932
    Nem úgy értettem, te is tudod...csak megvédtelek egy büntetőponttól...