24199
Chelsea Fan Club
  • Oziris666
    #22754
    Nem is emlékszem h volt-e ilyen alázás 4góllal az utobbi 15évben...
  • IXEMGabeo
    #22753
    ez csúnya verés
  • Japep
    #22752

    CS-t sem, akkor mégsem akadtatok ki. :)
  • Japep
    #22751

    Én nem azt mondtam, hogy semmiség, ha ezen a meccsen betalál. Tudom, mire képes, tisztelem érte.
    Én csak annyit mondtam, hogy egy BL csoportkör utáni szakaszban lehet nem ez lenne az eredmény. :)
  • Effe88
    #22750
    0-4
  • szucsy89
    #22749
    Hétvégén is vágott egy mesterhármast, de mondhatnám, hogy a Portoval az EL-ben 17 (!) gólt lőtt, senki a közelébe sem ért eddig ennek a számnak. De tavaly is vágott 12-t. :)
  • Japep
    #22748

    De összehasonlítok, mert mind csak plusz mérkőzést jelent a csapatnak egy köztudottan zsúfolt bajnokságban.

    Minden meccsen annak örülök, ha nyerünk, itt is, de leírtam, hogy nem fogok sírni, ha ezt nem hozzuk.
  • Oziris666
    #22747
    Jah hát végülis olyan sürün játszunk szuperkupát meg világkupát h mind1 mi?!

  • Balázs 17
    #22746
    ne hasonlíts már össze a világkupát euszuperkupával -,-
    az meg h neked mint fan nem jelent semmit elég gyász...
  • Japep
    #22745

    Akkor egy tanács, hogy szerintem a Világkupát se nézd, szerintem hasonló várható ott is!
  • Japep
    #22744

    Nem csak vigasztalom magam, leírtam, hogy én személy szerint nem tulajdonítok ennek sokat.
    Persze, én nem mondom, hogy nem egy kupameccs, de valljuk be, ki emlékszik a szuperkupa győztesekre? Meg valahol egy olyan címet/kupát, ami egy meccsből áll, nem is lehet komolyan venni - legalábbis én nem tudom.

    És igen, látom, hogy teljes csapattal játszunk, de azt is, hogy kb. mindenkinek csak egy nyűg, hogy itt kell lennie, nézzétek meg az arcukat - az más kérdés, hogy szégyen, hogy ezután képesek felvenni a fizetést, de hát ez van... :S
    Persze örülnék, ha nyernénk, de nem különösebben érdekel, mi lesz a vége. :)
  • Oziris666
    #22743
    Persze h tétmecs!Ne vicceljünk már ,szarok vagyunk és kész!

  • Rash87
    #22742
    Nem kötekedés kép,de ez is egy tét meccs, most vigasztalhatod magad azzal, hogy nem... csak kupa,stb. De ha jól látom, nem egy B csapat állt fel most.
    El kell ismerni,hogy jók... Chelsea védelme,meg hát...
  • Effe88
    #22741
    mert ez nem tétmeccs mi???:D:D
  • Japep
    #22740

    De azért egy igazi tétmeccsen is megnézném, mi történne. :)
  • Bulykin
    #22739
    no comment... :/
    se védelem, se elképzelés semmi...nem látnám senkin sem hogy próbálkozna, mi történt?
  • IXEMGabeo
    #22738
    ennek a csávónak a Barcában a helye:D
  • szucsy89
    #22737
    A BL győztest 1 félidő alatt leszopatja ez az ember, beszarok :DDDD
  • IXEMGabeo
    #22736
    Falcao tripla annyi
  • Oziris666
    #22735
    Vigye már le ezt a balfasz Luizt mert lesz vagy 5:0
  • IXEMGabeo
    #22734
    bírók rendkívül szarok egyébként
  • Japep
    #22733

    Az igazság az, hogy egy bajnokinak nagyobb jelentőséget tulajdonítok, mint ennek a meccsnek, így nagyon nem bántana, ha kikapnánk - amire eddig elég nagy az esély...
    Csak annyit kérek, hogy ne legyen megalázó, az azért gáz lenne... :S

    De azért GO BLUES! Még egyébként innen is fordítható lenne a meccs.
  • IXEMGabeo
    #22732
    ha helyzetbe kerül gól és megcsinálja magának a helyzetet is, ha kell. Ő az igazi nagybetűs csatár, elég nagy százalékban belövi, ha helyzetbe kerül ezért félelmetes
  • IXEMGabeo
    #22731
    Falcao ismét:D meg kellett volna tennem az Atleticot:D:D
  • limperatore
    #22730
    majd a real beajánl érte 100m eurot, közben bomba gól falcaotól : D
  • szucsy89
    #22729
    Nincs külön topik rá, úgyhogy ide írom... ez a Falcao valami hihetetlen ember! Ha rövid időn belül nem lesz ott az aranylabda jelöltek között, akkor senki... persze jövőre már egy top klubban fogja rúgni a gólokat:)
  • IXEMGabeo
    #22728
    Ez a Falcao valami eszméletlen mekkora király
  • IXEMGabeo
    #22727
    kapufa, és közben nem adtak meg az Atleticonak egy 11-est
  • IXEMGabeo
    #22726
    na kezdődik a European Super Cup:)

    Atletico nehéz lesz nektek Londoniak
  • bakkerman
    #22725
    nagyon jó kis játékos amúgy
  • hedonist
    #22724
    Schurrle nem elado, igy Loic Remy fele fordultunk allitolag..

    Egyaltalan nem ismerem, kb csak, h francia, Marseillenél, jo ez nekunk?:s
  • hedonist
    #22723
    Ez a véleményem volt, nem arcoskodás. Téma lezárva, majd dönt az eredményjelző:)
  • miezviz
    #22722
    "Szerkesztőségünk egybehangzó döntése értelmében a Bajnokok Ligája csoportköréből szeptember 18-án, kedden a D-csoport rangadóját, a Real Madrid–Manchester City találkozót közvetítjük élőben a Sport1-en"
    Ekkor lesz a Chelsea-Juve

    marad a stream
  • Japep
    #22721

    Igen, nekik nincs, de a kölcsönszerződésébe beleírtuk, ebből a BL-győzelmünk után "balhé" is volt, hogy ő maradna kölcsönben, és játszana, de nem lehet. Akkor ez volt az állás.
  • szucsy89
    #22720
    csak véletlen néztem be, de:

    az az olasz válogatott, amelyiknek az alapja a Juventus volt, azért csak eljutott az EB döntőig, és focizta le az angolokat is többek között, kiváncsi vagyok mint gondoltál az EB előtt róluk, valószínűleg ugyanezt.

    a 2 meccsből minimum 1x szerintem ki fogtok kapni a Juvétól, de egy X minimum benne van, ennyire nem kéne nagy arcnak lenni. mondjuk Di Matteo miatt talán van egy kis előnyötök.
  • hedonist
    #22719
    Oriolért bejelentkezett a Malaga, persze csak kölcsönbe. Benayount a Pool venne vissza. Maloudaról nagyon hallgatunk Di Matteo óta nincs keretbe sem, minek tartjuk? vigye már el valaki, annyira azert nem rosz játékos.
  • hedonist
    #22718
    Eden sok sikert kívánt öccsének Twitteren:

    "Au passage, bonne chance au petit reuf... Je suis supporter de zulte w maintenant"
  • hedonist
    #22717
    Esti meccs érdekessége, hogy Courtois véd ellenünk, ugyanis nincs olyan szabályozása az UEFA-nak, hogy a játékos ne játszhatna az anyaklubja ellen (nem úgy mint a PL-ben)
  • miezviz
    #22716
    De kiderült h Rami ér is annyit :)
    most sztem 30 körül mozog
  • hedonist
    #22715
    Igen, hát sajnos belőlünk mindig sokat akarnak kisajtolni, mert ugye azért valljuk be meg lehet velünk tenni:) (Ramires 18 m ?:D:O)