24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #9491






  • Jagumo
    #9490
    jaja :)
  • asfa
    #9489
    maximálisan egyetértek egyébként Coldey véleményével..(Chelseafanatics.atw.hu)
  • Jagumo
    #9488
    az aztán a chelsea ellenes hozzászólás:D
  • Jagumo
    #9487
    őő mivan vele???:OO
  • Rash87
    #9486
    #9430
  • Jagumo
    #9485
    most minek görcsölsz olyanon amin nemtudsz változtani???:O
  • Jagumo
    #9484
    de akkor is vicces :D
  • asfa
    #9483
    Barnsley - Chelsea 1 - 0

    FA Kupa mérkőzés a legjobb négy közé jutásért. Csapatunk a másodosztályban is csak kiesés ellen küzdő, 16. pozícióban tanyázó Barnsley otthonába látogatott.


    A hazaiak a sorozat első körében az Anfield Roadon búcsúztatták a Liverpool együttesét, ez, mint sokan hitték, intő jel lehetett a szintén jóval esélyesebb Chelsea számára is.


    Ha ebben az összefoglalóban leírnám, amit gondolok, úgy, ahogyan gondolom, azt hiszem egy életre leírnám magam a honlap látogatói előtt.


    Térjünk tehát a tárgyra. A mérkőzés remek iramban kezdődött, kisebb helyzetek itt is, ott is, a hazaiak részéről elsősorban a nigériai csatár, Odejayi, míg csapatunk részéről Joe Cole villogott.


    A kezdeti lendület után úgy tűnt, a Barnsley veszi kézbe az irányítást és ez a tendencia volt jellemző a játékrész további részeire is, amit jól jelez a magyar Ferenczi kapufája is, ami Cudicini kapustól akár be is férhetett volna.

    A második félidőben nagyobb sebességre kapcsolt a Chelsea, mégis egy jobb oldali beadás után a középen érkező Odejayi az ügyetlenkedő, rosszul elrugaszkodó Cudicinit megelőzve fejelt a vendégkapuba, megszerezve a vezetés a Barnsleynak. 1-0 .

    A félidőben pályára lépett Salomon Kalou és Claudio Pizarro, de a Chelsea-nek mégsem sikerült betalálnia, 90 perc alatt egy sem. A hazaiak az utolsó 20 percre kiválóan tömörültek be a kapujuk elé és minden egyes vendégpróbálkozást remekül blokkoltak.

    A vége maradt 1-0 .

    Néhány szösszenet, kavargó gondolataimból.

    Azt hiszem ez az a pillanat, amikor egy edzőnek illene lemondania. Persze látván, hogy Rafa Benítez még mindig a Liverpool edzője, joggal gondolhatjuk, hogy Avram Grant is marad a helyén. Nem lenne célravezető. Azokat a meccseket, amikor igazán oda kellene tennie magát a csapatnak, rendre elbukjuk.


    Kíváncsi lennék, hogy egy ilyen mérkőzés után a nímand teljesítménnyel előrukkoló Michael Ballack, Florent Malouda vagy éppen Nicolas Anelka milyen lelkiismerettel veszi fel a fizetését. Egy garast nem ért a játékuk.
    Őszintén sajnálom Joe Cole-t és Shaun Wright-Phillipset, akik ma igazán küzdöttek és futballozni akartak, hogy ilyen lélektelen, öntelt csapatot kellett vonszolniuk a hátukon.


    És még valami. Ezzel a meccsel a realitást tekintve 0-ra csökkent a megnyerhető trófeák száma a Chelsea számára. A két hazai kupa elúszott, a Premier League-ben pedig "csak” két jobb együttes van, mint a miénk és ugye azt még viccből sem gondolja senki, hogy ha Mourinhoval nem nyertünk Bajnokok Ligáját, akkor majd pont Granttal fogunk. Ha már a viccet említettük. Nevetni remélem egy ideig senkinek nem lesz kedve a csapat háza táján, mert ezzel a buktával a Chelsea nevét gyalázták meg és nagyon nehéz lesz ezt kiküszöbölni.


    Összefoglaló és egy kis egyéni vélemény: Coldey
  • Japep
    #9482
    Nem vicces...

    Megérdemelten, ahhoz képest nagyon jól játszottak!
    És ez csak egy példa volt, olvasd vissza magad, és megértessz minket...de nem bántás képpen írtam... :)
  • Jagumo
    #9481
    hát de most nem vicces az hogy egy 2. osztályu csapat kiver 2. élvonalbeli szupersztár csapatot ha nem látom else hisezm:D
  • Jagumo
    #9480
    énis ezene avéleményen vagyok:)
  • Japep
    #9479

    Jagumo, sokszor nem tudom, miért van a logódban Chelsea-címer, olyanokat írkálsz...
  • Japep
    #9478
    Hát ez szép... :S

    Grat a Barnsleynek és nyerjék meg az FA, nagyon-nagyon megérdemlik!
    Amit meg mi csináltunk...hiába kaptunk egy gólt, ha nem bírunk egyet sem lőni, akkor tök mindegy, kapunk-e...Grant maga alatt vágja a fát!
    Amúgy tuti lenézte a Chelsea a Barnsley, ez látszott is az 1.fi-ben, aztán már későn ébredtünk fel...
    A kapott gól után pedig már lehetetlen volt gólt lőni, a Barnsley megölte a focit! Ballack, Malouda, Kalou szinte semmit nem csinált...csak SWP és Joe Cole.

    Grat nekik, megérdemelték!
  • Jagumo
    #9477
    .osan:)
  • Jagumo
    #9476
    én is::D:D:D:D ha már minket megvert XD
  • asfa
    #9475
    mindenkit megkell verni ha blt akarunk nyerni szal mind1 kit kapunk!
  • asfa
    #9474
    ja vágom mer nem volt netem csak később jött vissza azért nem irtam közvetlena gol után
  • Rockynhooo
    #9473
    Barcat és MU-t kerülni kéne BL-ben és bármi lehet sztem!
  • lippet
    #9472
    Mostmár a Barnsleynek szurkolok, hogy húzza be a FA kupát=).

    Remélem nem így lesz, de szem a CFCnek már csak a BLben van esélye:S
  • ToCsEk
    #9471
    jah én nem tudtam, nem irta itt senki hogy golt kaptunk volna... nézni meg nem tudoom/tam. :S
  • asfa
    #9470
    miaz h miért? mert kikapott
  • ToCsEk
    #9469
    most nem értem, miért esett ki a csapat?
  • miki36
    #9468
    bízunk benne, hogy így lesz:)
  • Jagumo
    #9467
    ez így nem állapot:D
  • asfa
    #9466
    szintén..
  • asfa
    #9465
    igy legyen!
  • miki36
    #9464
    hát azt nagyon remélem.
  • miki36
    #9463
  • Rockynhooo
    #9462
    mostmár nyerjék meg az FA kupát :)
    Chelsea meg a bajnokságot húzza be, meg remélem Bl-ben is ott lesz.
    go Blues
  • Jagumo
    #9461
    ez 100%
  • Jagumo
    #9460
    Grant el lesz küldve a picsába :D
  • Jagumo
    #9459
    ez aztán a Bravúúúr!!!!!!! grat nekik:)
  • asfa
    #9458
  • Jagumo
    #9457
    VÉGE :S
  • Jagumo
    #9456
    jó kis chelseasan! lőhetnénk 1 gólt! :D
  • Rockynhooo
    #9455
  • Jagumo
    #9454
    ucsóó támadás...
  • asfa
    #9453
    WÁÁÁÁÁ megőrülök,hogy minden kimaradt
    kiestünk...
  • Jagumo
    #9452
    NEMHISZEM EL!!!!!! senki nemmeri előni....