24199
Chelsea Fan Club
  • frank08
    #9531
    amúgy inkább Koplárovics mint c.ronaldo
  • frank08
    #9530
    Tippeljetek kit kapunk a bl-ben. 8 Tottis barátom van abból 7 azt mondta hogy találkozunk a negyeddöntőben
    szerintem is!!! olyan sima lenne mint az országút
  • Rockynhooo
    #9529
    hbd nekije , kedvenc pléjereim egyike :)
  • miki36
    #9528
    Boldog szülinapot nekije
  • asfa
    #9527
    Isten Éltesse!!!!!!
  • asfa
    #9526
    :DDDd
  • Japep
    #9525
    Üdv újra! :D
  • bigfoot
    #9524
    meg még ronaldinho is nem:S??
    wááá nem értem az ilyet:S

    mindenki aki éppen jó vegyük meg ,aki meg nálunk van az szar adjuk el..hát ez nem egészen így működik, Drogbanak is mennyi idő kellett ,és a tavalyi év,vmi mesés volt...

    bocsi de mostanában annyira nincs időm írni:(, a mecseket ,eredményeket nyomon követem, a fórumot is probálom,de 1-2hó és újra aktív tag tudok lenni itt:)
  • banok
    #9523
    majd megy a Koplárovics

    na jó ez szar volt.
  • Japep
    #9522

    Isten éltessen Didier!

    Az összes magyar Chelsea drukker nevében kívánunk nagyon boldog születésnapot Didier Drogbának, aki már közel 4 éve szolgálja a klubbot. Az elefántcsontparti válogatott gólvágó ma ünnepli 30. születésnapját. Sok szerencsét és még jó pár sikeres évet Neked, Didier!

    Boldog születésnapot kívánunk neki!
    Reméljük még lesz jópár éve, és mégjobb lenne, ha mindez a Chelseaben... :D
  • Japep
    #9521
    C.Ronaldo???
    Ugye most csak viccelsz? Egy Chelsea-szurkoló messze kerülje Ronaldo leigazolásának gondolatát...

    Aktív? pl. Wright-Phillips ??? Joe Cole (mikor jó kedvében van...) ?
  • lippet
    #9520
    vmi aktív jó focista kellene a chelseanek=)

    pl.: c.ronaldo, guti, sneijder...
  • miki36
    #9519
    csöndmár. nem érdekel ez minket
  • frank08
    #9518
    Mostmár csak a West Brom!!!!!
    Gera rug egy mesterhármast nekik a döntőbe..
  • frank08
    #9517
    Ezt Grant rontotta ell, pihenteti LAMPIT és Drogbát egyett ketött lőtek volna, ez az Anelka egy kalap ...... megse izzad a mecseken
  • Jagumo
    #9516
    ha már kiverték a Chelseat nyerjék meg :D
  • Japep
    #9515

    FA Kupa párositások :

    Barnsley - Cardiff City
    Westbromwich Albion - Portsmouth

    (A mérkőzéseket Április 5-6. fogják lejátszani)

    Jól járt a Barnsley, megkapta a "leggyengébbet", bár itt már nincs olyan...reméljük megnyeri az FA-t...HAJRÁ! :D
  • Jagumo
    #9514
    Chelsea-Barca 1-0 ezen:D

    amikor Dorgba lőtt egy nagy góólt:)
  • Jagumo
    #9513
    jaja! arra emlékszem:D Azon a meccsen szerettem meg igazán a Chelsea! :)
  • asfa
    #9512
    tavalyi bl csoportkör
    Chelsea-Barca 1-0
    Barca-Chelsea 2-2
  • lippet
    #9511
    Ezt találtam:D
    Azé nem mindig jött össze a siker!
    Mondjuk egy Shalke jó lenne=)

    2005. február 23. SZERDA
    Barcelona - Chelsea 2-1

    2005. március 8. KEDD
    Chelsea - FC Barcelona 4-2

    ----------------------------

    2006. Február 22. SZERDA
    Chelsea - FC Barcelona 1-2

    2006. Március 7. KEDD
    FC Barcelona - Chelsea 1-1


  • Rockynhooo
    #9510
    legyen úgy :D
  • lippet
    #9509
    Hogy hol kopogjam le, a Barcat a BL-ben legtöbbször el tudtuk intézni:D-
  • asfa
    #9508
    akkor belekell huznunk
  • Japep
    #9507
    X-elt az Arsenal (Wigan 0-0), ha behúzzuk mindkét meccsünket (az elmaradásra gondolok), akkor megközelítjük 1 pontra...HAJRÁ! :D
    Aztán meg nekik jön a Borough, amit megint nem nagyon szeretnek, nekünk meg a Sunderland...
  • Japep
    #9506
    Te tudod...
  • Freedom88
    #9505
    számomra akkor se egy nagy játékos, sose volt az.
  • Japep
    #9504
    Amúgy Cudicini is rosszul jött ki (itt jön ki az, hogy nem Cech védett... ) de szerintem ezt simán be lehetett volna fújni kapustámadásnak...az ötösön belül akadályozta. De mindegy, nem számít, csak úgy megjegyzem.
  • Japep
    #9503
    Igaz, hogy eddig még csak 1 gólt lőtt, de mint mondta, jobban szeret gólpasszokat adni...és ad is, pl a WHU elleni 4-0-nál is sok gólban benne volt...nem csak gólokban kell mérni.
  • Freedom88
    #9502
    érdemes volt megvenni anelkát, eddig maradandót alkotott...tudtam h nem kellett volna
  • Japep
    #9501
    De azért a vége egy kicsit erős...

    "Nevetni remélem egy ideig senkinek nem lesz kedve a csapat háza táján, mert ezzel a buktával a Chelsea nevét gyalázták meg és nagyon nehéz lesz ezt kiküszöbölni."

    Azért ne feledjük, hogy pár éve számít a Chelsea a legnagyobbak közé Angliában (Arsenal, L'pool, MU, Chelsea)...és ezt is JM érte el.
  • miki36
    #9500
    énis tökéletesen. és még lehetne folytatni...
  • asfa
    #9499
    egyetértek
  • Jagumo
    #9498
    pfffffffffff:D
  • Japep
    #9497
    Az a szép, hogy anglia 4 legjobb csapata (az FA Kupa szerint) között van idén a Burnley és a Portsmouth, és a másik négy sem a legnagyobb...

    De az vigasztaljon minket, hogy kiesett a NAGY NÉGYES (Arsenal, L'pool, MU, Chelsea)... :S
    Egy negyeddöntőben kikapni nem égés...hiába a másodosztály, jobban játszottak, mint némelyik elsőosztályú (pl. ma a Chelsea), és azt sem szabad elfelejteni, hogy a L'poolt is kiejtették...
  • Japep
    #9496
    Én is! Elgondolkodtató!
  • Japep
    #9495
    Én nem mondtam, hogy megnyertük...és szerintem senki, én legalábbis, hogy kiesett a MU inkább elkezdtem félni a meccstől...amúgy meg nagyon megérdemelnék, hajrá!
  • asfa
    #9494
    senki nem élt ebben a hitben h sima... senki közülünk..nem hiszem h megnyeri.. fokozott figyelmet kap azokután h kiverte a Poolt és a Chelseat.. a következő ellenfele nem becsüli alá és megveri
  • Japep
    #9493
    Akkor neked Chelsea-szurkolóként teljesen más elképzelésed van a humorról...
  • Rash87
    #9492
    Nem azt mondom,csak jó látni,hogy mindenki azt hitte már,hogy innentől sima ügy,minden nagycsapat kiesett,csak Ti maradtatok,aztán ez lett. Nem láttam a meccset,de ezek után a Barnsley megérdemli a kupát :)