24199
Chelsea Fan Club
  • sygmaBlueJersey
    #10688
    olyan mint a régi umbro-s:) az a gallér nemtommnek:S mostanaban ezt erőltetik, sztem a legjobb, ha v nyaku mint a tavaji MU mez
  • asfa
    #10687
    sztem meg jo :) bekell majd egy ilyenre ruháznom :) kapus mez is k**va jo
  • Bulykin
    #10686
    nekem az is tetszik:D
  • Japep
    #10685
    Az a gallér nagyon elrontja...olyan szar, mint a L'poolé... :S
    De majd megszokom.
  • Bulykin
    #10684
    sztem tök fasza lesz:D
  • asfa
    #10683
    tökéletes :)
  • Japep
    #10682

  • icepick16
    #10681
    a gallér menő :D fel tudják hajtani. szerintetek bejutunk a döntőbe?
  • Japep
    #10680
    Szerintem nem a legrosszabbak, bár az a gallér nem lett volna muszáj...

    A kapusmez meg nekem tetszik is! :D
  • Japep
    #10679

  • II Rocky II
    #10678
    R.I.P.
  • bigfoot
    #10677
    Nyugodjon Békében:((!!
  • minimize
    #10676
    Részvétem egy nagyszerű játékosnak, és családjának!
  • miki36
    #10675


    Nyugodjon Békében!
  • Jagumo
    #10674
    szegény
  • asfa
    #10673
    Nyugodjék Békében!
  • sygmaBlueJersey
    #10672
    Szörnyű hír,mindenkinek az,ha elveszti az édesanyját, de főleg egy olyan valakinek,akin európa szeme rajta van ezekben az időkben és pont az élete egy ilyen időszakában következik be. részvétünk, egész futball társadalom nevében! egyébként Pat nővére Harry Redknapp felesége, West Ham,Portsmouth,Chelsea, minden tisztelet az övék,h így is helyt fognak állni!
  • Japep
    #10671

    Elhunyt Frank Lampard édesanyja


    A szörnyű hírt ma délután közölte a Chelsea hivatalos oldala, és Lampard igaz, ha nem is személyesen de mindenkinek megköszönte, aki támogatta őt.

    Nagy szomorúsággal közöljük, hogy Frank édesanyja, Pat Lampard ma délután elhunyt.

    Frank szeretne köszönetet mondani Avram Grant menedzsernek, valamint a Chelsea stábjának és játékosainak, hogy támogatták őt és a családját.

    Frank családja is szeretné megköszönni a jó kívánságokat, amivel támogatták őket.

    -------------------------------------------------
    Részvétem...RIP
  • sygmaBlueJersey
    #10670
    Remélem ellenünk is olyan taktikaval jön ki a múú,mint a barca ellen!:)
  • sygmaBlueJersey
    #10669
    hát tiszteletben tartom a véleményed,de ez a teljes forditottja annak ahogy én látom
  • sygmaBlueJersey
    #10668
    érdekes volt a mu felallasa az 1. felidoben,sztem valtanak..rooney és ronaldo konkrétan 1más helyén játszanak:) érdekes..
  • II Rocky II
    #10667
    a mondat elejével egyetértek :D miszerint arra gondoltam hogy balra lövi és a kapus kifogja...de sztem nem vmi jo meccs. jo lenne ha a barca merne játszani,de az a baj hogy lassan passzolnak..mikor begyorsultak akkor jo volt. a mu hajtana ha partner lenne abarca..kurva jo meccs lenne.szvsz ategnapi chelsea meccs jobb volt kár hogy nem ment be igy uszott a szelvényem :(((((
  • Japep
    #10666
    Jaja...
  • sygmaBlueJersey
    #10665
    Csáo! éreztem h kihagyja,esku valami volt amitol felkialtottam h kihagyja mielott elrugta,de azthittem h a kapus fogja majd. naggggyon jo meccs eddig és az is lesz sztem végig és ezért kicsit fáj, h mi nemtudunk ilyen szep meccseket jatszani..
  • Japep
    #10664
    Elkezdődött a másik meccs.

    A 3.percben Milito kezezett, 11-es a MU-nak, de Ronaldo mellé rúgta...
  • lippet
    #10663
    bízok én is benn:D
  • II Rocky II
    #10662
    jaa igen de azért jo lett volna ugy neki menni a mai napnak hogy kb 20 már a kezedben van :D hát hajrá reméljük bejön:D
  • lippet
    #10661
    Le HAvre - Sedan 0-0:S ez elment! De ha a Barca-Mu félidő:V, végeredmény:D bejön, akkor is nyerek 21e Ft.=)
  • Cabell
    #10660
    Van valaki különben a két csapat közül, akik veszélyeztetettek sárgalapok tekintetében? Mostmár Terry, tudom, de rajta kívül?
  • II Rocky II
    #10659
    kurva nagy volt az öngol..vmi hihetetlen:D hogy nekünk mértnem tudott fejelni egy ilyet :OO
  • II Rocky II
    #10658
    talán adtak neki kenöpénzt?:D
  • Jagumo
    #10657
    igazából netudom hogy fejelhet valaki ekkora öngólt :D:D::DD
  • Jagumo
    #10656
    Nemhittem a szememnek a 2. éflidőt ágyból néztem , de mivel is beteg vagyok azért már elakartam aludni aztán amit ott Riise gólja huuu nagyon megörültem :)))))))
  • sygmaBlueJersey
    #10655
    0-0 jo,csak para,mert bármikor bekaphatunk egyet,semmilyen döntetlen ezen kivul nem lehet:S gólok kellenek!nincs mese,erről szól a játék, legalabb otthon játszunk egy nagyot FASZOM!
  • sygmaBlueJersey
    #10654
    jaj köszi:D de ekkora szar játékot még nem láttam chelsea-től:( hogy lehet igy játszani, mi ez a drogba nulla játék??
  • Monoton
    #10653
    loooool ezdurva

    thx
  • balljuggler
    #10652
    1-1...nem rossz....otthon 1 gol a boldogság
  • balljuggler
    #10651
    Monoton!!!
    itt a cumo...riiseez az
  • asfa
    #10650
    hát köszönjük! nincs ez még lefutva
  • Vazov
    #10649
    Grat nektek! Riise gólján csak nevetni tudok.