24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #11169
    az érdekes :O hát egyáltalán semmi tényleg, nem baj remélem jo lesz
  • Japep
    #11168
    Már a Wikipedia-n is frissítették...ott van a klubjainál, hogy: 2008- Chelsea.

    Érdekes, semmi előhangja nem volt.
  • asfa
    #11167
    hmm majd kiderül :)
  • Rockynhooo
    #11166
    joo pléjaaa, láttam párszor játszani ^^
  • Japep
    #11165


    A Chelseas nagyon kemény...a MU gólnál meghalt...még pislogni is elfelejtett... :D

    Ilyen kellene nekünk is! :D
  • Japep
    #11164

    Bosingwa : FC Porto -> Chelsea - €20m (£14m)

    Elvileg igaz, azt mondták (chelseafanatics - itt van magyarul is), hogy hétfőn lesz a hivatalos bejelentés.
    Jobbhátvéd, akkor valószínűleg Belletti megy (ugye Ferreira most hosszabbított). Ferreira 29 éves, Belletti 32 lesz - ő pedig 25.
    Nem tudom, jó hír-e, mivel nem nagyon láttam még játszani... :S

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Ferguson előre magyarázkodik a lehetséges vereség miatt


    A Daily Star Sir Alex Ferguson problémáiról ír. A Manchester United menedzsere a vasárnapi, bajnoki címet eldöntő utolsó forduló előtt azt sérelmezi, hogy mindenki az MU ellenfelével, a Wigannal van elfoglalva. Csak arról lehet hallani, hogy a Wigan játékosai mekkora erőbedobással készülnek a vörös ördögök elleni mérkőzésre, míg a másik bajnokaspiráns, a Chelsea sokkal könnyebb helyzetben lesz a Bolton ellen. A Wanderers játékosai ugyanis egész héten a bentmaradást ünnepelték, így Ferguson szerint a londoni kékeknek könnyebb lesz bezsebelni a három pontot a Bolton ellen, mint az MU-nak a Wigan ellen.

    Roman Abramovics nem lesz ott a Chelsea Bolton elleni utolsó bajnokiján a Stamford Bridge-en - írja a The Sun. A milliárdos tulajdonos utoljára március 23-án látta játszani csapatát, akkor az Arsenal ellen. Azóta az üzletember az Egyesült Államokban illetve hazájában járt. Ezen a héten például Moszkvában tartózkodott, hiszen szerdán Oroszország új elnökét iktatták be. A lap szerint Abramovics legközelebb csak a moszkvai, MU elleni BL-döntőben nézi meg együttesét.

    ------------------------------
    Megmagyarázva az "Abra-rejtély"... :D
  • asfa
    #11163
    ezt nézzétek meg nem semmi :) itthonra is jolenne ilyen
  • asfa
    #11162
    ez oltás :)
  • Japep
    #11161

    Franco di Santo januárban érkezett és 7 góllal ő lett a házi gólkirály.
    Most lett nemrég 19 éves. A maga 194 cm-ével úgy látom, elég sok gólt fejel - ez nagyon jól jön majd nekünk szögleteknél! :D
    Előző csapatában (Audax Italiano) 62 meccsen 16 gólt szerzett. Reméljük jövőre Grant beépíti majd a csapatba.
    Egy kis összefoglaló:

    (Hát nem egy Kalou, vagy Joe Cole, hiába viszi végig, nem érez kényszert, hogy be is fejezze - szép gólpasszt ad már rögtön az elején... :D )

  • Japep
    #11160
    Ez a legnagyobb kép, amit találok... :S

    :D

  • Japep
    #11159

    Sisak nélkül száguldoztak a Chelsea játékosai-fotókkal

    A Chelsea négy játékosa a csütörtöki edzés után quadra pattant, és nagy nevetgélés közepette bukósisak nélkül száguldoztak a renitensek London kertvárosi utcáin.

    Bár John Terry, Joe Cole, Ashley Cole és Steve Sidwell nem szegte meg az angol KRESZ-t, ennek ellenére a biztonsági előírásokat nem tartották be azzal, hogy nem viseltek bukósisakot a négykerekű járgányokon. A fiúk az egyik edzés után vezették le a még megmaradt felesleges energiát, és a quadozás után úgy gondolták, legurítanak pár sört az egyik pubban. A bukósisak nélküli száguldozást mindenki megúszta ép bőrrel. Terryék meglehetősen magabiztosnak tűntek a járgányokon a vasárnapi, mindent eldöntő Bolton elleni bajnoki előtt.

    Képek: 1, 2, 3, 4

    :D
  • asfa
    #11158
    amugy tényleg ez lenne az igazságos, jövőre szerintem simán bevezethetnék!
  • asfa
    #11157
    fingom nincs nekem :S
  • Japep
    #11156
    Ezeket (1, 2) az új mezes képeket valaki nem tudja, honnan tudnám letölteni nagyobbakban? Meg gondolom nem csak róluk van... :D
  • Japep
    #11155

    Grant rájátszást szeretne


    A Chelsea menedzsere, Avram Grant szerint a Premier League-ben kéne lennie egy plusz mérkőzésnek, ami döntené el

    A "Kékek" közelednek a szezon utolsó, a mindent eldöntő fordulójához. Ugyanannyi pontjuk van mint a jobb gólkülönbségükből adódó előnyt élvező Manchester United-nek.

    Ha a végén a Chelsea akarja magasba emelni a Premier League trófeát, akkor jobb végeredményt kell holnap produkálniuk a Bolton ellen, mint a United a Wigan otthonában.

    Az izraeli azonban azon a véleményen van, hogy átkéne vennie Angliának Olaszország rendszerét, miszerint ha 2 csapat ugyanannyi ponttal végez a tabella élén vagy európai szereplést biztosító helyen, akkor egy rájátszás meccset kéne rendezni a 2 gárda számára.

    "Nyertünk idén mérkőzést 6:0-ra, 6:1-re, 4:0-ra és 3:0-ra is. Amikor sok játékos hiányzik, akkor is muszály nyernünk." - mondta Grant.

    "De bekell ismerni, a United gyönyörű futballal kápráztatta el az embereket idén. Azt mondják ez volt a csapat legjobb szezonja, mióta Sir Alex Ferguson az edzőjük."

    "Jobban tetszene, ha Angliában is azt a rendszert alkalmaznák, mint Olaszországban, egy extra mérkőzést azonos pontszám esetén."

    "Érdekem jelen pillanatban hogy ezt mondjam, de amúgy is jobban szeretném azt az eljárást. Néha egy csapat sok gólt szerez kisebbek ellen. Ha ugyanannyi pontod van, mint a másik klubnak, akkor egy szinten is vagy velük."

    "Ez az egész nem gombnyomásra működik. Rengeteg meccset nyertünk szép focival. De ezen még mindig változtatni tudunk az itt játszó labdarúgókkal együtt."

    "Nem rég Sir Alex azt mondta, ez volt a Manchester legjobb idénye amióta ő itt dolgozik. Mi mégis próbára tesszük őket most is."

    "Ha megnyerik a bajnoki címet, amiben nem vagyok biztos, akkor az a gólkülönbségen fog múlni." - fejezte be Grant.

    ------------------------------------------------
    Ez nagyon nem lenne hülyeség szerintem...így lenne igazságos! Még az egymás elleni meccsek is csak pillanatnyi forma (mint ahogyan a BL is), meg ott lehetnek az év közbeni eltiltások, sérülések, nemzetközi tornák miatt hiányzók.
    Bár ezt most, hogy mi mondjuk, siránkozásnak hangzik...
    De tényleg jó lenne, ha jövőre bevezetnék, ez lenne a legtisztább.
    Ez a MU Ferguson alatti legjobb szezonja? Nekünk elég szar volr (téli sérüléshullám, edzőváltás, Afrikai Nemzetek Kupája) és így is pontegyenlőség van... :D

    HAJRÁ CHELSEA!!! Holnap nyernünk kell, és mindenki gondoljon, ami neki tetszik!
  • Japep
    #11154

    Az MU-nak jut az eredeti trófea, a Chelsea csak a másolatot kapja


    Nagy izgalmakat ígér az angol labdarúgó bajnokság utolsó fordulója. A tabella élén a Manchester United és a Chelsea is azonos ponszámmal rendelkezik, ám jobb gólkülönbségének köszönhetően ha az MU megnyeri a Wigan elleni találkozót, akkor Sir Alex Ferguson csapata lesz az idei bajnok.

    A Chelsea a Stamford Bridge-en fogadja majd a Bolton Wandererst, amelynek a kiesés elkerüléséhez egyetlen pontra van szüksége. Amennyiben a papírformának megfelelően mindkét csapat győz, úgy az angol bajnokság 1888 óta íródó történelmében hatodik alkalommal dönt a gólkülönbség: 1924-ben a Huddersfield Town, 1950-ben a Portsmouth, 1953-ban az Arsenal, 1965-ben a Manchester United, 1989-ben pedig az Arsenal nyert így aranyérmet.

    Érdekesség, hogy erre az alkalomra készítettek egy bajnoki trófea másolatot, amelyet a Stamford Bridge-en helyez el az angol szövetség. Az eredeti kupa a Wigan stadionjában lesz.

    Premier League 38.forduló - vasárnap 16:00:

    Birmingham City - Blackburn Rovers
    Chelsea - Bolton Wanderers
    Derby County - Reading
    Everton - Middlesbrough
    Manchester City - Newcastle United
    Portsmouth - Fulham
    Sunderland - Arsenal
    Tottenham Hotspur - Liverpool
    West Ham United - Aston Villa
    Wigan - Manchester United

    Az állás:

    1. Manchester United - 84 pont +56
    1. Chelsea - 84 pont +39
    3. Arsenal - 80 pont

    ---------------------------------------------------
    Ha ezt elbukja a MU, akkor valószínűleg a legrondábban fognak bukni - az utolsó fordulóban, és a Chelsea pedig először áll az első helyen a 07/08-as szezonban - a 38.fordulóban.
    De ha mindkét csapat nyer, akkor viszont mi bukunk a legrondábban egy bajnokságot...gólkülönbséggel, ami kissé nevetséges. És erre 1-2 év múlva sajnos már nem sok mindenki fog emlékezni...de akkor is hatalmas dolgot vittünk véghez!
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #11153
    Így gondolod te, mindenki máshogy.
    (Sajnos Abra is hasonlóan gondolkozik, senki sem elég jó neki...)

    Még soha nem olvashattad hivatalos oldalon, hogy azt mondta Drogba, "menni akarok".
    Sőt, mostanában egyetlen interjút adott, abban is tagadta.
    Anelkának csak bele kell rázódni, időt kell neki adnunk. Kalou meg nem is nagyon fog...
    Sheva is azt nyilatkozta, hűséges lesz (így legyen)!
    És akkor még mindig maradt Maloudam Joe Cole, SWP...és ott van Sinclair, di Santo, Sahar.

    Minden nagy csapatnak hasonló kaliberű játékosai vannak, és max 1-2 (MU: Rooney-Tevez, REAL: Raul-vNistelrooy...stb).
  • sygmaBlueJersey
    #11152
    csak okosan..:)
  • sygmaBlueJersey
    #11151
    jaja de alexnek is volt ilyen bődületes gólja szabadbol:) ugylatszik ez brazil védő tulajdonság, lásd roberto carlos:D az h csatár nem kell, igencsak elhamarkodott kijelentés szerintem japep:) sheva itthagy minket bár olyan mintha itt se lett volna :( nem lehet meggyozni a maradasrol bar sztem nem is törik magukat a chelsea emberei.Drogba?Egy rejtély,de általában ezek eligazolással végződnek, szóval tőle is fájdalamas búcsút vehetunk. akkor ki is lesz a "nagy csapat"-hoz illő csatár? Anelka? aki ismeri a pályafutását az tudja, h ez viccnek is rossz.főleg nekem nem vicces vagy nekunk,mert náluk játszik és fontos a csapatunk.csak annyit mondok,h nem véletlen,h ennyiszer váltott klubot,és sztem az ő igazolása is lendíthet drogba végakaratán.Kalou? maximum,de maximum másodhegedűs lehet,ha mi nagyok vagyunk és azok akarunk lenni,maradni.csak körbe kell nézni, nincs még egy ilyen szintu csapat ahol ekkora csatárhiány lenne.De ez megoldodik a nyáron.For sure.
  • Jagumo
    #11150
    ilyen meccsek után lazááán .... :))
  • Jagumo
    #11149
    ez kurvanagy gólvolt ! :D
  • asfa
    #11148
    gratgrat a csapatnak! :)
  • lippet
    #11147
    ez télleg szép gól volt:D
  • Japep
    #11146

    Avram Grant a hónap menedzsere!


    A Chelsea edzőjét a hónap legjobb mesterének választották.

    Grant a szavazatok alapján a legjobb edző lett áprilisban. Az 5 pontos hátrányt ledolgozó edző jogosan kapta meg a "Hónap Edzője" címet.

    "Ez egy nagyon jó hónap számomra és a csapat számára is. Megmutattuk, hogy mire is vagunk képesek valójában. Szép focit játszott együttesem, ezért jogosan mondhatjuk: beérett a munkánk Clarke-kal és Cate-val. A hátralévő meccseinket ha megnyerénk és a MU botlana az utolsó fordulóban és mi nyernénk a BL döntőben, akkor ez a klubbnak pirosbetűs ünnep lenne. A menedzsment, a személyzet és a játékosok is azon vannak, hogy legalább a Bajnokok Ligája fináléjában diadalmaskodjunk." - fejezte be a menedzser.

    Forrás: chelseafc.com

    ------------------------------
    Grat neki, meg is érdemelte!
  • Japep
    #11145
    Továbbá:

    Az Év Gólja kitüntetést Juliano Belletti Spurs elleni, januári találata érdemelte ki.

    Az Év Fiatal Játékosa díjat rendhagyó módon nem egy játékos, hanem a teljes U18-as csapat kapta, miután bejutottak az ifjúsági FA-kupa döntőjébe.

    ------------------------------
    Grat nekik is! :D
  • Japep
    #11144
    "Carvalho egy fontos láncszeme Grant csapatának, mivel amikor ő a pályán volt, a Chelsea 42 meccse nem kapott ki."

    ...
  • Barnabyka
    #11143
    Cravalho-t megelőzve?o.O nah szerintem ő elég gyengén játszott az idén és főleg mostanában..nah de majd Moszkvában hátha bizonyítja nekem ,h megérdemli..Cole-nak meg grat
  • Japep
    #11142
    Grat neki, megérdemli!

    Bár én Essienre szavaztam... :D
  • Jagumo
    #11141
    [center]

    Joe Cole az év játékosa!

    Joe Cole lett az év játékosa, megelőzve Ricardo Carvalho-t és Michael Ballack-ot.



    A Chelsea szurkolóinak szavazatai alapján Joe Cole lett az idény legjobb Chelsea játékosa. A 2. az idén szintén fantasztikusan játszó Ricardo Carvalho és a sérülése után vezéregyéniséggé váló Michael Ballack.

    "Gyerekként mindig arról álmodtam, hogy a Chelsea-ben fogok játszani és, hogy ebben a csapatban egyszer a legjobb lehetek Most mindkét vágyam teljesült, és nagyon boldog vagyok."

    "Minden nap boldogan kelek fel, hiszen egy fantasztikus csapatba és fantasztikus játékosok között játszhatok."

    Cole eddig 10 alkalommal talált a kapuba a szezon eddigi 53 mérkőzésén. Többek között ő döntötte el a West Ham elleni bajnoki meccset, vagy az Everton elleni Ligakupa-elődöntőt.

    "A legjobbat próbálom nyújtani a csapatnak. Imádok itt lenni és köszönöm a szurkolóknak, hogy rám szavaztak."

    "Ez egy nagy éjszaka számomra. Elég jó évem volt, de mostanában kimerültnek érzem magam és ez a játékomon is meglátszik. A Newcastle ellen pihentem és a hétvégén már teljesen friss leszek. A Bolton ellen meg akarjuk nyerni a bajnokságot, és utána teljes erővel a bajnokok Ligája döntőjére koncentrálunk."

    Tavaly Michael Essien lett az év játékosa, 2éve pedig csapatkapitányunk John Terry vehette át ezt a megtisztelő serleget.

  • Jagumo
    #11140
    ezt senkinem mondta :)
  • asfa
    #11139
    jajj ..mert mindent elkell hinni amit leirnak...
  • Jagumo
    #11138
    asszem Ribery is szóbajött :D
  • Japep
    #11137
    Hát én nagyon remélem, hogy senkiért...jó ez a csapat, ahogy van. Nem kell hozzányúlni, maradjon minden ugyan így.
    Jövőre úgy is átállunk 4-4-2-re, meglátjuk. :D

    Ramos tényleg jó lenne, mivel a JSZ poszt mindig is a gyengeségünk, de annyi pénzt azért nem ér meg.
    Csatár sem kell, 4-4-2-re bőven elég, max felhozza Di Santot + Sinclair, Sahart.

    Csak ne is menjen el senki (Sidwell, Ben Haim, Pizarro mehet, nekik is jobb lesz)!
  • Cabell
    #11136
    Elvileg akkor kikért jelentkeztetek be? Kaká, Messi, Ramos? Isten mencs öregem....
  • sygmaBlueJersey
    #11135
    ramos..? nem rossz ötlet:) szeretettel várom:) de itt csatárra akkora szükség van, mint ööö nekem a sörre
  • Matthew Prosac
    #11134
    aztán nem elfogultan szavazni ám :)
    (többieknek szól )
  • Jagumo
    #11133
    gyertek ide szavazni IDE IDE.

  • kisjaki
    #11132
    4387 új üzenet jött mióta nem néztem a topikba :D
  • asfa
    #11131
    én is bocsánat, ezentul figyelek a forrásra.. nem akarom ráfogni h szétszort vagyok de volt oka igy hirtelen :) figyleek megigérem
  • Etelkozi Vata
    #11130
    Ezúttal csak részben volt igazam, volt okom bocsánatot kérni...
    De...