24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #11292
    Tegnap nyert a Zenit (2-0), ellenük lesz majd az Európai Szuperkupa!

    Reméljük mi játszunk majd ott! :D
    HAJRÁ CHELSEA!
  • Japep
    #11291
    Szerintem semmi jó nem lenne Rijkaard érkeztével...egy hulladék ember.
    Semmibe sem nézem, mint edző...a BL-t a csapat nyertem, akkor olyan formában voltak, hogy edző nélkül is nyertek volna.
    Semmi szükségünk edzőcserére - szerintem!
  • sygmaBlueJersey
    #11290
    egyébként ha rijkaard tényle jönne,akkor az olyan szempontbol hasznunkra válhatna,h ő játszatta bojan-t és dos santos-t is a barcanal, szoval lenne esély sinclair,di santo játékára is. ami nem kevés örömmel töltene el
  • sygmaBlueJersey
    #11289
    yoo zenit :P igy nyerjunk majd mi is!!!
  • Csesza
    #11285
    ja, vagy azért mondja mert ugyis elmegy és leszarja hogy londonban mit gondolnak ezekután róla...
  • sygmaBlueJersey
    #11284
    ámen:)
  • Jagumo
    #11283
    maradjon az a lényeg :)
  • Japep
    #11282
    Ja, Henry is eltűnt, és hiába ígér Ronaldo jövőre 30 helyett 50 gólt - minden csoda 3 napig tart...
    Drogbának a tavalyi éve volt hihetetlen, Torresnek az idei...és már nem is lesz nagyon hasonló.
  • Japep
    #11281
    Én abból, hogy ha már egyszer elmondja, hogy "...igen, el akartam menni, sőt, már tárgyaltam is..." és nem teszi mellé, hogy "de most megyek is", akkor arra lehet gondolni, hogy már nem akar, ezért mondta el.
    Mint ha bevallaná egy régi bűnét... :D
  • sygmaBlueJersey
    #11280
    1ébként én is szurkolok drogbáért, imádjuk ;>
  • sygmaBlueJersey
    #11279
    érdekes következtetés ezek után :D torres? lol 1 nagyon jó idény után vszinu eladna a pool HAHA.Mondjuk azt nem értem,h lehet az h vki a PL akármelyik nagy csapataban játszik elvágyodik máshová, akár a milánba... eleve sztem a PL hez hasonló bajnokság nincs,kettő nem félnek,h ugyan az lesz veluk mint nagyon sok más sztárral,h átigazolása után 1-2 idény után jön a süllyesztő?!:o like henry
  • Jagumo
    #11278
    ezt énsem tudom :)
  • sygmaBlueJersey
    #11277
    "Most, hogy ezt így elmondja, arra lehet következtetni, hogy most már ittmarad pályafutása végéig" na ezt miből szűrted le?
  • Japep
    #11276

    Drogba a Milant akarta


    A Chelsea csatára legújabb önéletrajzi ihletésű könyvében beismerte, hogy már 2006-ban tárgyalni kezdett a Milannal.

    Didier Drogba 2006-ban magángépén repült Milánóba, miközben a Stamford Bridge-en azt mondta, hogy fogorvosához megy. Az elefántcsontparti támadó Adriano Galliani alelnökkel és Paolo Maldini csapatkapitánnyal találkozott, és jelezte, bármikor kész csatlakozni a piros-feketékhez. Azonban Drogbát 2010-ig szerződés köti a Chelsea-hez, amely hallani sem akart eladásáról.

    Drogba életrajzi művében azt is elárulta, hogy Jose Mourinho rájött a hazugságra, és nagyon letolta játékosát.

    - "Nem tartottad a szavad, hazudtál nekem. Bíztam benned, de te azt hazudtad, hogy Párizsba mész fogorvoshoz, közben meg Milánóban tárgyaltál." – emlékezett egykori mestere szavaira Drogba.

    ---------------------------------------------------
    Érdekes...
    Most, hogy ezt így elmondja, arra lehet következtetni, hogy most már ittmarad pályafutása végéig...már ha igaz egyáltalán, nem csak egy pletyka.
    Én amúgy is azok közé tartozom, aki hisz abban, hogy Drogba marad...remélem igazam lesz! :D
  • Japep
    #11275
    Van mire... :D
  • Rockynhooo
    #11274
    arc még mindig megvan :D
  • Japep
    #11273
    Ezt nem én írtam így... :D
    Hanem Mourinho nyilatkozta!

    Mert ugye a Barca, Bayern és az Inter kereste meg eddig csak. És azt nyilatkozta, eddig csak olyan csapatok keresték meg, akik visszalépésnek számítana neki... :)
  • Rockynhooo
    #11272
    nem is tom melyik a nagyobb visszalépés : Inter vagy Milan :\
  • Csesza
    #11271
    0:DASdasdasdasdasdasdsad
  • Japep
    #11270
    Quaresma igaz, hogy tud, de ugyanolyan kis nápic ***, mint Ronaldo...eladja a helyzeteket egy-két műesésért, nagyképű...stb.

    Nagyon remélem, hogy Alex nem megy sehova...nagyon szimpatikus játékos! :D
    JM meg úgy néz ki, hogy még most sem fog menni sehova...azt mondta, spanyol vagy olasz nagycsapatban akar játszani, és nem vállal el olyan csapatot, ami visszalépésnek számít (Inter, Barca)...szerintem a Milan vagy a Real padjára vár.
  • Bulykin
    #11269
    Alex tuti hogy nem megy el, ő sokat segített a csapatnak és tudja is hogy szükség van rá, meg ha Carvalho megy Mourinhohoz akkor alap kezdő lesz.
    Ha a Livelpool eladja Torrenst akkor elég hülye, de ennek igen kevés a valószínűsége, szal...Quaresma meg jöhet, de csak akkor ha SWP elmegy, mert voltak ilyen pletykák...
  • Japep
    #11268
    Azért vicces, hogy harmadik napja nincs PL, de máris beindultak a pletykák...

    Távozók szempontjából akikben biztosak lehetünk: Pizarro, Sidwell, Ben-Haim. Esetleg Alex, de nagyon remélem, hogy nem!

    Ők túl kevés lehetőséget kaptak, sőt, 2008-ban még a padon sem voltak.

    Állítólag Torres meg Quaresma kell Abrának - remélem nem igazak, mert egyiket sem bírom... :S :D
  • sygmaBlueJersey
    #11267
    hát már bukó,de talan megkapjak csak a BL-ért:)
  • sygmaBlueJersey
    #11266
    With owner Roman Abramovich prepared to fork out almost £14.2m in incentives, the Chelsea players will pocket nearly £600,000 each in bonuses if they win the Premier League and Champions League Double. (Mirror)
  • asfa
    #11265
    ilyen hireket énistudok irni :DD tehát ennyi kb
  • Nuno88
    #11264
    nemhogy ti de még mi sem vettük komolyan :D
  • sygmaBlueJersey
    #11263
    elóször is mégjobban meg szeretnélektiteket nyugtatni cech el kapcs. ugyanis a milan Frey-t veszi meg a fiorentinátol szoval no para:) könyörgöm rijkaard hagyjon minket békén:) én azt mondom jobb a stabilitás még egy avram grant-tel is aki tapasztalatlan de eddig látszolag bejott! aztan ki tudja ha szarul igazol/eladogat... nem értem minek középszerű bosingwakat venni, aston villaba tokeletes lenne.
  • asfa
    #11262
    jajj...edzőnek jó de kétlem h ide.. pletyka pletyka hátán egyelőre
  • Rockynhooo
    #11261
    Bennfentesek azt hangoztatják, hogy az orosz milliárdos várhatóan visszahelyezi Grantot sportigazgatói posztjára, míg edzőnek a Barcelonától elküldött holland Frank Rijkaardot szemelte ki.



  • Bulykin
    #11260
    Remélem Malouda nem fog elmenni, az utóbbi dőkben már egyre több lehetőséget is kapott és egyre jobban is játszot, szal ő maradhatna:D
    Sheva mehet is, maradhatna is, nekem mind1...Belletti viszont nagy igazolás volt, őt igazán nem kéne elengedni, Boulahrouz inkább vissza se jöjjön Sevillából:D
    Ivanovics meg ha tényleg ennyire gáz, akkor a legpocsékabb igazolás volt, Pizzaro is mehet.
    A frissen igazolt Bosingwa-nak pedig sok sikert, remélem jó igazolás volt és sok gólt fog rúgni
    Hajrá Chelsea!!!!!!!
  • lippet
    #11259
    A Daily Mail megjelentette azon futballisták névsorát, akik a nyáron elhagyják a Chelsea-t.
    Több drágán megvásárolt játékos hagyhatja el a londoni Kékeket fillérekért, a két legnagyobb név Andrij Sevcsenko és Florent Malouda. Az ukrán aranylabdás legenda és a francia válogatott szélső mellett még a Barcelonától igazolt, és az év gólját rúgó szélsővédő, Juliano Belletti, a perui csatár, Claudio Pizarro valamint a holland védő, Khalid Boulahrouz sem maradhat. Szintén lapátra került Avram Grant kétségkívül legérdekesebb szerzeménye, a télen a Lokomotiv Moszkvától 9M fontért igazolt Braniszlav Ivanovics, aki egyetlen meccsen sem játszott. A szerb védő a tartalékcsapatban jutott csak szóhoz, de az ott mutatott teljesítménye alapján teljességgel felfoghatatlan miért adtak ki érte ennyi pénzt Granték...
  • Japep
    #11258
    Cech tagadta a pletykákat


    Petr Cech tagadta azokat a pletykákat miszerint., nyáron eligazolna a csapatból, és Milánóban az AC Milan csapatában folytatná.

    "A sajtóértesülésesek ellentétben, szeretném megnyugtatni a Chelsea rajongókat, hogy eszemben sincs elhagyni a klubot."

    "Jelen pillanatban kizárólag a Bajnokok Ligája döntőjére és az Európa Bajnokságra koncentrálok."

    "Nagyon boldog vagyok a Chelsea-nél. Még két év van vissza a szerződésemből, ér remélem, ha majd eljön az ideje leülök a klub vezetőivel és aláírjuk a szerződéshosszabbítást."

    -------------------------------------------
    Bennem fel sem merült soha, én azok között gondolok rá, akik legutoljára hagynák el csak a klubot... :D
  • sygmaBlueJersey
    #11257
    azt tudtátok,h a bl döntön a moszkvai pálya műfüves lesz? érdekes
  • kisjaki
    #11256
  • szabi34
    #11255
    HAJRÁ CHELSEA
  • sygmaBlueJersey
    #11254
    Hát őszintén szólva, jobban örültem volna egy daniel alves-nek, ramos-nak,vagy rafinha-nak,de reméljük bosingwa bizonyítja,h nem csak egy overrated.
  • chelseafan
    #11253
    José Bosingwa has agreed terms with Chelsea Football Club and will join the club after Euro 2008. He has agreed a three-year contract.
  • kretyás
    #11252
    persze h ott lesz... Drogba is... nehogy már a szezon legfontosabb meccsét hagyják ki egy "kis semmiség" miatt... :D sokan még a koporsóból is felkelnének hogy BL-döntőn játszanak
  • asfa
    #11251
    Road To Moscow

    A hírek forrása: chelseafanatics.atw.hu
  • asfa
    #11250
    Ki is az a José Bosingwa?




    José Bosingwa da Silva, 1982. augusztus 24.-én látta meg a napvilágot Kinshaha városában, Kongóban. Portugál válogatott, főbb jellemvonásai a gyorsasága és állóképessége.

    A Portugál apától és kongói anyától született Bosingwa fiatal került Portugáliába. Szüleivel a Seia nevű kisvárosban telepedtek le. Profi labdarúgó karrierét a Boavista csapatában kezdte meg, majd 2003 nyáron José Mourinho hívására igazolt az FC Porto-ba. A 2003/04-es évben csupán kiegészítő emberként számítottak rá. A Bajnokok Ligájában, 2003. szeptember 16.-án debütált a Partizan Belgrad ellen, majd további 7 alkalommal szerepelt a végső győztes Porto-ban.

    A következő évben már egyértelműen ő volt az első számú jobbhátvéd Paulo Ferreira távozása után, és többek között az ő remek teljesítményének is köszönhető, hogy a Porto 5 év alatt 4 alkalommal örülhetett bajnoki címnek.

    2005-t viszont szívesen elfelejtené. Ekkor történt ugyanis, hogy pár barátjával autókáztak, amikor a kocsi megcsúszott az utón és nagy sebességgel egy töltésbe landoltak. Egy kocsiban ülő személynek azonban a lábát amputálni kellet, és Bosingwát a Porto eltiltotta a futballtól.

    2007-ben és 2008-ban is több Premier League-s csapattal is szóbahozták, de a legkomolyabb érdeklődőnek az Aston Villa és a Manchester United tűnt. Később a Liverpool is bekapcsolódott a megszerzéséért folytatott harcba, de a játékos ügynöke mind a 3 ajánlatot elutasította. Végül 2008. május 10.-én a Portugál, O Jogo lap jelentette be, hogy a Chelsea leigazolta a hátvédet.

    Bosingwa a remek teljesítményének következtében 2007-ben bekerült a Portugál nemzeti 11-be, kiszorította Miguelt és az óta ő a Portugál válogatott első számú jobb-bekkje. Ott volt a 2004-es Olimpiai játékokon és a szintén 2004-es U21-s Európa Bajnokságon.

    -------------------------------------------------------------------------

    Terry valószínűleg játszik Moszkvában!




    A Chelsea csapatának védője, a mérkőzés 10. percében ütközött a saját kapusával, Petr Cech-el. A kapus leakart húzni egy beívelést, de a felugrás során véletlenül beleszállt, Terry-be. Az incidens után Terry-t hordágyon kellett levinni, a gyepről.

    Ezt követően korházba szállították, és megröntgenezték a kezét. A vizsgálat nem mutatott ki elváltozást, így nagyvalószínűséggel Terry ott lehet, a BL-döntőjében.

    "A kezemmel minden rendben van. A kórházban biztattak, hogy minden rendben van. Szerencsére nem tört el a kezem. Legalább 3-4 napig nem használhatom semmire a karomat. A hétvégéig pihentetnem kell és akkor már minden a legnagyobb rendben lesz." - mondta John Terry.

    Arra a kérdésre, hogy ott lesz -e a Bajnokok Ligája döntőjében csak ennyit felelt: "Ott kell lennem, valószínűleg, addigra már jól leszek."

    A Chelsea tegnap csak döntetlent játszott a Bolton ellen. Ez kevés volt a bajnoki címhez, hiszen a Manchester United legyőzte a Wigant, 2-0-ára.

    "Épp a második félidő előtt tértem vissza a stadionban. A szünetben természetesen a többiekkel voltam együtt. A Manchester nagyon jó volt idén, megérdemelték a sikert."

    Terry is csalódott, mint a többiek, hogy nem sikerült megnyerni a bajnokságot, de már csak Moszkvára koncentrál, és reméli, hogy ott a Chelsea fog diadalmaskodni.

    "Moszkva egy teljesen más történet. Ott mi fogunk nyerni. A Bajnokok Ligája az az egyetlen sorozat, melyet még a csapatunk soha nem nyerte meg. A szurkolók már szinte követelik tőlünk a trófeát. Amelyik klub majd megnyerni a Bajnokok Ligáját, azt majd mindenhol elfogják ismerni. Csalódott vagyok, hogy nem mi nyertük meg a Premier League-t. Az év folyamán voltak kisebb-nagyobb hibáink. Szerintem, akkor ment el a hajó számunkra." - zárta le Terry.